Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: ТВ среща - предложение  (Прочетена 1305 пъти)
praiseyou
Гост
« -: Януари 11, 2011, 14:22:06 »

Здравейте, вчера се срещнах с един режисьор от една телевизия "Алма Матер". Та този човек иска да направи предаване(един епизод) за 2012, индиготата и т.н. Идеята като цяло е да се покаже че и индиговите хора, както и хората които се занимават с тези теми са хора като всички останали и че в крайна сметка сме си нормални хора. Предложението му е например да си направиме среща в тяхната сграда и там да си разговаряме каквото си разговаряме (без инкриминиращи теми :-) ), като на нормална среща като те после ще изберат каквото им харесва и ще го отрежат. Идеята е не да е някакво дискосионно студио, а нещо като съпоставяне на различни гледни точки понеже доколкото разбрах ще снимат и скептици по тази тема. Искам да чуя вашето мнение, иначе мисля да поканя човека на следващата среща в София която ще се състои скоро надявам се (че вече ми липсвате), там ще може да го видите и да доуточним нещата за какво точно става въпрос. Според мен това е добра възможност да рекламираме общността и идеите си с добра перспектива за бъдещи изяви и т.н.
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Януари 11, 2011, 15:33:04 »

Ммм...много добра идея... Усмивчица  Аз съм За!
Активен
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #2 -: Януари 11, 2011, 20:19:12 »

Според мен идеята по принцип е добра.
    Но много внимателно трябва да бъдат подбрани хората, които ще участват в такава дискусия. Строго препоръчително е да се спазва добрия тон. Да не стане така, че да си направим лоша реклама...
     Пък ако присъстват Недобронамерени хора от други уж Индигови формации подозирам, че съвсем ще се омаскарят нещата...
     Деликатно е... Не бива да се прибързва със случването на такива ТВ-срещи. Да, хубаво е да са както си говорим и да сме си естествени..., но в такава ситуация с камери и микрофони... е по-добре да бъде предварително добре обмислен почти всеки възможен детайл...
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #3 -: Януари 11, 2011, 23:21:40 »

ISkam az iskam az .. she se spravim be hora.. kfo tolkova ima izka4ame i sme estestveni .. nqma kameri mikrofoni i takiva neshta.. demek nqma da se vliqem ot tqh Усмивчица prosto shte se usmihvame i shte otgovarqme na vaprosite Плезещ се she razkajem za sebe si kfi hora sme .. za izkustvoto koeto pravim i tfa e .. az taka si go predstavqm Веселяк:D mega qkoto

ИСкам аз искам аз .. ше се справим бе хора.. кфо толкова има изкачаме и сме естествени .. няма камери микрофони и такива неща.. демек няма да се влияем от тях Усмивчица просто ще се усмихваме и ще отговаряме на въпросите Плезещ се ше разкажем за себе си кфи хора сме .. за изкуството което правим и тфа е .. аз така си го представям Веселяк Веселяк мега якото

Global Moderator - Коментар
    Моля, спазвайте Правилата на форума и пишете на КИРИЛИЦА.

« Последна редакция: Януари 13, 2011, 00:55:45 от Модератор » Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #4 -: Февруари 12, 2011, 00:54:54 »

Абе да ви кажа че ние дадохме интервю и понеже нямаше никой желаещ стана тя каквато стана и да не се оплаквате после Намигване
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #5 -: Февруари 12, 2011, 00:55:53 »

Абе да ви кажа че ние дадохме интервю и понеже нямаше никой желаещ стана тя каквато стана и да не се оплаквате после Намигване

Какви въпроси задаваха ?
    Активен

praiseyou
    Гост
    « Отговор #6 -: Февруари 12, 2011, 01:38:25 »

какво ще стане 2012, с какво са по различни децата индиго, мисията на децата индиго, с какво децата на новото време са различни от старите поколения.. някакви такива по общи. Горд съм че успях да изкажа мнение за Аура камерата Иначе предаването се казва "КуКу презареждане" и не е с много сериозна тематика. Обаче екипа е от много готини хора и в крайна сметка може да работиме с тях и за вбъдеще - дискусионно студио, едно друго.
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #7 -: Февруари 12, 2011, 01:45:30 »

Е хубава работа!Защо не споделихте по-рано?Кога,къде ще се излъчи този материал? Усмивчица
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #8 -: Февруари 12, 2011, 01:56:57 »

Казахме доста по рано ако погледнеш датата на темата Усмивчица Иначе не се знае кога ще се излъчи все още, може и никога ама по принцип до 1 месец мисля че ще е. Когато имам повече инфо ще пиша тук.
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #9 -: Февруари 12, 2011, 02:13:33 »

Казахме доста по рано ако погледнеш датата на темата Усмивчица Иначе не се знае кога ще се излъчи все още, може и никога ама по принцип до 1 месец мисля че ще е. Когато имам повече инфо ще пиша тук.

Аз знаех за темата и за този проект,но само като проект.Не знаех, че има някакво развитие.Усмивчица Ще чакаме за инфо-кога и по коя тв ще ви излъчат.Усмивчица
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #10 -: Февруари 12, 2011, 04:20:34 »

Е виж че не си прочел изобщо внимателно телевизията е "Алма Матер" то самото интервю не е кой знае какво, важно е че ще споменат форума и това си е някаква реклама и се надявам резултата да е нови Търсачи.
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #11 -: Февруари 12, 2011, 11:25:22 »

Е виж че не си прочел изобщо внимателно телевизията е "Алма Матер"

...ами добре!Приеми изкрените ми извинения,извинявам се че попитах  Веселяк
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #12 -: Февруари 12, 2011, 16:21:04 »

Е човече ти не ме разбра правилно, просто всичко това съм го написал в първото мнение в тази тема и ти казваш че не сме казали. Не съм искал да прозвучи нападателно. Извинявай ако така излиза.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright