Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Господарски числа и редуциране  (Прочетена 3119 пъти)
dalil
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Декември 15, 2010, 20:37:26 »

Правя сметки на сина си и се сблъсках с проблем....чета в книгата на Линда Гудман и изпълнявам каквото пише. Там пише, че като се събират цифрите на първо, презиме или фамилия и се получи 11 или 22(господарски числа)в едно от трите имена, не трябва да се редуцират, а да се ползват така двуцифрени и да се събират с следващите цифри от името, който са примерно едноцифрени след редуцирането. Но при мен на второ ниво на име Даниел се получава господарско число и незнам дали трябва да го редуцирам или не. Сбора от буквите на първото име  е 29, но  2+9=11, а не някакво едноцифрено число.  По долу съм дала сметките и незнам кой е верният  варианта а) или б)

Даниел    *******   *******
29         +     34      +    25
2+9=11  +   3+4=7   +   2+5=7

а) 11+7+7=25=2+5=7

б) 2+7+7=16=1+6=7

7  е простото ключово число , а 25 или 16 е съставното ключово число. Това 16 ама хич не ми хареса и затова сега се тюхкам. И без това имахме проблем с избора на първо име. И ако е 16 ще се чувствам доста виновна.

p.s. Това пък намерих в сайта на една нумероложка като обяснение:
"Съставните числа 11 и 22 /наречени "господарски"/ не се редуцират при събиране до едноцифрени - те участват като 11 и 22, за разлика от другите двуцифрени числа, които при изчисленията се редуцират до прости. Само когато датата на раждане или сборът от цифрите в името
е 11 или 22 те се редуцират до ключовите числа съответно 2 или 4."

« Последна редакция: Декември 15, 2010, 20:46:12 от dalil » Активен
wolfspirit
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #1 -: Февруари 03, 2011, 21:30:24 »

По долу съм дала сметките и незнам кой е верният  варианта а) или б)

Даниел    *******   *******
29         +     34      +    25
2+9=11  +   3+4=7   +   2+5=7

а) 11+7+7=25=2+5=7

Здравей,

Варянт а). е правилния, макар да няма особенно значение - крайния резултат е все 7, в този случай има значение заради възможността да има кармичен урок 16/7.

Кармичните уроци имат значение най вече в рожденното число (сбор от числата в датата на раждане) и израза (3те имена).

В случая ако вярваш, че не бива да се редуцират недей...но истината е че и втория варянт е наравно правилен. Моето фамилно име е такъв вид чило, но при изчислителните варянти на които съм попадала го редуцират за да получат кайния резултат. Същото важи и при някои възгледи относно изчисленията на рожденните дати...кога се появява 33...

Числото на малкото име отговаря на урока до края на юношеската възраст след което започва да се усеща влиянието на числото на съзряването (сбор между израза и рожденното число). Какво означава това за Даниел? С израз 7 той ще има склоност да търси познание от всякакъв вид и род, желание да остава на саме със себе си и да търси обяснение за невидимото. Но не без трудности - в зависимост как си гради съдбата би могъл да усети влиянието на 16/7 - неочаквани обрати. Но до зрялостта си ще се научил на отговорност и това да бъде индивид 1 1 който може да работи в екип ако се налага 2. И най-вече човек, който има грандиозни идеи и представи, мечтател, на който му предстои да леаризира мечтите си. Ще носи вдъхновение и просветление на хората около себе си, ще страда от нервно напрежение, но пък ще се научи да се контролира до 20 год. възраст, от там нататък останалите числа ще започнат да му влият. 7 е числото, с което хората ще го възприемат, като особняк, философ, мистик търсач на истината.

Надявам се съм помогнала...

Намсте Усмивчица
Активен

Живей за мига...
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Кратко описание на “единичните” и “господстващите” числа
Астрология и нумерология
Админ 7 2532 Последна<br />публикация Ноември 18, 2010, 11:19:20
от pluton
Кармични числа
Астрология и нумерология
pluton 12 13808 Последна<br />публикация Юни 06, 2012, 17:49:33
от кръгове
А. Ф. Александров Числа и съдби
Книги
~Schwarze_Sonne~ 0 1165 Последна<br />публикация Юли 06, 2012, 10:52:31
от ~Schwarze_Sonne~

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright