Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Диамантени или елмазени деца  (Прочетена 12246 пъти)
krem
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #30 -: Август 28, 2012, 13:30:54 »

Здравей,
Извинявам се за закъснелия отговор, но се бяхме отдали на дълга ваканция, дори без нет Усмивчица

Роден е на 09.06.09, в 11:21 по обяд, София.

Ето едно нещо, което отчитам аз, моето дете изисква много, много енергия под формата на внимание. От малък е постоянно залепен за мен, вярвам в привързаното родителство, но на моменти той иска още и още, наистина ме изтощава докрай. Забелязвам, че и бабите нещо хич не се справят, въпреки, че го виждат инцидентно по празници и ваканции.
Другото е, че пак имаше скок в растежа, както всяко лято и от 2-3 седмици покрай пълното проговаряне изобщо не е толкова кротък и добър и го е обърнал на аз, искам, искам аз, и не, няма, с една особена твърдост и непоколебимост. Колебаех се, че е твърде тих и нежен за диамант, по-скоро към кристал ми клонеше, но сега...

Със сигурност ще погледна линка, интересно ми е, само трябва да поотхвърля малко натрупала се работа. И във форума толкова много съм си набелязала за четене. Не смея да се включа неподготвена, а имам доста да почета за да съм в час какво обсъждате Усмивчица
Активен

just keep your mind open

love actually is all around
Sue
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 292

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #31 -: Август 28, 2012, 16:29:47 »

Крем, по същата привързаност на дъщеря ми към мен и начина, по който търси внимание и контакт (най-вече моментите, в които са и необходими), си правя извода, че търсят емоционално (енергийно) балансиране. Не става въпрос за защита или дундуркане, а именно за уравновесяване на емоциите и почивка.
    Май съм нещо като енергиен хамак за нея
    Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 292

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #32 -: Август 28, 2012, 16:34:21 »

а да! етапът на "не и аз сам" е точно сега. От възрастта е. Мислят си, че са големи и всичко могат и си изпробват силата на егото Усмивчица Това е в третата година.
    Моята госпожица е един месец по-малка от твоето момче.
    Активен
    krem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #33 -: Август 29, 2012, 16:10:58 »

Май съм нещо като енергиен хамак за нея

най-точното определение Усмивчица

надявам се да е от растежа и третата година, защото с тия венера и марс в телец и асцедент в лъв си мисля, че няма да е лесен характер принципно. уж добро и тихо дете, а все успява на неговата да стане.
    Активен

just keep your mind open

love actually is all around
    Speed_Of_Pain
    Румпелщилцхен
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 133

« Отговор #34 -: Септември 03, 2012, 12:56:41 »

чувала съм че доста нови деца идват на земята..ще ми е приятно да разбера какво съм аз!

* 427133_334593663259937_100001279176976_1027077_267230952_n.jpg (79.72 KB, 492x680 - видяно 273 пъти.)
    Активен

Хората трудно намират общ език със себе си, може би защото е трудно да си добър разказвач и търпелив слушател едновременно.
    evelyn
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #35 -: Май 26, 2013, 11:24:45 »

Само да допълня:благодарение на енергията си, диамантните хора са много добри хирурзи;с лекота отсраняват всяко зло, гнойна рана, мръсотия и тнт, не само вмедицината. Но наистина трябва да се научат да владеят енергията си, която може да има определена космическа даденост. Във всеки един случай са ярки, магнетични личности, някои дори малко ароганти, заради огромната им енегия. Затова трябва да се научат да я управляват и умело да я насочват където трябва:-)
    Активен
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Послание от сърцето или послание на Новите деца « 1 2 »
    Послания
    giti 18 6201 Последна<br />публикация Февруари 06, 2012, 04:07:15
    от Ariam
    Звездните деца « 1 2 »
    Други деца на новото време
    delfin 18 11114 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 11:37:08
    от Ariam
    Чудо-деца
    Децата индиго
    delfin 5 2795 Последна<br />публикация Януари 22, 2010, 12:42:31
    от pufi
    Деца Индиго
    Видео клипове
    Админ 2 1874 Последна<br />публикация Февруари 14, 2011, 11:01:41
    от pluton
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3380 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright