Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Моята идея за нов живот!  (Прочетена 1595 пъти)
i.am.eternal
Nazara
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« -: Януари 11, 2011, 20:08:52 »

Така аз се казвам Стефи и съм на 16 години, и от 2-3 години насам ме вълнува една основна идея за живота ми.
    преди 2012 ще замина някъде в планината (не съм решила все още коя)
    ще живея и ще се храня от това което ми дава майката земя, ще бъда част от нея ще се слеем, мой дом ще е или някоя пещера или нещо подобно на колиба, целта на живота ми ще е максимално сливане с природата и вътрешна хармония. Отдавна съм приела този свят за грешен и измислен, чак направо смешен... Тази матрица, тези излишни неща, градове дори да нарека, тези ограничения, егн-та, правителства... всичко ми  е ясно. Отдавна отворих очите си и не желая да бъда част от това... Искам да почуствам силата която ми дава Господ. Искам сутрин като се сабудя от слънчевитв лъчи да чувам вибрациите на чистата гора. Казвала съм го на много хора но НИКОЙ АБСОЛЮТНО НИКОЙ не може да ме разбере, просто защото явно не съм говорила с правилните хора. Затова се обръщам към вас за поне малко морална подкрепа. Сега единственото нещо което ме задържа тук са моите родители, обичам ги и не искам да се тревожат за мен. Ако бях сираче щях одавна да съм заминала да странствам, един вид 'монашество'.
    Обикновенно хората ме питат- как ще оцелееш, как ще живееш без ток и тн..
    А аз им се смея в лицата, защото те са толкова вглъбени в идеята че без ток и други неща не може да се оцелее, чак са забравили откъде идват, забравили са кои са. Това е най искрената ми мечта която ще сбъдна скоро време и съм 100% убедена и уверена в себе си. Знам че ще оцелея, може да страдам и да е трудно но ще си струва. Дори ще приема друго име Назара, ще съм напълно свободна и неконтролеруема и няма да имам никакви граници, няма да ми се къса сърцето като гледам всички тези слепци които са пионки... Ще си бъда в моя собствен свят и ще бъда нещо много по голямо от сега! Обичам Земята и съм благодарна за всичко което и дава... Всичко съм си намислила, само чакам подходящия момент да отпраша, а този момент ще разбера когато му дойде времето.

Надявам се поне някой да възприема моите възгледи и идеи, защото ми писна те да бъдат отхвърляни след като са вярни...  Благодаря
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    slaviancho
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 29

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Януари 11, 2011, 20:42:43 »

В този форум ще срещнеш критики доста. Но аз те подкрепям напълно с малки разлики. Каквото и да правиш по планините гледай да е в България. Тука е зона която няма да пострада много от природата. А другата ми гледна точка е че това което пишеш ще стане реалност съвсем скоро. 2012 та ще се случат събития които ще изкарат от баланс човечеството. Тези с много знания за оцеляване и с природна интелигентност ще оцелеят. Моя съвет е да събереш максимум знания за оцеляване и средства. Ще дойде и твоето време. Има интересни филми и книги на такава тематика- научна фантастика. Сещам се за деня на трифидите книгата и филма. Сещам се за зараза филма. И има книга и филм щама андромеда. Те са написани от учени фантасти и всичко там е много реално. Да не споменавам всичките филми на тематика 2012 та. Имай предвид че голяма част от филмите не са случайни. Управляващите света подготвят човечеството за края (аз го наричам края на началото). Ще споделя и с теб един проблем с хората тука. Има уникални измежду тях. Но има и голяма част за, които истината е че са богоизбрани и трябва да се усъвършенстват духовно. Но когато няма папкане за оцеляване и дрешки за обличане и водичка за подмиване - духовното няма да им го даде. Учи оцеляването. Научи на къде отиват нещата и се приготви за твоя миг. А ако искаш да си пишем още ми щракни на лична :-))) Поздрави!
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Януари 11, 2011, 21:19:35 »

Грешен път няма нито грешна истина!

Аз те подкрепям напълно.
    Нищо няма и неможеш да изгубиш,можеш само да спечелиш.

Ако това това е повика на сърцето ти и го чувстваш направи го,дори и да не стане изобщо както си го замислила и да се върнеш след 3 дни или 3 месеца ти ще имаш опит и ще знаеш какво е,ще имаш знание.

Но ако никога не го направиш това ще те мъчи цял живот...

Всичко което преживяваме е опит,а опита е знание,а знанието е сила,то не се губи!

Може и след време да се върнеш когато откриеш вътрешният мир и да го подариш на всички в джунглата.
    Всъщност когато го откриеш единственото ти желание ще бъде това да помогнеш и на другите ти АЗ-ове да го открият Усмивчица

За какво ли ще ти е,ако не да го споделиш. Усмивчица

ПС: Не бих си върнал най-големите "грешки в живота" ако можех те са ми помогнали най-много по пътя,те са ме тласкали най-много напред,те са ми най ценните.
    Чрез тях разбирам себе си,а така и света.

Успехът ти е сигурен!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    onidar
    Аз съм . . . и какво от това!
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 87

• Град: Русе
    « Отговор #3 -: Януари 11, 2011, 22:29:52 »

...първо стани на 18 години и след това прави каквото искаш.

Светът с теб или без теб,ще продължи да съществува.Успех с начинанието!

п.с.Една книга(в две части) за оцеляването в природата на САС(Британските командоси) - много ще ти е от полза .
    Активен

Светът е оцелял,защото се е смял ... и други работи.
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #4 -: Януари 12, 2011, 12:56:18 »

Направи го така както го усещаш!
    Ще изживееш наистина невероятни моменти-няма нищо по хубаво от това да усещаш със всяка брънка на тялото си майката земя и нейната сила!
    Активен
    taken
    Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #5 -: Януари 12, 2011, 14:34:04 »

Стефи , моя съвет към тебе е да изчакаш , да изследваш и да се бориш , да имаш вяра.Гаранция ти давам ,че за случая 2012 година , нищо специално и толкова "катаклизматично" ще стане , по простата причина ,че не е такъв замисъла на света ,не е така устроен за да свърши по този начин.Ново начало да , но това е вътрешно , духовно начало Усмивчица
    Сещам  се за поне 4 случая от хора на около твоята възраст и малко по-малки ,които са с твоите разсъждения и в това няма нищо лошо.Аз като бях 11 клас исках да замина за 2 години да странствам в Тибет , защото също като тебе не исках да приемам тази "груба" действителност , не я разбирах и бях крайно отчаян.Често изпадах в дълбоки депресивни състояния и дупки.Бях затворен и вглъбен в себе си.Но вярваш или не, времето е най-големият учител и тука преди близо година така стана , че благодарение на моята вяра и чувствителност, на моят "бунтарски" характер  , от горе ми пратиха Дар Усмивчица Запознах се с хора ,които ми вдъхнаха вярата да продължа.Те казаха,че ме разбират напълно,че не съм сам,че най-голямата сила на такива хора като мене е Любовта.Понякога на човек му трябва малко , за да се върне отново по своя път.Затова моя съвет към тебе е - не се предавай и се опитай да разбереш ,защо този свят циркулира по този начин .Тогава ще останеш смаяна Намигване.Най-лесно е всички да забягнем към гората ,но тогава колко хора ще останат да се борят .Нали трябва да бъде "На небето,както на Земята " . Поздрави
    Активен
    Giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Януари 12, 2011, 15:35:21 »

Цитат
    Те казаха,че ме разбират напълно,че не съм сам,че най-голямата сила на такива хора като мене е Любовта
    Не винаги хората умеят да казват дали разбират някого напълно или да кажат на някой, че не есам, а и не е задължително! Делата винаги са били по-красноречиви от думите!
    Активен
    taken
    Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #7 -: Януари 12, 2011, 15:48:54 »

Цитат
    Те казаха,че ме разбират напълно,че не съм сам,че най-голямата сила на такива хора като мене е Любовта
    Не винаги хората умеят да казват дали разбират някого напълно или да кажат на някой, че не есам, а и не е задължително! Делата винаги са били по-красноречиви от думите!

Казват в случая трябваше да го използвам в кавички,защото това  аз го усетих чрез действията им , чрез това което показват.Не са ми казвали директно такива неща разбира се Усмивчица Да наистина делата са по-красноречиви от думите и затова те това са го доказали а не "казали" , не го приемай буквално.Когато си приел любовта в сърцето си , ти не се поддаваш на нисшите човешки емоции ,защото ставаш силен и непокорен на тяхното влияние
    Активен
    Soenya
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

« Отговор #8 -: Януари 12, 2011, 16:10:17 »

Най–прекрасното нещо е да знаеш какво искаш. Но начина и пътя не винаги са това което изглеждат Усмивчица А без подкрепата на истинските приятели човек не стига далеч,напротив стои на едно място мислейки си,че прави нещо. Както Тейкън е написал,много хора имат това желание,но това е бягство и не е решение. Ако сега те потупам по рамото и те поздравя няма да ти направя услуга. Нито на теб ,нито на родителите ти. Лесно е да се откъснем и да избягаме в гората Усмивчица Трудно е да се срещнем с хората ,които обичаме и да изтърпим Истината,а тя е че твоят път не е из горите,иначе щеше да се родиш там Намигване
    Активен

Аз знам! Аз мога! Съединение!
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #9 -: Януари 12, 2011, 16:36:33 »

Здравей, хубаво е човек ,че иска да си създаде собствен свят в който той да се чувства добре.
    Най- истинският свят на човек е в самия него. Има много мъдри хора ,който казват ,че именно тук и сега е нашият път и нашият урок.Знаеш ли, идеята ти е много хубава  и ако искаш да обичаш и да слеещ с майката природа , тя е навсякаде,мила ,ние сме част от природата,част от Бог.
    Усамотението въздига и калява ума, а съжителствато с целият свят го обогатява.
    Активен
    i.am.eternal
    Nazara
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« Отговор #10 -: Януари 13, 2011, 23:08:22 »

може би сегашната ми  задача е да се уча и да пръскам любов, а това с гората ще оставя като алтернативен вариант... Като мечта която някой ден наистина ще сбъдна
    просто искам толкова много да я осъществя защото съм подложена на дразнения, всичко ме дразни телевизията, хората които са наивни и не разбират, цялата смешна манипулативна система ме дразни... Дали не трябва да се науча да живея въпреки системата и всички тези дразнещи фактори... може би и това е част от задачата ми, да се науча да ги игнорирам.. последно време научих че спокойствието е уникална сила... и винаги работи... Нито прекаленото щастие нито негативизма , просто префектната хармония....
    ПС:   Не ме вълнува дали нямам 18, това ми е най малкия проблем, ако искам още утре ще замина, но просто имам какво още да уча от хората и света..
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #11 -: Януари 14, 2011, 00:15:52 »

Здравей Стефи и добре дошла при нас. Надявам се,че тук с нас ще намериш поне част от отговорите, които търсиш.
     Бягството не е решение, само когато се изправиш пред своята провокация - предизвикателство ще успееш да го преодолееш и ще се почувстваш по-добре. Сред природата винаги можеш да ходиш, имаш свободната воля да направиш всичко, което пожелаеш, което ти е на сърцето. Слушай сърцето си и ще разбереш какво е най-добре за теб. Животът е и кофти и много красив, зависи от коя страна го погледнеш. И ние сме тук, не за да бягаме и да се крием, а да се изправим срещу неудобната страна и стараейки се да я направим по-красива да превъзмогнем себе си и да продължим напред с развитието си.
     Всички имаме какво да научим, за това сме тук Усмивчица
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #12 -: Януари 14, 2011, 01:14:43 »

може би сегашната ми  задача е да се уча и да пръскам любов, а това с гората ще оставя като алтернативен вариант... Като мечта която някой ден наистина ще сбъдна
    просто искам толкова много да я осъществя защото съм подложена на дразнения, всичко ме дразни телевизията, хората които са наивни и не разбират, цялата смешна манипулативна система ме дразни... Дали не трябва да се науча да живея въпреки системата и всички тези дразнещи фактори... може би и това е част от задачата ми, да се науча да ги игнорирам.. последно време научих че спокойствието е уникална сила... и винаги работи... Нито прекаленото щастие нито негативизма , просто префектната хармония....
    ПС:   Не ме вълнува дали нямам 18, това ми е най малкия проблем, ако искам още утре ще замина, но просто имам какво още да уча от хората и света..
    А може би задачата ти е да видиш красотата скрита дълбоко в тях и да я отразиш така,че и те да я видят ако те са сляпи за нея?

Дали не трябва да живееш в Матрицата но да не си от нея?

Дали това което те дразни в света не иска да ти покаже каде и какво да търсиш в себе си?

ПС:Ако се научим да проследяваме чувствата си те ще ни отведат до нашите вярвания същите които изграждат реалността ни!
    Ако открием,че сме ги поставили там несънателно тогава можем да ги поогледаме и да ги заменим ако искаме с други които ни харесват.
    Така съзнателно започваме да градим реалността си лишени от чувството за жертва и изпълнени отново с ентусиазъм Усмивчица
    Скоро обмислям да изложа интересна гледна точка по интересен начин върху тази тема...мисля,че ще има приятно изненадани Усмивчица
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #13 -: Януари 14, 2011, 13:13:13 »

Стефи сама ще стигнеш до истината-която си е само твоята истина!А гората-тя винаги ще си е там и ще те чака-а ти винаги можеш да ходиш при нея-във нея когато си щастлива,когато си тъжна,винаги можеш да прегръщаш дърветата и да им говориш-споделяш и хубавите и не чак толкова хубавите случки от живота-те винаги ще те разберат,винаги можеш да легнеш на меката трева без да се страхуваш че тя ще ти се обиди за дето си я намачкала Усмивчица!
    Дори и във най мрачната и тъмна стая има искрица-опитай се да я видиш и уловиш!А след като излезеш от тъмната стая-предай искрицата на всички покрай теб-нека и те видят че светлина в тунела винаги има!
    Активен
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #14 -: Март 21, 2011, 19:05:10 »

Ние хората сме създали перфектната машина за създаване на идиоти.
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Съновниците??? Можем ли да им вярваме???
    Анкети
    giti 8 3695 Последна<br />публикация Ноември 10, 2010, 23:16:26
    от nre
    Появата на постчовешкия геоневрон, 2012
    Великият преход
    delfin 10 6170 Последна<br />публикация Февруари 08, 2010, 09:47:46
    от otsawa
    Овладяването на Любовта - Дон Мигел Руиз
    Книги
    DArkAngel 13 2744 Последна<br />публикация Ноември 22, 2010, 16:38:52
    от DArkAngel
    Създаването на живота(дискусия)
    Обща тематика
    Аэ съм 2 921 Последна<br />публикация Декември 12, 2010, 02:02:46
    от Аэ съм
    Имат ли място технологиите в Новия свят/ време ?
    Великият преход
    Georgio 6 1472 Последна<br />публикация Януари 13, 2011, 00:35:52
    от Johnatan Livingston

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright