Духовно развитие

Страници:  1 ... 31 32 [33]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: 12-те признака на Пробуждането  (Прочетена 40771 пъти)
Свързан
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 185

• Град: Монреал, Канада
  • « Отговор #480 -: Октомври 19, 2013, 17:11:39 »

Аз досега спах. Изведнъж нещо ме чалдиса по електромера, та осъзнах, че съм затънал в простотията си до ушите... осъзнах, че порталът между измеренията, който съществува в стаята ми, даже ми пречи (майната му, че единствените телевизори, с които се понася, са "София" и "Велико Търново", и по-зле можеше да е)... Защото сега лицата на всичката ми простотия и целия ми батак минават през глупавия портал и не ме оставят да спя. Ако все пак заспя, то хората, свързани най-пряко с всичката ми простотия и знаещи всичките ми кармични зверства в най-ситни детайли, се пъхат в леглото ми (за корито от началото на 1950-те е съмнително здраво на този хал) и не ме оставят на мира. Е, ако става дума за пробуждане някое от тези хлапетия да те смушка насън с лакът и да се чудиш как да ги разкараш (след като си установил, че даже да ги изхвърляш като чували през балкона не помага особено - те се връщат обратно преди да съм се обърнал да се върна в стаята си)... Та ми е чудно - напоследък пробуден ли съм, или просто недоспал заради тези разбойници с нежен и беззащитен вид?
    Просто на душата ти и е писнало да те гледа как живееш като добитък и е решила да ти обади един-два лафа, та дано се позамислиш и попрочетеш това онова.
    С четене и мислене се почва, а с практикуване и усещане се продължава.

Успехи :-).
    Активен

Сатчитананда ...
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 185

• Град: Монреал, Канада
  • « Отговор #481 -: Октомври 19, 2013, 17:12:42 »

Интересно занимание е човек да гледа само в пъпа си
    и да пропуска танца на звездите.
    Доизясни ако обичаш.
    Активен

Сатчитананда ...
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

Публикации: 446

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #482 -: Октомври 20, 2013, 18:32:52 »

Аз досега спах. Изведнъж нещо ме чалдиса по електромера, та осъзнах, че съм затънал в простотията си до ушите... осъзнах, че порталът между измеренията, който съществува в стаята ми, даже ми пречи (майната му, че единствените телевизори, с които се понася, са "София" и "Велико Търново", и по-зле можеше да е)... Защото сега лицата на всичката ми простотия и целия ми батак минават през глупавия портал и не ме оставят да спя. Ако все пак заспя, то хората, свързани най-пряко с всичката ми простотия и знаещи всичките ми кармични зверства в най-ситни детайли, се пъхат в леглото ми (за корито от началото на 1950-те е съмнително здраво на този хал) и не ме оставят на мира. Е, ако става дума за пробуждане някое от тези хлапетия да те смушка насън с лакът и да се чудиш как да ги разкараш (след като си установил, че даже да ги изхвърляш като чували през балкона не помага особено - те се връщат обратно преди да съм се обърнал да се върна в стаята си)... Та ми е чудно - напоследък пробуден ли съм, или просто недоспал заради тези разбойници с нежен и беззащитен вид?
    Просто на душата ти и е писнало да те гледа как живееш като добитък и е решила да ти обади един-два лафа, та дано се позамислиш и попрочетеш това онова.
    С четене и мислене се почва, а с практикуване и усещане се продължава.

Успехи :-).

Днеска Недим направи един паралел между ужаса ми от тези хлапета и орчаяната ми съпротива срещу цифровизацията на ефира.

Цитат на: Цифровизация
    ....По-стабилен сигнал с по-голяма проникваща способност про многократно по-ниска изходна мощност. Множество канали на една носеща честота (до 2030 трябва да стигнат 36 в мултиплекс), ред допълнителни интерактивни услуги, висока стабилност на сигнала и по-богато медийно съдържание....

Цитат на: Преход/Възнесение/Пробуждане/Симулкаст......
    ....Висока интуитивност сред хората(Новите деца го имат наравно с дишането и съня като необходимост), изключителна прозорливост, невъзможност за манипулиране на съзнанията, невъзможност за генериране на лъжи и измислици, тотална неприемливост спрямо всякакво притворство, двуличие, фалш и тем подобни простотии. Пълна рефлективност на характер, нагласа и мисловен поток (тези изблици на идиотизъм и кретенизъм в твое присъствие са пряко възпроизводство на вътрешната ти същност - спри да си мислиш, че си по-защитен от базара данни на ЦРУ, мамка ти! Даже на тях им се случва да бъдат пробити от хакери! - Недим), абсолютно хедонистична и напълно саркастична настройка към всякакви стереотипи и догми....

Добави ми, че освен това по-насетне цирковете при съпротива от моя страна за реконфигурация и приспособяване ще са още по-зрелищни и впечатляващи, като в същото време ще са още пи-скрити и незабележими за външния свят от преди....
    Пък и не мога да се бастисам.... След като едното хлапе ме прокле да не мога даже да умра без да се оправя.......... Явно положението е повече от катастрофално.......
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Страници:  1 ... 31 32 [33]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright