Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Раждаш ли се индиго или ставаш индиго?  (Прочетена 7282 пъти)
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 187

« Отговор #30 -: Февруари 03, 2011, 03:38:41 »

Sleepindreams, ее човеко много ти се кефя, евала!!! Усмивчица) Продължавай все така силен !! Заслужава си да се бориш Усмивчица))
Активен
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 187

« Отговор #31 -: Февруари 03, 2011, 03:56:12 »

Хмм, също съм на мнение че няма особено голямо значение дали си индиго или не . Обаче пък още по-красиво е да си любознателен и винаги да търсиш още и още ... Нищо лошо не виждам в това всеки да си провери аурата. Че нали си е тфоя,кфо толкова ?? Как няма да знаеш или ще криеш тайни за себе си от себе си,направо е смешно ! Усмивчица Това е като да знаеш къде са биологичните ти родители,обаче да решиш да не ги потърсиш понеже,защото,обаче и така нататък .  Ухилен Е как бе човеко,намери истината за себе си,голяма работа какъф си и какъф не си,въе всеки един момент можеш да го промениш и да порастнеш ,сега колко и дали ще стигнеш върха никой не знае .. е има време ще видим  Намигване
Активен
nre
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 129

« Отговор #32 -: Февруари 03, 2011, 07:59:16 »

няма особено голямо значение дали си индиго или не. Обаче пък още по-красиво е да си любознателен и винаги да търсиш още и още ...

Нищо лошо не виждам в това всеки да си провери аурата. Че нали си е тфоя,кфо толкова ?? Как няма да знаеш или ще криеш тайни за себе си от себе си,направо е смешно ! Усмивчица

Лошо няма в определянето и измерването на аурата от чисто любопитство. Лошото идва с егоистичната интерпретация, че ти си, а другите не са.. Хората са склонни да се самовеличаят. За това смятам е по-правилно да се оценяват (поощряват или неодобряват) съзнателните постъпки, отколкото дадените генетични черти, каквито и да са те.

Активен
Tiranin
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #33 -: Февруари 03, 2011, 17:56:47 »

Абе кво се занимавам и аз да питам някакви неща, тука идва някъв и започва да си разказва за живота, окей няма проблеми че е ОФФ-ТОПИК! Но поне да ми бяхте отговорили на въпроса, а всички му се метнахте на този да му обеснявате някакви неща, ми да си направиш тема бе човек, не изисква големи усилия, цъкаш НОВА ТЕМА и пиши там за твоите преживяваня, защото иначе никой няма да ми отговори на въпроса, БЛАГОДАРЯ!
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 157

« Отговор #34 -: Февруари 03, 2011, 18:42:31 »

как може дати отвоорим на такъф въпрос все едно ни питаш дали утре ще вали или не всеки си има своя теза според мен и да и не в крайна сметка е важно как се чустваш и какъф си сега това мога дати кажа аз ..
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #35 -: Февруари 03, 2011, 21:51:22 »

Абе кво се занимавам и аз да питам някакви неща, тука идва някъв и започва да си разказва за живота, окей няма проблеми че е ОФФ-ТОПИК! Но поне да ми бяхте отговорили на въпроса, а всички му се метнахте на този да му обеснявате някакви неща, ми да си направиш тема бе човек, не изисква големи усилия, цъкаш НОВА ТЕМА и пиши там за твоите преживяваня, защото иначе никой няма да ми отговори на въпроса, БЛАГОДАРЯ!

Ми то ти се отговори, няколко пъти:)

Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
nia.boneva6
Гост
« Отговор #36 -: Февруари 03, 2011, 22:00:55 »

Цитат на: sleepindreams
"Раждаш ли се индиго или ставаш индиго?"
Какво значи раждаш ли се индиго? Всяко едно същество след като се роди е едно прекрасно създание с чиста душа и съзнание.То не знае какво е война,омраза,лицемерие,завист. Майките знаят за какво говоря. Погледнете в очите на едно бебе.Какво виждате там? Нима не е любов,искреност и щастие?
Активен
sleepindreams
Stilio
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 13

• Град: Силистра, Перник, София
    « Отговор #37 -: Февруари 04, 2011, 01:46:33 »

Благодаря ти Ихра че отговори вместо мен Усмивчица

Tiranin...искаш да разбереш дали си индиго или не така ли?
    Ако продължаваш в същия дух да живееш, да се караш и да искаш да си най отгоре няма да стане.
    съобщението ти ми прозвуча че все едно се караш на хората "ма кво сте го зяпнали тоя, я ме вижте мен"
    Извинявай че така ти го казвам. Не е с лоши чувства.
    Първо: Не съм в този форум за да съм "Number 1" или "the chosen".
    Второ: Прав си, за което се извинявам. Съжалявам че пренебрегнах твоя въпрос, но аз ти отговорих на въпроса, просто ти не си го прочел.
    Не е важно какъв се раждаш, а какъв ставаш. Било то българин, негър, китаец.Няма значение дали си роден на 13.01 или на 23.04...
    аз съм роден на 09.08.1986 и съм живял така да го кажа "прост живот". Ходил съм по дискотеки, закачал съм се, заяждал съм се, но се промених.И знаеш ли какво? Научих се да не се ядосвам.
    Трето: Пак си прав. Ще направя една тема, но първо ще проверя дали има такава, в която ще ви пратя малко мисли на един много добър човек.
    Активен

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

http://www.themostexpensivecandle.com/
    eolis
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

• Град: варна
  • индигова душа

« Отговор #38 -: Февруари 19, 2011, 09:29:16 »

Мога само да споделя преживяванията си от посещението на семинари Индиго.Това е по скоро форма на езотерично посвещение(от което родените индиго просто не се нуждаят) и до голяма степен заблуда ,че нещо може да изравни опита натрупан през вековете и ти да придобиеш характеристики на индигова душа със семинар за два дни.Получи се сериозен конфликт между автентичните Индиго-та и "новопокръстените" такива.Започна скрита окултна битка(която вероятно е част от обучението и израстването) за това аз и други колеги много бързо се отделихме и дистанцирахме от тази школа и нейните практики.Искам да споделя голямото си огорчение и тъга когато с отворено сърце отидох да се срещна с Шадрин(на лична платена консултация),но вместо радост и храмония бях посрещната с изказването,че не съм Индиго.Вече 2 години обработавам травмата от случилото се(аз съм и психолог) и все още усещам как се затвярям вътрешно когато  някъде споменат неговото име.Добре,че все пак знам коя съм и всеки може да види виолетовия цвят в аурата ми.От друга страна след срещата ни осъзнах макар и болезнено,че вече няма нужда някой да ме определя или да казва каква съм.Надрастнах нуждата от учител и се чувствам истински свободна,но малко самотна.Вероятно съм се надявала,че на тези семинари ще срещна себеподобни и ще създам нови приятелства.Искам да споделя ,че на курсовете му ходят доста качественни и духовно развити хора,които в последствие също се отдъпват.Това само по себе си е доста показателно.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #39 -: Февруари 19, 2011, 09:52:51 »

Мога само да споделя преживяванията си от посещението на семинари Индиго.Това е по скоро форма на езотерично посвещение(от което родените индиго просто не се нуждаят) и до голяма степен заблуда ,че нещо може да изравни опита натрупан през вековете и ти да придобиеш характеристики на индигова душа със семинар за два дни.Получи се сериозен конфликт между автентичните Индиго-та и "новопокръстените" такива.Започна скрита окултна битка(която вероятно е част от обучението и израстването) за това аз и други колеги много бързо се отделихме и дистанцирахме от тази школа и нейните практики.Искам да споделя голямото си огорчение и тъга когато с отворено сърце отидох да се срещна с Шадрин(на лична платена консултация),но вместо радост и храмония бях посрещната с изказването,че не съм Индиго.Вече 2 години обработавам травмата от случилото се(аз съм и психолог) и все още усещам как се затвярям вътрешно когато  някъде споменат неговото име.Добре,че все пак знам коя съм и всеки може да види виолетовия цвят в аурата ми.От друга страна след срещата ни осъзнах макар и болезнено,че вече няма нужда някой да ме определя или да казва каква съм.Надрастнах нуждата от учител и се чувствам истински свободна,но малко самотна.Вероятно съм се надявала,че на тези семинари ще срещна себеподобни и ще създам нови приятелства.Искам да споделя ,че на курсовете му ходят доста качественни и духовно развити хора,които в последствие също се отдъпват.Това само по себе си е доста показателно.

Здравей, eolis и добре дошла!

Мнението ти е много интересно и поучително.
    То показва, че не винаги организирани форми на обучение са полезни.
    От друга страна дори отрицателното, болезненото в нашия живот могат да ни помогнат да осъзнаем себе си по-добре и да израснем по-нависоко в сравнение с онова, което сме били преди.
    Активен
    sleepindreams
    Stilio
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 13

• Град: Силистра, Перник, София
    « Отговор #40 -: Февруари 19, 2011, 23:14:24 »

Здравей eolis
    Бих искал да те посъветвам нещичко:
    Първо: спри да се отчайваш и затваряш в себе си.Започни да се радваш и живееш красиво.Колкото и да се опитват да те разбият, не им се давай.Докажи им че си по силна.
    Второ: http://shamballa-bg.net/forum/index.php?showtopic=1023
    мисля че този сайт ще ти помогне да разбереш кой е Шадрин.
    Не е важно кой колко е учил.
    Кой е Шадрин?
     Никой.
    Нима знае кой какъв е? нима вижда живота така както ние го виждаме? или просто се чуди как да изкара пари чрез Измама.
    Аз не мисля че трябва да се ходи на уроци за да израстнеш.По добре да обиколя всички школи по танци в цяла България, от колкото да ходя на урок при хора които са чели 1 2 книжки...
    това е което искам да кажа
    Активен

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

http://www.themostexpensivecandle.com/
    eolis
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

• Град: варна
  • индигова душа

« Отговор #41 -: Февруари 20, 2011, 09:11:29 »

Привет sleepindreams,
    Отдавна съм преодоляла случилото се,но когато попаднах на този форум си припомних болката и реших да споделя онова с което се сблъсках преди 2 години.Може да е полезно за някого.Благодаря за линка който си ми изпратил.Познавам хора които са били на семинарите на Хари Баба.Енергията Махатма е достъпна и без инициация от учител и аз я използвам от няколко години но едва през миналата разбрах,че се нарича така и има курсове.Както споменах не намирам за нужно да получавам  повече някакви "посвещения" от Учител,по скоро с радост бих се срещнала с други хора които използват в живота си Махатма енергията.Много по радостна и щастлива се чувствам особнно когато преживях излизането от илюзорната нужда да имаш Учител.Това е неописуемо!!!Сякаш си се върнал у Дома и се чувстваш силен,центриран и независим.Толкова е уморително да се кланяш,да молиш или искаш достъп до канал,енергия или кавото и да е там.Боже как сме живяли в такава заблуда толкова време!!!Само,че да не си мислите,че Школите и "Учителите" се дават толкова лесно?Не- еее!Започна се една опозиция......Но когато си индиго и вече си у дома по лесно е да се спряваш.Благодаря за съпричастността.Радвам се че срещнах себеподобни 
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #42 -: Февруари 27, 2011, 23:20:33 »

Усмивчица

* 864614021.jpeg (15.46 KB, 480x360 - видяно 1469 пъти.)
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #43 -: Февруари 28, 2011, 00:20:08 »

Старче къде я намери тази работа? 
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    kim
    Гост
    « Отговор #44 -: Февруари 28, 2011, 13:34:04 »

Старче къде я намери тази работа? 

Снощи слушах едно интервю с една млада шаманка Kiesha Little Grandmother - качих го в Нива на съзнание-Видеа. Говори за предстоящи промени и тн. - знаеш. В едно от видеата говореше за усилващата се енергия и се появи тази рисунка. Това е нещо, което си представям дълго вреле, но така и не успях да нарисувам.. готино е.
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиго таланти
    Видео клипове
    11WOLF11 4 1521 Последна<br />публикация Юли 21, 2010, 09:11:24
    от sanguinary
    Индиго « 1 2 »
    Послания
    rasta_bopp 15 4126 Последна<br />публикация Юли 14, 2010, 23:21:07
    от nia.boneva6
    Индиго или не?
    Анкети
    Аэ съм 14 2907 Последна<br />публикация Май 01, 2011, 13:38:03
    от itsme
    Разликите между индиго личност и индиго копие
    Всичко относно индиготата
    echo105 3 3270 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 16:47:20
    от Еруин
    ИНДИГО СРЕЩУ ИЛЮМИНАТИ! Или вярвате ли, че илюминати планират смъртта на индиго? « 1 2 3 4 5 »
    Програмиране, световен елит
    dragon reborn 60 5857 Последна<br />публикация Март 01, 2012, 15:50:57
    от Orion

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright