Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Равносметка на форума за 2010г.  (Прочетена 901 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Декември 15, 2010, 19:05:22 »

2010 година бе осеяна с много емоции и препятствия за форума.  Потребителите, които са още от самото създаване на форума през 11.06.2009г. и следят неговото развитие знаят, че тази година не беше лека. Ако трябва да я определя с една дума, бих я нарекъл "емоционална" година. Имаше в големи дози и от положителните и отрицателните емоции, надявам се всички вие да сте съхранили в сърцата си само положителните, и да се помолим през 2011 година да е изпълнена само с такива емоции.

Статистика на посещенията на форума

В средата на месец декември качвам статистиката на форума за 2010 година. Това е индикатора, който аз следя когато оптимизирам форума. През месец август и септември бях си отделил цялото време за форума да го оптимизирам, за да може да достигне до колкото се може повече хора и всички вие, които сте тук сега да ни радвате с присъствието си. До този момент от всички форуми, които са ми известни в България, не знам по-добре оптимизиран форум под тази система. Кода беше максимално оптимизиран, за да намали натоварването на сървъра и да бъде максимално лесно откриваем в Google. От статистиката се вижда нагледно.

Както всяко едно семе когато се посее му е нужно време да поникне и да се развие, преди да роди плод, така и 2010 година бе за форума периода, в който той покълна и се показа над повърхността. 2011 година, ще е различна от 2010 година за форума, докато през тази година бях насочил цялата си енергия към оптимизацията и разпространяването на форума, следващата година ще е осеяна с редица инициативи. Форума се посещава средно на ден от 2000-3000 хиляди човека и всички вие приятели с вашата любов и позитивизъм сте способни да промените света към по-добро!

Написал съм отдавна тема "Мисията на форума", но умишлено изчаквам нейното обявяване във форума, в нея ще оповестя основните цели на форума. Искам да Благодаря на всички, които помагаха с каквото могат за развитието на форума през 2010 година! Благодаря и на всички, които споделят опит и знания и са в помощ на останалите!

Моето пожелание за 2011 година към всички вас е да отворите сърцата си и да позволите любовта да ви завладее и обгърне, не позволявайте на негативните мисли и емоции да ви оказват влияние и се освободете от тях!
    « Последна редакция: Декември 15, 2010, 19:18:31 от indigo » Активен

The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #1 -: Декември 15, 2010, 19:32:55 »

Със смирение и търпение наблюдавам какъв плод се ражда както в форума така и в моето съзнание!

С голяма наслада ще опитам от плода на форума и ще споделя този роден от моето съзнание.

Пожелавам на всички търсещи да намерят и на всички намерили да БЪДАТ!

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    kim
    Гост
    « Отговор #2 -: Декември 15, 2010, 19:34:26 »

...надявам се всички вие да сте съхранили в сърцата си само положителните, и да се помолим през 2011 година да е изпълнена само с такива емоции.

Моето пожелание за 2011 година към всички вас е да отворите сърцата си и да позволите любовта да ви завладее и обгърне, не позволявайте на негативните мисли и емоции да ви оказват влияние и се освободете от тях!

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Декември 15, 2010, 19:48:42 »

Ей така да се чустваме и догодина във форума - В къщи с много светлинка и топлинка
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    phantasma
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #4 -: Декември 16, 2010, 00:17:25 »

Ами това е една статистика,която всъщност ми напомня за изпита ми по статистика в близкя месец хахаха,но за разлика от нея и за да спра да се оплаквам ще споделя,че тази ме зарадва ,защото хората започват все повече да се усещат,че не трябва да коментират само мерцедеса си  Ухилен Готин
    Активен

Some people want diamond rings
    Some just want everything
    But everything means nothing
    If I ain't got you, Yeah
    Amica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Град: София
  • Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « Отговор #5 -: Декември 16, 2010, 20:07:49 »

Евала! Това доказва, че хората масово започнаха да се интересуват от такава тематика. Дори и някои да надникват за момент тук...важното е, че са направили тази малка-голяма стъпка към себе си. Ако не намираш това, което си ти в семействотото си, то тук хората стават твое семейство. Ако си имал неразрешени проблеми и незададени въпроси, то този форум и хората в него ти помагат за да си помогнеш.
    Остават и ще остават само истинските, винаги е било така и винаги ще бъде.
    Активен
    GavriL
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 34

« Отговор #6 -: Декември 16, 2010, 20:41:21 »

Който търси намира а когато го намери му се наслаждава нека всички които са открили форума да му се наслаждават .
    Активен
    dak
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #7 -: Декември 16, 2010, 21:36:02 »

Поздравления и адмирации от мен за Индиго и за работата, която върши!!!

В духовен план си пожелавам повече и все по-голяма Съзнателност за всички!!!

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Горещо - Прогноза за 2010г. « 1 2 »
    Видео клипове
    Админ 28 3653 Последна<br />публикация Януари 03, 2010, 23:08:36
    от pluton
    Възможни прекъсвания на форума на 26.10.2010г.
    Съобщения / Предложения и оплаквания
    Administrator 1 508 Последна<br />публикация Октомври 26, 2010, 22:29:01
    от Administrator
    Равносметка
    Обща тематика
    Reiki 0 391 Последна<br />публикация Януари 06, 2011, 17:49:15
    от Reiki

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright