Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Цигани-индиго. Отношението към тях  (Прочетена 2384 пъти)
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « -: Декември 25, 2010, 13:35:14 »

Представяте ли си, че и сред циганите може да има индигота? Хора с индигова аура. Представяте ли си циганин с духовни търсения? Виждате ли себе си да разговаряте с такъв човек? Бихте ли го допуснали сред вашия духовен кръг от приятели?

Мнението на мнозинството от българите е негативно към циганите, защото се славят с това, че все гледат да те излъжат, окрадат и неща от този род. Слагаме всички цигани под общ знаменател. На теория казваме, че бихме общували нормално с тях, а на практика, дали...? Наричам ги цигани, защото съм говорил с някои, които казват че не се обиждат от това. Затова не казвам рОми.
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #1 -: Декември 25, 2010, 13:41:18 »

Аз лично нямам ,против да имам такива приятели, стига да са чистоплътни и да говорят нормално на български .А иначе ,защо и сред тях да няма индиго , нали и те са хора ?
    Активен

pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #2 -: Декември 25, 2010, 18:28:15 »

Както има българи индиго или например японци индиго,съвсем в кръга на нещата си е да има и цигани такива Плезещ се
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• « Отговор #3 -: Декември 25, 2010, 18:52:34 »

Както има българи индиго или например японци индиго,съвсем в кръга на нещата си е да има и цигани такива Плезещ се

Мисля си, че са малко и ако ги има се появяват в по-нормалните ромски семейства, които работят за да си осигурят прехраната и които имат по-разширено съзнание.

Бих си имала едно наум, защото често вярвам на хората повече отколкото трябва и си го знам, но бих допуснала цигани, африканци, германци, дори американци (а не харесвам много Америка), също и извънземни... стига да не идват да си общуват с мен, само защото искат нещо, което няма да е полезно нито на мен, нито на тях. Ухилен

И аз от една година насам се чудя дали и ромите ги лови духовния стремеж, който витае последно време във въздуха... и дали и сред тях се раждат от новите деца... обаче колкото съм се заглеждала в децата им съм видяла, че са прекрасни, като всички деца, но нищо повече...  Усмивчица
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #4 -: Декември 25, 2010, 19:13:29 »

Според мен децата индиго се раждат в определена среда...не знам каква трябва да е тя,но явно при циганите дори и да има индигота те са по-малко и зависи много от средата в която са самите деца
    Активен

Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #5 -: Декември 25, 2010, 19:16:26 »

Познавах цигани и споделям мнението на Еруин. Ако от общност като тази произлезе индигова личност то тя според мен ще бъде доста добре развита и оформена, а що се отнася до общата репутацията на циганите - тя нямаше да бъде такава каквато е ако не беше системата ни която вместо да впрегне тази тяхна изобретателност в нещо по-възвишено, полезно - ги е затворила по гетата, а те като се водят от завистта и стремежа към повече, вършат и пакости защото не се замислят за и не виждат алтернатива.     
    « Последна редакция: Декември 25, 2010, 21:36:42 от Житара » Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    kim
    Гост
    « Отговор #6 -: Декември 25, 2010, 19:29:39 »

Представяте ли си, че и сред циганите може да има индигота? Хора с индигова аура. Представяте ли си циганин с духовни търсения? Виждате ли себе си да разговаряте с такъв човек? Бихте ли го допуснали сред вашия духовен кръг от приятели?

О, да. Лично аз наскоро се запознах с един такъв. Аурата не му видях, но говорихме на тема Йога, както и демонстрира неща от 30 годишния му опит, които бяха впечатляващи. Ако някой от вас го погледне в очите, и усети излъчването му надали би задавал въпроси. Благина, скромност и доброта остави в мен, като усещане този човечец. Усмивчица
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #7 -: Декември 25, 2010, 19:55:18 »

Наскоро видях, едно ромско семейство, което имат детенце на 1годинка най-много и е кристалче.Усмивчица
    Родителите имаха, страхотно излъчване и много приятни лица, от които си личи, че са готини хора. Бащата беше със по-сериозно излъчване и отговорно, а майката, изпълнена с любов.Усмивчица И двамата не спираха, да се радват на малката.Усмивчица И аз не спирах, да гледам в очите сладураната и да и се радвам Ухилен
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• martin.kristov1
    « Отговор #8 -: Декември 25, 2010, 20:04:24 »

Наскоро видях, едно ромско семейство, което имат детенце на 1годинка най-много и е кристалче.Усмивчица
    Родителите имаха, страхотно излъчване и много приятни лица, от които си личи, че са готини хора. Бащата беше със по-сериозно излъчване и отговорно, а майката, изпълнена с любов.Усмивчица И двамата не спираха, да се радват на малката.Усмивчица И аз не спирах, да гледам в очите сладураната и да и се радвам Ухилен

Случайно да знаеш какви са били професиите на родителите?
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Декември 25, 2010, 20:22:55 »

Ми не, но си личеше, че бащата с честен труд, си изкарва прехраната и се грижи за семейството.Усмивчица Не бяха от тези, които безделничат и чакат пари от държавата.Усмивчица
    Активен

taken
    Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #10 -: Декември 25, 2010, 21:41:59 »

Боже какви теми се пускат вече тука Следващата тема очаквайте --> За и Против новините на турски език Усмивчица айде малко повече креативност моля аз
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #11 -: Декември 25, 2010, 21:47:40 »

Боже какви теми се пускат вече тука Следващата тема очаквайте --> За и Против новините на турски език Усмивчица айде малко повече креативност моля аз

Ухилен Ухилен Май имаше такава тема някъде
    Активен

Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Декември 25, 2010, 21:59:41 »

Тейкънче, че е глупаво да се четат, новини на турски, по българска национална телевизия... тъпо е и че в столицата на България, в центъра се слушат арабски проповеди, също! В случая е друго... понеже духовни хора, се раждат в цял свят. Като се замислиш, те променят към по-добро, защо да няма сред циганите, духовно развити хора, които да им помагат да се измъкнат от калта(както се казва) и да им помогнат да се осъзнаят?
    Индиготата променят и се борят да променят!:) След като помагат за промяна в системата, защо да не се раждат в такива среди, в които  е нужна промяна. Все пак от промяната в хората, се започва.Усмивчица
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Декември 25, 2010, 22:13:40 »

Ами да напише Турист защо я пусна темата, има си причина .....
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #14 -: Декември 25, 2010, 22:15:29 »

А знаете ли кой човек е "индиго"? Дали всеки, който има по-различно мислене, който обича хората и природата, който умее да вижда истината е "индиго"?
     А какви сме ние, какво е отношението ни към нас самите?
     Всички сме равни пред Бога, за него няма аз, ти той или тя Усмивчица
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Официалните власти в САЩ и Русия и отношението им към НЛО
    Любопитни факти
    Evolution 0 1247 Последна<br />публикация Септември 25, 2010, 11:11:47
    от Evolution
    Какво ви е отношението към парите?
    Анкети
    Sita 4 1364 Последна<br />публикация Април 07, 2011, 00:13:15
    от bars_i
    Демони - има ли ги, и какви са последиците от тях. « 1 2 »
    Езотерика
    kaloian1 24 3406 Последна<br />публикация Октомври 06, 2012, 12:12:06
    от balar
    наталната карта, която дава информация за отношението на човека към любовта
    Книги
    princess from darkness 0 1103 Последна<br />публикация Март 23, 2012, 12:20:14
    от princess from darkness
    Грешките и отношението към тях « 1 2 »
    Обща тематика
    вожда 18 1104 Последна<br />публикация Февруари 06, 2013, 17:39:43
    от nobody

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright