Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво става с мен напоследък - лабилни състояния  (Прочетена 3088 пъти)
nia.boneva6
Гост
« -: Декември 25, 2010, 00:03:26 »

Все повече започвам да се разделям на части и да си разграничавам състоянията Затъпяване Все едно премествам съзнанието си несъзнателно от едно "същество" в друго, но в едно и също тяло.. Затъпяване
В един момент изпадам под временен контрол над ума; после политам; след това пак нещо се ядосвам; заболява ме главата, мяркат ми се разни странни светлини; появява се чувство на безтегловност; после се смея, все едно нищо не е станало; след малко гледам с умрял поглед, в който няма никой, понеже е на друго място.

И когато нещо се случва сега, все едно се случва винаги в миналото и в бъдещето. Излиза, че всичките работи в мене се случват едновременно Затъпяване
Това по принцип си е така, но сега контрастите са значително по-големи Затъпяване Не схващам  Затъпяване Затъпяване Затъпяване
Активен
Georgio
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 172

« Отговор #1 -: Декември 25, 2010, 12:22:49 »

Здравей, това ще ти даде някои отговори.http://mayanprophecy2012.blogspot.com/2008/12/awakening-consciousness-dna-activation.html

Това част от статията :
Цитат
Some of the RECOMMENDED RELIEF REMEDIES for the above are:

* Go with the flow, don't fight it
    * If you feel tired and exhausted, rest and get plenty of sleep
    * Drink lots of water for you are detoxifying and dehydrating quicker than usual
    * To relieve emotional tension and stress levels take Valerian
    * Fenugreek relieves stress on the lymphatic system and helps the detoxification
    * To relieve muscle spasm take Valerian and try mud baths or a long, hot soak in a bath to which you add a cup of Epsom salts. Do this daily.
    * Recognize that even if you are having heart palpitations or breathing difficulties that it is the heart chakra or the throat chakra that is unblocking and that the symptoms are temporary.

You aren't dying, just changing! However, don't just take my word for it. Seek medical guidance if you are unsure.
Активен

nia.boneva6
Гост
« Отговор #2 -: Декември 25, 2010, 13:47:14 »

Благодаря Усмивчица
Активен
monikasa
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #3 -: Декември 25, 2010, 13:52:10 »

Все повече започвам да се разделям на части и да си разграничавам състоянията Затъпяване Все едно премествам съзнанието си несъзнателно от едно "същество" в друго, но в едно и също тяло.. Затъпяване
В един момент изпадам под временен контрол над ума; после политам; след това пак нещо се ядосвам; заболява ме главата, мяркат ми се разни странни светлини; появява се чувство на безтегловност; после се смея, все едно нищо не е станало; след малко гледам с умрял поглед, в който няма никой, понеже е на друго място.

И когато нещо се случва сега, все едно се случва винаги в миналото и в бъдещето. Излиза, че всичките работи в мене се случват едновременно Затъпяване
Това по принцип си е така, но сега контрастите са значително по-големи Затъпяване Не схващам  Затъпяване Затъпяване Затъпяване
Има моменти, в които си мисля, че проблемът е в мен. Чувствам се точно така! Понякога го отдавам на нещо, което много скоро ми се случи, на преживения емоционален шок. Мисля си, че съм загубила интуицията си. В един момент чувствам нещо толкова силно, в следващия сякаш нищо, празна дупка, после съвсем друго. Състоянията се сменят непрекъснато, чувствам се странно. В момента пиша и ми се плаче, а преди минути се смеех! Имам чувството, че всички светове се смесват (паралелните на този), разбъркват се и става ..... До някъде се успокоявам, че не съм само аз Усмивчица . Честно казано, ми е трудно малко. Усещам, че нещо се случва, но все още неразбирам какво. Дали има някакъв начин да се справя и да контролирам малко поне събитията?
Активен

ЛЮБОВ е да раздаваш
душата си без жал
и мигом да забравяш
кому, какво си дал.
nia.boneva6
Гост
« Отговор #4 -: Декември 25, 2010, 13:59:00 »

Някъде бях чула "всички светове са близки и в живота ми се смесват".. Също, че "Тук се състои от уникални отражения и сенки на светове". Също "Всичко тук се тресе, бясно се тресе;
но това не е смърт, а промяна" 
Тези работи ми направиха особено впечатление.. Мисля, че има връзка, и то огромна? хм..

Но то може би е като някакво оздравяване. Нали преди да свърши някакъв грип, се "разкихваме" повече...
Активен
monikasa
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #5 -: Декември 25, 2010, 14:06:12 »

И аз си мислих това Усмивчица
"Всичко тук се тресе, бясно се тресе;
но това не е смърт, а промяна" 
Активен

ЛЮБОВ е да раздаваш
душата си без жал
и мигом да забравяш
кому, какво си дал.
...
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

« Отговор #6 -: Декември 26, 2010, 16:47:14 »

Бих искала съвет от вас, знаейки че сте много по-осведомени и търпеливи от мен.
Проблемът ми е, че напоследък се чувствам като в гигантска бездна. В последните месеци често съм в лошо настроение, изкарвам си яда върху околните без никаква причина. Чувствам се сякаш съм попаднала на най-враждебното място на света, а дори положителното мислене и любимата ми музика не успяват да ме успокоят достатъчно, както правят обикновено. А иначе винаги съм била лъчезарен и усмихнат човек...
Карам се с майка си за дреболии (без жената да е виновна с нещо) и веднага след това се затварям в стаята си и плача. Това никога досега не ми се е случвало. Дори и да съм ядосана на някого, единственото нещо, което съм чувствала е било просто временен яд. Никога не съм била толкова емоционална. Никога досега не съм желала по-силно да се изолирам някъде, където е спокойно и тихо, където няма никого. Зная, че съм все още в тинейджърските си години, но досега не съм изпадала в подобни крайности.
Понякога усещам слаби болки в някои от крайниците си, които изчезват както и са се появили. Все повече ми харесва да стоя в тъмното, просто да съзерцавам Нищото.
Безкрайно много обичам и уважавам приятелите си, но често взе да ми става някак чуждо сред тях - да, прекарваме си чудесно, но понякога чувствам сякаш не принадлежа на обстановката, дори се чувствам ненужна и безкрайно непозната за тях. Не зная какво ми става.
По принцип винаги съм била по-особена от другите - по-затворено дете, предимно наблюдател на околния свят, но сега дори и съзерцанието не ме успокоява. Идва ми да руша, да си изкарам всичко на онова, което мразя - да въдворя някаква справедливост в уродливия свят.
Трудно ми е да запазя концентрация в училище - уроците пак ги научавам с 2 прочитания, както винаги е ставало, но между тия две прочитания има пауза от 1-2 часа, просто защото умът ми блуждае в Небитието.
Чувствам се като гигантска сфера на Хаоса.

Благодаря, че прочетохте докрай неволите ми и се надявам да не ме помислите за някакво досадно темерутче, което само се оплаква. Усмивчица Макар че в последната половин година все повече съм започнала да клоня към такова.
« Последна редакция: Декември 26, 2010, 16:57:53 от ..:: Kundalini ::.. » Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #7 -: Декември 26, 2010, 19:12:43 »

Проблемът ми е, че напоследък се чувствам като в гигантска бездна. В последните месеци често съм в лошо настроение, изкарвам си яда върху околните без никаква причина. Чувствам се сякаш съм попаднала на най-враждебното място на света, а дори положителното мислене и любимата ми музика не успяват да ме успокоят достатъчно, както правят обикновено. А иначе винаги съм била лъчезарен и усмихнат човек...

Kundalini, а как излизаш от тези неприятни състояния:
    от само себе си или нещо правиш?
    И колко време продължават горе-долу?
    И имаш ли идея на какво може да се дължат?
    Активен
    ...
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Декември 26, 2010, 19:21:10 »

Времетраенето на тези състояние е различно - от няколко минути, до цели часове и дни. Рядко чакам всичко да премине само - в повечето случаи веднага се опитвам да си повдигна вибрациите - пея, пиша, танцувам, просто се отнасям в един мой си свят. Имам чувството, че последните два дни (Бъдни вечер и Коледа) станаха като катализатор на всичко - сякаш всичките ми негативни емоции се отприщиха, като че ли изригват от мен, търсеха излаз.
    На какво се дължат, нямам идея, честно казано. Затова се надявам някой от вас да има отговор или теория.
    Активен
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #9 -: Декември 26, 2010, 19:25:03 »

Спокойно ..:: Kundalini ::.., няма страшно, поканена си да станеш част от прехода, ти си решаваш дали ще вървиш пътя, за това се чувстваш  далечна от компанията си, яд те е на околния свят защото знаеш че може и по-добре, знаеш че може да е още по съвършен и завършен.
    За бездната, мисля че тя е там за да ти покаже че е време за промяна, аз я свързвам със сегашното ти състояние(ярост, негативизъм) и с времето ще излезеш от нея. Когато при мен започна бях много раздразнителен, сега като се замисля, не знам как ме търпяха околните, най фрапиращият случаи на ярост-изригване се случи когато един шофьор не ме пусна да мина по зебрата, тогава започвах а викам по него и да го обиждам, не се стигна до бой, избяга Ухилен... (ядът, яростта и негативните мисли само спъват развитието ти на всички нива). Идва време... чувството ти омръзва, става ти безразлично, изолираш го и търсиш нещо друго с което да запълниш празнината, тогава аз намерих този форум и също като теб споделих случки, настроения и състояния, хората тук са любезни и ми отговарят винаги когато не мога да намеря отговора сам, а празнината запълних с медитацията и всички нейни качества, започнах да търся знание, а от знанието мирогледа ми се завъртя на 360 градуса за сравнение преди бях легионер търсещ силни усещания и колкото се може повече екшън, а сега съм безработен, щастлив, радостен и някак против всички предишни разбирания значим и завършен или поне тръгнал по правилния път човек. Остави ядът той води до разруха. Болката или схващанията в тялото, желанието за нищо - правене, загубата на концентрация също са характерни за прехода и те ще си отидат. Съветът ми е, позволи на всичко старото да си тръгне, тъй като то е изпълнило добре целта си - довело те е до тук и за теб е време да се придвижиш напред. Избора е твои и на никой друг.

http://indigota.com/index.php?topic=28.msg84#msg84

С пожелание да бъдеш щастлива, светла, изпълнена с любов и разбиране.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    ...
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Декември 26, 2010, 19:31:32 »

Спокойно ..:: Kundalini ::.., няма страшно, поканена си да станеш част от прехода, ти си решаваш дали ще вървиш пътя, за това се чувстваш  далечна от компанията си, яд те е на околния свят защото знаеш че може и по-добре, знаеш че може да е още по съвършен и завършен.

Ако не желаех да вървя по пътя, нямаше да споделя всичко това с хора като вас - смирени, добри, които знам, че ще помогнат. Можех спокойно да си излея душата върху приятелките си с горе-долу същия ефект. Но това щеше да ми даде само временно успокоение.
    Искам коренна промяна. Искам да поема в правилната посока, оставяйки всичко предишно в миналото.
    Медитацията на мен също помага доста. Макар че ще ми трябват малко наставления, понеже май че повече го бия на "съзнание с безобидни и редки мисли", отколкото на съзнание без такива.
    Благодаря за искрения отговор!
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #11 -: Декември 27, 2010, 11:56:49 »

Kundalini,
    а как започват тези състояния?
    Опитай се да анализираш това: състоянието преди и промяната, която настъпва.
    Какво се променя в твоите мисли, чувства?
    На какво може да се дължат тези промени?
    Важно е да се опиташ да установиш какво идва "отвън" и какво - "отвътре", какво е твоето участие в тези събития.
    Тогава би могла да се опиташ да намериш и изход от неприятните ситуации.

Искам коренна промяна. Искам да поема в правилната посока, оставяйки всичко предишно в миналото.

А в каква насока искаш да се промениш?

Цитат
    Медитацията на мен също помага доста. Макар че ще ми трябват малко наставления, понеже май че повече го бия на "съзнание с безобидни и редки мисли", отколкото на съзнание без такива.

Медитацията не е задължително състояние без мисли. При медитиране може да се прилага насочване на мисли в "правилна посока", например подходящи утвърждения, които да ни помогнат да се приведем в позитивно, оптимистично настроение.

Например: "Аз съм Светлина", "Аз съм Радост", или дори само "Аз Съм" с насочване на мисълта в точката между веждите ("третото око"), за което пише и Amazing в темата за пребиваването в Настоящето.

Като правило, много са полезни размишления и утвърждения на мисли, които са различни от обичайните, възникващи в ежедневието. Някои такива могат да бъдат намерени в една наша тема, в главата за Посвещението на книгата “Тайната Наука”, както и в много други материали. Добре е човек да опита с някои от тях и да намери онези, които му допадат най-много.      
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Декември 27, 2010, 18:21:38 »

Кундалини, и при мене има нещо подобно с вбесяването, само че е още от като съм била бебе... дни не, но от няколко минути до час-час и нещо.. Не плача, но след това обикновено се мятам на различни посоки и се чудя нещо какво става. После минава...
    А странното е, че дори когато съм в много добро настроение, като усетя и най-дребното раздразнение у някого и без да си личи в гласа му, се изрепчвам.. Ако ще - две троснати думи -.. и после пак съм си весела, не помня че съм изкрещяла. След известно време вече знам какво се е случило.
    Активен
    Neverland
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« Отговор #13 -: Декември 27, 2010, 18:25:49 »

Не винаги зад всяко състояние се крие дълбока причина.Замисляла ли си се за характеристиките на Пубертета.На 13г е перфектната възраст да ги усетиш Усмивчица
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #14 -: Декември 27, 2010, 18:40:15 »

Пубертета - естествено! Усмивчица
    При мене има и една друга причина, и аз я знам.. от части Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Наистина, какво ми става? ... реторичен въпрос...
    Обща тематика
    nia.boneva6 11 1309 Последна<br />публикация Декември 31, 2010, 16:42:49
    от Житара
    Отвъд , какво става след смъртта ?
    Видео клипове
    Amaranth 0 2088 Последна<br />публикация Ноември 13, 2010, 04:51:39
    от Amaranth
    Какво ли става???
    Въпроси и отговори
    sunsea 7 862 Последна<br />публикация Април 19, 2011, 13:20:06
    от nia.boneva6
    Какво става: ВЯРВАМЕ или НЕ ВЯРВАМЕ?
    Великият преход
    yyy 9 1311 Последна<br />публикация Май 23, 2012, 06:48:51
    от yyy
    Какво става с мене тази година? « 1 2 3 4 »
    Въпроси и отговори
    Дом 58 2992 Последна<br />публикация Октомври 03, 2012, 11:21:39
    от ~Schwarze_Sonne~

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright