Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ордена Индиго  (Прочетена 1697 пъти)
кdon4ev
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« -: Януари 03, 2011, 21:34:01 »

Здравейте ,казвам се Калоян от Плевен ,и аз съм индиго,след един случай на кома ми се отвориха възмождностите подробности който се интерисува да ми пише .От години контактувам с моя ангел,и той ми е дал мисия да създам орден в който да се обединят такива като нас ,с цел защита от чуждо влияние .

Моля тези които имат нещо общо или усещат нещата като мен,разбират ме и споделят моята идея да се свържат от емейл aspekt1@abv.bg

« Последна редакция: Януари 03, 2011, 23:07:29 от кdon4ev » Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #1 -: Януари 03, 2011, 21:35:19 »

Би ли разказал повече за комата,ангела и Ордена? Усмивчица
Активен
кdon4ev
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Януари 03, 2011, 21:37:33 »

еми виж проследи линковете вси4ко съм го описал както го усещам аз,но знам 4е нещата са различни при всички,рефрешни страницата .
А извинявай ,не работи линка ,момент.
Ве4е е ок.
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #3 -: Януари 03, 2011, 21:56:44 »

Ахам... аамм, какво общо имат индиготата с Кабала, хаос-магията и въобще, всякаква магия? Хммм
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Аэ съм
Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #4 -: Януари 03, 2011, 22:01:22 »

Те за измеренията,има нулево,едноизмерно,двуизмерно,а ние сме в триизмерно.Нулевото беше една точка,едноизмерното една линия,а двуизмерното съзнание освен точка и линия и като стълб нагоре...нещо такова беше...а в триизмерния свят има периферия...това го казвам просто информативно ако някой чете! Усмивчица

Много интересна идея иначе... Усмивчица Нещо като масоните! Ухилен

Еми,ако някой иска да се включи,ок,желая ти успех...,аз само ще си кажа моето мнение,което се споделя и от другите:

Не обичам магии,вещерства и тем. подобни неща,защото ми изглеждат някак...не знам,падам си по по-възвишени неща имащи отношения към връзката нежду вътрешното Аз и Господ...,но все пак...има нещо мистично в тези учение...е,всичко мистично,някой каза,че е дело на Санатата,не знам...

Имам обаче една теория за развитието на човешката раса и тя е,че през хилядолетията във всички цивилизации са съществували определени кръгове,прослойка от хора!В Египет - жреците,при келтите - друидите,при индианците - шаманит,на Изток - йогите и така нататък.

Та тези хора като,че ли са умеели да използват телепатията и така да направляват човечеството към определна посока...гибелна посока!Алхимиците и тея пичове нямат нищо общо с идеята на Бога,а и с моите виждания! Усмивчица Но все пак това си е моето мнение,което важи в моите мисли и думи! Усмивчица

Цитат
Ахам... аамм, какво общо имат индиготата с Кабала, хаос-магията и въобще, всякаква магия?

Очевидно човека е видял,че това е форум със подобни теми и е решил,че тук има и такива! Ухилен Усмивчица
Активен
кdon4ev
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Януари 03, 2011, 22:05:19 »

Разбирам те напълно и аз не си падам по тъмни науки,но моята цел е да издиря тези като мен и да ги обединя,а някой са още заблодени и ги влечат подобни свери на науката,опивам се да обхвана всичко.
Активен
кdon4ev
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Януари 03, 2011, 22:09:40 »

Според мен нещата изобщо не отиват към гибел ,а напротив,препоръ4вам ти един научен филм ,кратък е и е мн добър "Еволюцията на съзнанието" там се обяснява точно и научно за новия цикъл в който сме сега http://filmi-bg.net/evoljucija-na-syznanieto-2010.html
Активен
demy
Daniela
Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #7 -: Януари 03, 2011, 22:13:23 »

Разбирам те напълно и аз не си падам по тъмни науки,но моята цел е да издиря тези като мен и да ги обединя,а някой са още заблодени и ги влечат подобни свери на науката,опивам се да обхвана всичко.

А след като ги намериш и се обедините..... какво следва? С какви цели ги издирваш тези хора?

Прочетох, че целта ти е да се предпазват от астралите... но не ми хареса начина по който се обръщаш към тях и с какви определения ги оприличаваш...

Имаме и тук теми за астрала, ще е хубаво да споделиш и твоя опит, например как се предпазваш от тях, как ги гониш и т.н.
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #8 -: Януари 03, 2011, 22:18:48 »

Не мисля, че ще откриеш индиго хора, в сайт за хаос-магия.Усмивчица
    Прав си, че има хора, които се влекат от тези неща, но по принцип индигото, следва интуицията си за правилно или не. В магиите се обхващат, много малко неща от Цялото.Усмивчица Иначе няма как да се манипулират хората с цел пари(някой гадателки) или задоволяване на Его и заблуждаване, че си властелина на вселенските закони и имаш власт над съдбите на хората.(и това се усеща)  За това и малко индигота се влекат от такива неща, понеже макар и неосъзнати за потенциалът, който носят те усещат, че нещата са много повече.Усмивчица
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #9 -: Януари 03, 2011, 22:20:33 »

Цитат
    Според мен нещата изобщо не отиват към гибел ,а напротив,препоръ4вам ти един научен филм ,кратък е и е мн добър "Еволюцията на съзнанието" там се обяснява точно и научно за новия цикъл в който сме сега http://filmi-bg.net/evoljucija-na-syznanieto-2010.html

Под "гибел" имах предвид,че Света отива под дяволите! Ухилен Усмивчица

Гибелта се ръководи от материалистичното мислене на повече хора. Усмивчица
    Но сега Земята се накланя към духовния полюс,което едва ли е резултат от направлението на тези шаманите с телепатичните способности...точно тук се явява външното влияние на Онези горе,ангелите...,а останалото си зависи от нас,хората... Усмивчица

За другото,деми и елша ти дадоха много добри съвети! Усмивчица
    Активен
    кdon4ev
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Януари 03, 2011, 22:43:08 »

Напълно съм съгласен с теб,всичко идва от ония от горе, и то идва,да ви кажа малко се притеснявам щото все пак моя Ангел ми е дал тази задача да създам орден,а той е с ранг ангел ,щото в духовния свят има мн същества който нямат нищо общо с ангелите,та притеснението ми е че всичко ми изглежда малко сектантско ,това което правя но все пак имам мисия.
    В началото когато се появи бях мн объркан и отидох на психиатър,5 дни ходих на тестове ,иследвания ,интервюта и се оказа че съм си в ред,така 4е на тия които не ми вярват и си мислят че може би халюционирам ,мога да и кажа -Реално е и има много други като мен.
    Активен
    Аэ съм
    Неактивен Неактивен

Hello! I am Andy!

« Отговор #11 -: Януари 03, 2011, 22:44:31 »

След като Вярваш в Себе си и Господ - Давай! Усмивчица
    Активен
    demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #12 -: Януари 03, 2011, 22:46:25 »

Никой не е казал, че не ти вярва.... Аз те попитах каква е целта на това събиране? След като се намерите какво следва?
    Активен
    кdon4ev
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Януари 03, 2011, 22:52:02 »

Отностно духовете които ме притесняват ,отнасям се так щото ги мразя,там има всякакви,не говоря за съвестни и добри същества , а истински демони и изруди.
    Как се пазя,никак ,дразнат ме ,смучат ми енергията ,аз ги обиждам когато се ядосам и така.Чакам моя дух да се справя с тях,аз се грижа за силата му като изпълнявам принципи които ми е дал,не крада,не се бия,не мамя хората,е лъжа но за дребни работи,постя и др такива.
    Отностно темите в блога прави сте,4е съм наблегнал пове4е на 4ерното,но все пак гледах да обхвана вси4ки свери на духовни течения,ина4е и аз съм против 4ерни магии и т.н.Но повярвайте ми там в света на духовете е война,не на майтап и вашите духове също воюват сразни досадни вампири ,сектанти които зарибяват др духове,сатънисти и всякакви.Та моята цел е да обединя по-принципните и миролюбиви хора и духове в един орден който да наложи закони и ред,просто има нужда ина4е не става.
    Активен
    кdon4ev
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Януари 03, 2011, 22:55:09 »

След като се обединим ,ще се разрастваме и усъвършенстваме законите и реда.
    Ще се разширяваме и ще се борим за мир,ред и законност,ще се защитаваме един друг и се надявам да заживеем в по-добър и мирен свят.
    « Последна редакция: Януари 03, 2011, 23:08:39 от кdon4ev » Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    РАДИКАЛНА ПРОМЯНА на данъчното и осигурително облагане
    За България
    naturu 5 2594 Последна<br />публикация Декември 14, 2010, 13:41:04
    от The One
    Сънища, свързани с НЛО, чужди планети и др. « 1 2 3 »
    Моите сънища
    Elvira1989 32 5110 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 20:00:15
    от Ariam
    България първенец по деца индиго « 1 2 3 »
    Всичко относно индиготата
    Evolution 38 8307 Последна<br />публикация Януари 05, 2011, 18:58:29
    от elincetoo
    Невероятни картини на 10 годишно дете
    Любопитни факти
    DArkAngel 14 2066 Последна<br />публикация Декември 22, 2010, 09:51:25
    от air_fairy
    Родословно дърво на индоевропейските езици
    Обща тематика
    nia.boneva6 12 3559 Последна<br />публикация Януари 23, 2011, 23:26:39
    от nia.boneva6

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright