Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Индиго ли е вашето дете, характерни черти  (Прочетена 20357 пъти)
Wiki_
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: София
  • « Отговор #30 -: Май 14, 2012, 11:05:16 »

Здравейте.На 11 години съм и видях "теста" и го разгледах.Ето какво ми излезе накрая:

1. Притежава ли вашето дете свръхчувствителност на границата със свръхестественото, или ясновидски способности?

2. Държи ли се добре само когато е само, сред природата или общува с животни?

3. Има ли способността удивително точно да чувства неправдата?

4. Като са го преглеждали имало ли е съмнения за аутизъм, нарушение на концентрацията на вниманието/ADD или хиперактивност/ADHD?

5. Вашето дете има ли чувството, че е дошло на планетата с много важна мисия (дори и да не знае какво точно е това)?

6. Говори ли вашето дете за цветята и света около хората?

7. Разстройват ли го неща, които изискват систематичност/ритуалност, а не изобретателност и съобразително мислене?

8. Вашето дете изпада ли в ярост, свързана със световните проблеми, замърсяването на околната среда, корупцията на правителството и войните?

9. Има ли вашето дете, някакъв свой, според него, по-добър начин, за това какво трябва да се прави удома и на училище?

10. Изпитва ли трудности при общуване с абсолютен авторитет (авторитет, който не предлага избор или обяснения)?

11. Има ли у вашето дете силно чувство за собствена значимост, чувство за това, че е «достойно да бъде тук»?

12. Споменавало ли е някога, че нещо ще се случи преди това да стане факт?

Отговори:

1.Съвсем е слабо.Веднъж сънувах нещо и ми се сбъдна...
    2.Като цяло се държа по-добре сама или сред природата.Признавам си,че  обожавам животните и им  говоря като на хора.
    3.Неправдата винаги я усещам.
    4.Абсолютно и категорично-Не!
    5.Смятам,че да,но от известно време това чувство изчезна.
    6.Говоря за много неща.Има ли кой да ме слуша не си затварям устата,но отговорът ми е да.
    7.Не.
    8.Много се ядосвам,когато хората разрушават природата или вредят на животните.
    9.Определено
    10.Не мисля...
    11.Преди години да,но вече не.
    12.Ами...да!

Като реших теста мисля,че вероятността да бъда индиго е наистина голям!
    Активен
    Soldier
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 20

« Отговор #31 -: Май 14, 2012, 11:46:04 »

Здравейте.На 11 години съм и видях "теста" и го разгледах.Ето какво ми излезе накрая:

1. Притежава ли вашето дете свръхчувствителност на границата със свръхестественото, или ясновидски способности?

2. Държи ли се добре само когато е само, сред природата или общува с животни?

3. Има ли способността удивително точно да чувства неправдата?

4. Като са го преглеждали имало ли е съмнения за аутизъм, нарушение на концентрацията на вниманието/ADD или хиперактивност/ADHD?

5. Вашето дете има ли чувството, че е дошло на планетата с много важна мисия (дори и да не знае какво точно е това)?

6. Говори ли вашето дете за цветята и света около хората?

7. Разстройват ли го неща, които изискват систематичност/ритуалност, а не изобретателност и съобразително мислене?

8. Вашето дете изпада ли в ярост, свързана със световните проблеми, замърсяването на околната среда, корупцията на правителството и войните?

9. Има ли вашето дете, някакъв свой, според него, по-добър начин, за това какво трябва да се прави удома и на училище?

10. Изпитва ли трудности при общуване с абсолютен авторитет (авторитет, който не предлага избор или обяснения)?

11. Има ли у вашето дете силно чувство за собствена значимост, чувство за това, че е «достойно да бъде тук»?

12. Споменавало ли е някога, че нещо ще се случи преди това да стане факт?

Отговори:

1.Съвсем е слабо.Веднъж сънувах нещо и ми се сбъдна...
    2.Като цяло се държа по-добре сама или сред природата.Признавам си,че  обожавам животните и им  говоря като на хора.
    3.Неправдата винаги я усещам.
    4.Абсолютно и категорично-Не!
    5.Смятам,че да,но от известно време това чувство изчезна.
    6.Говоря за много неща.Има ли кой да ме слуша не си затварям устата,но отговорът ми е да.
    7.Не.
    8.Много се ядосвам,когато хората разрушават природата или вредят на животните.
    9.Определено
    10.Не мисля...
    11.Преди години да,но вече не.
    12.Ами...да!

Като реших теста мисля,че вероятността да бъда индиго е наистина голям!

Не искам да бъда груб , но казвали ли са ти , че освен това дразниш и хората ?
    И да си индиго какво от това ? Аз съмия незнам индиго ли съм кристал ли съм кво съм ... но не ме интересува защото преди всичко сме хора Усмивчица Престани с тия глупости инди ли съм не съм ли ...
    Активен
    rosi_999
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #32 -: Май 16, 2013, 19:16:27 »

Веднъж четох една книга за индиговите деца... всичко изглеждаше ОК и достоверно до момента, в който едно от децата каза, че вярвало в Исус и Дева Мария всеки, който познава езическите религии знае, че това са крадени личности
    Активен

Влюбените хора живеят в свят, изпълнен с любов. Гневните хора живеят в свят изпълнен с гняв, същия свят...
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Едно дете индиго за аурата и още нещо
    Децата индиго
    delfin 11 4349 Последна<br />публикация Септември 20, 2009, 09:32:46
    от Инил
    Характерни черти на децата индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3591 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 22:22:24
    от Админ
    Как да разпознаем едно дете-индиго?
    Децата индиго
    Админ 0 4985 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:19:42
    от Админ
    Дете Индиго онлайн « 1 2 3 4 »
    Послания
    pluton 48 11521 Последна<br />публикация Октомври 09, 2012, 12:50:30
    от Stan
    Как да кажа на родителите ми че съм дете Индиго ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    ivanova_0606 17 2382 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:00:18
    от my life...

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright