Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ЦЕЛИ НА ИНДИГОТО  (Прочетена 6325 пъти)
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « -: Юни 12, 2009, 15:59:08 »

Казва се, че от 2007г децата Индиго ще получат своя „план”, който ще бъде основан на универсалната доставка на енергията за новото съзнание на децата на тази планета. Става дума за това, че всички Индиго на Земята ще бъдат по някакъв начин организирани. Ще се извърши преход на съзнанието: „Индиго ще имат една обща цел. „Организация” – те ще започнат интуитивно да осъзнават своя план. И както винаги, те ще имат свободен избор и ще могат да правят всичко, което им се прииска.  Вие ще видите бавното и обединено движение на младите хора на Земята към сътворението на много необичайни неща, които в момента витаят във въздуха.....”

Не бива да се учудваме, ако Индиго „свалят правителства, създават невъзможното, съпротивляват се на системите и отхвърлят някои свещенни правила, това е единственния начин за създаване на Новия Йерусалим. Старата парадигма трябва да си отиде.
    « Последна редакция: Юни 14, 2009, 02:53:34 от 11WOLF11 » Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #1 -: Юни 14, 2009, 02:52:23 »

Техните деца и внуци ще бъдат истинските миротворци на утрешния ден. Една от най-важните им задачи е да ни подтикнат към промяна и да ни накарат да забележим, че много от нещата, които не обичаме, но приемаме по навик, принадлежат към старите, вече ненужни системи. Въпросът за истинската демокрация и истинското равноправие и тяхното осъществяване ще стане по-важен от всякога. Новият мир трябва да се възцари навсякъде и сред всички - държави, народи и същества. Това е желанието, което всеки носи в сърцето си, бил той млад или стар, малък или голям, бял, чернокож или жълт, индигово дете или възрастен!

А това са Най-важните духовни задачи на индиговите деца:

• Да обичат безусловно всички и всичко, за да върнат любовта на Земята.
    • Чрез високата си енергийна честота да дадат шанс на човечеството и планетата също да усилят трептенето си.
    • Да превърнат търпимостта в основна норма на земното съжителстване.
    • Да проявят медиумните си способности, за да започне човечеството отново да приема медиумите за нормални хора.
    • Да внушават, че всяко нещо следва да е подчинено на доброто и да служи на човека и обществото.
    • Да разкрият на човечеството, че съществуват духовни семейства*
    • Да помогнат на своите родители да възстановят връзката си със собствената си духовност.
    • Да помогнат на човечеството да се откаже от остарелите си убеждения и представи.
    • Да донесат на планетата нови методи за лечение.
    • Да убедят хората да поемат отговорност за всичко, което се случва в живота им.
    • Да научат човечеството, че материята следва мисълта, което означава, че ние сами създаваме нашия свят и затова можем всекидневно да то променяме.
    • Да свържат наново хората с техния висш Аз и по този начин - с интуицията им.

Естествено, духовните способности на децата-индиго като цяло са тясно свързани с техните задачи, но същевременно са специфични за всяко едно и съответстват на конкретната му жизнена ситуация. Мисията на индиговото поколение в сферата на Духа е по-скоро колективна, но това не означава, че отделната личност не носи индивидуален заряд и не преследва различна цел. Тя трябва да осъществи рождената си визия в една определена среда.
    Като изключим голямото разнообразие от способности на малките индиго, за изредените по-долу може да се твърди, че са общовалидни:

* Тези деца са истински лечители. Когато биват докосвани от тях, хората се изпълват с хармония, успокояват се и се разтоварват от стреса.
    * Способни са на силна любов. Излъчват толкова любов, че човек веднага я усеща.
    * Бързо се ориентират в духовните концепции и действат според тях.
    * Притежават развит вътрешен усет за истината в живота. Схващат кое е правилно и кое не и се насочват към правилното.
    * С лекота общуват с всички творения на природата -животни, растения, камъни - и усещат Духа в тях.
    * Имат способността да виждат и възприемат всичко в неговата цялост.
    * Естествената им нагласа е да търсят доброто у човека, тъй като съзнават, че всеки е произлязъл от Бог; те просто искат да обичат.
    * Още от малки използват (несъзнателно) високочестотната си енергия и, водени от усета си, се сближават с възрастни или свои връстници, които се нуждаят от нея.
    * Проявяват грижа за другите, държат на справедливостта и я отстояват, и с обективността си се опитват да въдворяват мир.
    * Имат силно развита интуиция, умеят да установяват контакт по мисловен път и да предават енергия от разстояние.

Когато децата-индиго пораснат, ще "покрият", бих казала, всички професии, обединявайки науката с духовността. Новостите в областта на интеркомуникациите (интернет и телекомуникации) са точно това, което им трябва и сякаш се създава за тях. С начина си на мислене, идеи и творчество те ще обогатят, излекуват и преобразят нашето общество. Когато наложат искрени и порядъчни взаимоотношения в него, ще създадат нова основа за по-нататъшен духовен растеж. Тогава глобализирането на света ще се ускори, хората ще престанат да враждуват и в своята заедност ще заживеят по-спокойно и безгрижно, с чувство на удовлетворение и пълнота. Представата, че след около двадесет години индиговото поколение ще поеме живота на Земята в свои ръце, ме изпълва с надежда и радост.

РЕДАКТИРАНО И ДОПЪЛНЕНО БЛАГОДАРЕНИЕ НА GITI.

« Последна редакция: Юли 14, 2009, 11:03:18 от 11WOLF11 » Активен
    Muko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #2 -: Юни 16, 2009, 13:12:35 »

Казва се, че от 2007г децата Индиго ще получат своя „план”, който ще бъде основан на универсалната доставка на енергията за новото съзнание на децата на тази планета. Става дума за това, че всички Индиго на Земята ще бъдат по някакъв начин организирани. Ще се извърши преход на съзнанието: „Индиго ще имат една обща цел. „Организация” – те ще започнат интуитивно да осъзнават своя план. И както винаги, те ще имат свободен избор и ще могат да правят всичко, което им се прииска.  Вие ще видите бавното и обединено движение на младите хора на Земята към сътворението на много необичайни неща, които в момента витаят във въздуха.....”

Не бива да се учудваме, ако Индиго „свалят правителства, създават невъзможното, съпротивляват се на системите и отхвърлят някои свещенни правила, това е единственния начин за създаване на Новия Йерусалим. Старата парадигма трябва да си отиде.
    Твърде много време мина от 2007год., а реално не се вижда никакво такова обединение на хора-индиго. А може би те просто не са получили своя "план"?
    Активен

Приказките помагат на децата да заспят, а на възрастните да се събудят
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Юни 16, 2009, 13:43:11 »

Виждам, че не си обърнал достатъчно внимание на информацията във форума, публикувани са достатъчно материали по тази тема, включително и адреси на асоциации, училища, web адреси, издателства и т.н.
    Активен
    omnia
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Omnia ab Uno

« Отговор #4 -: Юни 20, 2009, 05:59:54 »

Получихме го, ама не по факса а по други канали.
    Трябва време да се осъзнае и да се напаснат новите енергийни различия. Трудно е, като гледам повечето сме доста подтиснати... Угрижен
    Активен

Обичай "противника" си преди и след битката, а по време на нея му разкажи с всяко свое движение за Бога в теб.
    delfin
    Гост
    « Отговор #5 -: Юни 20, 2009, 08:18:45 »

Аз с годините успях да постигна някаква степен мъжът ми да върне връзката със собствената си духовна същност. Постепенно (а и живота ни научи, биейки през пръстите) да се промени начинът на хранене, мисленето, той започна по-често да се вслушва вътре в себе си. Книгите, които четем заедно (той най-добре приема формата на научно-популярната литература с историческо - езотерично - научно направлевие). Понякога му разказвам от друго прочетено из по-философско-езотеричните книги поне малки части и той сам си прави изводите.

От други хора разбиране не съм срещала. И постепенно спрях да говоря на такива теми пред познати, случвало ми се е само в бегли моментни запознанства да може да говоря на такива теми. Но и има случаи, когато уж шеговито подхвърлена фраза за прераждане, минал живот все пак да не хвърля в смут и да се приеме. Чрез по-честото отразяване и говорене в публичното пространство за такива неща, довежда до това вече и редовите хора да започнат постепенно да възприемат (доста широк кръг) тези думи и да се замислят какво може да се крие зад тях.
    Активен
    omnia
    **
    Неактивен Неактивен

Omnia ab Uno

« Отговор #6 -: Юни 22, 2009, 05:47:23 »

Да, виждам.
    Имаш огромна стена около себе си. Изградила си я сама -тухла по тухла.
    Може би си искала да се изолираш от някаква болка но не е станало така?
    Активен

Обичай "противника" си преди и след битката, а по време на нея му разкажи с всяко свое движение за Бога в теб.
    Muko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #7 -: Юни 23, 2009, 22:05:37 »

Цитат
    Какво ще рече "духовно семейство"?
    Активен

Приказките помагат на децата да заспят, а на възрастните да се събудят
    omnia
    **
    Неактивен Неактивен

Omnia ab Uno

« Отговор #8 -: Юни 29, 2009, 06:37:20 »

Цитат
    Какво ще рече "духовно семейство"?

Хора, с които е възможно да нямаш кръвна връзка, но имаш духовна такава.

В книгите си Майкъл Нютън описва подробно духовното семейство както и широкия кръг от конфигурации, който може да приеме в рамките на едно прераждане.
    Активен

Спорт-Здраве
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #9 -: Юли 01, 2009, 21:58:27 »

А това са Най-важните духовни задачи на индиговите деца:

• Да обичат безусловно всички и всичко, за да върнат любовта на Земята.
    • Чрез високата си енергийна честота да дадат шанс на човечеството и планетата също да усилят трептенето си.
    • Да превърнат търпимостта в основна норма на земното съжителстване.
    • Да проявят медиумните си способности, за да започне човечеството отново да приема медиумите за нормални хора.
    • Да внушават, че всяко нещо следва да е подчинено на доброто и да служи на човека и обществото.
    • Да помогнат на своите родители да възстановят връзката си със собствената си духовност.
    • Да помогнат на човечеството да се откаже от остарелите си убеждения и представи.
    • Да донесат на планетата нови методи за лечение.
    • Да убедят хората да поемат отговорност за всичко, което се случва в живота им.
    • Да научат човечеството, че материята следва мисълта, което означава, че ние сами създаваме нашия свят и затова можем всекидневно да то променяме.
    • Да свържат наново хората с техния висш Аз и по този начин - с интуицията им.

Винаги съм мислел, че тенденцията за "обучаване на другите" е коренът на дезинформацията в тази сфера.

Как ви звучи "Обучавайте другите! Научете ги на мир и любов и прочие и им покажете тайните на вселената" ? Сравнете го със "Развивайте себе си! Намерете начин да развиете целия си потенциал и изследвайте тайните на вселената, въпреки пречките!"

Никой не прокламира второто никъде.Всъщност, из цялото интернет пространство рядко срещам призиви към индивида да се развива сам, да се самопознае сам и да си даде сметка за себе си.

Според мен главните задачи на индигото, преформулирани според личното ми мнение от горното, са следните:

-да се научат да обичат себе си безусловно, за да се върне равновесието на Земята.
    -да използват високата си честота за достигане на още по-висока.
    -да превърнат търпимостта в основен свой принцип.
    -да проявят медиумните си способности, въпреки пречките, които срещат, от страна на човечеството.
    -да осъзнаят, че те са единственият инструмент на доброто и злото.
    -да се съберат с духовните си семейства, въпреки всеобщото невежество.
    -да помагат на своите родители и на всички, които имат потенциала да получат помощта им.
    -да се откажат от остарелите си убеждения и представи, въпреки волята на човечеството!
    -да развият способности за лечение.
    -да поемат отговорност за всичко, което се случва в живота им.
    -знаейки закона на материята и енергията, всекидневно да променят своя свят.
    -да се свържат с Висшия си аз и по този начин - с интуицията си.
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #10 -: Юли 01, 2009, 23:13:43 »

Добре казано.
    Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Юли 02, 2009, 01:07:27 »

Прав си Спорт-Здраве, но се замисли когато си в пустинята и откриеш оазис, много ли ще е правилно да го запазиш за себе си? Всичките преформулирани задачи които си написъл ми допадът, но когато резултат е налице какво ти пречи да споделиш знанията и уменията си с другите, да получат и те шанс за възвишение. Ти им покажи в каква посока е оазиса, а те дали ще поискат да прекосят половината пустиня за да пият вода или да си останат там където са и да умрат от жажда си е техен проблем.
    Активен
    Спорт-Здраве
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #12 -: Юли 02, 2009, 22:42:06 »

Прав си Спорт-Здраве, но се замисли когато си в пустинята и откриеш оазис, много ли ще е правилно да го запазиш за себе си? Всичките преформулирани задачи които си написъл ми допадът, но когато резултат е налице какво ти пречи да споделиш знанията и уменията си с другите, да получат и те шанс за възвишение. Ти им покажи в каква посока е оазиса, а те дали ще поискат да прекосят половината пустиня за да пият вода или да си останат там където са и да умрат от жажда си е техен проблем.

Това се случва постоянно.Защото, когато дадена инкарнация се включи в Играта с плътно тяло, тя винаги идва с мисия.Ако е дошла да изпита какво е пустиня без оазиси - никой не може да я спре от добиването на този опит.Ако висшият аз вече е събрал достатъчно преживявания от Играта и сега е дошло времето негова инкарнация да направи разлика между оазиса и пустинята, тя неминуемо ще се сблъска с нужните хора и събития.
    Не можеш да попречиш на висш аз, който е решил да добие опит тук.Ако е в съдбата на някого да открие оазиса, то той ще попадне на нужния човек и нужната информация.

Интервенцията в естествения поток на събитията е типична черта на това, което наричам "стара цивилизация" - това е сегашната цивилизация, вървяща към залеза си.

Ако има достатъчно умни хора, които могат да се учат от другите и в чиято съдба е да стигнат до оазиса, защото е писано в целта на дадената инкарнация да добие опита на достигнето до този оазис, тогава съответните хора ще забележат посоката неминуемо.Или ще я открият сами, или ще открият кой я посочва, или бог знае какво...

Вселенският закон за информацията гласи, че човек първо трябва да е озрял за дадената информация, преди тя да дойде до него.Защото информацията е навсякъде и е винаги достъпна.Въпросът е човек да се отвори към тази информация, която търси, да й позволи тя да достигне до него, защото информацията винаги напира.

Така че всяко месианство тип Христос е безсмислено.Информацията ВИНАГИ достига до този, който има нужда от нея - на това не може да се попречи, дори някой да се опитва.
    « Последна редакция: Юли 02, 2009, 22:44:50 от Спорт-Здраве » Активен
    omnia
    **
    Неактивен Неактивен

Omnia ab Uno

« Отговор #13 -: Юли 04, 2009, 04:45:32 »

Болезнено е и трудно се развива вярата, подобна на безразличие, дори може да се нарече естествена обективност. Разбирането, че всеки стои на своя път и съвсем по собствено желание преповтаря една и съща грешка, търси причините винаги извън себе си и не осъзнава своята сила.
    Какво от това, че индиго обича безусловно, че вижда във всеки собственото си отражение избрало различна опитност, че може да изгради свой собствен, миниатюрен съвършен свят само чрез желанието си... ами съвсем просто е -иска да го сподели.
    Активен

omnia
    **
    Неактивен Неактивен

Omnia ab Uno

« Отговор #14 -: Юли 05, 2009, 03:09:35 »

Това изречение, което си цитирал и извадил от контекста се отнася за наблюдението над другите хора.

Мога да повторя отново: Трудно се развива разбирането, че всеки стои на пътя си и има право на своите грешки, също така трудно се развива вярата и спокойствието, че тези хора ще се справят сами.

Както и да го напиша мнението ми ще е по принцип...за разлика от твоето. Първо твърдиш, че месианския тип намеса ще е безмислена, а само един пост по -късно започваш да проповядваш своята истина и то назидателно със замах и самочувствие на крайна инстанция.
    Активен

Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright