Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да разгадаем посланието на сънищата?  (Прочетена 23687 пъти)
giti
Гост
« Отговор #15 -: Август 18, 2009, 22:21:05 »

Ами мила така е,защото по този начин ти му прекъсваш мисията,която има да извърши в др.свят и не е хубаво. Нарушаваш и неговата и твойта карма така. Аз съм го правила и много ми се кара дядо- душата,която извъках беше на дядо ми. В резултат на това спрях да го сънувам в продължение на година. А той си ме посещава доста честичко по-принцип.
Активен
crownedXclown
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« Отговор #16 -: Август 19, 2009, 11:05:33 »

да то и аз на дядо мислих :О леле цяла година :Х :Х а аз наистина ти благодарях нз дали си го прочела като иронично.сега видях как е написано изречението  Веселяк
Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
dayana
Неактивен Неактивен

Публикации: 292

« Отговор #17 -: Септември 22, 2009, 16:31:14 »

Здравейте,и аз искам да споделя някои от моите сънища.
    С някои от тях,съм на ясно,просто знам какво ми съобщават.Сънувам страни сънища от малка,когато съм ги разказвала,много често родителите ми са казвали,че имам голямо въображение.
   Не отдавна ходих в Петрич-(това не беше също случайно,тръгнахме към 16ч. на 9 абгуст,никой не се сещаше,че е 13г. от смърта на Ванга,И аз докато карах колата,изведнаж разбрах,че съм минала определено разтояние без да си спомням как и кога,и в същия момент,казвам:"Знаете ли че Ванга е починала на 11 абгуст".),пристигнахме около 2 ч. сутринта на 10 август.Когато се събудихме отидохме в града,по точно в къщата на Ванга,която е музей.
Разглеждахме къщата,имаше само една стая ("стаята където се е молила Ванга") в която можеше да се влиза и да се поседне.Влязахме да поседнем,и изведнаж гледайки дървения шкаф на който имаше поставени свещи,книга и друго,аз станах и започнах да отварям вкафа.Последваха думите-"какво правиш?" и аз отговорих-"нищо търся една книга,тук трябвя да има книга".В тоз същия момент изведнъж ме побиха тръпки,не осъзнавайки какво върша,знаейки за книгата,просто изведнаж разбрах,че това което върша и става го знам,и шкафа,и книгата...осъзнах,че съм ги сънувала,и също така си спомних думите:"ОТВОРИ И ПРОЧЕТИ"!Отворх книгата,не мога да се сетя в момента каде,и прочетохме това кадето просто я отворихме.Започнаха въпросите за това от къде съм знаела за книгата и т.н.Не ми харесва да отговарям на въпроси,пък и нама как да ме разберат и просто им отговорих,че съм сънувала и нищо повече.
Активен

ИСТИНАТА семето на МЪДРОСТА- може да бъде открита къде ли не!
Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
dayana
Неактивен Неактивен

« Отговор #18 -: Септември 22, 2009, 16:57:02 »

.....Но смисъла в тоз сън  го знам,знам и отговорите за случилото се.
 Сънувала съм и много различни сънища,като да летя и някой все да ме гони,да кацам по покривите и след като това нещо което ме гони ме доближава,аз пак отлитах.Тез сънища бяха до от преди 10г.После спрях да ги сънувам,по точно пак си летях на сън,но никой не ме гонеше,просто се разхождах на различни места,от които съм ги или ги знам.След това започнах да сънувам цунамита,разрушени от земетресения градове или опожарени от вулкани.Ясно изменели се цели крайбрежия и континенти.Не съм виждала смърт на хора,но бягащи от страх животни,които по някакъв начин търсиха помощ от мен.В тез сънища не съм била участник,а нещо като наблюдател.(а когато стана цунамито през 2004г.аз го почувствах,но за това друг път).Сънувала съм хората да живеят в пустиня,а водата да е рядкост.Също така съм отлитала на високо и след по продължителен полет съм се озовавала на неописуемо красиво място,с много дървета,цветя,водопади,кристална вода,но някакси по различни от земните, но в същия момент знам че са на земята.Хората там се забавляваха,а и аз с тях,като се спускахме като от пързалка,но направена естествена от самите скали,със стичаща се вода,след като се гмуркахме в кристално чистата вода на езерце.
Активен

Можем да посочим пътя ня другите,ала всеки трябва да го извърви сам-докато не прогледне за СВЕТЛИНАТА на неподправената МЪДРОСТ,там,в края...от където сме поели всички, някога много отдавна,в зората на ВРЕМЕТО!
dayana
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Септември 22, 2009, 21:14:49 »

..........Но това което исках да разбера са сънищата които сънувах от преди седмитца.
    Не съм сигурна,как да ги разбера,нещо ми подсказва че знам какво означават и дори съм много спокойна,дори бих казала безразлична,но от друга страна са наистина страни и плашещи.Как да разбирам отношението си?Защо?
    От преди 6 дни сънувах: 1) " Че съм в нещо като,малък кораб,сувалка или нещо подобно,и имаше като че ли и други хора(Хммм),или някои други с мен,не мога да определя.Прелитахме близо до едно слънце,но не беше нашето,и не беше толкова ярко и горещо.След това доближихме някаква планета,подобна като Марс но в същия момент много по-различна,просто няма как да обясня с точност,не намирам определените думи.Започнахме да се приземяваме,аз гледах и виждах само пустош и много разхвърляни премети по повърхноста като че ли от желязо или нещо подобно,нещо като отломки.Чувствах се като че ли съм била и преди там,и не предизвикваше никакво учудване,нито стах просто нищо,все едно е нормална гледка.Имаше и някакви кръгове по които уж се ореантирахме за кацането." Това е просто, не знам дали втория сън който последва беше продължение на първия, а втория е : 2) " По не определен начин се намирах до една пирамида,нещо като тез в Египет,но пък и с още допълнителни детайли към нея,също така имаше и ограда,беше оградена.Влязох вътре като с напътсвие да разглеждам мъзай,по-точно мъмии.След като минах по край някаква жена която ме упъти на къде да отивам.След като преминах през някакъв вход,нещо като врата,но нямяше видима врата се озовах в коридор на ляво,в края му свих на дясно и след като продължих в края му имаше пак нещо като врата,вход.Влязах в помещение като стая,в правоъгълен тип малко сферичен от ляво и дясно.Там имаше три съркофага с мумии...В един момент се оказа ,че говоря с мумиите които ме молят за помощ.И аз им помагах да избягат,бяха като пленени,и таз жена от входа повика някои,нещо което ни гонеше,и ни поливаха с нещо като вода за да могат да хванат мумиите и да ги върнат  обратно.Почти успяваха,но аз се връщах и отново им помагах.Въпроса беще такъв,че мумиите минаваха през стените без проблем а аз трябваше да заобикалям,и само аз знае изхода а те не.По едно време се озовах скрита някъде с една мумия(дете),бях се изморила,и тя ми каза защо се мъча да заобикалям а не минавам като тях направо.Това ме накара да си спомня ,че е така и наистина защо се мъча???След това си спомням да съм някъде от вън с всички мумии,които трябваше да тръгват на някъде...
Активен

dayana
Неактивен Неактивен

« Отговор #20 -: Септември 22, 2009, 21:49:14 »

....Прдължението от страни сънища продължи...
От преди 3-4 дни си легнах,като се обърнах към дъщеря ми(която е на 5 годинки)и я прегърнах.Не след дълго или поне аз така мисля се събудих от това да говоря нещо,или по точно да казвам НЕ или нещо като НЕ Е ВЪЗМОЖНО-НЕ СИ СПОМНЯМ и в същия тоз момент през мен преминаваше нещо като вид вибрация,енергия( подобно на това когато сте стяли на нещо което вибрира и след като сте слезли от това нещо продължавате да усещате вибрации вътре в себе си-нещо подобно)не мога да обясня с думи,мисля,че ме разбирате какво имам в предвид.Осъзнах се,че съм будна,но таз вибрция-енергия продължаваше да протича през мен.Не беше приятно чувство,предимно в областа на гръбначния стълб,тила на главата ми,вътре в мен.Най осъзнато не почувствах страх,просто беше неприятно.Започнах да си казвам,"няма нищо,ще мине" и всичко отмина.След това не след дълго заспах като къпана,все едно бях много изморена.Въпроса е там,че от уж сън изведнъж се озовах в реалноста,осъзнавайки къде съм,но и в същия момент това не спря изведнъж.Просто не мога да определя какво ми се случи по точно,къде и кога??Защо???
Много ще се радвам ако някой ми помогне в това ,или ако някой е имал нещо подобно.Също така е че изобщо не ми беше и не ми е страх.А преди 2 дни сънувах че всички хора се подготвят да се скрият в подземните помещения на сградите си защото от небето се задаваше някакво огнено кълбо,планета и притова огромно оставяйки следа от дим.Когато всички се бяха почти скрили,беше нощ и аз излязох на вън,нямяше и следа от нещо живо и изведнъж видях дъщеря ми да тръгва към някаква забравена топка на улицата.Аз побягнах да я хвана защото в тоз момент започна да вали огнен дъжд.Пак не ме беше страх,нещо като че ли всичко си е в кръга на нещата.
     Защо не изпитвам страх,защо се появи дъщеря ми в тоз сън.Не мога да определя какво е това,но не ми е страх...Има ли някой да ми подскаже,или да е виждал нещо подобно.
Активен

dayana
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: Септември 27, 2009, 06:26:30 »

Надявам се някой да може да ми отговори, не съм мигнала от два часа и все още не мога. Тъжен
Бях писала за тоз странен сън или вече не знам дали е сън или реалност.Винаги съм знаела и без да осъзнавам какво ме карат да разбирам сънищата ми,но тоз път е по различно.Не мога да разбера какво е по точно.Особено тоз поток от вибрация,енергия преминаваща през мен и вече в осъзнато състояние след сън.Трябваше да стана в седнало положение и да си казвам че ще отмине,нямя нишо лошо.И тогава всичко спря.Не си спомням и точния разговор освен НЕ,НЕ МОЖЕ ДА Е ТАКА,НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ТАКА. :oНито пък си спомням с кой съм разговаряла. Безмълвие
    Наистина много се надявам ако има някой който да ми каже какво е това,какво става с мен.И другото което не ме оставя на мира е че всеки път,всичко ми се вижда толкова изкуствено не реално,все едно живея в някакъв измослен свят.И също така това чувство за единство с пространството,с космоса,с вселената,с някаква енергия от която съм неделима част ме кара да се чувствам истинска.Ох просто не знам,не намирам думи как по точно да се изразя,мисля че ме разбирате и без много думи,те са излишни,не съществуват.
    Споделям с вас,знам че има кой да ме разбере правелно,но не ми допада да споделям и никога не съм,просто мисля някой да ме разбере и да ми помогне с нещо.
     Ще очаквам някой да ми пише.

Благодаря от все сърце!
Активен

giti
Гост
« Отговор #22 -: Септември 27, 2009, 15:12:19 »

Здравей Даяана!
Това с вибрациите се получава,когато душата се отдели прекалено мн. от тялото и се върне внезапно. Аз съм имала случаи направо да ми изтръпва мозъка от това. Просто си отишла прекалено далеч в съня си. Може и да е опасно,защото може и да не можеш да се върнеш някой ден. Трябва да разбереш какво те влече толкова далече,което те ужасява толкова,че да се завърнеш мигновенно. А и думите,които си повтаряш и спомняш го доказват,че е нещо ужасно за теб. Явно е нещо важно щом сънищата се повтарят.За съжаление в случая не може да ти помогне никой освен теб самата.
 Относно др. ти сън с огнения дъжд,аз също съм санувала подобно нещо,но отдавна. Останали са ми само спомени от съня на убезумели птици,които се блъскат в стъклата на постройката, в която се бяхме скрили за да се спасим. Беше доста неприятен и реален сън...от онези,които ги изживяваш като че ли наистина се случват....а може и да се е случило в др измерение Хммм......

Активен
dayana
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Септември 28, 2009, 00:03:00 »

Благодаря ти Гити!

Наистина сънищата ми са страни,но не и за мен.Знам също така : -Това не означва,че всичко което виждаме е вярно,а всичко което не виждаме е грешно.  Отдавна го знам,от както се помня,просто сигурно не знам все още,или не мога да си спомня какво трябва да направя,но със сигурност трябва да направя нещо.
  Ще се радвам ако има и още някой който би ми споделил с нещо от собствения си опит.Може би ще открия как да си спомня това което трябва,защото в последно време това не ми дава мира,знам също така че трябва да отида някъде на високо за да открия това което трябва.  Хммм
Активен

summerwine
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 51

• Град: София
  • « Отговор #24 -: Октомври 02, 2009, 23:16:03 »

Зигмунд Фройд твърди, че сънищата са символен израз на изтласкани желания, съхранени в безсъзнателното.

http://www.libsu.uni-sofia.bg/Statii/saznanie.html

Активен

ПРЕДАЙ НАТАТЪК
    giti
    Гост
    « Отговор #25 -: Октомври 02, 2009, 23:30:09 »

Фройд отрича напълно,че душата ни пътува в други измерения по време на сън. За него същестува единственно триизмерният свят и всеки сън си има своето обяснение според рамките на същият този свят. Опитвала съм да му чета книгите,но не се получава. Нещото което най-мн. ме дразни във философията му е че прави анализ на нещата само от една гледна точка,а анализ така не се прави... за да откриеш диагоналите,трябва да премериш всичките страни на триъгалника!
    Активен
    summerwine
    **
    Неактивен Неактивен

• Град: София
  • « Отговор #26 -: Октомври 02, 2009, 23:34:20 »

Фройд отрича напълно,че душата ни пътува в други измерения по време на сън. За него същестува единственно триизмерният свят и всеки сън си има своето обяснение според рамките на същият този свят. Опитвала съм да му чета книгите,но не се получава. Нещото което най-мн. ме дразни във философията му е че прави анализ на нещата само от една гледна точка,а анализ така не се прави... за да откриеш диагоналите,трябва да премериш всичките страни на триъгалника!
    И аз не съм напълно съгласна с теориите му,никак даже...Опитвам се обаче да прокарам нотка на съмнение...дали донякъде няма право и той! Дали не прекаляваме ,когато отдаваме такова значение на сънищата си!

Лично аз за себе си,не се доверявам на съновници и теории...просто ги чувствам! Има сънища,които ми говорят...има и такива,които са просто среща...,а други са най-обикновен отклик на ежедневието ми!
    Активен

ПРЕДАЙ НАТАТЪК
    Хера
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• Град: Everywhere
  • Fortuna Favet Fortibus!

« Отговор #27 -: Октомври 10, 2009, 15:06:09 »

Винаги помня сънищата си. Често сънувам вълци, много вълци. Веднъж сънувах една червена змия. На следващият ден бях доста зле физически. Температура, втрисане и т. н. И нашите ми казаха, че съм бълнувала на сън - "Змията.. змията..". А предишният ден си бях в много добра физическа форма. Странно.. Но както винаги се оправих Намигване
    Активен

You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?!
    crownedXclown
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 101

« Отговор #28 -: Октомври 10, 2009, 15:41:33 »

за вълка знам че е символ на мъдрост и е като духовен спътник,водач ,но все пак може за теб да значи и друго.  Плезещ се Плезещ се
    Активен

After the era of kings a lonely knight is fighting for lost battles...ahh the war effect...there are no winners in the war.Everybody loses
    onzi
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Октомври 11, 2009, 00:14:35 »

От известно време сънувам как се прибирам в нас (таванското помещение, в което живея) и откривам, че някой ме е обрал... и не е останало нищо вътре. Тогава изпитвам многа тъга и започвам да плача.
    Все по-- често ми се случва да го сънувам...
    Ако някой има същите сънища или знае какво означава това, да сподели моля  Засрамен
    « Последна редакция: Октомври 11, 2009, 10:15:46 от delfin » Активен

мислете нестандартно,творете с размах и винаги следвайте интуицията си
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Числата и сънищата
    Моите сънища
    giti 1 5272 Последна<br />публикация Юни 28, 2009, 17:27:43
    от giti
    Посланието на Enigma
    Музика
    giti 10 1618 Последна<br />публикация Декември 27, 2010, 23:54:40
    от andromeda3213
    Гласове в сънищата ми..... « 1 2 3 »
    Моите сънища
    KaTeRlEjKa 40 4301 Последна<br />публикация Юли 26, 2013, 01:45:31
    от Speed_Of_Pain
    Посланието на един от Вас
    Послания
    Един от вас 10 2697 Последна<br />публикация Февруари 17, 2012, 01:37:34
    от The One
    Посланието на делфините в образи
    Любопитни факти
    abrego 8 981 Последна<br />публикация Юни 22, 2013, 09:03:01
    от abrego

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright