Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 ... 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: КАМПАНИЯ да дадем ЛЮБОВ поне на един ДОМ ЗА СИРАЦИ!!!!  (Прочетена 4645 пъти)
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « -: Декември 07, 2010, 11:14:06 »

Нека направим нещо заедно и от сърце защото аз знам,че го можем!!! Да отворим сърцата си за тези малки същества които толкова много бленуват да бъдат обичани и жадуват за малко внимание.Всички ние сме достатъчно чувствителни и състрадателни.Отворете сърцата си и дарете от любовта си и ще бъдете щастливи защото ще ви се върне!
    Щом можем да се събираме за да се забавляваме заедно можем и да отделим някаква сума пари или кой каквото може за една благородна кауза! Нека запомним тази година с доброто дело което ще направим и вярвам,че това ще бъде най-добрия завършек!
    Слагам начало на кампанията и се надявам на вашите благородни сърца,че ще ме подкрепят!!!
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #1 -: Декември 07, 2010, 11:22:38 »

Аз те подкрепям за идеята !!! Усмивчица
    И ще се включа с каквото мога.. Усмивчица
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #2 -: Декември 07, 2010, 11:35:50 »

Вече сме трима Усмивчица
    Активен
    taken
    Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #3 -: Декември 07, 2010, 12:20:40 »

Бройте ме и мене , това ще бъде едно мое сбъднато желание  Усмивчица Сърце
    Активен
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #4 -: Декември 07, 2010, 13:05:59 »

И аз съм с вас !!!
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Soenya
    Гост
    « Отговор #5 -: Декември 07, 2010, 13:08:29 »

Усмивчица И аз съм ЗА това прекрасно начинание Усмивчица
    Активен
    Рай
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 42

« Отговор #6 -: Декември 07, 2010, 13:39:58 »

Искам да допълня само поста на stefanica, понеже съм участвал в много благотворителни кампании. За жалост хората, нямат много пари да отделят(такива са времената), но основните неща, които се събират са: дрехи, храна, обувки, играчки и всичко останало, което сметнете, че може да послужи по-добре на едно сираче.

От опит знам, че дечицата се радват много на подаръците и лакомствата. Ако се събере сума пари, е хубаво да се накупят подаръци и лакомства, защото от опит мога да ви кажа, че паричните дарения обикновено отиват за административни разходи.

Нека отворим сърцата си!
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #7 -: Декември 07, 2010, 13:51:06 »

Определено идеята ми е не да се дават паричните средства а да се купят неща които биха ги зарадвали.А що се отнася до нещата които можем да дарим като дрехи и тн,нека не са неща които вашите собствени деца не биха носили повече.Както има случаи да се даряват скъсани дрехи и тн за съжаление а това би ги накарало да се чувстват....
    Активен

Sine Wave Zero
    Неактивен Неактивен

Публикации: 336

« Отговор #8 -: Декември 07, 2010, 14:05:55 »

От другата седмица и аз ще мога. Ще се свържем допълнително Усмивчица
    Активен
    Soenya
    Гост
    « Отговор #9 -: Декември 07, 2010, 14:06:48 »

Идват най-жизнерадостните семейни празници:) Те не са само празници,а и символ на любовта,човечността и силната връзка между семейството и приятелите. Идеяата не е само да се дарят дрехи, играчки и лакумства. Тези дечица трябва да почувстват любов, това че някой го е грижа за тях, че не са забравени от света и хората. Самата среща и емоцията ще ги държи с месеци. Нека всеки отдели каквото може,но и нека отидем заедно всички и ги зарадваме с внимание и нежност. Усмивчица))))
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #10 -: Декември 07, 2010, 14:11:03 »

Небесното Ангелче, Психея и Кери събираха дрешки,храни и играчкkи за дома във Ветрен.
    Може би ще влезнат днес да разкажат как вървят нещата там. Със събраните средства купуват памперси, млека и храни. Този дом е за дечица от 0 до 3 годинки.
    Другото което си мисля е за домове за възрастни хора, където могат да се събират големи дрехи . В провинцията има такива , където положението е ужасно окаяно.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    stefanica
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Декември 07, 2010, 14:13:08 »

Успяхме да изберем дома и той е: Дом за медико-социални грижи за деца от 0 до 3г. "Перник"  брой деца 45   
    Къде се намираме:
           Населено място: Перник 2300
           Област: Перник

това от което разбрах,че се нуждаят е :играчки за деца до 3 годишна възраст,бебешка козметика-кремчета,сапунчета,прах за пране за бебета,памперси от 4 до 9кг и от 9 до 18кг .
     До 18 се надявам да сме събрали средствата когато доколкото разбрах ще има пак среща на форума.А и така се разбрахме с директорката на дома.
    Активен

nre
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 129

« Отговор #12 -: Декември 07, 2010, 14:48:53 »

Адмирирам силно подобни каузи!

Специално за предложението на @stefanica за помощ на Дом за медико-социални грижи за деца от 0 до 3г. можем да съберем пари и да закупим консумативи, които да закараме в дома.

Иначе подобно на @Soenya смятам, че за по-големи деца бихме могли да се ангажираме и да се опитаме да дарим нещо в духовен аспект - да комуникираме с тях, да стимулираме моралните им ценности и добродетели, да намалим чувството на отхвърленост от обществото. За целта ще е необходимо индивидуално отношение към тях и аз съм готов за такава дейност.

Нека осъществим първото дариние до 18-ти декември и после можем да обсъдим такава идея.

Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #13 -: Декември 07, 2010, 14:50:20 »

Хубава идея, макар че обикновено всички покрай Коледа се сещат, а след това сирачетата (междудругото не всички са сираци, а просто родителите им са си ги оставили на пансион и дори е невъзможно да ги осиновиш) тънат в забрава цяла година... А те така се радват на вниманието Усмивчица  Не може да се опише, трябва да го усетите Усмивчица

За малко деца всички знаем от какво имат нужда. Имам желанието обаче, да дам една идея за понататък... Децата, които са по-големки има нужда от добра подготовка за старт в живота, да имат хобита, да умеят да работят с компютър и т.н. Би било чудесно, ако всяка седмица например се организира някакво такова мероприятие в някой дом, ако ще и за куклен театър да е Усмивчица Също така могат да се дискутират много от темите, които ги вълнуват, да се правят курсове по йога, медитации и т.н. Естествено организацията не е лесна и се иска подкрепа от директорките на домовете и най-вече време и желание за работа без заплащане. Защото нищо наистина важно в тоя живот не се купува с пари и те не бива да са цел Усмивчица Или ако някой знае подходящо безплатно място, където да се провеждат такива мероприятия и да се информират. Един по-добър свят е възможен само ако повярваме в него.

Другото, което се сещам е да се потъси отговорност от хората, които оставят децата си и не може никой да ги осинови. Какво е това безумие - не искам да го гледам, ама си е мое? Може да се направи петиция и да се потормозят малко господата ненародни представители и други оргазнизации Усмивчица

Само заедно можем да създадем един по-хубав свят Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #14 -: Декември 07, 2010, 17:48:14 »

Хрумна ми нещо . Знам къде е склада на Ганчев - пюренцата. Като съберем пари не може ли да ги помолим да купим пюренца на заводски цени -  ще са повече , пък могат и да се съгласят да дарят някое друго пюре.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Страници:  [1] 2 3 ... 6   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Тибетската Медитация по любов
    Духовни учения
    Reiki 0 1539 Последна<br />публикация Март 23, 2011, 16:57:47
    от Reiki
    Всеки ден прави, поне, едно добро
    Моите сънища
    sianna 8 1322 Последна<br />публикация Юли 23, 2013, 14:08:54
    от endimion
    Дома за сираци на Отец Иван в Нови хан
    Инициативи
    Мила 11 2406 Последна<br />публикация Декември 26, 2011, 00:14:15
    от Мила
    Дванадесети дом
    Астрология и нумерология
    ani13 4 1361 Последна<br />публикация Септември 05, 2013, 05:27:10
    от Wednesday
    Да спасим Арктика-кампания на Грийнпийс
    Инициативи
    Ru Alfa 9 655 Последна<br />публикация Юли 04, 2013, 02:05:53
    от Свързан

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright