Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Раждаш ли се индиго или ставаш индиго?  (Прочетена 6261 пъти)
Tiranin
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« -: Януари 23, 2011, 01:03:50 »

Раждаш ли се индиго или ставаш индиго? Това не можах да го разбера, единственото което може да се каже че е сигурно признак на това е, че сериозно се притеснявам за 2012, не точно 21 Декември и такива неща, но просто че скоро света наистина ще претърпи катаклизъм и ще има промени.
Александър на 16
« Последна редакция: Януари 23, 2011, 01:04:33 от Administrator » Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Януари 23, 2011, 03:44:49 »

Раждаш ли се индиго или ставаш индиго? Това не можах да го разбера, единственото което може да се каже че е сигурно признак на това е, че сериозно се притеснявам за 2012, не точно 21 Декември и такива неща, но просто че скоро света наистина ще претърпи катаклизъм и ще има промени.
Александър на 16

Душата променя цвета си с опита си, през преражданията си.Усмивчица
Индиготата, които са родени сега, са достигнали това развитие.Усмивчица
Те са родени с преобладаваш индигов цвят, но този цвят не е даден Свише, а е развит с много труд:)
Няма как за един живот да станеш индиго.Усмивчица
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
johny
Гост
« Отговор #2 -: Януари 23, 2011, 11:53:26 »

ДА така е!Няма как от 1-о прераждане да станеш индиго,обаче за един живот можеш да извършиш страшно много духовна дейност и да направиш няколко изкачвания.Зависи вече от самия човек,дали иска да трупа богатсва в материалния свят или в духовния.
Активен
Georgio
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 172

« Отговор #3 -: Януари 23, 2011, 12:00:42 »

Това с което новото поколение се отличава е, че то идва с познания и усещания отговарящи на еволюционния преход.

С други думи много от това поколение има вродено чувство за добродетелите : Любов, Истина, Справедливост ; също така имат едно по-разширено съзнание както и по-близка и силна връзка с природата.

Това ,че имат някакъв потенциал не означава, че всички го използват. Затова обаче когато човек от това поколение тръгне по кривия път може да е много по- болезнено. За него, защото душата иска винаги да се развива и да върви нагоре. Тя не иска да се връща отново назад и да учи отново уроците си.

Тази осъзнатост с която се раждат сега може да се развие, защото тези неща са заложени от хилядолетия в религиите, вярванията и културата на развитите духовно народи и общества.

Така, че феномена "индиго" не е времеви, а то е състояние на осъзнатост. Много от родителите на такива индиго деца биват повлияни от своите отрочета и могат да "станат" и те такива. Особено майките са по- предразположени към такава промяна.
Активен

Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #4 -: Януари 23, 2011, 13:19:41 »

Може би не е въпроса ми съвсем ДИРЕКТНО по темата, но пак е много или малко свързан.

Какво става, когато не си се родил индиго в сегашния си живот, нито пък си кристал... и до 2012г. няма да станеш такъв...
    1. дали това означава автоматично, че ще идеш да се развиваш при старите енергии след 2012г, ще останеш в Третото измерение

2. или това че все още НЕ СИ индиго - няма да ти попречи да избереш, да преминеш заедно с Земята Великия преход и да продължиш да се развиваш в новото Четвърто измерение
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #5 -: Януари 23, 2011, 13:24:50 »

Може би не е въпроса ми съвсем ДИРЕКТНО по темата, но пак е много или малко свързан.

Какво става, когато не си се родил индиго в сегашния си живот, нито пък си кристал... и до 2012г. няма да станеш такъв...
    1. дали това означава автоматично, че ще идеш да се развиваш при старите енергии след 2012г, ще останеш в Третото измерение

2. или това че все още НЕ СИ индиго - няма да ти попречи да избереш, да преминеш заедно с Земята Великия преход и да продължиш да се развиваш в новото Четвърто измерение

Защо трябва да ставаш индиго или кристал до 1012? И как може да станеш нещо, за което трябва повече от 1 живот, пък камоли за 2 години?
    Какъв е смисъла да се раждат индигота и кристали, ако само те ще преминат?
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    kim
    Гост
    « Отговор #6 -: Януари 23, 2011, 13:29:49 »

1. Според мен няма лошо да се развиваш при старите енергии и ако стане така то това би бил избора на душата. Напълно възможно е да останеш и в 3Д.

2. Както каза Елша по-горе индиго вибрацията е плод на много работа и прераждания. Душата може да направи избор да направи преход, но дали е готова за това е въпросът.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Януари 23, 2011, 13:30:20 »

Според мен човек няма нужда да има индигова аура, за да премине по-"нагоре".
    Също мисля, че не всеки е роден за да се развие точно до индиго. Сигурно има същества които светят в искрящо жълто... примерно, и много други?.

Човек като е чист отвътре и запазва чистотата в мисълта, съответно в емоциите и действията... това е достатъчно. Това е главното... и вече то влияе на цвета на аурата. Но ние не бива да се стремим към това тя да добие определен цвят, защото цветът е следствието от нашите мисли и чувства.

П.с. Душата в развитието си не гони определен час.
    Активен
    Tiranin
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Януари 23, 2011, 13:45:48 »

Явно още съм неук, тези неща не ги разбирам и малко се обърквам като говорите за такива "сложни" реалности и подобни. Ако може малко по-просто да ми отговорите на въпроса, ще е добре Усмивчица Благодаря ви!
    Активен
    Tiranin
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Януари 23, 2011, 13:57:03 »

Пък и някак си като се замислих на тези въпроси се отнесох много. Искам да разбера повече по въпроса, но може да се каже че на мен малко или много са ми промили мозъка вече, защото на доста неща гледам от комерсиалната гледна точка, но от друга страна,като се замисля за другите светове, античността съм готов да зарежа всичко и да се отдам на тези "приключения''.
    Активен
    Georgio
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 172

« Отговор #10 -: Януари 23, 2011, 14:18:13 »

Явно още съм неук, тези неща не ги разбирам и малко се обърквам като говорите за такива "сложни" реалности и подобни. Ако може малко по-просто да ми отговорите на въпроса, ще е добре Усмивчица Благодаря ви!

Добре първо да дефинираме термина "индиго" Усмивчица

С него се означават децата родени в последните 20- 30 години, като "видимия" белег за това е индигово-виолетовия цвят в аурата им.

От тази дефиниция може да се разбере, че се раждат хората индиго.

Ако обаче погледнеш на "индиго" феномена от гледна точка на вътрешните харектеристики, то може да се каже, че това е състояние на съзнанието. И много хора могат да го постигнат и в този живот.

Този кратък отговор даде ли ти насоки ?

Активен

kim
    Гост
    « Отговор #11 -: Януари 23, 2011, 14:23:23 »

Също мисля, че не всеки е роден за да се развие точно до индиго. Сигурно има същества които светят в искрящо жълто... примерно, и много други?.

Човек като е чист отвътре и запазва чистотата в мисълта, съответно в емоциите и действията... това е достатъчно. Това е главното... и вече то влияе на цвета на аурата. Но ние не бива да се стремим към това тя да добие определен цвят, защото цветът е следствието от нашите мисли и чувства.

Ако човек няма нужда от индиго аура за да премине, то това значи от жълт цвят на вибрация да скочи в лилав или бял - светлина, пренебрегвайки естествения порядък и вселенски закони. Все едно природата от зима да отиде в есен. Това е невъзможно.
    Мисля, че "индиго" е просто модерен термин, който ни визира една развита душа, която е минала пътя си до там. Разбира се, че преследването на даден цвят би било глупаво и самоцелно, но стигайки до това ниво ние естествено придобиваме качествата за които говориш и не са ни нужни усилия, за да бъдем добри и чисти тъй като сме все по-близко до същноста си - светлината. Душата със сигурност не гони час, но няма как да заобиколи уроците за които е дошла, изкачвайки се по цветовата скала за да се върне "там", от където е дошла...
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #12 -: Януари 23, 2011, 14:36:33 »

Ако човек няма нужда от индиго аура за да премине, то това значи от жълт цвят на вибрация да скочи в лилав или бял - светлина, пренебрегвайки естествения порядък и вселенски закони. Все едно природата от зима да отиде в есен. Това е невъзможно.
    Мисля, че "индиго" е просто модерен термин, който ни визира една развита душа, която е минала пътя си до там. Разбира се, че преследването на даден цвят би било глупаво и самоцелно, но стигайки до това ниво ние естествено придобиваме качествата за които говориш и не са ни нужни усилия, за да бъдем добри и чисти тъй като сме все по-близко до същноста си - светлината. Душата със сигурност не гони час, но няма как да заобиколи уроците за които е дошла, изкачвайки се по цветовата скала за да се върне "там", от където е дошла...
    Ако един много "добър" човек не е осъзнат той може да изпита много негативни емоции спрямо "лошите" и се променят нещата на 180 градуса!
    За това има индигота които имат свръх съпротива и агресия срещу света понеже той не е в синхрон с тяхния вътрешен свят.

Но когато те се осъзнаят и поемат контрола върху вътрешният си свят(Емоции,чувства) ще донесат ИСТИНАТА,а няма да я ПРОМЕНЯТ както много от тях искат да направят сега!

Все още много от нас са моделирани от реалността,вместо да моделират реалността!

ПС:Това се отнася за всички ни!

« Последна редакция: Януари 23, 2011, 14:46:20 от AMAZING » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    vera
    Гост
    « Отговор #13 -: Януари 23, 2011, 16:02:52 »

Раждаме се индиго.Формата цвета вибрации оттенъци и...може да ни даде представа за вътрешния свят на индивида и то как го възприемаме в даден момент Започвам друга тема в момента но си мисля че каквото и да коментирам всичко е взаимно свързано За да усетим изследваме и т.н.индиговите индивиди осъзнавам че и ние Човеците все по често се обръщаме къмПървоизточника и към Божественото ни подсъзнание .И така отваряйки широко очи уши ...естествено е и да Видим индиговите Души Вярвам че родители учители общество ...всеки миг ще попиваме приемаме от познанията на тези слънчеви създания изпратени като настоящи и бъдещи учители. Отплеснах се от темата може би много бързо тичат мислите ми А зададения ? може да се разглежда многообразно
    Активен
    nre
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 129

« Отговор #14 -: Януари 23, 2011, 18:45:24 »

Ако под 'индиго' разбираш добротата и творчеството на човек, смятам че живота, приятелите, животинките ни учат да сме по-добри един към друг, по-креативни, като взаимно си помагаме, взаимодействаме и благодарим чрез обмяната на чувства и емпатия, като всеки миг обогатява тази наша душевност.

Ако под 'индиго' разбираш интелигентността на човек, смятам че училището и университета са средствата за духовното израстване чрез знанията. Благодарение на знанията ставаме по-мъдри, по-опознаващи законите и тяхната неизбежност, както и начините за тяхното правилно използване.

Мисля, че и двата аспекта са важни за нашено цялостно духовно израстване, като независимо от това колко мъдри и добри сме се родили, ние с помощта на свободната си воля можем съзнателно да станем още по-добри и по-мъдри, защото добротата е въпрос на избор и всеки е способен да я прояви, независимо от това какъв се е родил.
    « Последна редакция: Януари 23, 2011, 18:51:39 от nre » Активен
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Индиго таланти
    Видео клипове
    11WOLF11 4 1390 Последна<br />публикация Юли 21, 2010, 09:11:24
    от sanguinary
    Индиго « 1 2 »
    Послания
    rasta_bopp 15 3943 Последна<br />публикация Юли 14, 2010, 23:21:07
    от nia.boneva6
    Индиго или не?
    Анкети
    Аэ съм 14 2710 Последна<br />публикация Май 01, 2011, 13:38:03
    от itsme
    Разликите между индиго личност и индиго копие
    Всичко относно индиготата
    echo105 3 3017 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 16:47:20
    от Еруин
    ИНДИГО СРЕЩУ ИЛЮМИНАТИ! Или вярвате ли, че илюминати планират смъртта на индиго? « 1 2 3 4 5 »
    Програмиране, световен елит
    dragon reborn 60 5438 Последна<br />публикация Март 01, 2012, 15:50:57
    от Orion

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright