Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Художник-феномен: 2013-та година ще разтърси България  (Прочетена 8319 пъти)
DanDan
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 19

« Отговор #30 -: Юни 01, 2011, 12:45:20 »

За да не съм празнословна, качвам някой от изброените автори.

Творецът разпознава твореца чрез творенията му.

Иван Милев - Ахинора
Майстора
Славка Денева
Рьорих
Греди Асса

наредих ги по случаен принцип

* n25526361748_857207_6486.jpg (69.61 KB, 435x567 - видяно 283 пъти.)

* maisora-big.jpg (1006.89 KB, 800x938 - видяно 269 пъти.)

* Slavka_Deneva.jpg (112.19 KB, 449x600 - видяно 283 пъти.)

* systradanie.jpg (23.57 KB, 450x302 - видяно 290 пъти.)

* Greddy Assa-2.jpg (667.38 KB, 1700x1426 - видяно 310 пъти.)
Активен
Pelin
ОЙ 8:11
Неактивен Неактивен

Публикации: 280

Red Overtone Serpent

« Отговор #31 -: Юни 01, 2011, 15:54:39 »

Здравейте!
Моята баба, от страна на баща ми, е от Царичина. Има наистина нещо вълшебно на това място, но това го има във всяка планина - в Троянския балкан, на някои места по Витоша, на Рила разбира се, на Пирин и да не забравя - на Родопа планина.
Като малък често ходех на Царичина.
Най-интересно бе когато пострадах от секира, докато удрях с нея по едно дърво. Секирата отхвръкна от един клон и ме удари по крака. Така и не забелязах в началото, че секирата е навлязла в плътта ми. Усетих се чак когато усетих мокрота в обувката си. Усмивчица
Много обичах да се разхождам в гората, покрай старата изоставена мина и покрай поточето.
От няколко години се каня да отида отново до там и все някак си не достига времето, но тази година най-вероятно ще намина. Усмивчица
Браво на художника. Има какво да се види в картините му.
Поздрав за всички с една компилация от Перица Георгиев - Пепси; тъй наречаната "Ануграха":
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=j9-rp9iB8T0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=j9-rp9iB8T0</a>

http://www.who-hi.org/
Активен

"... Защото в (от)даването получаваме и в смъртта се раждаме за Живота Вечен..." св. Франциск от Асизи
meander
Каквото дадеш това ти се връща.
Неактивен Неактивен

Публикации: 376

« Отговор #32 -: Декември 01, 2011, 22:17:15 »

Здравейте.
Таман са навих да му видя картините и това ме отказа:
Цитат
- Бог Ану каза: “Тръгваш за клетката!” На еди коя си дата, в еди колко часа... Всичко!
Подготвих се и тръгнахме с Камен. Чувствах се като програмиран. Движех се автоматично.
Живи и здрави.
Активен

Мечтите ни помагат да намерим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.
Когато човек говори истината - не се налага да лъже!
Мухата влиза само в отворена уста!!!
Страници:  1 2 [3]   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright