Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Цветове на аурата  (Прочетена 5043 пъти)
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « -: Януари 22, 2011, 23:52:07 »

Бе подочух и попрочетох някъде едно инфо за цветовете на аурата
    И дори ги свързах с последователността на цветовете на дъгата. Абсолютно същите са. В смисъл че душата еволюира с всяка инкарнация в различен цвят. Е не е задължително едно прераждане да си в един цвят а следващото друг де... Усмивчица

Червен
    Оранжева
    Жълта
    Зелена
    Синя
    Тъмно син (Индигов)
    Виолетов ( преливащ в Сребърно бял)

* chakri.JPG (40.31 KB, 542x215 - видяно 1019 пъти.)
    « Последна редакция: Януари 23, 2011, 00:52:52 от turist » Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Януари 23, 2011, 00:41:51 »

Мда и аз до нещо подобно достигнах , нали ви казах, само че и за промени приживе.С една забележка само, индиговото е част от тъмно синия цвят наближаващ виолетовия.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    johny
    Гост
    « Отговор #2 -: Януари 23, 2011, 20:15:40 »

Мда и аз до нещо подобно достигнах , нали ви казах, само че и за промени приживе.С една забележка само, индиговото е част от тъмно синия цвят наближаващ виолетовия.

Ахааа,индиговото е повче тъмносиньо от колкото виолетово нали?А може ли да имаш няколко цвята но да нямаш червен и зелен цвят? хихи
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Януари 23, 2011, 23:00:58 »

Ахааа,индиговото е повче тъмносиньо от колкото виолетово нали?А може ли да имаш няколко цвята но да нямаш червен и зелен цвят? хихи
    Според мен всичко може.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Януари 24, 2011, 16:31:39 »

Наистина всичко може,по това което наблюдавам,пъстротата и морфологията на всеки е много сложна.Джонка зеленкото не е лош цвят ,а пък изумруденото е много хубаво ,поне човека който познавам с такъв ми е много на сърце. А този човек пък "видя" цветове които не съществуват ,май ги носят звездните деца ,т.е тези които носят и цветове от други светове. Пък няколко пъти съм виждала златни ореоли в аурата ,чуствам ги нещо като дар,ангелски печат или нещо такова . Освен цвета различно се конфигурира и светлината в аурата. Напоследък виждам доста светлина поглъщаща цветовете , което ме изпълва с радост и надежда. Май цветово отразяващо се това е целта на задачата -да се превръщаме в светлина.
    Активен

Georgio
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 172

« Отговор #5 -: Януари 24, 2011, 16:52:04 »

Май цветово отразяващо се това е целта на задачата -да се превръщаме в светлина.

Да след време ще бъдем съставени от светлина. Мисля, че и сега сме, но все още имаме около нас една "обвивка" Усмивчица
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Януари 24, 2011, 16:59:22 »

По скоро светлината все едно е трансформирана и пречупена (за това и имаме още цвтове) , а трябва да я концентрираме или филтрираме. Все едно трябва да си наместиме всички чаркове за да трансформираме чистата светлина, ако говориме само за цветовия аспект на енергията-духа .Ако е звук ,все едно да си настроим струните, за да свирим с верния тон в музиката на вселената:)
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Януари 24, 2011, 17:24:01 »

Точно така е, Ео! Всички сме светлина, истинска светлина в същностите ни, а обвивката - пречупена Усмивчица...
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #8 -: Януари 24, 2011, 17:40:55 »

Извинете ме за може би глупавия въпрос но белия цвят къде го забравихте,има и кафяв има сребрист има и златист.
    Специално за белия цвят-има човек чиято аура-на прословутата аура камера е изленала бяла Прегръдка- някои боравещи с този вид техника споделят мнение че този цвят е цвят на същества от други планети-вие какво ще кажете по въпроса, просто ми е любопитно. Усмивчица
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #9 -: Януари 25, 2011, 05:07:33 »

Напоследък виждам доста светлина поглъщаща цветовете , което ме изпълва с радост и надежда. Май цветово отразяващо се това е целта на задачата -да се превръщаме в светлина.

...т.е. да станем чисто бели.В Библията често се споменаваше,че един ден всички ще облечем "бели дрехи".Доста се чудих за това и по-едно време бях сигурен,че това означава "чисто бели аури".Литературата доста ме обърка напоследък и тази теза избледня.Сега вече съм сигурен-много малко литература и повече интуиция или по-скоро това което ми се дава....
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #10 -: Януари 25, 2011, 05:14:35 »

Извинете ме за може би глупавия въпрос но белия цвят къде го забравихте,има и кафяв има сребрист има и златист.
    Специално за белия цвят-има човек чиято аура-на прословутата аура камера е изленала бяла Прегръдка- някои боравещи с този вид техника споделят мнение че този цвят е цвят на същества от други планети-вие какво ще кажете по въпроса, просто ми е любопитно. Усмивчица

ДА,сигурно е така.Според мен ако някой види същество от друг свят в 3Д и той може да види цветовете на аурата му,то той вероятно ще бъде бял.Друг е въпроса дали тази аура камера е убедително точна Усмивчица
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #11 -: Януари 25, 2011, 12:03:50 »

Ето ви една прашясала но полезна тема! Намигване
    http://indigota.com/index.php?topic=283.msg2404#msg2404

« Последна редакция: Януари 25, 2011, 20:29:18 от Eona Lightholder » Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #12 -: Януари 25, 2011, 20:30:12 »

За мен бялото ,златистото,сребристото,неоновото са вече нюанси на светлината преди да стане чиста светлина ако така мога да се изразя. Все едно се наблюдават остатъци от цвят в светлината. А за цветовете които не съществуват на земята,те просто се носят от тези с извънземна опитност и май само такива могат и да ги виждат хихихихихи. Азисках да питам някой друг наблюдавал ли е златни ореоли върху цветовете на аурата ,като част от обръч,златна, концентрирана и по-плътна светлина.
    Активен

небесният ангел
    Гост
    « Отговор #13 -: Януари 25, 2011, 20:40:47 »

Материала е доста обширен но сега ще пиша за  цветовете които не принадлежат към слънчевия спектър-кафяви,сиви,бели,черни,сребристи и златисти.

1-Теорема първа-Силата на мисълта или на чувството определя обема на аурата.

2-Теорема втора-Качеството на мисълта или на чуството определя цвета на аурата.

3-Теорема трета-Всеки цвят има положителни и отрицателни страни.

Кафяв-Отрицателни страни-чернокафяво-отпадналост,влошаване,грохване.Червенокафяво-сухота,суровост,скъперничество.Сивокафяво-недоволство,злина,ревност,хапливост.
    Положителни-Организираност,основателниматериални амбиции,желание за успех.Много бизнесмени имат кафява аура.

Бял-Отрицателни-Съществува бяло което означава липса на цвят,на блясък на живот.Това е бялото на костите.
    Положителни страни-Съществува и друго бяло,което е сбор от всички цветове-и най висшата степен на живот,това е седефеното бяло с многоцветни отблясъци на небесните обитатели,на телата на славата и на преобразените.

Черните-Отрицателни страни-липса на всякакъв цвят,на живот,доброта и красота.
    Положителни страни-Черният цвят в аурата не винаги е с отрицателна стойност.Съществува черно,което означава разрушение в името на съзиданието-това е благотворно черно,ноща на пръстта,погълнала зрънцето ,преди от нея да изникнат стъбла,клони и листа,врящ котел,където всичко се преоформя,плодороден хаос,който предшества появата,майката материя,черната Дева.
    « Последна редакция: Януари 25, 2011, 21:24:26 от небесният ангел » Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #14 -: Януари 25, 2011, 21:57:09 »

Сиво-Отрицателни страни-Тесногръдие,простащина,склонност към бюрократизъм,посредственост,дребнавост,липса на въображение.Светлосивото означава депресия.Появата на сиво в някой друг цвят предвещава болест.
    Положителни страни-Спазване на установения обществен ред,честност,вкус към удобството и домашния уют,морална устойчивост.Висша проява на сивите излъчвания са сребристите излъчвания.

Сребрист-Отрицателни страни-Те са свързани със символиката на сребърното на Меркурий.Означават изменчивост,хаотична дейност,безпорядък,непостоянство.
    Положителни страни-Те са свързани със символиката на луната-въображение,насочено към миналото,вкус към пътешествия,мечтания,съзерцания.

Златист-Само положителни страни,свързани със символиката на слънцето,на съзвездието лъв и на небесния огън-физическа и интелектуална смелост,щедрост,алтруизъм,воъбражение,насочено към бъдещето,широта на възгледите,височайшо покровителство,желание за вечност.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Аурата и упражнения с нея « 1 2 »
    Духовни учения
    Administrator 18 4330 Последна<br />публикация Март 03, 2011, 09:07:56
    от Paladin60
    Индиго аурата
    Децата индиго
    giti 2 5408 Последна<br />публикация Септември 30, 2009, 19:41:56
    от giti
    Аурата « 1 2 »
    Духовни учения
    Админ 18 4495 Последна<br />публикация Ноември 14, 2011, 12:11:21
    от Apostol
    Как да се научим да виждаме аурата « 1 2 3 4 »
    Духовни учения
    Evolution 56 12603 Последна<br />публикация Август 14, 2013, 18:28:52
    от Kissing You Good Night
    Слоевете на аурата
    Езотерика
    Paladin60 0 1696 Последна<br />публикация Март 18, 2011, 11:25:00
    от Paladin60

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright