Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Духовни същества  (Прочетена 1372 пъти)
johny
Гост
« -: Януари 26, 2011, 07:07:07 »

Като споменавате златист цвят и се сетих за един сън.Бях го споменал в темата за сънищата но много повърхностно.Та наскоро сънувах че при мен дойдоха 5 същества или по-точно подобни на нас хора но съставени само от енергия.Бяха златисти и блестяха като слънцето.Появиха се от етера или общата енергия(даже те самите са такава енергия).Както в повечето слчаи доста от съня сякъш ми е изтрит от главата.Не помня много за срещата за жалост.Със сигурност за нещо сме говорили или съм питал.Възможно е и аз да съм ги извикал.На пробуждане отворих очи да видя дали са още там и видях някакви енергийни картини.Това което ми остана като усещане е че май живеят на слънцата.Възможно ли е това?Някой знае ли за такава раса?А възможно ли е ние да живеем по слънцата след време?
 П.С. Извинявам се,че не пиша много по темата.Ако сметнете за добре преместете поста ми Усмивчица
Активен
kaloian1
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « Отговор #1 -: Май 13, 2011, 21:05:37 »

Еми според мен е възможно, този златист цвят ми напомня на Слънцето>зодия Лъв>Архангел Михаил.
    Всяка планета си има свои Ангели и за всяка са с различен цвят,но не е задължително да са същества от Слънцето.Това че сте си говорили не е нужно да го помниш,то си е в теб в под съзнанието и живее в теб като опитност под формата на интуиция.Само може да се радваш че ти обръщат внимание такива същества , дори и чрез сън.
    Но това си е мое лично мнение и не е задължително да е така.
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #2 -: Май 14, 2011, 22:10:20 »

Еми според мен е възможно, този златист цвят ми напомня на Слънцето>зодия Лъв>Архангел Михаил.
    Всяка планета си има свои Ангели и за всяка са с различен цвят,но не е задължително да са същества от Слънцето.Това че сте си говорили не е нужно да го помниш,то си е в теб в под съзнанието и живее в теб като опитност под формата на интуиция.Само може да се радваш че ти обръщат внимание такива същества , дори и чрез сън.
    Но това си е мое лично мнение и не е задължително да е така.

Така е!Всеки би се радвал Усмивчица Аз само съжелявам че не помня почти нищо,а "нещо хубаво" си струва да се помни Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Май 14, 2011, 23:34:03 »

Джонка значи може да има с онова златното също общо ,както и с Архангел Михаил . Сега ще чакаме още какво ще разкажат за тези Солати.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Roemy
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 20

« Отговор #4 -: Май 15, 2011, 00:14:33 »

U4itelia Petar Danov , kazva , 4e na slanceto jiveiat nai- vazvi6enite sa6testva.

Учителят Петър Дънов казва, че на слънцето живеят най-възвишените същества.

Моля, пишете на кирилица!
    « Последна редакция: Май 15, 2011, 00:27:37 от Модератор » Активен
    Ametist
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• Град: София
  • « Отговор #5 -: Май 15, 2011, 07:59:47 »

Джони, в раздела "За България" бях пуснала материал за траките, където има теория, че са слънчев народ А тези същества, които си видял насън имаха ли бели роби или целите светеха?
    Активен

Вяра Любов Надежда Мъдрост
    johny
    Гост
    « Отговор #6 -: Май 15, 2011, 17:06:53 »

Джони, в раздела "За България" бях пуснала материал за траките, където има теория, че са слънчев народ А тези същества, които си видял насън имаха ли бели роби или целите светеха?

Не нямаха роби,а не помня как бяха облечени или дали изобщо имаха някакви дрехи.Помня само, че светеха златисто като слънцето, и се телепортиха в моята стая.Иначе не съм чел материала за Траките,но ще го направя

Джонка значи може да има с онова златното също общо ,както и с Архангел Михаил . Сега ще чакаме още какво ще разкажат за тези Солати.

Възможно е,и аз се надявам някой да разкаже.Иначе аз бих го направил ако помних всичко
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Отпечатъци от първите разумни същества на планетата
    Древни цивилизации
    Аэ съм 0 1114 Последна<br />публикация Май 05, 2010, 17:35:06
    от Аэ съм
    Духовни апокрифи
    Духовни учения
    Paladin60 3 940 Последна<br />публикация Февруари 20, 2011, 16:38:09
    от Paladin60
    Духовни всемирни братя
    Духовни учения
    Evolution 0 669 Последна<br />публикация Май 06, 2011, 00:37:05
    от Evolution
    Духовни служители без духовно развитие ???
    Духовни учения
    Sunshine(sun) 12 1017 Последна<br />публикация Септември 27, 2012, 17:55:26
    от Sunshine(sun)
    Индигота или духовни учения?
    Обща тематика
    Ariam 10 1169 Последна<br />публикация Ноември 27, 2013, 14:14:01
    от Me.Racle

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright