Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ЕДНА ПЛАНЕТА, ЕДНО СЪРЦЕ, СВЕТОВНА МЕДИТАЦИЯ-25 януари 2011 г.  (Прочетена 1642 пъти)
Житара
Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« -: Януари 25, 2011, 14:34:44 »

Любов от България! ♥

---

Скъпи приятели,

След успеха на нашите Световни синхронизирани медитации, сме щастливи да ви поканим отново да се присъедините към нас. Нека бъдем заедно още веднъж и в тази световна медитация! Този път фокус ще бъде нашето собствено благосъстояние - Здраве, Израстване, Изобилие. Нека се отворим към великолепните благословии на Източника! ♥

ПОЧУВСТВАЙТЕ ЕДИНСТВОТО И ИЗПРАТЕТЕ ЛЮБОВТА СИ НА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИ, КОИТО ЩЕ СЕ ОБЕДИНЯТ В ЕДНО ЦЯЛО ПО ВРЕМЕ НА ТАЗИ МЕДИТАЦИЯ.

Почувствайте Любовта, почувствайте Единството, от което всички ние сме вълшебна част!
Благодарим ви, че сте в нашата реалност, приятели!
НЕКА БЪДЕМ ЕДНА ПЛАНЕТА И ЕДНО СЪРЦЕ! ~

Започваме медитацията за Любов~Светлина~Изобилие в 20:00 Българско време.

ЛЮБОВ ОТ БЪЛГАРИЯ! ♥

Час:           20:00 - 21:00   
Дата:         25 януари 2011 г.
Място:    ПО ЦЯЛ СВЯТ

http://www.facebook.com/event.php?eid=191292780896712
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Януари 25, 2011, 14:42:19 »

Там съм.
А има ли програма?
Активен
taken
Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #2 -: Януари 25, 2011, 14:53:20 »

Жито , искам да кажа ,че тези "Световни медитации" са плод на една ПОЛОЖИТЕЛНА ИЛЮЗИЯ !!! Познавам се с организаторите от групата в фейсбук и знам те как мислят и възприемат хода на събитията.ТОВА представлява едно доброволно отказване от собствената ни воля за борба.Защото , ако Вие наистина искате да промените този свят с Любовта, най-висшата сила , то тогава бихте се борили  за това в което вярвате !Една такава  ПАСИВНА  активност не е борба , а заблуждение , много добре прокарано чрез изкривяване на ЦЕННОСТИТЕ на човек.
Активен
Житара
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Януари 25, 2011, 14:57:35 »

Жито , искам да кажа ,че тези "Световни медитации" са плод на една ПОЛОЖИТЕЛНА ИЛЮЗИЯ !!! Познавам се с организаторите от групата в фейсбук и знам те как мислят и възприемат хода на събитията.ТОВА представлява едно доброволно отказване от собствената ни воля за борба.Защото , ако Вие наистина искате да промените този свят с Любовта, най-висшата сила , то тогава бихте се борили  за това в което вярвате !Една такава  ПАСИВНА  активност не е борба , а заблуждение , много добре прокарано чрез изкривяване на ЦЕННОСТИТЕ на човек.

Дай пояснение. Как мислят тези "те" и как възприемат хода на събитията? А те ценностите на човека са доста изкривени и без някой да се опитва да ги изкриви.
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
Reiki
Живота е прекрасен!
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #4 -: Януари 25, 2011, 14:59:05 »

Жито , искам да кажа ,че тези "Световни медитации" са плод на една ПОЛОЖИТЕЛНА ИЛЮЗИЯ !!! Познавам се с организаторите от групата в фейсбук и знам те как мислят и възприемат хода на събитията.ТОВА представлява едно доброволно отказване от собствената ни воля за борба.Защото , ако Вие наистина искате да промените този свят с Любовта, най-висшата сила , то тогава бихте се борили  за това в което вярвате !Една такава  ПАСИВНА  активност не е борба , а заблуждение , много добре прокарано чрез изкривяване на ЦЕННОСТИТЕ на човек.

С думите си противоречиш на всички ченълинги, които ни изпращат възнесените учители, за да ни помогнат с прехода. Целта за всички нас е да придобием колективно съзнание, да се обединяваме в общи каузи!

П.П. - Аватара ти има много неприятно излъчване!

П.П.2 - И аз съм с вас! Прекрасна инициатива
Активен

Точно днес не се тревожи.Точно днес не се гневи /ядосвай/. | Почитай своите родители, учители и по-възрастните. | Изкарвай честно прехраната си. | Отнасяй се с благодарност към живота.
Житара
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Януари 25, 2011, 14:59:33 »

Там съм.
А има ли програма?

Няма повече инфо. за инициативата. Ако излезе нещо ще го постна.
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
zvezdichka
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #6 -: Януари 25, 2011, 15:02:11 »

С ВАС ЩЕ СЪМ
Много се радвам ,че ще създадем едни нови вибрации и така обединяващи ще са страшно силни и със сигурност ще дадат нов тласък на живота!!! МНого ви се кефя на всички!! Благодаря ,че ви има и сте такива каквито стеУсмивчица))))))
Активен
taken
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Януари 25, 2011, 15:07:31 »

"Те" възприемат хода на събитията ,като нещо случващо се , но ДИСТАНЦИРАНО от тях самите.Всякаш живеят в един собствен ИЗМИСЛЕН свят , нямащ нищо общо с нашата реалност тук на Земята .Те ОТКАЗВАТ да разберат и приемат ,законите които циркулират тука.Измисляйки свои собствени "правила" , подтикнати от чужд разум,наблягайки на "Любовта",като цяло.Без всякакво обяснение за тази "Любов".За тях наблягането и вглеждането в детайлите ,които изграждат цялото съставно , е губене на време и несериозен подход.Говоря за преиначаване на ценностите , защото за мене тяхната "любов" е много неистинска и невярна.
Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #8 -: Януари 25, 2011, 15:13:54 »

ЛЮБОВТА НЯМА НУЖДА ОТ БОРБА ЗА ДА СЕ СПАСЯВА ИЛИ ДОКАЗВА!

ТАМ КЪДЕТО ИМА ЛЮБОВ НЯМА БОРБА!

Цитат
.Без всякакво обяснение за тази "Любов"
taken тази любов не идва от ума приятелю и за това не може да бъде обяснена,тя е безусловна и за това толкова много плаши и стряска тези кито не я разбират!!
Ако толкова искаш да се бориш има тема в която мисля ще намериш съмишленици казва се НОВО НАЧАЛО!
Има повече от един начин за да се промени света!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
prikazka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 93

« Отговор #9 -: Януари 25, 2011, 15:21:11 »

Нямам търпение!
Предната медитация беше вълшебна
Активен
Reiki
Живота е прекрасен!
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 67

« Отговор #10 -: Януари 25, 2011, 15:23:38 »

Нямам търпение!
Предната медитация беше вълшебна

Маргало, от постовете ти винаги са с много силно положително излъчване!

Прекрасна си!

Активен

Точно днес не се тревожи.Точно днес не се гневи /ядосвай/. | Почитай своите родители, учители и по-възрастните. | Изкарвай честно прехраната си. | Отнасяй се с благодарност към живота.
taken
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Януари 25, 2011, 15:24:31 »

Щом ние имаме и познаеме Бога в себе си , трябва ли да разчитаме на  ВЪНШНА информация от ченълинги , пратени от наши "звездни братя" ? Защото ако си запознат с нещата ,които се случват на  планетата Земя от хиляди години , до днешни времена , ще си наясно ,че информацията идваща и насочена към нас е в много голяма степен манипулирана и изкривена от самата Истина.Колективното съзнание , тип "част от стадото" ми е много любимо  Плезещ се Защото там може би не се говори за индивидуалност и различия.Като си част от това колективно съзнание , ти придобиваш неговия манталитет и всичките тези различия между хората се премахват.Мислиш еднакво,действаш еднакво , по-предсказуемо от това неможе и да бъде , губи се личния "отпечатък" и "подпис" на човек. Но щом за вас това е добре ...

Щом идеята за Иисус и символа на кръста е неприятно излъчване за тебе , то аз нямам коментар относно това ...
Активен
prikazka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 93

« Отговор #12 -: Януари 25, 2011, 15:31:39 »

Ами какво му остава на човек
Да предаде Любовта и Светлината нататък

Това е , всичко друго е илюзия
Активен
Житара
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Януари 25, 2011, 15:42:03 »

Щом ние имаме и познаеме Бога в себе си , трябва ли да разчитаме на  ВЪНШНА информация от ченълинги , пратени от наши "звездни братя" ? Защото ако си запознат с нещата ,които се случват на  планетата Земя от хиляди години , до днешни времена , ще си наясно ,че информацията идваща и насочена към нас е в много голяма степен манипулирана и изкривена от самата Истина.Колективното съзнание , тип "част от стадото" ми е много любимо  Плезещ се Защото там може би не се говори за индивидуалност и различия.Като си част от това колективно съзнание , ти придобиваш неговия манталитет и всичките тези различия между хората се премахват.Мислиш еднакво,действаш еднакво , по-предсказуемо от това неможе и да бъде , губи се личния "отпечатък" и "подпис" на човек. Но щом за вас това е добре ...

Щом идеята за Иисус и символа на кръста е неприятно излъчване за тебе , то аз нямам коментар относно това ...

Всеки си има своята реалност и начин да променя всичко около себе си, не е правилно да се отнема избора, всеки си има своят ум и интуиция за да различава полезното от останалата част. Всеки сам си решава коя е неговата истина. Не постнах тази тема за да "насажда" разногласия, точно обратното. Благодаря ти, че сподели мнението си Taken, все пак е важно да се видят повечето ако не всички гледни точки.  Усмивчица
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #14 -: Януари 25, 2011, 15:43:33 »

На мен също не ми допада идеята в аватара ти,а аз много уважавам и харесвам делото на Иисус то ме вдъхновява постоянно.
Но делото му всеки го разбира по различен начин и го превръща в своя собствена истина в което няма лошо,но е факт!

Според мен той не е дошъл да извърши всичко това за да може да събере повече фенове и почитатели които да го следват и да умират за него и мачкайки останалите.
Това се е случвало достатъчно досега и продължава да се случва.
Ако ти го разбираш така Ок,това е в реда на нещата,истината не ти е лоша или грешна,а просто твоя лична.

Аз разбирам делото му като послание не да го следвам или да му се покланям,а като послание към мен...
Послание което ми казва ти си като мен,ние сме едно,това което направих аз можеш и ти,не ме правете кумир на който да се кланяте.
Той е казал ние сме равни,а не че той е повече от нас.

Убеден съм,че Иисус би се радвал ако следваме сърцата си,а не някой кумир като златния телец!

Отново казвам:Уважавам твоята истина въпреки,че е много различна от моята,това не я прави по-малоценна или нещо по малко,просто е различна.
Истините и на двама ни ще се променят много още те постоянно се променят,можем да си ги споделяме без да си ги мерим на кои е по-истинска.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Страници:  [1] 2 3   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Едно простичко обяснение за една мистерия.
Древни цивилизации
Аэ съм 8 2218 Последна<br />публикация Юли 22, 2010, 00:08:50
от nia.boneva6
Нова планета « 1 2 »
Извънземни цивилизации
xxxx 15 2254 Последна<br />публикация Октомври 06, 2010, 00:44:49
от KaTeRlEjKa
Нечувано и невиждано!!! СВЕТОВНА СЕНЗАЦИЯ!!!
Видео клипове
Kissing You Good Night 1 1448 Последна<br />публикация Март 17, 2011, 15:46:19
от meander
Има планета, на която е само 22 градуса!
Любопитни факти
Слънчев лъч 1 997 Последна<br />публикация Декември 10, 2011, 02:16:59
от Ariam
Молитва от сърце
Инициативи
yyy 1 545 Последна<br />публикация Февруари 18, 2012, 17:36:34
от yyy

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright