Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дискусия относно мисията на форума  (Прочетена 1707 пъти)
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « -: Януари 03, 2011, 16:49:01 »

Всички имаме нужда от развитие,както по напредналите и осъзнатите така и вървяшите в тази посока. Развиваме се с различна скорост което е нормално и след като е така няма как да кажем,че не можем да пишем по осъзнати неща,защото има хора които имат нужда точно от тях и това ги пробужда Усмивчица Това не е насилствен процес за другите които не са стигнали до това ниво на развитие! Може да се чете и пише всичко защото всеки ще намери своята мисъл,която ще помогне за собственото му развитие и ничие друго Усмивчица Когато казваме,че някой неща няма как да се разберат от една част на четящите дискреминираме останалите ,които имат нужда точно от това Усмивчица Свободната воля на душата е свободния път и избор!!! Усмивчица Нека не слагаме условности,прегради и ограничения Усмивчица Нека сме свободни за всички наши избори и ще намерим нужния баланс и хармония Усмивчица
     Вчера във виртуалната среща говорихме за силата на настоящето! Amazing има добра теория,но няма как да правим градация без основа!!! Усмивчица Никой не строи къща започвайки от покрива Намигване
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Януари 03, 2011, 17:09:25 »

няма как да кажем,че не можем да пишем по осъзнати неща

Това кой го твърди, след като никъде в текста не съм писал какво да пишат хората. Споменал съм единствено за намеса в личния избор, всяка намеса, която е в противоречие в личния избор е в УЩЪРБ!
    Нека не слагаме условности,прегради и ограничения

Тези ограничения биха попречили за разширяването на съзнанието на човек, но това не означава, човек да не спазва вселенските закони, защото човешкото мислене не прави граница между закон и ограничение! Ако си поставите ограничения, нека те са породени от вселенските закони!

Ще ви помоля, по-внимателно да четете написаното и да не се публикуват излишни коментари в тази тема!
    Активен

stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #2 -: Януари 03, 2011, 17:28:11 »

Смирението идва от разбирането Усмивчица а неразбирането от не-вникването Усмивчица Заглавието е всеобхватността на детайлите,които му придават форма,целта е ясно,но пътя към нея не винаги е видим за вървящите Усмивчица Блаженни са вярващите!!! Усмивчица Всеки вниква в текста по начина по който той го усеща и разбира Усмивчица Нека се разбираме и не ограничаваме представите на другите изисквайки да са нашите! Усмивчица
    Активен

stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Януари 03, 2011, 17:58:05 »

Не мога ли да кажа това което мисля без да си мислите нещо негативно Усмивчица Нали всички имаме право на мнение и  не е задължително да приемаме другото а просто да го разбираме Усмивчица Наистина е по лесно просто на ми цъкате минуси вместо да дадето своето,но изказвайки нещата на глас вие давате път на своята собствена воля и избор Усмивчица А понеже Дидо е администратор предпочитате да си замълчите.Това не е ли слабост?! Аз знам,че той е склонен да уважи мненията на всички Усмивчица Това ,че някой имаме различни гледни точки лоши ли ни прави? Свободна Воля не е ли приемане? Докато не започнем да се приемаме и разбираме и не виждаме полужителното няма как да стане или да се хващаме за отделни думи и да се самонавиваме Усмивчица Истината винаги излиза а любовта е по силна от всичко Обичаите себе си и хората около вас
    « Последна редакция: Януари 03, 2011, 18:29:57 от stefanica » Активен

Amica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Град: София
  • Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « Отговор #4 -: Януари 03, 2011, 18:10:20 »

Stefanica аз не разбирам само ти с кое не си съгласна, че си контра?!  Згреших

БРАВО на темата! Този сайт наистина има мисия и това е най-важното!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Януари 03, 2011, 18:10:54 »

Има ли някой желание да отвори тема за Вселенските Закони . Аз подготвям нещо с подобна връзка. За да се разбира за какви ограничения става въпрос , освен закона за свободната воля ,искам да си говорим и за насилването на енергии и манипулациите , като нарушение на закона за свободната воля.
    Моля понеже тои месец явно няма да мога да участвам във виртуалните срещи поради пътуването , някой ако може да ги резюмира.
    Стефаника за каква основа говориш ?
    Аз не съм ти цъкала минус , но понеже сега видях последната ти публикация и искам да ти кажа , че нямам негативно отношение , но понякога ми е много трудно да следя мисълта ти , поради това ,че се опитваш да сложиш много в малко думи и мисля ,че и останалите остават с чуство за недоизказани неща. Формулировките ти са също малко странни и могат наистина да се четат по много начини. Може би за това на някой не му харесват постовете ти незнам... Тъжен След като ги питаш е добре да ти отговорят.
    Колкото до Дидо , той не е нон стоп на компа , за да кажеш ,че бяга , затова се включваме повече хора да му помагаме за форума
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Януари 03, 2011, 18:23:32 »

Amica не съм контра Усмивчица Просто реших да изкажа мнение ето от ТАМ идва проблема,защо мнението трябва да се счита винаги за негативно и обратно на казаното преди него Усмивчица Аз съм ЗА темата а не против,но кой го разбра?! Усмивчица
    Активен

Soenya
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

« Отговор #7 -: Януари 03, 2011, 18:34:47 »

Усмивчица Прекрасна тема,която ще доведе до много нови дискусии–някои приятни ,някои не толкова.  Голямо Браво!

Всичко е въпрос на възприятие.

Примерно аз смятам че форума,като единица, няма как да пробужда хората.
    Форума е сянка или огледален образ на едно информационно поле. Като една сянка има доста дефекти-лъжовна информация, нечисти мисли, негативизъм, цинизъм, което разбира се не го прави лош или бездействащ,напротив тук се учим,НО ЕДИН ОТ ДРУГ. Информацията не идва от Източника,а идва от изкривената призма на вече десетки хора регистрирали се тук. Филтърът го няма и всичко и всеки се допуска. (говоря енергиен,да не се хванат за простите думи господата модератори )
    Идеята на форума с течението на времето се променя,като всяко нещо на Земята. Първата крачка е направена, вече започнаха срещите. Личния контакт никога не може да бъде заменен. Идеологията на всеки е различна, но говорейки,гледайки се, усещайки се- ние се приемаме, разбираме и учим един от друг.
    Форумът е мястото,където се събират хора с еднакви интереси,но не и място,което проповядва Истината. Истината за всеки е различна и пътят на всеки е различен. Способности НЯМА- думата способност показва увереност в дадена дисциплина, развитие,овладяване и пълен контрол. Целта не е да добиваме способности,а да живеем в мир и любов. Познавайки любовта и споделяйки я ние самички се качваме в по-горни измерения. Около нас има хиляди измерения/сега,тук в този момент. Да, в същата стая. Хората сами решават към кое да се причислят и кое да поеме живота им. Силата е в ръцете на хората и всеки решава сам за себе си. Смирението... на думи всички сме смирени,но действията сами говорят. Истината е в това да простиш и обичаш. Много е просто,но изисква време и усилия.
    Тялото е храма на душата, но за всеки физическите фактори влиаят различно. Всичко е въпрос на мисъл. И да постиш цял живот няма да се извисиш или да завибрираш по-силно, напротив може да станеш ленив или да се разболееш. Всичко казвам от личен опит Усмивчица постила съм,медитирала съм, водех доста активен начин на живот-спорт, здравословно хранене,тинтири минтири.... и взе че нищо не се промени.  Тогава разбрах че не физическото влияе на духовното... то е проявление...може да се нарече и материализация,както ви харесва на вас повече. Идеята е ти да се почувстваш готов и да се пречистиш на мисловно ниво,да не завиждаш,да не се мислиш за нещо специално,да почувстваш че си част от цялото и разбира се ДА ОБИЧАШ! Тогава ти се дава.... и ти се променяш и започваш да цъфтиш като минзухарче Усмивчица  
    Активен

Аз знам! Аз мога! Съединение!
    Amica
    Неактивен Неактивен

dimitrina.hristova
    « Отговор #8 -: Януари 03, 2011, 18:47:43 »

Amica не съм контра Усмивчица Просто реших да изкажа мнение ето от ТАМ идва проблема,защо мнението трябва да се счита винаги за негативно и обратно на казаното преди него Усмивчица Аз съм ЗА темата а не против,но кой го разбра?! Усмивчица
    Stefanica Аз ли съм единствената дето в първия ти коментар не виждам грам съгласие с темата, a пълно противоречие с нещо, което даже не е написано там? Как искаш да те разбера?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Януари 03, 2011, 18:53:04 »

Много съм съгласна с много от мислите ти Соеня, особено за процеса ,че духовното се отразява на материалното по-силно , отколкото обратното. За форума - не трябва да бъде статична еденица приета ,като Истина, общението по какъвто и да е начин отключва вратички към пътечки непрестанно , във всяко едно инфо намираме хинтове , дори да не е Истината , този хинт провокира и насочва за разбирането на нещо , което ние всъщност го носим , достатъчен е бил знак за до го намерим и асимилираме през т.нар горен етаж. Понякога го виждам форума ,като шапка с късметчета , теглиш нещо , колкото и да е странно нещото , те кара да го прекараш през твоята призма и там някаде узрява едно - Аха ... знаех си.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #10 -: Януари 03, 2011, 19:03:09 »

Ей, не очаквах такъв ферман да изпишеш, indigo Усмивчица
     Всъщност причина за полемика тук няма. И indigo и stefanica са написали истини, но различната им степен на осъзнатост обуслява разликата в изказа им. Просто stefanica е написала по простичко нещата, защото всъщност те са именно такива.
     Темата наистина е хубава и може би идва точно на време. Напоследък се създадоха няколко много хубави теми, загатващи за реалността на живота, но за съжаление така и не им се обърна достатъчно внимание. Явно интересите на много от потребителите са в различна посока, но това е техният избор, но рано или късно ако не те самите, то животът ще внесе промени в тях. Всички имаме право на избор и дали ще позволим някой да ни помогне, това зависи от нас.
     Жалко, пропуснал съм виртуалната среща, но нищо, следващия път Усмивчица
     Любовта е най-висшата сила и нека бъде тя в сърцата ни! И тогава няма да има зима и лято в нас, а само вечна пролет Усмивчица
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #11 -: Януари 03, 2011, 19:11:09 »

Stefanica аз не разбирам само ти с кое не си съгласна, че си контра?!  Згреших

БРАВО на темата! Този сайт наистина има мисия и това е най-важното!

Не форума, а хората които са част от това общество. Има съществена разлика. Казвайки че форума като нещо извън вас има мисия се освобождавате от отговорността вие да сте носител на промяната. Айде сега и на мен минуси Усмивчица
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Amica
    Неактивен Неактивен

dimitrina.hristova
    « Отговор #12 -: Януари 03, 2011, 19:20:54 »

Ей, не очаквах такъв ферман да изпишеш, indigo Усмивчица
     Всъщност причина за полемика тук няма. И indigo и stefanica са написали истини, но различната им степен на осъзнатост обуслява разликата в изказа им. Просто stefanica е написала по простичко нещата, защото всъщност те са именно такива.
     Темата наистина е хубава и може би идва точно на време. Напоследък се създадоха няколко много хубави теми, загатващи за реалността на живота, но за съжаление така и не им се обърна достатъчно внимание. Явно интересите на много от потребителите са в различна посока, но това е техният избор, но рано или късно ако не те самите, то животът ще внесе промени в тях. Всички имаме право на избор и дали ще позволим някой да ни помогне, това зависи от нас.
     Жалко, пропуснал съм виртуалната среща, но нищо, следващия път Усмивчица
     Любовта е най-висшата сила и нека бъде тя в сърцата ни! И тогава няма да има зима и лято в нас, а само вечна пролет Усмивчица

Точно обратната бих казала. Нещата написани от Indigo са СТОКРАТНО по-разбираеми от написаното на Stefanica. Това, че е казано по -съкратено нещо, далеч не го прави по -разбираемо. Камо ли да казвам, че не намирам нищо общо по темата. И Христо, нещата не са така простички за много хора, колкото за тебе! Не всички са с твоята осъзнатост!
    air изобщо не се освобождавам от никаква отговорност като казвам, че този форум има мисия. Усмивчица За минуси от мен не се надявай, не ги ръся насам натам без основание. Усмивчица
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #13 -: Януари 03, 2011, 19:47:21 »

Много е трудно да създадеш нещо, за което получаваш постоянно отпор. Само аз знам колко усилия и време ми е отнело форума да придобие тази визия и да достигне до всички вас, които сте сега в него (на пръстите на едната ми ръка се броят хората, които са предложили да помогнат с каквото могат). Малцина са тези, които не го приемат за даденост.

Относно първия ми пост и дискусията, която предизвика ще кажа следното: тези, които го разбират ще го следват, а на всички останали ще им напомня, че има и други форуми на духовна тематика, никой не е принуден на сила да посещава този!

« Последна редакция: Май 14, 2011, 23:10:28 от Administrator » Активен

stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Януари 03, 2011, 20:00:33 »

Струва си и винаги ще си струва! Усмивчица Радвам се,че си изкарал тази си емоция защото имаше нужда от това! Усмивчица И 1000 минуси да получа ако си се почувствал по добре бих ги поела всичките с радост и любов в сърцето Днес беше изнервен и напрегнат,надявам се сега си по ок и да почувстваш чрез енергията на думите ми,че не отпор е било а подкрепа Усмивчица Отворете сърцата си и просто чувствайте,силата е във вас
    Активен

Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright