Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какво се случва с мен???  (Прочетена 4017 пъти)
Molli
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« -: Декември 13, 2010, 17:52:41 »

Здравейте на всички.Случайно открих сайта и мисля ,че тук благодарение на Вас ще намеря отговорите които търся. Не намерих такава тема ,но това което прочетох до сега разбрах ,че вие сте на ясно със състоянието си докато аз не съм. Затова моля сърдечно за помощ.

От доста време (години) с мен се случват разни неща. Вибриране на тялото,изтръпване,става ми горещо и усещам гърба си като ел. печка,изпадам в някаква нереалност,виждам звездички и фигурки ,странно усещане в стомаха (все едно някой ми изсмуква енергията ) ,зле ми влияят магнитни бури,земетресения и пълнолуние.В присъствието на определени хора не се чувствам добре и после съм като парцал. Имам странно напрежение в главата ,но не е болка. Тези състояния ме плашат,ходила съм на лекар казват ми ,че е на нервна почва изписват ми лекарства които не мога да пия и ми става зле от тях,сякаш организма ми има непоносимост към медикаменти. Понякога се чувствам като оловна ,друг път съм хиперактивна. Това е в общи линии. Чакам мненията Ви с нетърпение.
Активен
xxxx
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #1 -: Декември 13, 2010, 18:01:48 »

спокойно няма нищо неноромално в това което изпитваш и аз сам го изпитвал сащото не ходи лекари няма дати помогнат Усмивчица просто неси наясно с тези работи не се претиснявай  има хора от форума който щети кажат по точно от мен  но като за начало това е хубаво
Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Декември 13, 2010, 18:10:43 »

Мило Моли едно към едно съм минала през това което ти се случва - тръпки,горещия гръб, виждането на точици,мененето на състояния, изписаните антидепресанти и непоносимостта към тях, всичко . И не съм само аз. Ако искаш започни с темите в Необичайни случки, за да видиш колко сме много. После прочети и темите за симптомите на прехода и ще се успокоиш. Нищо страшно не е , и аз се притеснявах докато не си ги обясних за себе си . Седни и си чети спокойно и после пак ни напиши как се чустваш.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Molli
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #3 -: Декември 13, 2010, 22:05:59 »

Сърдечно ви благодаря за отговорите. Ще прочета всичко в сайта.
Активен
ivaqna
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 49

• Град: Бургас
  • In God we trust!

« Отговор #4 -: Декември 20, 2010, 13:12:09 »

Моли имаш ного енергия...което е страхотно сега трябва да се научиш как да я използваш....
    Активен
    nebezida
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #5 -: Март 28, 2011, 19:19:55 »

Усмивчица))))))))))

Значи не съм единствена и не съм болна

Активен
    ivaqna
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 49

• Град: Бургас
  • In God we trust!

« Отговор #6 -: Март 29, 2011, 15:42:45 »

небезида не си болна спокойно  Ухилен има и други като теб
    Активен
    cristo777
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 24

« Отговор #7 -: Април 18, 2011, 23:09:55 »

ох успокоих се значи няма да ходя по доктори а най странното е че освен точиците на мен са ми различни зениците на очите и други хора са го виждали обаче на моменти- като например днес сутринта обаче толкова вече свикнах ....
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #8 -: Април 18, 2011, 23:18:26 »

какви по-точно са ти зениците?
    Активен
    cristo777
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Април 19, 2011, 05:57:28 »

просто едната е по-голяма от другата обаче като се фокусирам в огледало ми се струва че мога да си увеличавам и намалявам може и да си въобразявам знам ли някой път ще се зазаяпам в огледалото и ще си поиграя както казах вече не му отдавам значение но ще мина през чичо доктор да видим какво ще каже  иначе съм със сини очи и зеницата си е черна ако това ме питаш и съм чист кристал и нещо друго ама никой не казва- решила тоя път да разбера ...
    Активен
    cristo777
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Април 19, 2011, 11:31:40 »

мисля че на архангелите когато поискат зениците им стават червено оранжево не мога да го определя точно  ...каква ти е мисълта защо ме питаш за цвета аз не чета много книги и не се интересувам кой какво написал и какво казал обяснявам си ги нещата по мой си начин а повечето просто си ги знам ...не знам от къде но ....
    Активен
    anima
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Април 19, 2011, 12:01:00 »

от известно време усещам нещо което в момента а и назад във времето се е случвало.та усещам  третото око вече доста често все едно вибрира мисля че има и топлина абе странно усещане все едно нещо ровичка мърда.и се засилва вечер преди сън. незнам как да го тълкувам.нормално ли е при пускане на водата да ме хваща ток?
    Активен
    cristo777
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Април 19, 2011, 17:17:24 »

от известно време усещам нещо което в момента а и назад във времето се е случвало.та усещам  третото око вече доста често все едно вибрира мисля че има и топлина абе странно усещане все едно нещо ровичка мърда.и се засилва вечер преди сън. незнам как да го тълкувам.нормално ли е при пускане на водата да ме хваща ток?

споко и аз съм така няма страшно:)))
    Активен
    anima
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Април 20, 2011, 16:08:01 »

cristo 777 като няма страшно дай малко инфо как си ги обясняваш тези усещаня и какво точно значат?та мисълта ми е дали наистина това за което си мисля т.е отваряне на третото око или само си въобразявам?
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #14 -: Април 20, 2011, 17:33:11 »

виждам звездички и фигурки ,странно усещане в стомаха (все едно някой ми изсмуква енергията ) ,зле ми влияят магнитни бури,земетресения и пълнолуние.В присъствието на определени хора не се чувствам добре и после съм като парцал.
    Звездичките ги виждаш не само ти. Виж ги на снимката.
    Когато си близо до хора с проблеми им поемаш проблемите. Има начини на защита.

Активен

Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Няколко въпроса за това което се случва напоследък « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    snifo 21 2523 Последна<br />публикация Февруари 15, 2011, 15:02:13
    от Дом
    Какво са родителите и какво децата?
    За родителите
    Sunshine(sun) 14 1689 Последна<br />публикация Юли 29, 2012, 14:54:18
    от мушу
    Случва ми се нещо много странно..
    Въпроси и отговори
    DennisCobain 1 625 Последна<br />публикация Септември 07, 2012, 12:40:15
    от Ich
    Нещо старо от мен :)
    Послания
    MouseMaiki 0 568 Последна<br />публикация Октомври 16, 2012, 22:06:05
    от MouseMaiki
    Дневникът на ''някой като мен''
    Лични дневници
    Felonious 10 972 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 00:28:49
    от Felonious

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright