Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Идва ли обединяването  (Прочетена 809 пъти)
kaloian1
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « -: Януари 04, 2011, 21:27:11 »

Не знам според вас ,но според мен ,вече са започнали в различни градове обединяване на групи от хора с по различни способности,и имам чувството че всеки чувста че нещата отиват към общо обединяване,кажете вие какво мислите по въпроса и дали знете ве4е такива групи.
    « Последна редакция: Януари 04, 2011, 21:42:53 от Eona Lightholder » Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #1 -: Януари 04, 2011, 21:29:24 »

Можеш ли да сподели нещо по конкретно за това което знаеш?
    « Последна редакция: Януари 04, 2011, 21:43:13 от Eona Lightholder » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #2 -: Януари 04, 2011, 23:49:23 »

Обединяване и разделение... Вървят си едновременно в този свят.. странна работа.
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Януари 04, 2011, 23:58:39 »

Еми общувам със такива хора,някой им викат индиго,6 раса.новата раса,други се определят като магове,но вси4ки споделят горе-доло едно мнение 4е има нужда от организирано общество на такива хора.Има го и като явление ,и усещането при мен е такова 4е тези неща по4ват да стават.Четох някаде че самата цел на процеса е такъв,да се появят и да се обединят.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Януари 05, 2011, 00:02:14 »

Обединяване и разделение... Вървят си едновременно в този свят.. странна работа.

Точно както и всичко останало...Има двоен аспект...Докато не го надскочим и него...за това сме тук.
    Да скачаме отвъд Усмивчица
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #5 -: Януари 05, 2011, 00:02:29 »

И аз така мисля. А иначе, процесът е обединяването... А целта!Още по-навътре и по-нататък Усмивчица
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Януари 05, 2011, 00:09:12 »

Аз усещам нещата 4е само обединението ще ни предотстави сигорност ,защита от влияние на ........ и условия в които може да се развиваме,ина4е ще тъп4ем на едно място и се мъ4им.
    Активен
    Georgio
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 172

« Отговор #7 -: Януари 05, 2011, 00:19:43 »

Такива хора се намират помежду си. Начини има много. Да не говорим, че те се "усещат". По-важно е първо личноста да се развие. Всеки трябва да извърви свой вътрешен път. И той е толкова индивидуален колкото неговото ДНК.

Обединяването в групи е добре за обмяна на опит и колективна работа.

Хубаво е ако има групи за различните интереси, защото знанието е навсякъде и различните хора го възприемат по различен начин.

Обединението има смисъл когато се обединят цялостни личности. Мисля, че този форум е доста добро начало !
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Януари 05, 2011, 01:51:03 »

Е днес ми е явно ден за писане Усмивчица.
    Сега ще споделя какво означава за мен ОБЕДИНЯВАНЕТО И КОЕ ИЗГЛЕЖДА САМО КАТО НЕГО!

ПРЕГРУПИРАНЕТО НЕ Е ОБЕДИНЯВАНЕ!

Когато има хора с подобни цели,интереси,желания,(мисли) те се прегрупират в групички които се развиват и рано или късно се разпадат.
    Те образуват колективно съзнание като се "обединяват" помежду си,всъщност енергията се прегрупира в различни аспекти от цялото.
    Някой ги наричат Егрегори!Мисловната енергия която е със сходна честота става толкова силна,че влияе пряко и косвено върху реалността на учасниците както в самия Егрегор така и на тези които не са съзнателни и влизат в пряка връзка с който и да е Егрегор.
    Така егрегорите имат свойството да управляват живота ни ако не сме съзнателни или с други думи ако не присъстваме тук и сега(витаем в мислите си някъде,някога)не сме будни!

Често това изглежда като обединение но не е!
    Например обединяват се група Нацисти с общи идей и мисли и подхранват този Егрегор докато тои не порасне толкова голям,че не смаже някой друг който му се изпречи на пътя.
    Например Егрегорът на ЦСКА се збива с този на Левски или Егрегорът на Капиталистите е превзет от този на Демократите.

Всеки Егрегор или наречен още Махало храни купища други!
    Например Егрегорът на моя ресторант с име Сушила захранва редица Егрегори които бълват различни видове продукти.

Но няма да се задълбочавам по тази тема исках само да илюстрирам как изглежда прегрупирането като обединяване.
    Винаги се ражда и умира Егрегорът защото е роден от мисълформата на Ума и е проходен обслужващ различни интереси.

Както казва Оракула в Матрицата:Всичко което започва,все някога свършва!

След като казах какво не е обединение за мен,сега ще кажа какво е!

Истинското Обединение е тогава когато успеем да обединим всички наши Аз-ове или с други думи различните части от себе си.
    Тогава когато приемем всички наши аспекти и лица,когато ги погледнем в очите и разберем какво искат да ни кажат.
    Когато им простим разбирайки,че те са ни носили послания и са част от нас която ни е тласкала винаги напред!

Това е когато приемем себе си такива каквито сме и когато разберем,че това което сме сега е наш лек акцент аспект,продължение.
    Тогава разбираме,че ние сме всъщност много,много отвъд нашите представи,илюзорните които сме имали за нас преди изхождайки от Егото.

Тогава опознаваме себе си като нещо много по различно и огромно!
    Това ни позволява от друга страна да изпитваме любов и състрадание към тази част от нас която е сега във въплащение.

Това ни помага да приемем илюзията като илюзия и да и благодарим за нейната роля!
    Също както благодари актьора на декорите в тятъра които му позволяват да играе ролята си и да блесне неговия талант!!

Когато обединим всички тези наши ЧАСТИ,АЗ-ове,тогава не остава нещо което да не можем да приемем или разберем!
    Тогава започваме да приемаме светът и живота такива каквито са!
    Каква по голяма свобода от това!
    Тогава започваме да изразяваме себе си от друга гледна точка много по дълбока!

Тогава никой не ни е крив и можем да живеем с всички,приемайки пропускайки живота да тече през вените ни,чрез нас!
    Тогава ние си спомняме,че животът всъщност сме самите ние както и Пътят и Истината!

И когато критична маса от хора на нашата планета интегрират аспектите си и започнат да живеят пропускайки това което е!
    Това ще измени съзнанието на всички хора и ще доведе до истинското ОБЕДИНЯВАНЕ.

Тогава няма да има нужда да се разделяме за да налагаме или да се борим с нещо защото няма да има с какво!

Това не означава,че ще ни е скучно,дори напротив!

Заниманият ни ще бъдат коренно различни!

Ще помагаме на други наши АЗ-ове да се интегрират и завършат в други реалности!
    Ще пътуваме във време пространството и ще продължаваме да се обогатяваме изследвайки по надълбоко нашата същност и неограничените ни способности!

Ще живем цялостен и осъзнат живот изпълнен с радост и любов споделен с/в това което Е!

Така,че който иска да се хваща на работа,и да интегрира!

ПС:Така ги виждам аз нещата за сега!

Активен

The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Януари 05, 2011, 02:11:22 »

Сетих се за една практика на интегриране!

Разходете се и вижте всеки човек като ваш АЗ и го приемете такъв какъвто е,представете си че това сте вие и се приемете(обичайте се/го).
    След време ще се изпълните с безусловна любов същата тази която ще ви изпълни ако приемете себе си изцяло!

Това е много лесна практика изхождайки от мисълта,че всики идваме от едно място и се връщаме на същото!

Изградени сме от една и съща енергия=материя и сме обичани еднакво във всеки един момент във вечността от нашият създател!

Пробвайте....Успеха не ви е нужен дори,става от самосебе си.

Обединяването не идва, то Е.Също както и бъдещето не идва Усмивчица то Е.
    Но може и така да се каже понеже възприятието ни,че идва го прави реалност,понеже преживяваме това което знаем... Усмивчица
    По скоро ние отиваме към него или ние ставаме него.
    Ние сме него.

« Последна редакция: Януари 05, 2011, 02:49:41 от AMAZING » Активен

Georgio
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 172

« Отговор #10 -: Януари 05, 2011, 10:58:04 »

Amazing : добре си го казал, мисля, че говорим за едно и също нещо Усмивчица

Да се развиват хората като личности и тогава една среща, дискусия е много полезна. Всеки може да даде и да получи. Развитието на хората трябва да става индивидуално, а групата е място за обмен.

Когато човек се обърка да сметне групата за мястото си за развитие той започва да се нагажда към тях (дори и подсъзнателно).

Не смятате ли, че размяната на мисли, идеи и усещания е едно обединиение ? Да знаеш, че има и много други хора които са като теб и си в контакт с тях ..... е това не е ли този форум  Згреших

Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Съновниците??? Можем ли да им вярваме???
    Анкети
    giti 8 3695 Последна<br />публикация Ноември 10, 2010, 23:16:26
    от nre
    "Писание за любовта" - Йогананда
    Послания
    nia.boneva6 1 1733 Последна<br />публикация Февруари 01, 2012, 04:33:12
    от mirokiriakov
    Овладяването на Любовта - Дон Мигел Руиз
    Книги
    DArkAngel 13 2744 Последна<br />публикация Ноември 22, 2010, 16:38:52
    от DArkAngel
    Има ли свободни зидари сред вас?
    Програмиране, световен елит
    Аэ съм 4 1211 Последна<br />публикация Декември 09, 2010, 22:26:08
    от nia.boneva6
    Създаването на живота(дискусия)
    Обща тематика
    Аэ съм 2 921 Последна<br />публикация Декември 12, 2010, 02:02:46
    от Аэ съм

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright