Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Три огромни НЛО-та приближават Земята  (Прочетена 10199 пъти)
Special_boy
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

« -: Декември 29, 2010, 00:00:36 »

Докато се ровех из нета попаднах на следната информация. Не се наемам да твърдя че е 100% чиста монета, но е интересно.  Усмивчица

През последните дни в Интернет беше разпространена сензационна, странна, малко съмнителна, но доста притеснителна (наречете я както щете) информация. Става дума за съобщенията в различни информационни източници, че към Земята приближават три огромни НЛО-та. Предупреждението е отправено от учените от организацията SETI, откъдето твърдят, че са засекли в Космоса неидентифицираните летящи обекта, движещи се в посока право към планетата Земя.

Членовете на SETI се занимават с търсенето на извънземни цивилизации от години. Физикът Крейг Каснов е представител на организацията. Той твърди, че два от обектите са с форма на кръг и цилиндър, като дължината им е няколко десетки километра.

От SETI още обвиниха NASA в прикриване на информация за наближаването на трите НЛО. Според тях американската космическа агенция вече знае за предстоящото "нашествие", но проблемът се крие от обществеността. Съобщава се само, че предстои приближаване на огромен астероид. В SETI смятат, че причина за прикриването на информацията е страх от паника сред населението.

Предварително изчислената от учените дата на достигане до Земята на обектите също е притеснителна. Според SETI, ако НЛО-тата не променят скоростта си в бъдеще, това трябва да се случи през декември 2012 г. - станалата напоследък особено популярна дата за край на света, според календара на маите.

Учените от SETI твърдят, че с приближаването си обектите ще могат да се виждат с обикновени телескопи. Дали е така, вероятно скоро ще разберем. Ако се интересувате повече, може да потърсите в Мрежата и предоставяните от SETI точни координати на обектите. Те може да бъдат открити на прикаченото видео, на което има и още интересна информация по въпроса. Дали става дума за манипулация, или за реална информация, вероятно скоро ще разберем.

Е... коментирайте! Усмивчица Усмивчица Усмивчица
Активен

Знам,че мога!
protoplasma
Гост
« Отговор #1 -: Декември 29, 2010, 00:03:39 »

Ето коментар.
http://vbox7.com/play:b5ad8168
Активен
echo105
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 35

« Отговор #2 -: Декември 29, 2010, 19:03:32 »

На страницата на SETI все нещо щеше да пише, ако беше вярно.
Активен
johny
Гост
« Отговор #3 -: Декември 29, 2010, 20:26:12 »

...И според мен по-скоро информацията не е вярна.Много дълго е това пътуване-2г. за извънземна раса.Мисля че от където и да тръгнат максимум за 2 дена са при нас,ако не и за няколко часа....
Активен
elincetoo
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18

« Отговор #4 -: Февруари 02, 2011, 12:52:22 »

http://curious.actualno.com/news_334072.html

Гигантски извънземни кораби приближават Земята

Учени от сериозен и доста известен проект SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence), занимаващи се от години с търсенето на извънземен разум, заявиха, че са открили три летящи обекта, по всяка вероятност ставало дума за космически кораби, които ще доближат Земята следващата година.

Гигантските НЛО планирали да се приземят на планетата ни в кредата на декември 2012 година. Датата е символическа, тъй като в пророчествата на маите се говори за апокалипсис.

Съмняващите се в истинността на информацията имат на разположение възможност да проверят тезата на учените на интерактивната карта на Космоса. Съвсем скоро космическите обекти ще могат да бъдат наблюдавани и през любителски телескоп.

Няколкото много големи НЛО се приближават стремително към Земята. Ето и предоставените от учените координати:

* 19 25 12 -89 46 03 – първи голям обект;
    * 16 19 35 -88 43 10 – цилиндричен обект;
    * 02 26 39 -89 43 13 – обект с формата на кръг.

http://curious.actualno.com/news_334070.html

НЛО кръжи над Стената на плача

Два случая са регистрирани на поява на летящи неидентифицирани обекти в района на Стария град над Стената на плача през последните дни. Явлението привлече вниманието на учени от цял свят, съобщава NRG-Маарив.

Едни със скептицизъм обясняват заснетите кадри. Други смятат, че Стената на плача може да бъде изключително притегателен обект за същества от Космоса. Трети са убедени, че още от древността тези места са място за среща на представители от различни неземни цивилизации.

Първата поява на НЛО над Стената на плача е забелязана преди няколко седмици. Американски туристи предоставиха запис, който засича движението на светещ обект над местността.

Вторият случай е съвсем пресен - от преди три дни. Жител на квартала Армон ха-Наси успя да заснеме светещо кълбо над Стария град. То се движи и прави странни фигури над древните квартали, а в един момент рязко се спуска надолу и застава точно над Стената на плача.

Активен

Те ми се смеят, че съм Различен. Аз им се смея, че са Еднакви.. Усмивчица
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #5 -: Февруари 02, 2011, 13:16:17 »

дано Усмивчица
Активен
Ametist
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 108

• Град: София
  • « Отговор #6 -: Февруари 02, 2011, 17:33:33 »

Вижте ченълинга на Йешуа за талапортацията, там има повече инфо за корабите  Усмивчица
    Активен

Вяра Любов Надежда Мъдрост
    johny
    Гост
    « Отговор #7 -: Февруари 02, 2011, 21:08:04 »

Вижте ченълинга на Йешуа за талапортацията, там има повече инфо за корабите  Усмивчица

Някой може ли да  пусне линк за въпросната тема? Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Февруари 02, 2011, 22:28:52 »

http://indigota.com/index.php?topic=3067.0
    Активен
    johny
    Гост
    « Отговор #9 -: Февруари 02, 2011, 23:34:01 »

http://indigota.com/index.php?topic=3067.0

Мерси! Наистина ми беше странно да разбера, че далеч по-напреднала  раса ще пътува 2 год. в 3Д.По скоро ни настройват с тази гледка,да свикваме.
    Активен
    apostoloff
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 12

• Град: София
  • Астрология с главно "А"!

« Отговор #10 -: Февруари 03, 2011, 19:14:17 »

НЕ, НЕ СМЕ САМИ ВЪВ ВСЕЛЕНАТА

Учени от сериозен и доста известен проект SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence), които се занимават от десетилетия с търсенето на извънземен разум, заявиха, че са открили три летящи към Земята обекта. По всяка вероятност това са космически кораби, които ще доближат нашата планета през следващата година!

Учените твърдят, че тези гигантските летящи обекти като че ли планират да се приземят на Земята в средата на декември 2012 година. Тази дата се превърна в символ, защото в пророчествата на маите се говори за Апокалипсис през същата тази година.

Тези, които се съмняват в истинността на информацията, имат възможност да проверят тезата на учените чрез една интерактивна карта на Космоса. Което е още по- важно: съвсем скоро космическите обекти ще могат да бъдат наблюдавани и през любителски телескоп.

Ето и предоставените от учените координати:

* 19 25 12 -89 46 03 – първи голям обект;

* 16 19 35 -88 43 10 – цилиндричен обект;

* 02 26 39 -89 43 13 – обект с формата на кръг.

Междувременно няколко участници в проекта се дистанцираха от мнението на ръководителите си, които, според тях, търсят внимание и сензации. Те разкритикуваха информацията с обяснението, че положението на трите идващи насам обекта, е такова, че в крайна сметка те не могат да бъдат видени.

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
    Активен

Апостол Апостолов

www.SuperAstro.net
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Февруари 03, 2011, 19:21:00 »

Господин Апостолов, а има ли сведение от каква посока идват ,от кое съзвездие примерно или въобще от тази галактика ли ?
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    nomental
    Гост
    « Отговор #12 -: Март 13, 2011, 20:16:41 »

Всъщност това не са кораби а планети.
    Активен
    stills
    Гост
    « Отговор #13 -: Март 18, 2011, 10:48:31 »

А някай да се е замислял, защо в сайта на SETI не пише абсолютно нищо и никъде освен в България не са чували за това?ХмммХммм?
    Активен
    nino
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #14 -: Март 18, 2011, 11:54:55 »

А някай да се е замислял, защо в сайта на SETI не пише абсолютно нищо и никъде освен в България не са чували за това?ХмммХммм?
    Оффф..аре ся и ти..подробности Плезещ се..Иначе за кво ше си пишем тука?За плетки ли? Готин
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright