Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Контактувам с духове  (Прочетена 2164 пъти)
kaloian1
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « -: Януари 04, 2011, 00:55:33 »

От преди 10 години започнах да контактувам с духове,постояно ме притесняват и не мога да ги изгоня,ако има някой като мен с пове4е опит ,молq да ми пише на емейла kdon4ev skype kdon4ev

Administrator - Коментар Заглавието трябва да започва с главна буква и не заменяйте буквата "ч" с "4".
    « Последна редакция: Януари 04, 2011, 21:42:47 от indigo » Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #1 -: Януари 04, 2011, 00:58:33 »

От преди 10 години започнах да контактувам с духове,постояно ме притесняват и не мога да ги изгоня,ако има някой като мен с пове4е опит ,молq да ми пише на емейла kdon4ev skype kdon4ev или да пусне инфо във форума
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Януари 04, 2011, 01:02:14 »

От преди 10 години започнах да контактувам с духове,постояно ме притесняват и не мога да ги изгоня,ако има някой като мен с пове4е опит ,молq да ми пише на емейла kdon4ev skype kdon4ev или да пусне инфо във форума,

а отностно други има вече няколко групи които събират такива
    Активен
    demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #3 -: Януари 04, 2011, 01:07:57 »

От преди 10 години започнах да контактувам с духове,постояно ме притесняват и не мога да ги изгоня,ако има някой като мен с пове4е опит ,молq да ми пише на емейла kdon4ev skype kdon4ev

Защо пишеш от 2 профила? Не случайно ти писах в темата за Ордена индиго, опитах се с въпроси да ти покажа и проблема, дадох ти и линкове с теми по проблема.
     Неразбирам защо държиш толкова да се свързват хора с теб лично.... В една от темите които ти дадох съм споделила и аз какво съм изживяла и е подобно на това което ти изживяваш в момента....... Доста са хората, които имат този проблем, но решаването не е в това което се опитваш да направиш.

Ако наистина искаш да се оправиш пиши ми на лични, ще ти дам адреса на жената, която помогна на мен.
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #4 -: Януари 04, 2011, 01:23:29 »

От преди 10 години започнах да контактувам с духове,постояно ме притесняват и не мога да ги изгоня,ако има някой като мен с пове4е опит ,молq да ми пише на емейла kdon4ev skype kdon4ev или да пусне инфо във форума,

а отностно други има вече няколко групи които събират такива

Деми ти пусна инфо. Защо публикуваш едно и също във всеки раздел?
    Има си раздел за определени неща и е достатъчна и една тема:) Знам, че имаш, сериозен проблем по думите ти, но не е нужен спама.Усмивчица

Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Януари 04, 2011, 21:35:56 »

да ми отговорят пове4е хора
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #6 -: Януари 04, 2011, 21:56:16 »

Ще кажа и моето мнение след като искаш повече хора да ти отговорят!

Според мен контактът с каквато и да е било външна форма е много опасен,независимо от намеренията!

Ще обясня защо смятам така!

Когато имаме контакт с дух или каквото и да е дори и ясновидец това влошава многократно нашата интуиция или връзката ни с АЗ СЪМ присъствието.

Контактът усилва чувството,че ние сме нещо отделно това става и подсъзнателно и съзнателно.

Ще ти дам пример със себе си и няма да разтягам много локуми...

Имам приятелка която има способности и мога да я питам за всичко каквото ме интересува,доказала се е пред мен с дарбата си,НО!

НО не го правя!
    ЗАЩО?
    Защото предпочитам въпросите които ме вълнуват и по скоро тяхните отговори да ги търся сам навътре в себе си!!
    Много ми е лесно да питам за всичко,но това ще наруши вътрешното ми осъвършенстване.
    Когато търся навътре в мен се получава контакта,връзката с моя виш АЗ и това не е да чуя някакъв глас или нещо подобно което да ме накара да се почувствам разделен от него!

Това е вътрешно усещане тънко и ненатрапчиво което усещам финно в себе си!

Това е вътрешното ми ръководство моето,а не на друг!
    Но то никога не би ми креснало от небето:Направи така както ти казах!
    Защото както вече казах няколко пъти това ще доведе до възприемането ми,че не сме едно ЦЯЛО,че не идва от мен!

Това е изключително важно,за духовното ми развитие!

След като споделих моя опит,ще ти кажа,че съвет не бих ти дал точно поради тази причина,че ще е външен за теб,а не вътрешен.

Ти знаеш какво да правиш много по-добре от всички ни взети заедно!

Гурото е в теб!
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #7 -: Януари 04, 2011, 22:38:58 »

Брей Амейз пак си амейзинг. Толкова много добре ги подреди тези мисли. От вчера си мислех по този въпрос, а ти успяваш много добре да ги пускаш тези усещания в думи.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Новозеландка продаде на търг духове в бутилка
    Любопитни факти
    delfin 0 446 Последна<br />публикация Март 11, 2010, 13:29:41
    от delfin

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright