Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Имали ли сте среща с вашия "Духовeн учител" и къде?
да,на сън - 12 (26.1%)
да,буден,в 3D - 8 (17.4%)
все още не - 15 (32.6%)
да, виждали сме се в духовния свят - 3 (6.5%)
да, мисловно общувам с него - 8 (17.4%)
Общ брой гласове: 37

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Имали ли сте среща с вашия "Духовeн учител" и къде?  (Прочетена 2557 пъти)
johny
Гост
« -: Януари 26, 2011, 10:02:12 »

Мисля че това ще е много интересна и полезна тема:)
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #1 -: Януари 26, 2011, 15:22:14 »

има и още една възможност. Нито на сън, нито в този свят, ами в друг свят, който не е 3-де Усмивчица

Аз лично, все още не съм го видяла.. или не поне помня.
Активен
mddimi
Гост
« Отговор #2 -: Януари 26, 2011, 15:54:27 »

има и още една възможност. Нито на сън, нито в този свят, ами в друг свят, който не е 3-де Усмивчица

Добавени опции, благодаря!
Активен
johny
Гост
« Отговор #3 -: Януари 26, 2011, 22:46:50 »

т.е. в друго измерение? Усмивчица
Активен
nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Януари 26, 2011, 23:32:48 »

Може и да не е измерение.. в такъв смисъл, че може просто да не може да се измери
Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Януари 27, 2011, 00:07:22 »

Насън съм се хващала, че общувам с духовните си учители(или някакви други добронамерени типове), но не знам нищо за тях почти.
    Просто помня от сънищата..как като имам проблеми в реалния свят разговарям с някого и той ми посочва възможно развитие на нещата, дава ми възможни насоки, които съм пропуснала да обмисля и просто ме напътства сама да стигам до отговорите. Нормално не помня до какви изводи съм стигнала насън, но и няма нужда, всичко си се запаметява на подсъзнателно ниво и се събуждам по-спокойна и бързо стигам на сутринта до правилните изводи. Не случайно утрото е по-мъдро от вечерта, все пак преди сутринта на човек му помагат доста и го побутват в правилната посока.
    Понякога като се събудя внезапно помня части от разговора, веднъж помних, че отидох до морето в съня си, там ме чакаше един човек ( не помня лице) и говорихме за мен и за неща, които ми предстоят. Като се събудих не си спомнях разговора по реплики, а само някак интуитивно, усещането за познанието го имаше, но явно е трябвало да забравя самия разговор.

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    johny
    Гост
    « Отговор #6 -: Януари 27, 2011, 03:18:21 »

Насън съм се хващала, че общувам с духовните си учители(или някакви други добронамерени типове), но не знам нищо за тях почти.
    Просто помня от сънищата..как като имам проблеми в реалния свят разговарям с някого и той ми посочва възможно развитие на нещата, дава ми възможни насоки, които съм пропуснала да обмисля и просто ме напътства сама да стигам до отговорите. Нормално не помня до какви изводи съм стигнала насън, но и няма нужда, всичко си се запаметява на подсъзнателно ниво и се събуждам по-спокойна и бързо стигам на сутринта до правилните изводи. Не случайно утрото е по-мъдро от вечерта, все пак преди сутринта на човек му помагат доста и го побутват в правилната посока.
    Понякога като се събудя внезапно помня части от разговора, веднъж помних, че отидох до морето в съня си, там ме чакаше един човек ( не помня лице) и говорихме за мен и за неща, които ми предстоят. Като се събудих не си спомнях разговора по реплики, а само някак интуитивно, усещането за познанието го имаше, но явно е трябвало да забравя самия разговор.

Да,това е.Сигурно и доста хора общуват с духовните си учители на сън но не осъзнават факта.За това мисля че темата ще е полезна Усмивчица
     Сетих се и аз за един интересен сън.Сънувах че живея в къща и в двора ни имаше "живо дърво".Беше доста необикновенно.Имаше много силна аура сякъщ цялото беше някаква енергия.Имаше и очи,огнено червени.Често ходех при него и разговаряхме.На събуждане усещах че някой ме държи за ръката,чуствах топлина....Усмивчица
     Нашите очители често идват в сънищата ни и обикновенно са най-близките ни приятели.Разговаряме с тях и ни съветват,поучават.Само не мога ди си обесня защо в повечето случаи забравяме най-същественното...
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #7 -: Януари 27, 2011, 03:49:20 »

Само не мога ди си обесня защо в повечето случаи забравяме най-същественното...
    Защото сме тук за да изживеем не да знаем всичко. Ако помним всичко от сънищата ще се побъркаме, май не можем да понесем такова количество информация в сегашната ни форма.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #8 -: Януари 29, 2011, 23:09:04 »

Ми моята среща с учителя ми, беше неочаквана.
    Той беше клиент в старата ми работа и беше от клиентите, които харесвам, макар да не си говорихме много.Усмивчица
    Много пъти ми се случва, да получавам информация като знак, по даден проблем от другите хора.Усмивчица
    След като ми кажат, точно какво ме мъчи, ги наблюдавам и усещам и разбирам, че са "случайни" знаци от водача ми(но не са ми никакви).Усмивчица
    В случая бях на нов етап в живота ми, свързан с промяната. Беше ми се случило да се срещна с хора, с много по-висока вибрация от моята и бях доста зле. В смисъл от притеснение, заради усещането на другият ден даже още треперих, като се сетя.
    Уж бях добре пред клиентите и бях Ок, а той дойде и въпреки, че доста умело се шегувах за състоянието ми и не си личеше, първият му въпрос беше дали съм балансирана.Усмивчица Честно му отговорих макар и с две думи и той се засмя давайки ми отговор, в който усеща точно какво е станало и защо. После ме пита дали ще се справя и дали ми трябват сили.Усмивчица
    Усетих го след време даже по-силно, а в последните ми срещи се беше появил случайно и ме наблюдаваше, как реагирам в ситуациите с хората и тнт.

Не мисля, че той се усеща какъв е или усеща какъв ми е съзнателно. Не мисля и че ще приеме такава мисъл.Усмивчица

Пък и в крайна сметка той се появява, когато трябва, а като не се появи се появява негов двойник, който ми показва, че имам духовна подкрепа.Усмивчица Не е като да го тормозя и да му се кланя Ухилен

Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #9 -: Ноември 14, 2011, 13:37:41 »

Елша много ме заинтригува! Но правилно ли те разбирам? Духовният ти водач е човек, така ли?
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Ноември 14, 2011, 18:34:35 »

Елша много ме заинтригува! Но правилно ли те разбирам? Духовният ти водач е човек, така ли?

Имам духовен учител, който е човек, да:) Само че той ми е учител в духовният свят.Усмивчица На живо сме се виждали 3 пъти за по 1-2 мин, колкото да получа някой знак или да ме пита как съм:)
    Активен

3008
    Гост
    « Отговор #11 -: Ноември 28, 2011, 01:11:19 »

духовния учител предопределен ли е?
    всеки ли има духовен учител?
    има ли начин ние да се свържем с нашия духовен учител, ако той не се е свързал с нас все още?
    Активен
    gavrosh
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #12 -: Ноември 28, 2011, 18:48:42 »

Здравейте.
    Според мене тая работа с духовния "учител" изглежда така:
    Тъй като сме тяло душа и дух в едно,духовния "учител" може да ви бъде само вашия дух.А той няма как да бъде видян на този етап.Защото първо тялото се единява с душата и чак после двете заедно с духа.
    Ако се оставите някой друг да ви учи с ваше съгласие живота ви отива накриво.Може само да взимате личен пример или да давате такъв.
    Правилата на живота са за всички.
    Живи и здрави.
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Ноември 28, 2011, 19:23:58 »

Има разлика м/у Учител и Гуру.Усмивчица Много хора смятат, че учителите едва ли не ти казват какво да правиш или трябва да изпълняваш каквото казват, защото разбираш ли, те знаят понеже са по-опитни.Усмивчица

Цитат
    Може само да взимате личен пример или да давате такъв.
    С това съм напълно съгласна.Усмивчица Както и съм на мнение, че един учител по-скоро помага на човек, сам да си помогне, без да го лишава от избор и да се меси в развитието. И най-важното, без да налага собственото си мнение, а просто изказвайки мнение, под формата на съвет, с който човек решава дали да се съобразява.Усмивчица
    Активен

Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1236

« Отговор #14 -: Януари 25, 2012, 06:17:09 »

При мен дойде на сън.Както си сънувам, ни в клин ,ни в ръкав..една жена, доста разголена с окъсани одежди.Държеше един голям аметист и ми каза да не се чудя, че скоро ще разбера.После ми даде камъка и ме прегърна след това тръгна в друга посока.Имах усещането за нея, че е точно тази, която винаги ме е напътствала и не е само тя, срещала съм още двама, но мъже в друг сън..както и да е Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright