Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: за Индигови деца по ТВ  (Прочетена 1874 пъти)
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « -: Януари 23, 2011, 15:32:08 »

Здравейте!

Само да споделя че днес (Неделя) от 13:40 до 14:10 с няколко прекъсвания за реклами и за готвене в студиото имаше интервю по Нова телевизия с терапевта Любов Георгиева, която често се сблъсква с родители водещи при нея Индигови или Кристални деца, считайки ги за проблемни. Терапевтката съветва родителите в никакъв случай да не се дават медикаменти на тези деца за лечение на измислени от родители и невежи психиатри болести.

За индиговите - казаха че стават агресивни, когато света около тях не е в хармония с техните правила и закони и децата започват по всякакъв начин да се опитват да го направят такъв. Според съвременните психолози биват определяни като Хипер активни

за Кристалните - казаха, че често плачат, заради липса на любов, насилие около тях, може да плачат за убита мравка, откъснато цвете. Според съвремените психолози биват определяни като деца със странен аутизъм.

Водещата на предаването каза, че и друг път ще продължат с разговор по тази тема. Като гледах програмата на тази телевизия беше в този диапазон:

10:00ч. - Станция НОВА

След това за някакъв нов вид йога говореха и за някакъв
    гуру-кристал, който е изпратен от духовния си учител в България да я показва

Йогата звучеше нещо от рода "Минг-чи"
    « Последна редакция: Януари 23, 2011, 15:44:07 от turist » Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

• martin.kristov1
    « Отговор #1 -: Януари 23, 2011, 15:36:25 »

всъщност говориха и за различните честоти на аурата.
    като червената е с 600 Hz
    зелена 500 hz
    индигова 400 hz

Това по мои спомени.
    Казха че има и аура камери и апарати където може да се определи цвета на аурата, НО НЕ СЪВЕТВАТ  родителите да хукват и да гледат ква е аурата на детето, за да не го вкарват в модели... и да си проектира нещо в поведението си... Намигване
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    KaTeRlEjKa
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• хм.......

« Отговор #2 -: Януари 23, 2011, 15:43:41 »

Аз съм гледала доста предавания ..... но не можаха ли да дадат някаква по обширна информацияя..... дано да направят повече подобни предавания Усмивчица Пък странно, като се замисля аз съм и агресивна и плачлива имало е моменти да плача от нищото.... странно в коя категория мога да се разпиша ?
    Активен

hm.....
    johny
    Гост
    « Отговор #3 -: Януари 23, 2011, 15:55:28 »

Гледах го предаването Радвам се,че вече по-често се споменатват по телевизията  "децата индиго" , "крислталните" и за случващата се духовна революция.Това разбира се можеше да се случи и по-рано...
    Активен
    Georgio
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 172

« Отговор #4 -: Януари 23, 2011, 15:59:26 »

За Любов вече писах във форума http://indigota.com/index.php?topic=2907.0

А това са някои мисли след разговора :

Децата са като мониторите, които проектират информацията в компютъра. И ако искаме да променим изображението на монитора, то ние трябва да погледнем компютъра. Така трите фактора, които влиаят най- много на децата са : родители, учители и медии. Ако искаме да имаме хубави и щастливи деца, то трябва поне малко да се променим. Тяхното поведение е отражение на света около тях, този свят който ние им създаваме.

Тази година е година на помиряването. И ако искаме да живеем в по-добър свят, то трябва да направим това усилие. Българина е голям индивидуалист, но същевременно и притежава и голяма душа. Така, че мисията да възвърнем красотата и хармонията около нас е осъществима Намигване

За Аура камерите препоръката според мен е да не ходят родителите. Когато те си втълпят нещо и после го изискват е по-страшно. За повечето деца тази информация няма да е нищо ново и не им е обходимо. Въобще този бизнес с аура камерите е препоръчително да не се "подхранва". Ако някой иска да вижда аурата защо не поработи над себе си по-добре ?

Революцията е да стигне идеята за духовноста до хората, еволюцията започва след това с тяхните съзнателни действия Намигване
    Гледах го предаването Радвам се,че вече по-често се споменатват по телевизията  "децата индиго" , "крислталните" и за случващата се духовна революция.Това разбира се можеше да се случи и по-рано...
    Активен

Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

• martin.kristov1
    « Отговор #5 -: Януари 23, 2011, 16:00:55 »

Сетих се за още нещо.

Значи когато съберат индигови и кристални малки деца заедно. Индиговите обграждат кристалните като щит, така че да не могат други да навлязат при тях и така Кристалните се чувстват спокойно и си играят спокойно.

Относно записа на това предаване. Вероятно ще се появи на сайта на нова тв малко по-късно.
    Видях че има такъв от Миналата неделя. 16.януари. само дето там не са говорили за индигота.
    http://play.novatv.bg/format/play?fid=2563
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Януари 24, 2011, 16:45:02 »

а това с херцовете е интересно май продължавам да пълня картинката. И това за щита индиго ми хареса,само си мисля ,че композицията е повече възрастен индиго с кристал дете.Поне масовата композиция е май-такава.Мисля си ,че при малките има много по-малко индиго ,отколкото кристали ,диаманти ,звездни и светлинни същества близки до ангелите.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    @di
    Неактивен Неактивен

Публикации: 126

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #7 -: Януари 24, 2011, 18:41:13 »

...
    Значи когато съберат индигови и кристални малки деца заедно. Индиговите обграждат кристалните като щит, така че да не могат други да навлязат при тях и така Кристалните се чувстват спокойно и си играят спокойно.

...

... да ето такъв щит има за кристалите !!! Но те знаят къде да се родят ... те са си избрали родителите - поне така твърди моят син ... и ми обяснява с точност как ни е харесал за мама и тати ...

... ще следя кога предаването ще може да се види от нета - не съм го гледала.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Януари 24, 2011, 19:49:52 »

мда почти съм му благодарна на моят ,че си намери татко само на 2000км , можеше да ме закара на северния полюс примерно хихихихихихихихихи
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

• martin.kristov1
    « Отговор #9 -: Януари 29, 2011, 15:51:27 »

Видях че са пуснали Повторение на предаването за Индиговите деца
    http://play.novatv.bg/format/play?fid=2563
    Кликнете на четвъртата точка след като натиснете play
    на 2ч. и 40мин
    Мисля че трябва и да сте регистрирани , за да гледате, но не съм сигурен Усмивчица
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #10 -: Януари 29, 2011, 16:37:22 »

Много интересно видео:) БЛагодаря turist Усмивчица
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

• martin.kristov1
    « Отговор #11 -: Февруари 26, 2011, 11:06:54 »

Успях да се натъкна на СЪЩОТО видео вече във vbox, но предимството там е че гледаш интервюто с Любов направо, без да се налага да изчакваш определени минути или да прибутваш плъзгача на видеото напред...

http://www.vbox7.com/play:dcb06a8b

Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    johny
    Гост
    « Отговор #12 -: Февруари 26, 2011, 12:07:37 »

Успях да се натъкна на СЪЩОТО видео вече във vbox, но предимството там е че гледаш интервюто с Любов направо, без да се налага да изчакваш определени минути или да прибутваш плъзгача на видеото напред...

http://www.vbox7.com/play:dcb06a8b

Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #13 -: Февруари 28, 2011, 13:17:12 »

http://www.vbox7.com/play:137573d0

http://www.vbox7.com/play:49fe90df
    « Последна редакция: Февруари 28, 2011, 13:31:42 от pluton » Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright