Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пожелания за 2011 година  (Прочетена 5436 пъти)
Evolution
Гост
« -: Декември 09, 2010, 01:18:09 »

Наближава нова година!

Какво ще си пожелаете да се осъществи във вашия живот през новата 2011 година?

« Последна редакция: Декември 11, 2010, 14:14:55 от indigo » Активен
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #1 -: Декември 09, 2010, 02:11:40 »

Благодаря за интересната тема...Усмивчица

Пожелавам си да присъствам повече в сегашният момент.

Пожелавам  да се осъществи всичко което би донесло повече Любов и Радост в живота на всички ни,СЕГА!

Нека се осъществи всичко което сам съм си привлякъл и привличам сега!
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Декември 09, 2010, 03:00:48 »

Пожелавам си близнаци - момченце и момиченце Усмивчица
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
JuJkA [Sunshine]
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 38

• Град: Разград
  • « Отговор #3 -: Декември 09, 2010, 05:21:51 »

Искренно се надявам желанията на всички да се сбъднат Усмивчица А за мен си пожелавам много здраве и любов, както и баща ми да е жив и здрав Усмивчица
    Активен

Music Makes Me Happy
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #4 -: Декември 09, 2010, 11:37:05 »

В личен план си пожелавам през 2011г. да не се отклонявам от пътя, който съм си заложил.

Имам и пожелание за форума, потребителите, които пишат в него да осъзнаят, че думите имат сила голяма, и да се научат да ги използват целенасочено за благи дела и да се замислят повече за последствията от думите, които използват тук във форума.
    Активен

Amica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

• Град: София
  • Om tare tutare ture soha

dimitrina.hristova
    « Отговор #5 -: Декември 10, 2010, 20:54:37 »

Пожелавам си през 2011 да ми е по-леко и също все повече хора да осъзнават кои са те всъщност. За да може като споменавам думи като душа, водачи и ангели да не ме мислят за полудяла! 

Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Love is the Аnswer !

« Отговор #6 -: Декември 10, 2010, 21:30:13 »

Хмм..аз какво бих си пожелала...едно ново начало..изпълнено с много щастие ..любов..сила..вяра..надежда..много цели..мечти..да се гмурна ..да се отворя за нещата,които искам..за живота...да намеря центъра в себе си..да открия и да достигна до извора в себе си..

http://www.pozitivnoto.info/2009/12/pismo-do-dqdo-koleda-s-nqkolko-jelaniq.html
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Рай
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #7 -: Декември 10, 2010, 23:30:52 »

Amaranth много хубави пожелания си дала. Ще ги публикувам и тука да се виждат

~ Искам и тази година, ангелчетата, които ще запалят коледната звезда у дома, да посипят звезден прашец по пътя си, така че нито един лош човек, страшна болест или дори лоша мисъл, да не могат да доближат дома ми и да докоснат обитателите му...

~ Искам добрите хора да са тук дълго, а не да си тръгват първи...

~ Искам лекарите и адвокатите да са безработни и да няма болни, гладни, и бездомни...

~ Искам любовта да лекува всичко Сега, а не да чака Времето да й свърши работата...

~ Искам звездите да светят толкова ярко, че да показват пътя на самотните сърца към техните звездни половинки...

~ Искам състраданието да се раздава в аптеките срещу рецепта, подпечатана с целувка...

~ Искам майките да плачат само от радост, а камбаните да бият само за празник...

~ Искам бонбоните да са пълни с крем Щастие, а цветята никога да не увяхват...
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Декември 11, 2010, 00:38:02 »

За 2011 пожелавам, поне няколко души от тези, които се смеят празно и плачат празно, да намерят себе си... Да се смеят и да плачат от себе си...
    Активен
    Мария Го
    Гост
    « Отговор #9 -: Декември 11, 2010, 14:28:14 »

Искам всички близки да сме живи и здрави!
    Сестра ми да има бебета!
    А ние къща!
    Само усмивки и оптимизъм!
    Активен
    Стела
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• « Отговор #10 -: Декември 11, 2010, 21:01:36 »

Моите пожелания за 2011 са за сме здрави, да умеем да се радваме на това, което имаме, да ценим най-малките хубави неща, да се усмихваме повече, да искаме да бъдем по-добри и да вярваме, че животът може да бъде прекрасен.
    А за себе - нека продължа по пътя, по който сякаш без да искам съм поела, но който като че ли е най-важният в живота ми - пътя към себе си.  Усмивчица
    Активен

"Есть только миг между прошлым и будущим. Именно он называется жизнь."
    GavriL
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 34

« Отговор #11 -: Декември 12, 2010, 11:52:26 »

Пожелавам си всички да се развиваме в положителен план и късмет да следва всички наши начинания и да успяваме във всичко . Пожелавам си всички да са живи и здрави и просто да се радват на живота такъв какъвто е !
    Активен
    ...
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 65

« Отговор #12 -: Декември 18, 2010, 20:56:42 »

Първо пожелавам на всички във форума здраве, щастие, път, осеян със светлина и любов, защото хора като вас са бъдещето ни. Пожелавам на целия свят все повече и повече от човешките създания да поемат пътя на доброто и духовното, за да се насладим на едно прекрасно съществувание.
    А на себе си желая здраве и воля да се развивам в поетата посока. Пожелавам си пътеводна звезда, която да ме закриля и напътства - пожелавам я на всеки от вас, мили хора! Нека новата година сбъдне всичките ви мечти!
    Активен
    ЕМИЛИЯН :)
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Любовта е по силна от всичко

« Отговор #13 -: Декември 22, 2010, 17:03:59 »

Пожелавам на абсолютно всички весело изкарване на коледните празници и на новата година нека тази 2011 г. има повече Любов към всичко живо нека се отворят повече сърца и да се осъзнаят повече хора в една или друга степен и нека изпратим в новогодишната вечер Любовта си към Майката Земя.
    Бъдете щастливи всички изпращам Любовта си към вашите добри сърца
    Довиждане от мен ще се видим през новата година...
    Активен

Познах добро и зло, грях и добродетел, правда и неправда;съдих и ме съдиха;минах през рождение и смърт, радост и мъка, рай и ад; и накрая разбрах, че аз съм във всичко и всичко е в мен.
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #14 -: Декември 22, 2010, 20:15:33 »

Пожелавам в любов на всички!
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    "Писание за любовта" - Йогананда
    Послания
    nia.boneva6 1 1733 Последна<br />публикация Февруари 01, 2012, 04:33:12
    от mirokiriakov
    Овладяването на Любовта - Дон Мигел Руиз
    Книги
    DArkAngel 13 2744 Последна<br />публикация Ноември 22, 2010, 16:38:52
    от DArkAngel

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright