Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Предложения за подобряване и разхубавяване на форума  (Прочетена 3006 пъти)
nikcvet
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 90

« Отговор #15 -: Ноември 07, 2012, 13:27:15 »

А ping с максимално големи пакети (1500 е малко) ?
Дали няма в някой междинен възел да закъса при пакети над определена дължина ?

От мен не губи пакети до 20000 bytes, като отчита скорости 8-10ms - връзката е безупречна.
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #16 -: Ноември 07, 2012, 13:53:13 »

1500 бита е стандартен протоколен пакет в мрежата.
    Физическата връзка е безупречна,сървъра
    на хостинга е много зле според мен.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 972

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #17 -: Ноември 26, 2012, 20:26:33 »

Крайно време е да се сложи  , не знам как се казва но да може да се вграждат клипове от http://vbox7.com
    Активен

meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 376

« Отговор #18 -: Декември 18, 2012, 19:30:54 »

Здравейте Админи

Имам едно предложение=Нека всички банове да бъдат отбелязване във секцията,Банове и предупреждения.Щом я има значи е правилно.Щом е правилно спазвайте правилника!!!
    Вече два пъти ме банвате без да съм записан във въпросната секция.За мене е неуважение към съфорумците,те очакват отговор, а аз съм с банн.
    « Последна редакция: Декември 18, 2012, 19:44:25 от meander » Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 334

« Отговор #19 -: Декември 18, 2012, 20:57:14 »

Ти продължавай да говориш за "моабети" в темата за циганите, и после лично ще обявя на какво основание си баннат. Нямаш грижи Усмивчица
    Активен
    meander
    Каквото дадеш това ти се връща.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 376

« Отговор #20 -: Декември 18, 2012, 21:30:42 »

Нали???

П.с.И лично бих щастлив, ако бана ми бъде "подплатен" с цитат от деянието ми.
    Живи и здрави.
    « Последна редакция: Декември 18, 2012, 21:51:55 от meander » Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
    Мухата влиза само в отворена уста!!!
    Айзък
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

« Отговор #21 -: Декември 18, 2012, 23:06:22 »

Здравейте Админи

Имам едно предложение=Нека всички банове да бъдат отбелязване във секцията,Банове и предупреждения.Щом я има значи е правилно.Щом е правилно спазвайте правилника!!!
    Вече два пъти ме банвате без да съм записан във въпросната секция.За мене е неуважение към съфорумците,те очакват отговор, а аз съм с банн.

добра идея е архива с банове редовно да бъде актуализиран и адекватен ....
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Февруари 15, 2013, 00:16:14 »

Цитат
    Неспазването на правилата ще доведе до следните Наказания:

1) Предупреждение (ще се използва по решение на Администраторите и Модераторите. При повторно  нарушение след предупреждение потребителят се наказва с т.3)

2) 7 дневен Бан (потребителят може да си влиза в профила и да пише в чата, без право да пише във форума).

3) 14 дневен Бан (на потребителя се отнемат правата за писане във форума и влизане в профила си).

4) 21 дневен Бан (на потребителя се отнемат правата за писане във форума и влизане в профила си).

5) 30 дневен Бан (потребителят има пълна забрана за посещение на форума).

6) По наша преценка

Предлагам да променим текста на тази част от правилника по следния начин:

Цитат
    Неспазването на правилата ще доведе до :

1) Предупреждение чрез лично съобщение

2) Официално предупреждение (ще се използва по решение на Администраторите и Модераторите и ще се публикува в темата “Предупреждения и  Банове”)

При повторно  нарушение след официално предупреждение потребителят се наказва с някоя от следните точки:

1) 7 дневен Бан (потребителят може да си влиза в профила и да пише в чата, без право да пише във форума).

2) 14 дневен Бан (на потребителя се отнемат правата за писане във форума и влизане в профила си).

3) 21 дневен Бан (на потребителя се отнемат правата за писане във форума и влизане в профила си).

4) 30 дневен Бан (потребителят има пълна забрана за посещение на форума).

5) По наша преценка

Забележка: При установен опит на нарушител да заобиколи наказание по т. 1) до т. 5) чрез влизане с други профили или IP aдреси, последващото му наказание може да се наложи без официално предупреждение.

С оглед правилника да регламентира задължителните официални предупреждения преди да се пристъпи към БАН на потребител при нарушение.

« Последна редакция: Февруари 15, 2013, 00:34:47 от Sine Wave Zero » Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #23 -: Октомври 24, 2013, 21:01:54 »

Имам предложение.Не знам дали е възможно технологично, но ..Ако можем да имаме френд лист към профила.Т.е. да можеш да си добавяш приятели Усмивчица
    Бях срещнала в един форум и нещо, като затворени групи с определени членове, наричаха ги кланове, имаха си ордени и явно си обсъждаха там свои си неща като между приятели Усмивчица както и имаше възможност за специализиране в дадени области след еди кое си ниво потребител..когато потребителя достигне един какво си ниво, но не им знам точковите системи.Ако не то да мога да добавя тук хора като мои приятели много ще ме зарадва Усмивчица мерси
    Активен
    Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: Октомври 26, 2013, 14:34:42 »

На мен не ми е належаща опция приятели, но не мисля че ще пречи на някого, затова я подкрепям.
    Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright