Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как да се научим да виждаме аурата  (Прочетена 13398 пъти)
johny
Гост
« Отговор #30 -: Януари 10, 2011, 21:49:03 »

Искам да попитам, как аурата се вижда в огледалото, щом като огледалото е физически предмет?

И аз нз...аз си гледам ръката.Иначе браво на Звездичка,наистина не спирай да се упражняваш
Иначе аз в огледалото си виждам 2-о лице-едно такова енергийно и леко разместено спрямо моето и най-различни енергиини картини по тялото(бели,или по-скоро с цвета на слънцето) Згреших  Згреших Няко има ли представа какво е 2-о лице  Ухилен
Активен
Ivs.SY
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

« Отговор #31 -: Януари 13, 2011, 04:36:57 »

А трябва ли да се научим да виждаме нашата аура?...и виждайки я как да я променим положително?
Мисля,че цвета и зависи от моментното ни състояние и се променя според емоциите ни.Едно чисто вибрационно състояние ще ни даде по-значими качества, като това да се научим на разграничение,да развием интуицията и най-важното-да се научим да прощаваме,но не на думи и не чрез умът,а истински- от сърце...това са всъщност качествата на третото око и имайки тях и баланса в себе си,гарантирано цвета на аурата ни ще е такъв,какъвто трябва да бъде Намигване
Активен
Любо
Гост
« Отговор #32 -: Юни 06, 2011, 19:48:26 »

Много се учудих, когато видях написаното, че е много трудно да се гледа с разфокусиран поглед. Аз например от девет годишен мога да го правя, но никога не съм се чудил за какво се използва. Дори сега мога да се разфокусирам за по-малко от секунда.

Активен
BOUUM
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #33 -: Юли 15, 2011, 13:07:47 »

Здравейте,наскоро забелязах,че всичко свети.Някакси излъчва мека светлина,когато се загледах по продължително видях че от мен струи тъмно виолетова светлина ,а по контура на тялото ми,бяла която излъчва бледи вълнички.Жена ми свети в син цвят,а дъщтеря ми в бял
Това аури ли са или просто просто фантазирам(което се съмнявам,защото съм сигурен в себе си).
Има ли някой който може да ми даде съвет как да развия това мое виждане?А също нещо което може да ви се стори странно или смешно(когато визирам вълничките от пръстите ми ите са до листче хартия,то се мести )Аз си мисля че е статично електричество,но несъм сигурен.

Всичко това което става с мен се получи преди месец когато гледах стереограма(картинка в 2 Д която има скрит 3Д образ)и докато се взирах с периферното си зрение забелязах около мен светлинните сенки на цветята които са на масата до компа.
Активен
BOUUM
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #34 -: Юли 15, 2011, 14:23:49 »

Благодаря на модератора,че ме прехвърли на подходящото място.Вече разбрах,че наистина виждам това което предполагах:) .Малко случайно но по добре така отколкото никога.Ако същесвува случиността де Усмивчица  Като се замисля винаги съм виждал тези светлинки,но никога не съм им обръщал внимание,и не съм знаел какво е това.
Мисля,че това е едно ново начало за мен и семейството ми(вече знам,че има енергия и тя е в нас)Ние сме духовни същества и трябва да се определяме като такива, да развиваме духовното над материалното.
И най важното не съм сам има и други
Активен
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #35 -: Декември 09, 2011, 01:51:00 »

Пробвах метода да се гледаш в огледалото,за да видиш аурата си.Видях,  бяло прозрачно, като облак очертание около главата и рамените.Опитвах се да видя цветове,но не можах..Без да искам в един момент затворих  очи, да си почина и видях силуета си  над мен там където виждах белите очертания имаше цветове - запомних жълтото ,червеното и лилавото и в един момент изчезва образа. Гледах й едно цвете, видях бяла светеща линия в единият край, затворих очи и същата линия беше лилава, всичко друго беше черно.
Незнам какво точно е това,но беше необикновено изживяване за мен.
Това с цветето и аз го пробвах също видях лилавото..Та се чудя могат ли всички растения да имат лилава аура или ние с теб виждаме една и съща игра на светлина?
За огледалото предполагам ,че другите са прави и ,че не можеш да си видиш аурата в огледало,но лично аз не само виждах цветовете ,а ги усещах вътре в областта на слънчевия сплит,усещането беше като да се изпулниш с адреналин ,не даже по-силно,като ужасно силна преливаща любов неизпитвана до сега,но разбира се това може да е било някакво по-необикновенно вълнение знам ли.Не разчитай много на този метод.По-добре слушай по-опитните  Намигване
Активен
selekt
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 13

« Отговор #36 -: Декември 09, 2011, 03:34:29 »

Здравейте, докато четах темата, започнах да опитвам раздвоения поглед и така това което чета стана доста интересно, първите два поста бяха интересни от там натаък ми стана размазано,  като погледа за който се говори ...все пак да  ви кажа, с тази теме ще притесните хората които имат аура камери и правят аура снимки, всеки като започни да си вижда аурата на къде върви света ....това с огледалото е много хитър номер, а какво  ще кажете да  се направи дигитален запис и после се гледаме до насита, при това цветовете винаги могат да се коригират със сетингите на монитора на вкус. Специално аз се отказах със огледалата, защото ме обвиниха, че правя слънчеви зайчета и се заигравам със съседката от съседния блок, пък и на огледало дъгата се вижда с обърнати нюанси (карате кола и четете номара на автомобила зад вас в огледалото за обратно виждане), може би това с раздвоения поглед се има предвид стерео гледане имаше един картинки в които трябваше да се види друга в тях с едно такова преместване на фокуса в пространството малко зад самата картина , а ако попадним като за първи опит на човек с много дантелена аура дето хич  я няма ...за това най-добре е да си оптимист до припадък.
Активен
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #37 -: Януари 28, 2012, 22:31:22 »

Тия дни почнах да си правя експерименти в училище, така и така не внимавам в час, учителите са на фона на бялата дъска, защо да не пробвам...
Стигнах до извода, че не мога, макар да не съм правила кой-знае колко сериозни опити.  Ухилен
Около всички хора, стига да поискам, виждам светло очертание, нещо като бледо сияние, което не знам как да опиша. Формата е различна и се променя непрекъснато. Цветове, обаче, видях само веднъж и то съвсем за кратко, защото с моя късмет - точно тогава би звънеца и часа свърши.
Активен
Selinna
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « Отговор #38 -: Януари 28, 2012, 23:16:35 »

Тия дни почнах да си правя експерименти в училище, така и така не внимавам в час, учителите са на фона на бялата дъска, защо да не пробвам...
    Стигнах до извода, че не мога, макар да не съм правила кой-знае колко сериозни опити.  Ухилен
    Около всички хора, стига да поискам, виждам светло очертание, нещо като бледо сияние, което не знам как да опиша. Формата е различна и се променя непрекъснато. Цветове, обаче, видях само веднъж и то съвсем за кратко, защото с моя късмет - точно тогава би звънеца и часа свърши.
    Идеята не е да ги видиш истински с очите, а да ги почустваш.. В смисъл мислиш за ябълки и първото дето ти хрумва да си правиш асоциация с цвят е червена или зелена, мислиш за лимони първия цвят - жълто - разбираш ли? По тази логика вървиш и казваш дадено име и първото дето ти хрумва като цвят трябва да е на дадения човек. Концентрацията само вкарва напрежение и в повечето случай пречи - трябва да се отпуснеш и каквото се получи - това,  много е интересно ..поне при мен става. (:
    Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #39 -: Януари 28, 2012, 23:36:01 »

Идеята не е да ги видиш истински с очите, а да ги почустваш.. В смисъл мислиш за ябълки и първото дето ти хрумва да си правиш асоциация с цвят е червена или зелена, мислиш за лимони първия цвят - жълто - разбираш ли? По тази логика вървиш и казваш дадено име и първото дето ти хрумва като цвят трябва да е на дадения човек. Концентрацията само вкарва напрежение и в повечето случай пречи - трябва да се отпуснеш и каквото се получи - това,  много е интересно ..поне при мен става. (:

Ами... явно не съм разбрала, нищо, ще пробвам и това, което казваш.
    Обаче, това няма ли да е... моята асоциация, а не истинския цвят? Как да знам, че това, което виждам е аурата, а не внушение? Нещо не можах да схвана.
    Активен
    Selinna
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #40 -: Януари 28, 2012, 23:53:59 »

Обаче, това няма ли да е... моята асоциация, а не истинския цвят? Как да знам, че това, което виждам е аурата, а не внушение? Нещо не можах да схвана.

Ми то си е знание - всеки човек в основата си носи определен цвят, ако е твоята асоциация, мисля че ще започнеш да се чудиш, да се колебаеш, да избираш.. и то в повечето случай, ако не бъркам ще е с цвят, който най - често човека носи или който ти е любим. Примерно г-та по математика вчера е била с розова блузка и те сещаш за нея и хоп "Абе тя май е с розов цвят" ( на мен ми се е случвало ). Така май най - лесно ще усетиш, че е твоя асоциация. А като си помислиш за даден човек трябва веднага да усетиш какъв цвят е, главно без напрежение, примерно нали не се напрягаш да се чудиш ябълката или портокала какви цветове са хаха. Подобно е и с хората  (:
    Активен

ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #41 -: Януари 29, 2012, 11:45:23 »

Ми то си е знание - всеки човек в основата си носи определен цвят, ако е твоята асоциация, мисля че ще започнеш да се чудиш, да се колебаеш, да избираш.. и то в повечето случай, ако не бъркам ще е с цвят, който най - често човека носи или който ти е любим. Примерно г-та по математика вчера е била с розова блузка и те сещаш за нея и хоп "Абе тя май е с розов цвят" ( на мен ми се е случвало ). Така май най - лесно ще усетиш, че е твоя асоциация. А като си помислиш за даден човек трябва веднага да усетиш какъв цвят е, главно без напрежение, примерно нали не се напрягаш да се чудиш ябълката или портокала какви цветове са хаха. Подобно е и с хората  (:

Благодаря за разяснението, разбрах те.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #42 -: Януари 29, 2012, 13:44:17 »

Бебчо няколко упътвания за теб , понеже знам как работиш , но и за който търси инфо.
    Та за "поглеждането " на енергийното поле.
    Първо както и  ти каза никакво напъване , от една страна за да не изфабрикуваме визия , от друга може да има прегради от самия човек или от водачите/пазителите му.
    Енергийното поле е многопластово , периферията му може да я наречем емоционалното поле , поради силни емоции може този цвят да се набие и да ни подведе , за цялостната картинка.
    Ако мога да го опиша някак си ,ще го сравня с поглед над една галактика, за да имаш цялостен поглед трябва да се отръпнеш достатъчно за да я погледнеш и след това да се съсредоточиш в детайл ако е нужно.
    Има много други неща ,които могат да се разгледат в енергиййното поле освен един цвят, който най-често се превръща в етикетче.
    Примерно циркулацията или скорстта на енергийнят поток, деформации, чужди енергии, концентрацията на чиста светлина , неземна опитност/енергия.
    Всичко това е част от т.нар духовно виждане или поглед в етера или функция на 3тото око и тнт.
    Принципно е заложено във всеки и една една от спирките е съмнението. Когато се освободим от него ,вече опитът показва ,кога и от какво може да имаме изкривяване на информацията. Нещо като старите телевизори ,включи го да почне да приема сигнал и после бавничко с антената и настройките чисти картината.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Selinna
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #43 -: Януари 29, 2012, 14:21:29 »

Цитат
    Първо както и  ти каза никакво напъване , от една страна за да не изфабрикуваме визия , от друга може да има прегради от самия човек или от водачите/пазителите му.

Да и главно като се напраягаме и напъваме сами на себе си вътрешно си слагаме прегради и стени и така се получава обратният ефект, а колкото до пазителите изобщо няма как да стигнем в такова състояние до тях, аз даже преди като се концентрирах така само после получавах мигрена хаха (:

Цитат
    Енергийното поле е многопластово , периферията му може да я наречем емоционалното поле , поради силни емоции може този цвят да се набие и да ни подведе , за цялостната картинка.
    Да и там постоянно се променя според зависи от насторението и емоцията, примерно гледаш сега синьо, след еди - колко си време е розово и се объркваш..

Цитат
    Има много други неща ,които могат да се разгледат в енергиййното поле освен един цвят, който най-често се превръща в етикетче.
    Примерно циркулацията или скорстта на енергийнят поток, деформации, чужди енергии, концентрацията на чиста светлина , неземна опитност/енергия.

То тази информация си идва самичка като филмче, затваряш си очите и готово пък тя често се оказвала вярна.. усещането е яко, отпускаш се и се доверяваш на картинките дето ти се въртят и то вече натам нещата стават сами. (:

Активен

zigzagy77
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

« Отговор #44 -: Януари 29, 2012, 14:42:52 »

Това с разфокусирания поглед си има българска дума и се казва БЛЕЕНЕ,това е много по точно и друго да добавя,онзи който не усеща със слънчевия сплит нещата,значи просто се заблуждава от светлосенките които очите създават, след осветяването, иначе казано ,че погледа трябва да е на нивото на хоризонта, без да мърдаш, блееш .Дефакто изключваш зрението което пречи и включваш 3-тото око което се свързва със сплита - сърдечната чакра и така започват повечето неща, само с намерението за действие, обаче без физическо действие.Започвам да си мисля върху 3-ката която е символ на ом 3 око се свързва с сплита и образува(С)а за тройка трябва да се свърже с първа чакра .Духовно извисените мисля ,че са така устроени, това за което говоря е за включването на кундалини,ако греша да ме поправи някой! та да е ясно и да не се заблуждаваме и да се учим правилно.
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Аурата « 1 2 »
    Духовни учения
    Админ 18 4722 Последна<br />публикация Ноември 14, 2011, 12:11:21
    от Apostol
    Слоевете на аурата
    Езотерика
    Paladin60 0 1817 Последна<br />публикация Март 18, 2011, 11:25:00
    от Paladin60
    Как се медитира? Как да чуем вътрешния глас? Какво е мантра? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    AIA 20 5668 Последна<br />публикация Август 23, 2011, 13:50:48
    от Синьо мечтание
    КАКВО ЩЕ СПЕЧЕЛИМ, АКО СЕ НАУЧИМ ДА СЕ ХРАНИМ В ЗОНАТА?
    Природосъобразно хранене
    fantasybg 0 4133 Последна<br />публикация Август 30, 2011, 01:08:49
    от fantasybg
    Реален ли е светът, който виждаме? « 1 2 »
    Великият преход
    Sunshine(sun) 21 3479 Последна<br />публикация Март 11, 2013, 21:49:58
    от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright