Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Цветове на аурата  (Прочетена 5368 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #15 -: Януари 25, 2011, 22:10:02 »

бяло като липса на живот го разбирам като тяло без душа т.е. мъртвец или зомби
това положително черно ме съмнява ,ноща е тъмно синя -индигова, черното е деформация,черна дупка -болест,грях,смърт
кафяво става при припокритие на червено с зелено,такова смиване незнам от какво се получава,преплитането на цветовата енергия е уникална картина на Твореца, процесите на концентрация на светлината са също уникално красиви, черните дупки се усещат като тежест или пък все едно всмукват,ама е и чудесно да виждаш, когато се заличават и запълват.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
johny
Гост
« Отговор #16 -: Февруари 03, 2011, 10:30:45 »

Наистина всичко може,по това което наблюдавам,пъстротата и морфологията на всеки е много сложна.Джонка зеленкото не е лош цвят ,а пък изумруденото е много хубаво ,поне човека който познавам с такъв ми е много на сърце. А този човек пък "видя" цветове които не съществуват ,май ги носят звездните деца ,т.е тези които носят и цветове от други светове. Пък няколко пъти съм виждала златни ореоли в аурата ,чуствам ги нещо като дар,ангелски печат или нещо такова . Освен цвета различно се конфигурира и светлината в аурата. Напоследък виждам доста светлина поглъщаща цветовете , което ме изпълва с радост и надежда. Май цветово отразяващо се това е целта на задачата -да се превръщаме в светлина.

Ха сега Ео.това зеленичкото ти ли ми го пожела,понеже преди малко видях мн интересн зелн цвят по мен  Ухилен Нещо м/у синьо и зелено с индигово мазен блясък.Ще се опитам да го издокарам с някоя програма.
 Метода който използвам е гледане в/у ръка,като я поставям в "аурата" на лампа-там където се виждат лъчите светлина.Не знам само до колко реални са тези цветове,понеже само по този начин виждам най различни,а на тъмен фон виждам само индигово.М/у другото все още не съм виждал червен цвят,зеленото вече го видях Усмивчица

Нещо подобно на тези:

Сега след като намерих тези изображения,оставам с впечатление, че цветовете в човешката аура много приличат на цветовете на някои скъпоценни камъни.
индиго:

златист

бял

син
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 12:35:20 от johny » Активен
небесният ангел
Гост
« Отговор #17 -: Февруари 03, 2011, 14:39:47 »

Джонка това което виждаш като цвят да не би да е тюркоазено?
Я хвърли едно оче на тази страничка,разгледай и снимките и виж дали в някоя няма да различиш цвета за който говориш!
http://www.audio-spirit.com/origin_of_life/Pages/Evolution-Gaia-coccolithophorids-part2.php
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #18 -: Февруари 03, 2011, 16:24:22 »

Джонка ти пак ли се пънеш маймунке , после да не ми се оплакваш че виждаш и разни сенки и астрали.Като си отпушим зрителните филтри -отпушваме ги за всичкkо. Имаме вътрешно зрение което показва още по- прекрасни картини от нормалното зрение, използвай си го на воля.
Активен

johny
Гост
« Отговор #19 -: Февруари 03, 2011, 19:44:51 »

Джонка това което виждаш като цвят да не би да е тюркоазено?
Я хвърли едно оче на тази страничка,разгледай и снимките и виж дали в някоя няма да различиш цвета за който говориш!
http://www.audio-spirit.com/origin_of_life/Pages/Evolution-Gaia-coccolithophorids-part2.php

Да Ангелче,явно е тюркоазено Усмивчица Много е готино,особенно като светлина и то био Усмивчица

Джонка ти пак ли се пънеш маймунке , после да не ми се оплакваш че виждаш и разни сенки и астрали.Като си отпушим зрителните филтри -отпушваме ги за всичкkо. Имаме вътрешно зрение което показва още по- прекрасни картини от нормалното зрение, използвай си го на воля.
Голяма краста е Ео Усмивчица Напоследък много се "засилих" след като спрях цигарите.Не ме питай как заспивам,но в края на краищата със всичко може да се свикне явно
Активен
divinity
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #20 -: Октомври 13, 2011, 12:33:45 »

Здравейте на всички Усмивчица Регистрирах се сега, защото имам голям интерес към темата и освен това имам и въпрос Усмивчица Историята е седната: Имам приятел американец, който ми разказа за негова колежка, която вижда цветовете на аурата. Той е малко скептично настроен към подобни неща и си го обяснява по друг начин. Въпросът е, че на него е казала, че няма аура, което много я смутило, както и мен. Не знам какво означава това. Рових се в нета, но не открих нищо. Ако някой има отговор ще бъда много благодарна!!! Благодаря предварително Усмивчица)) Хубав ден на всички
Активен
protoplasma
Гост
« Отговор #21 -: Октомври 13, 2011, 14:09:17 »

Цитат на: divinity
Здравейте на всички Усмивчица
Здрастиии...
Регистрирах се сега, защото имам голям интерес към темата и освен това имам и въпрос Усмивчица
Ако махнеш "сега", ще има по-завършен вид.
Историята е седната:
Сещам се и за по-лош вариант на историята! Например... легната!
на него е казала, че няма аура, което много я смутило, както и мен.
Ето за това ви подтиквам, да се стараете да говорите и да се изразявате по-добре. В случая, правилно би било да каже на момчето - "не виждам аурата ти", а не - "нямаш аура"!  
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #22 -: Октомври 13, 2011, 14:12:07 »

Здрасти , аз съм чувала няколко пъти за нямане на аура, но на мен лично ми изглежда невъзможно. Трябва да е тяло без душа. Разни конспирации пускат идеята за такива хора само тяло, наричат ги ОП- органични портали , за тях е писано тук в форума ,ако искаш потърси.
Но мен повече ме води до друга идея , и тя е за достъпа. Не във всеки момент ,дори един много виждащ човек  може да види всичко, има неща до които достъпа е по-ограничен и това не е просто ей така. Твоя приятел да не взима да се шашка, ако се е загрижил ,нека опита и при някой друг.
Активен

Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Аурата и упражнения с нея « 1 2 »
Духовни учения
Administrator 18 4572 Последна<br />публикация Март 03, 2011, 09:07:56
от Paladin60
Индиго аурата
Децата индиго
giti 2 5622 Последна<br />публикация Септември 30, 2009, 19:41:56
от giti
Аурата « 1 2 »
Духовни учения
Админ 18 4798 Последна<br />публикация Ноември 14, 2011, 12:11:21
от Apostol
Как да се научим да виждаме аурата « 1 2 3 4 »
Духовни учения
Evolution 56 13595 Последна<br />публикация Август 14, 2013, 18:28:52
от Kissing You Good Night
Слоевете на аурата
Езотерика
Paladin60 0 1864 Последна<br />публикация Март 18, 2011, 11:25:00
от Paladin60

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright