Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Сънища, свързани с малки деца  (Прочетена 1770 пъти)
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« -: Декември 30, 2009, 20:44:34 »

Ухилен Ухилен Разсъних се,разсъних се Плезещ се Ами..те бяха два-първоначално започнах да си повтарям ще го сънувам,ще го сънувам и се получи.Докато се унасях видях жена да държи бебето си."Миличка,мила..." толкова нежно ги шептеше.Около бебчето се появиха две буквички които се обвиха около него-"Е.Д.".Когато се събудих се шокирах-това бях аз но не от предишен живот а от този но след години със бебето ми.Не можете и да си представите колко беше красива-малко момиченце,увито в пелени със кафява коса и очи. Целувчица
    Другият ми сън беше със едни съученички.Имаше хора до нас и един човек се приближи до една от съученичките ми-Ивета.Каза й че прилича на 15 но всъщност е на 31г. Хммм После дойде до мен и ми каза нещо което пак не чух/вече ми става навик Ухилен/ мисля че ми каза че все още съм малка...
    Третият ми сън пак беше със бебчето ми-но тя беше все още в утробата ми.Имаше лекари около мен,които се опитваха да ме усмрят-дотогава не знаех защо...бях в нещо като бяла риза-подобна на усмирителните.Когато ме хванаха тръде здраво се появи една медицинска сестра с огромни клещи.Тогава се стъписах-разбрах какво ще правят.Щяха да го отнемат от мен...и тогава се събудих Тъжен
    Вече мсля че знам какво ми е показвала Ванга-не е сочела мен а нещо в мен Угрижен
    ПС:И не си мислете че съм бременна защото не съм Ухилен
    « Последна редакция: Януари 24, 2011, 03:30:16 от Еруин » Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #1 -: Декември 31, 2009, 00:15:37 »

Този сън толкова ме впечатли, че не мога да го забравя! Помня го целия. Може и да е израз на някои мои страхове, но наистина си нямам идея какво може да означава... Сънувах, че имам бебе, но не знаех кой е бащата. Бях сигурна единствено, че ме е насилил, но не можах да видя лицето му... Детето беше на годинка и няколко месеца, но се виждахме за първи път, тъй като го бяха гледали мои роднини... Момиченцето беше прекалено умствено развито за възрастта си и имаше невероятни сини очи... Когато го гушнах за първи път, ми каза:"Мамо, обичам те! "... Без коментар... (от мен)... Апосиопеза...

Активен

HotMooN
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #2 -: Юни 05, 2010, 21:32:16 »

Сънувам себе си на красиво място права под едно голямо дърво с гръб към голям водопад ,но го вождам и него.
    Всичко е в синьо и зелено - величествена гледка.
    Мястото на което седя е издигнато (нещо като хълм ) ,няма никой с мен сама съм и сънувам ,че имам дъщеричка ,но нея не я виждам само знам как се казва .
    Чуството ми беше прекрасно ,събудих се и не разбирах какво е това ,но ме държа под влиянието си дни наред.
    После отшумя от самосебе си . Беше месец май , след още месец разбрах ,че съм бременна и се сетих пак за съня си ,завладяха ме същите емоции отново
    бях абсолютно сигурна ,че бебето ми ще е момиченце и вече знаех как ще се казва.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #3 -: Юни 05, 2010, 23:21:15 »

Сънувам себе си на красиво място права под едно голямо дърво с гръб към голям водопад ,но го вождам и него.
    Всичко е в синьо и зелено - величествена гледка.
    Мястото на което седя е издигнато (нещо като хълм ) ,няма никой с мен сама съм и сънувам ,че имам дъщеричка ,но нея не я виждам само знам как се казва .
    Чуството ми беше прекрасно ,събудих се и не разбирах какво е това ,но ме държа под влиянието си дни наред.
    После отшумя от самосебе си . Беше месец май , след още месец разбрах ,че съм бременна и се сетих пак за съня си ,завладяха ме същите емоции отново
    бях абсолютно сигурна ,че бебето ми ще е момиченце и вече знаех как ще се казва.

HotMoon, много ме разчувства. Представих си прекрасно всичко, което си описала, сякаш аз преживявам този момент. Много ми е познато това, което си споделила.
    Твоето дете е решило да те навести, да се "запознае" с теб преди да се роди и да утвърди своята поява Усмивчица Убедена съм, че си майка на много специално детенце.
    Активен
    susi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 16

• Град: Германия
  • « Отговор #4 -: Юли 13, 2010, 23:02:08 »

Не знам дали е подходящата тема и дали изобщо ще получа отговор но за трети път попадам на тази тема след търсене в гугъл което за мен е "знак"

Та сънувах преди 2 нощи че си лежа на леглото и гледам телевизия. Изведнъж усещам че водите ми изтчат (до този момент не бях усетила че съм бременна но явно в съня ми съм знаела защото не се изненадах). Осъзнах че всичко се случва толкова бързо че няма да имам време да се обадя на някой. Сложих ръка между краката си за да "видя" какво е положението и напипах крачетата на бебето. Очаквах да почнат контракции, да усетя болка но всъщност ми беше приятно. Хванах бебето за петите и го издърпах. Усетих голяма радост и спокойствие. Гушнах го а то беше много красиво и чистичко. Очите бяха затворени и не проплака но знаех че е живо и е добре. Първата ми мисъл беше да му дам да суче но се обадих на майка ми да й кажа какво се е случило и тя ми каза че не може просто така да започне да суче и трябва да ме види лекар преди това. Друго не помня но през целия ми сън бях много щастлива и изпитвах невероятна обич към бебенцето.

Четох че раждането е символ че започва нещо ново в живота ми или че се ражда нова идея. Интересното е че 2 дни преди съня с годеника ми говорехме за това че трябва да напиша книга но само на шега (без подигравки моля  Прегръдка). Днес отново приказвахме за това но по-сериозно. Дали не е възможно съня да е свързан с това? Ако някой има идея ще се радвам да чуя мнения защото не мога да спра да мисля за този сън и за чувството на радост което изпитах
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Юли 14, 2010, 17:17:06 »

Не знам дали е подходящата тема и дали изобщо ще получа отговор но за трети път попадам на тази тема след търсене в гугъл което за мен е "знак"

Та сънувах преди 2 нощи че си лежа на леглото и гледам телевизия. Изведнъж усещам че водите ми изтчат (до този момент не бях усетила че съм бременна но явно в съня ми съм знаела защото не се изненадах). Осъзнах че всичко се случва толкова бързо че няма да имам време да се обадя на някой. Сложих ръка между краката си за да "видя" какво е положението и напипах крачетата на бебето. Очаквах да почнат контракции, да усетя болка но всъщност ми беше приятно. Хванах бебето за петите и го издърпах. Усетих голяма радост и спокойствие. Гушнах го а то беше много красиво и чистичко. Очите бяха затворени и не проплака но знаех че е живо и е добре. Първата ми мисъл беше да му дам да суче но се обадих на майка ми да й кажа какво се е случило и тя ми каза че не може просто така да започне да суче и трябва да ме види лекар преди това. Друго не помня но през целия ми сън бях много щастлива и изпитвах невероятна обич към бебенцето.

Четох че раждането е символ че започва нещо ново в живота ми или че се ражда нова идея. Интересното е че 2 дни преди съня с годеника ми говорехме за това че трябва да напиша книга но само на шега (без подигравки моля  Прегръдка). Днес отново приказвахме за това но по-сериозно. Дали не е възможно съня да е свързан с това? Ако някой има идея ще се радвам да чуя мнения защото не мога да спра да мисля за този сън и за чувството на радост което изпитах
    Може би е символ на това, че от тебе блика живот Усмивчица
    Активен
    susi
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 16

• Град: Германия
  • « Отговор #6 -: Юли 14, 2010, 22:05:48 »

Още ще го мисля този сън. Особено момента с кърменето... По принцип всяка вечер сънувам и сънищата ми винаги са много истински но от много време не ми се е случвало един сън да не ми излиза от ума толкова дни. Явно наистина има някакво послание  Згреших

А тази вечер пък ми се присъни нещо наистина странно. Бях в една стая чиито стени бяха светло сини. Много приятен цвят. Седях сама на един стол с лице към стената, стисках очи и си повтарях "руанамоне" . Толкова се бях съсредоточила че се събудих. Веднага записах думата и после си заспах спокойно и не съм сънувала нищо друго макар че спах още 3-4 часа. Като станах потърсих в гугъл но естествено нищо не намерих макар че разделях думата на срички, търсих на латиница, на кирилица...  Згреших
    Активен
    Кайла
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #7 -: Август 04, 2010, 16:34:25 »

Понякога имаме пророчески сънища. Лично на мен ми се е случвало да сънувам нещо, което след време се случва по същия начин, дори чувствата и емоциите са същите.

Примерно - сънувах появата на детето си около два месеца или три преди ТО да се появи като зигота и зародиш в мен. Не знаех дали ще е момче или момиче, но знаех, че то идва. Цялото ми същество знаеше това. ТО е носител на любов и светлина. Най-невероятното създание. Сякаш мисията е да ме държи към живота, да раздава любов, да сгрява душите на всички около себе си, да раздава по зрънце от мъдростта си. То е мъничко, но е мъдро. Всъщност кой казва, че децата не знаят повече от нас?

Понякога имаме сънища, които са отражение на страховете ни.

Също сънища - отражение на днешните преживявания.

Помня няколко сънища, които са оставили белег в мен. Помня ги!

Всъщност ние сънуваме непрекъснато, просто това че не помним, означава че сме в по-дълбинна фаза на съня.

Нима животът не е сън, а смъртта живот?

Смъртта Сънят е най-близкото състояние до смъртта. Всички функции в човешкото тяло замръзват.

Сънищата са и проекция на желанията ни.

« Последна редакция: Август 07, 2010, 01:50:36 от Модератор » Активен
    Кайла
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #8 -: Август 05, 2010, 15:00:11 »

Понякога имаме пророчески сънища. Лично на мен ми се е случвало да сънувам нещо, което след време се случва по същия начин, дори чувствата и емоциите са същите.

Примерно - сънувах появата на детето си около два месеца или три преди ТО да се появи като зигота и зародиш в мен. Не знаех дали ще е момче или момиче, но знаех, че то идва. Цялото ми същество знаеше това. ТО е носител на любов и светлина. Най-невероятното създание. Сякаш мисията е да ме държи към живота, да раздава любов, да сгрява душите на всички около себе си, да раздава по зрънце от мъдростта си. То е мъничко, но е мъдро. Всъщност кой казва, че децата не знаят повече от нас?

Понякога имаме сънища, които са отражение на страховете ни.

Също сънища - отражение на днешните преживявания.

Помня няколко сънища, които са оставили белег в мен. Помня ги!

Всъщност ние сънуваме непрекъснато, просто това че не помним, означава че сме в по-дълбинна фаза на съня.

Нима животът не е сън, а смъртта живот?

Сънят е най-близкото състояние до смъртта. Всички функции в човешкото тяло замръзват.

Сънищата са и проекция на желанията ни.

Благодаря ти!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Ноември 03, 2010, 22:20:19 »

Спах следобед заедно с бебо ,защото плачкаше и аз го гушках. Обаче като изплакваше и аз се будех, горе-долу през 5-10 минути , но това не ми пречеше да се връщам към дълбочината на съня.
    И си сънувах разни неща не много интересни , но някъде измежду сънищата мернах един мъж, приличащ на арабин,и той каза на някой , ето това е едно от тези божества които ти казах. Аз се огледах , нищо не видях и си продължих към сънищата. Изсъхувах си там разни глупости и свърши единия сън и тръгнах към друг ,по обичайния начин - летейки с бясна скорост си минавах от един свят в друг.И като летях над една пустнна местност видях същия мъж той сякаш ме търсеше, защото викна - Ето го египетското божество.Аз изках да си отлетя мислейки си за мои неща,но някак си вътрешно знаех какво иска. Започнах да губя инерция ,защото той ме призоваваше.Аз не исках да кацам и вече летях над неговия дом някакви шатри. Знаех че имаше новородено момиче и аз започнах да пея някаква песен, която звучеше като индийска с много интересен глас , напявах за съдбата на детето. Само че  кацнах изтощена на едно дърво до бебето и жена му. казах им ,че не мога да пея ,защото детето си отива,умира и аз от това се разболявам и губя силата си. Тогава той каза на жена си - донеси (каза име ама не го запомних), мислех че човек някой ще викат. А тя извади 2 сребърни и 2 златни вериги , не знаех какво са. Искаха някак да ме свържат с детето.А мен ме беше страх ,че това нещо е опасно и за бебето и за мен. И тогава бебо окончателно ме събуди.Тъжен
    « Последна редакция: Януари 24, 2011, 00:47:58 от Еруин » Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    JuJkA [Sunshine]
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: Разград
  • « Отговор #10 -: Декември 05, 2010, 17:35:18 »

Сънувам я понякога,но честно казано не мога да си спомня сънищата,спомням си само че в единия сън тя възкръсва или не знам и че пак е жива, на скоро сънувах нея,мен и бебе, че тя се грижеше за него,само де подчертая че нямам деца.
    Активен

Music Makes Me Happy
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #11 -: Декември 05, 2010, 18:06:56 »

Сънувам я понякога,но честно казано не мога да си спомня сънищата,спомням си само че в единия сън тя възкръсва или не знам и че пак е жива, на скоро сънувах нея,мен и бебе, че тя се грижеше за него,само де подчертая че нямам деца.

Жужи когато я сънуваш а после не си спомняш цялостната картина а само откъслечни моменти-иде да ти покаже че просто майка ти е с теб и те наблюдава-просто ти показва че е до теб.Ако я сънуваш че иска да те води на някъде-не отивай с нея-мъртвите обикновено само показват пътя но не те карата да вървиш с тях,а когато сънуваш сън с нея и след това го помниш-е вече трябва да знаеш че може и да е пророчески! Усмивчица
    Отностно бебето-може всичко да е,преди майка ти да почине имате ли роднина-близък който да е загубил дете,или твой-я позната?
    Обикновено в съновниците пише че когато се присъни бебе означава болес-ядове,но според мен е съвсем коренно различно-бебе в съня е щастие и късмет.Имам си и друго обяснение за съня с майка ти и бебето-може и това да е бебе което ще се роди в настоящето и просто тя да му е закрилницата-какато е при мен-единия от "пазачите ми е починал роднина. Усмивчица

п.п Отностно съня ти това си е лично мнение и неангажирам никого с него!
    Активен
    JuJkA [Sunshine]
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #12 -: Декември 05, 2010, 18:33:47 »

Цитат
    Жужи когато я сънуваш а после не си спомняш цялостната картина а само откъслечни моменти-иде да ти покаже че просто майка ти е с теб и те наблюдава-просто ти показва че е до теб.Ако я сънуваш че иска да те води на някъде-не отивай с нея-мъртвите обикновено само показват пътя но не те карата да вървиш с тях,а когато сънуваш сън с нея и след това го помниш-е вече трябва да знаеш че може и да е пророчески! Усмивчица
    Отностно бебето-може всичко да е,преди майка ти да почине имате ли роднина-близък който да е загубил дете,или твой-я позната?
    Обикновено в съновниците пише че когато се присъни бебе означава болес-ядове,но според мен е съвсем коренно различно-бебе в съня е щастие и късмет.Имам си и друго обяснение за съня с майка ти и бебето-може и това да е бебе което ще се роди в настоящето и просто тя да му е закрилницата-какато е при мен-единия от "пазачите ми е починал роднина. Усмивчица

п.п Отностно съня ти това си е лично мнение и неангажирам никого с него!

Не,никой не е губил дете, напротив на 40-тия ден от смъртта й,се роди дете,внуче на брат й. Факт е,че тя почина на същата дата (27) като майка й преди 8 месеца,това сигурно няма нищо общо.  Честно казано и аз си мисля като теб,че когато имам бебе тя ще му бъде закрилница Усмивчица Благодаря ти много за мнението!!
    Активен

Music Makes Me Happy
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Декември 05, 2010, 18:40:13 »

Ами може би просто ти казва ,че е добре и в момента се грижи за бебето което се е родило и за теб.Просто ,че е наоколо .
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    JuJkA [Sunshine]
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Декември 05, 2010, 18:46:36 »

Дано да е така,благодаря Усмивчица
    Активен

Music Makes Me Happy
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Помощ за едни малки сладури « 1 2 »
    Инициативи
    Kery 29 1663 Последна<br />публикация Юли 27, 2010, 13:56:10
    от Kery
    Сънища
    Моите сънища
    axlinn 13 1198 Последна<br />публикация Септември 09, 2010, 17:16:58
    от axlinn
    Малки Удоволствия: Виж Живот От Различна Гледна Точка
    Видео клипове
    echo105 0 816 Последна<br />публикация Ноември 30, 2010, 13:46:21
    от echo105
    Прекрасно изпълнение на много малки деца !
    Видео клипове
    Georgio 0 720 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 09:36:47
    от Georgio
    Раздавам малки котенца-))
    Обща тематика
    izida 7 785 Последна<br />публикация Септември 22, 2011, 13:35:36
    от Eona Lightholder

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright