Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Диамантени или елмазени деца  (Прочетена 12247 пъти)
Amida
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9

• Град: Варна
  • безкрайна светлина

« Отговор #15 -: Април 23, 2011, 19:35:22 »

Здравейте приятели! От много време не съм писала тук и причината бе най-красивото и хубаво нещо в живота на всяка жена - станах майка!
     Но... Още преди да се роди моето дете имах доста и най-различни преживявания, граничещи с езотеричното, който ще запазя за себе си, но с вас ще споделя друго!
    Както вече бях ви писала, имала съм контакт и с индиго и с кристали. Знаех, че моето дете ще е по-особено, а сега вече със сигурност знам, че то е диамантено дете. И понеже тук видях написани някои неща, мога да ви уверя,че онова нещо,че не се набиват на очи е грешно. Детето ми се отличаваше от другите още щом се роди: повечето бебета не осъзнават къде са след раждането, а моето просто гледаше всичко около себе си с огромните си умни очи. Всички в родилното отделение /лекари, акушерки,персонал/ и аз като майка се чудехме на това малко същество, което току що се е излюпило /образно казано/ и стои и си гледа. Има и други неща, които са уникални: детето ми не остава  без внимание - то е магнит за внимание. Просто привлича погледи... Само на няколко месеца е, но е толкова будно и хич не му трябва време за адаптация и за учене - то е дошло научено. Просто нямам търпение да проговори...
    Активен

Всичко е двойствено; всяко нещо притежава два полюса; всяко нещо има своя противоположност; еднаквото и различното са едно и също; противоположностите са еднакви по своята природа, но са различни по степен; противоположностите се привличат; всички истини са полуистини...
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #16 -: Април 23, 2011, 20:46:15 »

ЧЕСТИТО

На мен също това ,че никога не е гледало като бебе неосъзнато ми правеше най-голямо впечатление , пак се връщам на снимки дето е на един месец и директно си общува ,сетих се че го научих да се напъва ,а беше на 40 дни и ме имитираше. Да знаеш приготви се за високите обороти на които живеят. Моят дивчо е почти на 2 ,не говори много ,но много пее . Оня ден ни ококори с мъжа ми ,че е научил една песен и много думи на английски. Даже и  сега в момента пее - en finally I'm happy llalalalalalala Усмивчица Мисля ,че за незабелязването се има друго предвид. Не са толкова крехки като кристали ,примерно да страдат от болести поради трудно приспособяване - хранителни алергии , нито имат проблема на Индиго да се чустват различни или да проявяват явно супер странности. Някак си знаят как да се справят с всичко и си действат каквото са си наумили все едно всичко им е ясно.Инякаква супер воля,решителност и целеустременост във всичко каквото прави, което естествено ме вади често от строя хахахахаха, щото сега сме на вълната експерименти със кал и пясък ,които се носят от двора в къщи.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Amida
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

• Град: Варна
  • безкрайна светлина

« Отговор #17 -: Април 24, 2011, 21:54:53 »

ХИ -ХИ -ХИ - бързите обороти вече ги усещам. Има много хора дето не си и представят какво е да се гледа дете като моето и излизат със стандартните приказки за гледане не дете. Но, кой каквото си е заслужил - аз не се оплаквам. Знам, че щом е дошло при мен едно че има защо и второ - явно аз е трябвало да съм му майка.
    Аз пък научих моята бебонка да се плези преди да навърши 40 дни
     Има много неща у тези деца, които тепърва предстоят да се проявят и всички са хубави, Аз бих нарекла диамантените ъпгрейта на индиго и кристали, защото проявяват само най-положителните им черти и при това безусловно и без никакво съмнение, че трябва да ги проявят! Затова спете спокойно - диамантите са вече тук и светът ще продължи да съществива под тяхното ангелско крило!!!.
    Активен

Всичко е двойствено; всяко нещо притежава два полюса; всяко нещо има своя противоположност; еднаквото и различното са едно и също; противоположностите са еднакви по своята природа, но са различни по степен; противоположностите се привличат; всички истини са полуистини...
    capitanJ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #18 -: Ноември 10, 2011, 16:27:51 »

Да задам един въпрос. Това че през еди-коя-си година има буум на еди-какви-си деца не означава, че тези деца се появяват за първи път на Земята през тази година нали? Т.е. възможно е човек роден през 60-те или 70-те също да е индиго или диамантен, кристален и т.н. нали?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #19 -: Ноември 10, 2011, 16:39:24 »

Да . Периодите фиксират само масовите вълни
    Активен

Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #20 -: Февруари 21, 2012, 02:32:33 »

Да . Периодите фиксират само масовите вълни
    Тогава аз съм от "немасовите" Намигване
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    {-^-}
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

да

« Отговор #21 -: Февруари 21, 2012, 14:11:40 »

Аз съм чувал че и през средновековието е имало такива деца, но са били малко и потъпкани. И че ако ти си индиго твоето дете ще се роди кристално.
    Активен

Живей за мига
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #22 -: Февруари 22, 2012, 17:19:56 »

Аз съм чувал че и през средновековието е имало такива деца, но са били малко и потъпкани. И че ако ти си индиго твоето дете ще се роди кристално.
    Аз го прочетох в книгата "Душите индиго" :)А какви са синовете ми-нямам представа.
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    мушу
    Неактивен Неактивен

Публикации: 102

• Град: София
  • « Отговор #23 -: Март 13, 2012, 23:57:27 »

Искам да разкажа за моя син. Роден е 1994г. Беше едно ангелче със сребриста коса и сини очи. Много тихо и мило. Навън винаги стоеше до мен. Рядко си играеше с други деца. Никога не е проявявал типичната за деца грубост към животните. Страшно предпазлив. За 17 годишния си живот е разбил коляно може би 2 пъти. Много народ са ме обвинявали, че не наред, че бавно се развива. Даже и баба му и дядо му. Нямаше още една годинка, когато ми посочи един балкон и ми каза "виж куче". Вярно имаше куче. Но видимо за пред другите изглеждаше, че започна да говори в рамките на нормалното. На няколко пъти външни хора са ми посочвали, че той знае или може повече неща за възрастта си. Интересното, че започна да говори доста правилно без паразитни думи и никога не прояви интерес към ругатня, въпреки не особено добрия пример вкъщи. Въпреки, че е много тих, никога в детската градина и в училището не е ставал жертва на по-агресивните деца. Мина някак си до 7 клас с почти отличен успех. Сега учи в НПМГ и е пълен отличник. Учи с лекота и интерес. Няма предмет, който да не му е интересен. Прави ми впечатление, че се отнася с чувство за хумор и разбиране към "тежките" учители, от които другите ревът. Има много хобита. В това число и оригами и японски език. Не че ги учи сериозно. Просто от време на време се присеща и започва... Като малък ме накара да му купя книги за уика и ангели. Ако ми се случи нещо странно, само на него доверявам. Имам чувството, че ако го разкажа на друг, ще престане да ми се случва.
    Не е особено дребен. 1м. 80см. Но се храни доста малко за възрастта си и размерите. Не обича месо. Салатата и плодовете се изяждат винаги. Яде почти без хляб. Обича спагети и картофи. Обича елда, карфиол, броколи, спанак, коприва.
    Обаче за главата се хващам от инфантилността му. Непрекъснато зяпа филми за паронормални и приказни неща. Не мога да си представя някой от моето поколение да не е искал да гледа екшъни. Като малък изобщо не се зазяпваше по телевизия. Никога не се е вманиачавал по някакви идоли типични за поколението му.

От доста години не ме оставя чувството, че до мен е много по високо развит човек от мен. Но никога не разпознах признаци на индигово дете. Освен това, винаги съм знаела, че се познаваме от предишните ни прераждания.

Да ви кажа, че имам и дъщеричка на 2 годинки. И въпреки, че е доста паметлива и доста рано се развива, никога не ми се е сторила особена. По скоро нормално готина. Тихо, тихо, да не чуе баща и.

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #24 -: Март 14, 2012, 18:46:09 »

Мушу-шушо здрасти Усмивчица . Искам да попитам от интерес, защо прецени в Диамантени деца да публикуваш инфото за синът ти ? Търсиш дали е индиго или просто обеснение ,на какво се дължи т.нар странност и особеност ?
    Активен

мушу
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #25 -: Март 14, 2012, 23:50:44 »

Не отговаря на признаците за индиго. Не търся просто обяснение за т.н. странност и особеност.
    Защо ми задаваш тези въпроси?
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #26 -: Март 15, 2012, 00:14:21 »

Питам те точно ,защото не отговаря на индиго , но не отговаря и на диамантени , да те опътя към кристални и преходни Усмивчица
    Активен

мушу
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #27 -: Март 15, 2012, 00:22:58 »

Мое...
    Сигурно не бях внимателна...
    Активен
    krem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #28 -: Август 03, 2012, 15:57:42 »

ж. Юпитер – Нептун – Хирон в 26 градус на Водолей ,срещу Уран в 26 градус на Риби.

От 22 май до 11 юли 2009 Юпитер-Нептун-Хирон са в 26 градус на Водолей, когато Уран е в 26 градус на Риби.
    Отбелязахме по –горе за взаимното възприемане между Уран и Нептун . Сега тази обмяна е още по-мощна, защото Юпитер съвпада с Нептун. Разбира се ние знаем ,че Нептун управлява Риби, но не сме отбелязали все още ,че Риби имат двама владетеля – друият е Юпитер. Както се вижда взаимното  възприемане става все по –богато, защото всички владетели са на място. Участието на Наскърбения лечител Хирон тук е твърде удивително, защото той  предизвикава висши проявления на пробуждане. Екгарт Толе пише в неговата книга Силата на Сега – Ние няма нужда да страдаме повече да достигнем  Просветление.
    Разбирането на пълния ефект от такава необичайна планетарна комбинация естествено е над нашите разбирания, но нека да кажем няколко думи  с надеждата,  че те ще предизвикат инспирации и дори даже божествено просветление.
    В системата от седем чакри  ние имаме 3 долни чакри ,олицетворяващи нашата инстиктивана ( животинска природа). После имаме 4та и 5та – нашата човешка природа и 6та и 7ма – нашата божествена природа. Има тънък воал между 6та и 7ма  чакра, позволяващ им да функционират като 2 различни нива  на съзнанието. Човешките същества са прогрмирани да достигнат тяхната пълна реализация и когато това се случи, воалът се разтваря и 6та и 7ма чакра се сливат.Експлозия от светлина се появява и човекът се обгръща в ярък ореол.
    Взаимното възприемане между Водолей – 6та чакра и Риби -7ма чакра беше активирано в последните няколко месеца ,от което  човечеството преживява ускорение, което повдига воала. Бебетата родени през това време ще имат много тънък воал ,ако въобще имат такъв .Тяхното присъствие сред нас докато те носят такава висока вбибрация,  само ще продължи да ускорява нашето собствено пробуждане във висшите нива на съществуване.
    Това е страхотна  новина, но тя носи и своите предизвикателства. Най-проблематично през последните години ще бъде заземяването. Новородените ще имат нужда от помощта на лечители ,за да могат да се свържат с тяхните долни чакри. Повечето хора също ще спечелят от такъв вид помощ.

Eona Lightholder прочетох по-сериозно тук, както ме посъветва.
    роден е на 09.06.2009г., попада в периода описан в цитата, а също в периода на съвпад на Венера и Марс в Телец.

наблюдател на света е едно от точните определения за него, още от раждането е със широко разтворени очи и сякаш попива всичко. гледа осъзнато е също точно определение още в първите му дни.
    обича да стои отстрани и да наблюдава хората. чак ми е ставало неудобно понякога като застане до някоя пейка в парка и просто наблюдава, хората, които си говорят седнали там .

иска ми се да има повече инфо за тези деца, усещам, че е важно да преминат през детството максимално незатормозени със стари стереотипи в мислене и поведение, но понякога е трудно. колкото е мило, послушно и добро дете, толкова е и понякога абсолютно инатче което успява всеки да пречупи да стане на неговата.
    а е и с асцедент лъв, което не улеснява нещата...

има ли някакво особено значение този 26 градус, защото гледам сега, че Меркурий му е в 26 градус на Телец, а асц. в 26 на Лъв? не съм много навътре в астрологията.

и нещо друго което ми направи впечатление, което предполагам е без значение, но ми направи впечатление - формата на картата му - прилича ми на кристал или диамант.

http://img641.imageshack.us/img641/8303/astrow2gw09nikolahp4183.gif
    Активен

just keep your mind open

love actually is all around
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #29 -: Август 03, 2012, 17:46:53 »

Здрасти Креми ,

Да ти кажа астрологическото описание на Диамантената вълна едвам го преведох , защото и аз нищо не разбирам от астрология.Усмивчица
    Ако Даянка влезне тези дни ,може да я помолим да разгледа наталната карта. Това естествено не доказва ,че всички деца родени в този период носят всички характеристики , но определено се отчита масовостта , все повече и повече. Хубаво ме посещаш да проверя за нови наблюдения. Ние с няколко мами и приятели от вчера гледаме ,как съвпада това с определенията от Human Dezign,  това е система комбинация между астрология и кабала и тнт. и е много интересно ,макар аз от вчера го разглеждам и ми е доста мъгла .
    Ако ми се проясни повече Усмивчица ще публикувам тук. Та определено се отличава това поколение и в изчисленията и във вече все повече отразяване от родителите ,че има нещо ,което нали не е както е било Усмивчица)))) Това може да се каже ок - разлика в поколенията , но това са все още наблюдения при дечица ,необременени от общество , масово съзнание и егрегори ,което показва че се наблюдава явление, неотчитано досега в поколенческите разлики.

Една от главните идеи на този форум е информирането по този въпрос за да бъде постигнато това ,което и ти желаеш.
    Те да бъдат приемани и безпроблемно да следват пътя и мисията си.

Ако имаш желание можеш да ми изпратиш час и място на раждане за изследването ,което правим спрямо съвпаденията в Human Design. Иначе какво е това можеш горе-долу да разбереш от тук http://www.humandesign-bg.com/bg/kakvo-e-hyuman-dizajn

Аз ще прегледам за повече нова информация .

Активен

Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Послание от сърцето или послание на Новите деца « 1 2 »
    Послания
    giti 18 6201 Последна<br />публикация Февруари 06, 2012, 04:07:15
    от Ariam
    Звездните деца « 1 2 »
    Други деца на новото време
    delfin 18 11114 Последна<br />публикация Декември 20, 2012, 11:37:08
    от Ariam
    Чудо-деца
    Децата индиго
    delfin 5 2796 Последна<br />публикация Януари 22, 2010, 12:42:31
    от pufi
    Деца Индиго
    Видео клипове
    Админ 2 1875 Последна<br />публикация Февруари 14, 2011, 11:01:41
    от pluton
    Индигови деца или деца под индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3380 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:36:57
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright