Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ватиканската Библиотека  (Прочетена 1363 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« -: Януари 06, 2011, 15:06:29 »

Има ли някой идея, след като Ватикана има пари за сървари,програмисти и тнт , дали няма най-накрая да сложи всичко на електронен носител и да бъде достъпно за всеки. На сайта им официалния ,не ми се зареждат половината линкове. Явно нещо пак съм се размечтала Усмивчица
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Януари 06, 2011, 15:16:29 »

Има ли някой идея, след като Ватикана има пари за сървари,програмисти и тнт , дали няма най-накрая да сложи всичко на електронен носител и да бъде достъпно за всеки. На сайта им официалния ,не ми се зареждат половината линкове. Явно нещо пак съм се размечтала Усмивчица

Нямам идея.
    Но едва ли ще се откажат от източниците си за печалба.
    В тази връзка, някои големи музеи (като Лувъра)
    имат различни почивни дни за различни зали.
    И ако искаш да ги разгледаш всички, трябва да ходиш по няколко пъти ...

Но не се отчайвай, ще си правим тук каталози, библиотеки, галерии, които ще са достъпни за всички интересуващи се.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Януари 06, 2011, 15:19:39 »

Дай да направим някой папа , че поне да оправи библиотеката , не си ли навит Их хахахахахахахахахахахаха
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #3 -: Януари 06, 2011, 15:26:17 »

Аз нищо не знам по въпроса, ама съм сигурна, че работата е умишлено сбъркана...
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Януари 06, 2011, 15:53:22 »

Чел съм за Ватиканската библиотека...и въображението ми рисува невероятни картини! Усмивчица

Доколкото знам там се съхраняват много важни и ценни трудове,които не бива да попадат в ръцете на обществеността! Усмивчица

Съхраняват се легендарните трудове на Галилей,сред които,може би,и митичната "Diagramma"!А лично,според мен,там се съхраняват и доказателствата за предколумбовите пътешествия и мореплаване по света.Все пак папата е имал власт на цяла Европа - имал е всички римски,елинистки,келтски и т.н. доказателства за развито мореплаване.А преди дни откриха доказателство,че такова мореплаване има възраст над 100 000 години!!! Усмивчица

Да не говорим,че рицарите тамплиери се домогват до такива доказателства,по-точно карти наречени портолани,по време на престоя си в Светите земи по времето на Йерусалимското кралство.

Крал Роже Сицилииски(живял 11-12 век) е бил виден тамплиер,а по-късно и масон дал началото на Ренесанса,именно в своя двор в Палермо,който бил ограничен за папата,и въобще за католиците,което пък привлякло най-големите арабски изследователи!След края на тамплиерите(13 октомври,петък!,1307г.) Европа,буквално,се наводнява с такива карти,които показват с невероятна точност континентите от Новия свят!!!

А Роже Сицилииски е дал началото на масонския символ,много популярен от пиратските филми - череп и кости!Именно Крал Роже Втори е дал началото на пиратството и на него е кръстен символа-Веселия Роджър,защото самият Роже си падал по забавленията,а в двореца му винаги имало смях,веселие и т.н.! Усмивчица

П.С:Достатъпа до тази библиотека е силно ограничен.Дан Браун е бил допуснат и разказва,че вътре книгите не са подредени по азбучен ред,а по тематика,като между редовете има препратки върху картончета за други книги и теми.Добре измислено е!
    Самите книги са затворени в стъклени "къщички",където човек се провира между стъпала.Вътре е тъмно червено,а кислорода е силно ограничен,за да се запазят книгите.Ако пък влезеш без позволение онези лилави жълтурковци от швейцарската гвардия ще ти надупчат задника!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Януари 06, 2011, 16:01:02 »

Точно поради тази невероятна картина днес се размечтах да бъде прехвърлена на електронен вариант хем за допълнително съхранение на информацията ,хем да е достъпна за всички . Аз все пак си мисля ,че с помоща на консерваторите са започнали сканирания и я наливат информацията някъде, ама кога ли ще ни я дадат на всички Тъжен
    Активен

Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #6 -: Януари 06, 2011, 16:10:21 »

Никога няма да стане това.Защото християнството ще рухне...както и представите ни за история и човешко развитие,върху,което се крепи целият материалистичен свят! Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Сатя Сай Баба - 108 нравствени практики
    Духовни учения
    delfin 1 3367 Последна<br />публикация Ноември 09, 2009, 16:39:26
    от delfin
    Фентъзи книги и научна фантастика
    Книги
    delfin 0 1845 Последна<br />публикация Януари 11, 2010, 17:20:30
    от delfin
    Съобщение относно Коронната чакра на планетата « 1 2 »
    Обща тематика
    Spirit 15 4438 Последна<br />публикация Декември 07, 2010, 11:21:43
    от zvezdichka
    Място за красиви неща на всякаква тема « 1 2 »
    Обща тематика
    bars_i 17 1728 Последна<br />публикация Януари 02, 2011, 19:22:13
    от bars_i
    Високоразвитата цивилизация от Българск
    Древни цивилизации
    Аэ съм 0 1723 Последна<br />публикация Декември 10, 2010, 17:13:59
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright