Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Цигани-индиго. Отношението към тях  (Прочетена 2545 пъти)
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 355

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #15 -: Декември 25, 2010, 22:23:26 »

А знаете ли кой човек е "индиго"? Дали всеки, който има по-различно мислене, който обича хората и природата, който умее да вижда истината е "индиго"?
     А какви сме ние, какво е отношението ни към нас самите?
     Всички сме равни пред Бога, за него няма аз, ти той или тя Усмивчица

Не,той не е индиго освен ако аурата му не е такава...той просто е духовно извисен човек
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 580

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #16 -: Декември 25, 2010, 22:47:55 »

Ами да напише Турист защо я пусна темата, има си причина .....

Не искам да споделя подробно причината, но искам да призова, ако на някоя от форумските срещи където и да е в България се появят един или повече цигани, дошли специално за да участват в такава среща - да бъдат забелязани, да НЕ бъдат игнорирани до такава степен, че да се почувстват излишни и да си тръгнат разочаровани!!!

Това е!!
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #17 -: Декември 25, 2010, 23:12:00 »

Не искам да споделя подробно причината, но искам да призова, ако на някоя от форумските срещи където и да е в България се появят един или повече цигани, дошли специално за да участват в такава среща - да бъдат забелязани, да НЕ бъдат игнорирани до такава степен, че да се почувстват излишни и да си тръгнат разочаровани!!!

Това е!!

Ми нали индиготата са толерантни и не обичат разделенията. Ухилен
    Това е форум за духовно развити хора, а те усещат душите и не разделят.Усмивчица Ще е чудесен тест, за това ако проявят етническа дискриминация на някоя среща. Това ще говори повече, за хората от форума, не за циганите.Усмивчица Ако в случая, човек от който и да е етнически призход, дойде на среща за да се учи.Усмивчица
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    one_incredible_girl
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 27

« Отговор #18 -: Януари 21, 2011, 20:58:43 »

Не съм чела всички отговори по простата причина,че веднага щом видях темата реших да напиша отговор.Може би малко се ядосах като видях заглавието...Цигани индиго,какво ни е отношението към тях?! Все едно какво е отношението ви към руснаците индиго,или индийците индиго...та нали в това е върпосът,че всички сме хора.Циганите са просто една отделна нация,народ.Друго е ,че всички ги слагат под един знаменател.Хайде щом е циганин дай да го съдим.Същото е при абсолютно всички други народи-българи,турци,евреи,унгарци,испанци...Във всяко стадо има по една черна овца...Не е честно да съдим за толкова много хора,само защото някой е направил еди какво си...Адски глупаво е.Само човек,който няма свое мнение и не може да се открои с индивудуалност би следвал примера на повечето днешни хора-оплюването без да познаваш човека.Колкото до това дали бих ги допуснала-първо патила съм доста от тях,и въпреки това абсолютно никой не може да ми промени мнението-а то е,че те са преди всичко хора,като всички други.А до това дали бих ги допуснала до себе си-трудно мога да допусна някой ей така.Когато той се докаже,тогава ще се доверя.Така че всико е до това да не делиш хората по произход и да ги преценяваш като нация,външност,ами като личности и характери...
    Активен
    Giti
    Гост
    « Отговор #19 -: Януари 22, 2011, 20:23:52 »

В случая е друго... понеже духовни хора, се раждат в цял свят. Като се замислиш, те променят към по-добро, защо да няма сред циганите, духовно развити хора, които да им помагат да се измъкнат от калта(както се казва) и да им помогнат да се осъзнаят?

Даммм... да вземем за пример Индия... Цяла държава от духовно израстнали циганета... хаха ;-)
    'Ай стига бе хора, циганите не са ли хора и те?! И те, като индигото си имат етикетче, самоче лепнато им от етноса!
    Активен
    razli4na_86
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #20 -: Януари 24, 2011, 19:16:51 »

Здравейте! Аз см циганка на 24 години и след тестовете, които си направих разбрах, че съм индиго. Смея да кажа, че се чуствам различно и за това съм и с подобен ник. Ще помоля всички Ви тук, които се опитват да бъдат остроумни спрямо образа на циганите, с който вашите родители и баби са ви възпитали, защото той отдавна е различен и промен. Искам да изясня на заинтрересованите няколко неща относно нас, защото четох странни коментари. Наричам ги странни, за да не ги определя с други думи, с които ще попадна на същото ниско ниво, което са те.
    1.циганите са нормални човешки същества, които (представяте ли си) могат да мислят и размишляват;
    2.циганите не са народ, а етнос!!! За разлика от дугите етноси в нашата страна ние живеем с мисълта и национално самосъзнание и принадлежност към българската държава т.е България е нашата родина, а не Индия;
    3.циганите са добри хора. Не се опитвайте да се правите на по-добри, по-морални или пък по-малко кръдливи.
    Активен

Винаги имай Надежда, Вярвай в нея, за да срещнеш Любовта във всичките и измерения!
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• « Отговор #21 -: Януари 24, 2011, 19:41:30 »

Здравей Различна! Аз предлагам да пропуснем да си обясняваме - кой е по-крадлив и кой по-малко. Всяко стадо си има и добрите и лошите овце. Та по-добре още сега да спрем да се разделяме на стада и да си търсим едни на други най-мършавите овце, а да гледаме малко по-глобално. Кой какъв се е родил няма чак такова значение, всички идваме от едно място и отиваме на едно място.  
    Всички предубедености на българите към циганите, както и на циганите към българите - също са нещо нормално като имаме предвид в какъв свят живеем в момента.
    Здравейте! Аз см циганка на 24 години и след тестовете, които си направих разбрах, че съм индиго.
    Какви тестове? Човек те видя или става дума за тези снимки, които станах модерни последно време.
    Само да кажа, че ауракамерите доколкото разбрах хващат само външната обвивка на човек, която се променя в зависимост от емоциите на човек и други някакви фактори.
    Всъщност няма значение, кой какъв цвят ти е казал, че си, а ти как се усещаш и дали имаш желание да работиш над себе си. Успех! Дано форума помогне и на теб, както помогна на много от нас.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Еруин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #22 -: Януари 24, 2011, 19:53:18 »

Това е!!
    Май говориш за една от срещите в София. Там според мен е грешка от предубеденост.  Може би са очаквали, че като са от друг етнос и няма да ги искат и за това са странели вместо да отидат и да се заговорят с хората. А останалите са си помислили, че нарочно странят и се делят от групата, защото така са предпочели..
    Всички са се чувствали леко тъпо. Стават такива недоразумения.  Усмивчица
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    razli4na_86
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Януари 24, 2011, 20:04:16 »

Признавам си не съм толкова запозната колкото са хората тук с всички познания по тема-индиго. Четох няколко характеристики и правих тестове, които са разпространени в интернет. Само мога да кажа, че от всичко прочетено разбрах, че съм такава- чета характеристика на възрастни хора индиго и все едно чета характеристика за мен. Не знам за какви аури говорите, но знам, че съм влюбена в цвят лилаво и всички около мен го знаят.
    Активен

Винаги имай Надежда, Вярвай в нея, за да срещнеш Любовта във всичките и измерения!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #24 -: Януари 24, 2011, 20:09:39 »

Добре дошла първо , щом се чуствш лилавичка много хубаво ,но най-важното е да знаеш че си уникална , прекрасна ,както всички. Ако имаш какво да споделиш заповядай и дано да се чустваш комфортно тук.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    razli4na_86
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Януари 24, 2011, 20:23:04 »

Добре заварила! Благодаря първо за разбирането. Доволна съм от факта в момента, че мога свободно да говоря свободно за различни неща, които според мен са нормални, но в последствие разбрах, че не са толкова разбираеми за другите. Малко ще ми е трудно да наваксам с информацията, която има тук, най-малкото защото съм в сесия иначе бих започнала да чета всяко нещо независимо колко време ще ми е нужно. Бихте ли ми казали за това лилаво какво означава или някаква специална литература или сайт, където мога да чета въвеждащи в темата индиго.
    Активен

Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #26 -: Януари 24, 2011, 20:27:00 »

Мисля ,че тук , във форима има достатъчно информация, която да ти е от полза, но от друга страна не е толкова нужно да изчетеш всичко ,за да ти се изясни картината, по-скоро прочети темите, които ти предизвикат интереса .
    Активен

razli4na_86
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Януари 24, 2011, 20:28:06 »

проблема е, че всичко ми е интересно:)
    Активен

Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #28 -: Януари 24, 2011, 20:29:59 »

Тогава давай смело Усмивчица
    Активен

Еруин
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #29 -: Януари 24, 2011, 20:55:41 »

Добре дошла първо , щом се чуствш лилавичка много хубаво ,но най-важното е да знаеш че си уникална , прекрасна ,както всички. Ако имаш какво да споделиш заповядай и дано да се чустваш комфортно тук.
    Благодаря ти Ео! Подобно се опитвах да кажа, но нещо не ми се получи.  Ухилен
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Официалните власти в САЩ и Русия и отношението им към НЛО
    Любопитни факти
    Evolution 0 1329 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 11:11:47
    от Evolution
    Какво ви е отношението към парите?
    Анкети
    Sita 4 1434 Последна<br />публикация Април 07, 2011, 00:13:15
    от bars_i
    Демони - има ли ги, и какви са последиците от тях. « 1 2 »
    Езотерика
    kaloian1 24 3660 Последна<br />публикация Октомври 06, 2012, 12:12:06
    от balar
    наталната карта, която дава информация за отношението на човека към любовта
    Книги
    princess from darkness 0 1249 Последна<br />публикация Март 23, 2012, 12:20:14
    от princess from darkness
    Грешките и отношението към тях « 1 2 »
    Обща тематика
    вожда 18 1287 Последна<br />публикация Февруари 06, 2013, 17:39:43
    от nobody

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright