Духовно развитие

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Раждаш ли се индиго или ставаш индиго?  (Прочетена 6586 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #45 -: Февруари 28, 2011, 15:14:28 »

Страхотно е и за мен визуализира нещо, което получавам като картина и за което пиша и търся. Може ли да я кична и в една моя тема плииийз ?
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
kim
Гост
« Отговор #46 -: Февруари 28, 2011, 15:55:22 »

Разбира се!
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #47 -: Февруари 28, 2011, 16:24:39 »

Това е официалния саит на Кейша ,има много интересни неща http://littlegrandmother.net/
Активен

Ianica
Гост
« Отговор #48 -: Юли 09, 2011, 02:24:25 »

Радвам се, че открих тази тема защото и мен ме измъчваше този въпрос. Искам да кажа, че от описанията на децата и на възрастните индиго мисля, че отговарям повече на описанието на възрастните. Аз си бях нормално дете. Е, бях малко по-различна от останалите, по-затворена, но то беше защото всички ме обиждаха и не ме приемаха, държаха се с мен зле без причина. Но не съм била хиперактивна, даже съм си малко флегматична. С една дума, имах си нормално детство благодарение на родителите ми и нормални детски мечти. Но животът ми се промени след 20-годишна възраст, когато станах студентка. Тогава срещнах най-добрите си приятели и преживях най-истинските неща. Но от тогава постепенно започнах да ставам друг човек. Интуицията ми много се разви, започнах да имам предчувствия и те да се сбъдват, често получавах дежавю с определени хора и събития. Често се случваше да си драскам някоя буква и после да се запозная с човек с тази буква. А през последната година от следването ми започнах да се замислям по-дълбоко за смисъла на живота, тогава започнах все по-често да мисля за прераждането и сама да си обяснявам някои неща и точно тези неща после ги прочетох в една книга. А да не говорим, че виждах и духове. Та мисълта ми е, че сигурно е възможно да не се родиш индиго, а да станеш такъв в последствие, или просто да си смениш цвета от един в друг. Аз така и не знам каква ми е била аурата като дете, нито пък каква е сега. Но вчера си го мислех това, че сега като възрастна повече отговарям на описанието за индиго и логично се запитах дали в рамките на този живот не съм станала такава, макар и не по рождение. Когато бях малка исках да порастна, за да нося бижута и високи токчета като мама, типично материални неща, няма как да съм била индиго. Но пък бях странно дете сега като се замисля, въпреки, че тогава не съм си го и помисляла, само ми беше мъчно, че ме тормозят. Майка ми казва, че съм проговорила още на 9 месеца и съм казвала на лекарката "довиждане". А когато съм била на 2 годинки ме завела за пръв път в борова гора и аз съм казала думата "бор", а според нея нямало от къде да я знам защото никой не ми е показвал бор преди. Като дете не обичах готовите игри, нито готовите приказки, исках всичко да се измисля в момента. Не исках баща ми да ми чете приказки от книжките, исках той да ги измисля и той измисляше невероятни смехории. Аз също си измислях приказки по цял ден и баба ми, Бог да я прости, мислеше, че съм луда защото си говоря сама. Не обичах игрите на дама и на ластик, на които си играеха другите момиченца, исках аз да си измислям сюжета на игрите, цели филми разигравах с куклите си. Дори си спомням каква интерпретация направих на приказката за "Палечка". Според мен тогава Палечка се е родила толкова малка защото всъщност майка и преживяла злополука и направила аборт, но това малко човече все пак оживяло и си останало такова дребничко. Боже, колко глупости изписах и чак сега докато пишех се замислих, че не съм била съвсем нормално дете...Усмивчица
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #49 -: Юли 09, 2011, 07:52:28 »

А през последната година от следването ми започнах да се замислям по-дълбоко за смисъла на живота, тогава започнах все по-често да мисля за прераждането и сама да си обяснявам някои неща и точно тези неща после ги прочетох в една книга. А да не говорим, че виждах и духове. Та мисълта ми е, че сигурно е възможно да не се родиш индиго, а да станеш такъв в последствие, или просто да си смениш цвета от един в друг. Аз така и не знам каква ми е била аурата като дете, нито пък каква е сега. Но вчера си го мислех това, че сега като възрастна повече отговарям на описанието за индиго и логично се запитах дали в рамките на този живот не съм станала такава, макар и не по рождение. Когато бях малка исках да порастна, за да нося бижута и високи токчета като мама, типично материални неща, няма как да съм била индиго.

Ianica, много интересен е постът ти.
    Явно е нужно време, за да се проявят духовните заложби на човека в неговия живот.
    От друга страна, вероятно предпоставките за възникването им се намират
    в живота преди раждането на човек.
    Активен
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 580

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #50 -: Юли 09, 2011, 09:28:55 »

........
    От друга страна, вероятно предпоставките за възникването им се намират
    в живота преди раждането на човек.

Твърде вярно е туй твърдение на господин Ich според мен Намигване
    Яница, ако се регистрираш и имаме възможността да си пишем на лични, може да научиш и още повече неща...
    Избягвам да споменавам публично какво имам предвид, че се получва малко несериозна реклама на трето лице... Намигване

Живота е хруупкав
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=cEGzyLiAElY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cEGzyLiAElY</a>
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #51 -: Юли 09, 2011, 13:52:13 »

Според мен този въпрос идва от припокриване на терминологии и злоупотреба с термина Индиго. Не веднъж тук това е предизвиквало спорове и дискусии.
    Забелязвам ,че хора занимаващи се примерно тук на запад с тези неща ,започват да избягват тази терминология.
    Моето мнение е ,че процесът на осъзнаване, както казва Их е комбинация от осъзнатостта на душата преди инкарнацията и предпоставките по следване на пътя в инкарниция за постигане на нови нива на осъзнаване и опитност.
    С времето наистина се убеждавам ,че е смешна категоризацията за съшности с един цвят , ако погледнеш примерно снимка на една галактика ,можеш ли да кажеш какъв цвят е.
    Комбинацията с енергийният интезитет на планетата със твоя сътворява невероятни картини ,които се променят с различни темпове и на различни нива в многоизмерната енергийна структора.
    Та ако мога с две думи да отговоря на Яница за моето мнение по въпросът е - Всичко може !!!!
    Активен

Christegonia
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 15

• Град: София
  • При поискване на лични
    « Отговор #52 -: Юли 14, 2011, 17:17:49 »

Според мен този въпрос идва от припокриване на терминологии и злоупотреба с термина Индиго. Не веднъж тук това е предизвиквало спорове и дискусии.
    Забелязвам ,че хора занимаващи се примерно тук на запад с тези неща ,започват да избягват тази терминология.
    Моето мнение е ,че процесът на осъзнаване, както казва Их е комбинация от осъзнатостта на душата преди инкарнацията и предпоставките по следване на пътя в инкарниция за постигане на нови нива на осъзнаване и опитност.
    С времето наистина се убеждавам ,че е смешна категоризацията за съшности с един цвят , ако погледнеш примерно снимка на една галактика ,можеш ли да кажеш какъв цвят е.
    Комбинацията с енергийният интезитет на планетата със твоя сътворява невероятни картини ,които се променят с различни темпове и на различни нива в многоизмерната енергийна структора.
    Та ако мога с две думи да отговоря на Яница за моето мнение по въпросът е - Всичко може !!!!

Браво, добре го каза Намигване

Ето едно добро видео по темата http://vbox7.com/play:9a481023
    Активен

You create your own reality!
    Александра
    Гост
    « Отговор #53 -: Август 18, 2011, 11:33:48 »

Няма измерения.Всички живеем в един свят, но не се виждаме., често на един свят, но на различни планети, които човекът въпреки , че е посетил, не  е преоткрил друг живот. Индиго и кристал не са кой знае какво, животите им често са много по-тежки, защото те не приемат наложените норми, имат свои ценностни системи и остават неразбрани. Имат проблем с интергацията, с усещането за телата  си, с физическия свят. Единствената им задача е да разчупят стереотипите и отворят съзанието. Никой никога не умира завинаги, просто не помни колко е стар.
    Активен
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #54 -: Август 18, 2011, 17:47:22 »

Цитат
    Индиго и кристал не са кой знае какво, животите им често са много по-тежки, защото те не приемат наложените норми, имат свои ценностни системи и остават неразбрани.

Цитат
    Имат проблем с интергацията, с усещането за телата  си, с физическия свят.
    май-май само тези които за първи-втори път са "индигота"  Згреших

Цитат
    Единствената им задача е да разчупят стереотипите и отворят съзанието.
    и аз така съм чувал, и аз така съм чувал.

Цитат
    Никой никога не умира завинаги, просто не помни колко е стар.
    мда, мда, бабо Александро, кога ще ти празнуваме ХХХ-тото `илядолетие?
    Активен
    Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиго таланти
    Видео клипове
    11WOLF11 4 1433 Последна<br />публикация Юли 21, 2010, 09:11:24
    от sanguinary
    Индиго « 1 2 »
    Послания
    rasta_bopp 15 4014 Последна<br />публикация Юли 14, 2010, 23:21:07
    от nia.boneva6
    Индиго или не?
    Анкети
    Аэ съм 14 2787 Последна<br />публикация Май 01, 2011, 13:38:03
    от itsme
    Разликите между индиго личност и индиго копие
    Всичко относно индиготата
    echo105 3 3123 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 16:47:20
    от Еруин
    ИНДИГО СРЕЩУ ИЛЮМИНАТИ! Или вярвате ли, че илюминати планират смъртта на индиго? « 1 2 3 4 5 »
    Програмиране, световен елит
    dragon reborn 60 5556 Последна<br />публикация Март 01, 2012, 15:50:57
    от Orion

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright