Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Индиго ли е вашето дете, характерни черти  (Прочетена 20467 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #15 -: Септември 28, 2010, 18:08:53 »

Добре дошла!
Аз съм на мнение, че си напълно в ред с мисленето, личи си.
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #16 -: Септември 28, 2010, 18:21:24 »

Добре, де, сладури! Онзи ден майка ми се появява на вратата с боен вик - " ТИ СИ ИНДИГОВА!!!". Аз стоя и я гледам с пръст в уста. Та, свалих си слушалките и й позволих да ми обясни. Майка ми си обяснява всичките ни проблеми с това, че съм някакъв "изрод", един вид. Да, като малка /4-9 години/ бях хиперактивна и купища психари ми предписваха какви ли не хапове, който аз отказвах, отказвам и ще отказвам да взимам!!! Много се извинявам, но съм напълно ок с главата! После следваше една апатия от всичко и всички, но това беше не защото съм странна, а защото светът е скапан и хората се самоунищожават/ нямам нищо против това всички са лъжливи лицемери/, но и унищожават самата планета, а и много животински видове!!! Знаете ли, че след 100/ 200 години от жабите ще оцелее само краставата!!! Сега съм малко по- голяма и вече съм отвратена от системата/ което мисля, че е нормално за всеки тийн/ Не искам да съм излята в калъп, не искам да ме карат да уважавам хора, който не са постигнали нищо в живота си и абслютно ми е писнало от постоянната рутина!!! Знаете ли, че в българските училища хората с таланти биват разигравани и унижавани само защото са различни, знаете ли, че една простичка учителка може да съсипе бъдещето на един ученик само защото той отказва да се впише в нейните изисквания!!! А, междувременно министерството на образованието и това на културата / Тъй като съм възпитаничка на НГДЕК/ са с вързани ръце! Държавата е направила така, че дори министъра не може да гласува в полза на ученика! Та, кажете ми, трябва ли само да седим и да си приказваме за невероятните индигови, кристални, шарени, бемнеби и каквото още там има деца, без да правим каквото и да е те да се чувстват на място!!! Защото, според това, което прочетох тук, те имат нуждата да са приети иначе избиват на агресия, не че няма за какво. Как обществото подтиква такива деца?!? Да ви кажа ли - НИКАК!!! Те биват отхвърляни и мачкани до момента, в който просто нямат за какво повече да живеят!!! И не само те, а и всеки тийн, така,че не знам каква съм, но стига вече с тези приказки и размишления и анализи!!! Дойде време за ДЕЙСТВИЯ!!! Време, когато трябва да започне да се чува гласа на народа, родителите и самите деца!!! А, това няма да стане само с приказки! Трябва хората да са готови да отстояват своите права и тези на децата си! Време е да спрем да мислим толкова за себе си, като отделни индивиди и да започнем да мислям за себе си, като общност! Защото никой не е постигнал нищо сам!

С цялото ми уважение и възхищения от сайта
Сю

Лол,и аз съм от НГДЕК!!! :)Кой клас си?

Тотално съм съгласен с думите ти,междудругото!Ето,хора,ето-още един иска да срутим всичко и на негово място да построим нещо ново!

И сега,аз мисля,че упсях най-сетне да облекча негодуванието в душата си-направих си блог,в който ще пиша за проблемите на България и ще опитам да събирам хора,които един ден,биха ми помогнали да основа...какво се пошегува днес един приятел...Четвъртия райх! Усмивчица
Активен
Bloody_Sue
Кърватата Сю
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #17 -: Септември 28, 2010, 19:26:30 »

Ще се радвам да споделиш блога с нас, или мен лично. Аз съм зайка вече втора година.
Активен
Аэ съм
Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #18 -: Септември 28, 2010, 19:29:08 »

Блога го публикувах във темата "Говорилня",ама ето го пак: Усмивчица

http://budeshtenabulgaria.blogspot.com/2010/09/blog-post.html

Ето-,по-надолу е и другата час.т. Усмивчица
Активен
prikazka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

« Отговор #19 -: Ноември 20, 2010, 17:09:03 »

Понеже току що се регистрирах тук и ми е първо мнение

Искам да питам, а вие ще ме извините ако не питам на правилното място...
Та искам да питам за разликата м/у индигови и кристални деца...предполагам е дискутирано, но ме насочете към темите ако е така

И още нещо, този сайт има ли нещо общо със сайта бг-мамма?
Активен
giti
Гост
« Отговор #20 -: Ноември 20, 2010, 17:38:14 »

Здравей Маргало и добре дошла!

Не, форума няма нищо общо с бгмама.
Разликата между индиго и кристал каква е ли... Ами ще го кажа възможно най-кратко и опростено според моите виждания (и с малко метафора Плезещ се): От няколко месеца използвам Windows 7, който е усъвършенстван компилативен вариант на windiws XP и Vista (комбинация на 2-та вида, като са взети плюсовете им) Ето това са кристалните деца: по-добър "софтуер", изчистен от грешките и минусите на предните два Намигване
Активен
prikazka
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

« Отговор #21 -: Ноември 20, 2010, 17:44:41 »

Активен
Вени
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Ноември 22, 2010, 13:13:11 »

Моля да ми кажете дали това дете е индиго?

* astro_w2at_04_niki_dobrinov_hp_35976_29148.gif (55.39 KB, 670x471 - видяно 570 пъти.)
Активен

Bloody_Sue
Кърватата Сю
*
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: Ноември 30, 2010, 22:02:29 »

Чувствам се със стар софтуер... Не бяхме ли всички уникални?!? Ухилен
Активен
Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #24 -: Ноември 30, 2010, 22:53:58 »

Не бяхме ли всички уникални?!? Ухилен
    да, но понякога заради стария ни човешки софтуер трудно си го спомняме....

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Buggatti
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2

« Отговор #25 -: Април 30, 2011, 22:47:23 »

Добре аз си направих тест за деца-индиго и съм "че детето ви се е появило на света с индигов "калъф" върху основния си цвят. To притежава много от качествата на индиговия цвят и на индиговата личност и е истинско дете на новото време, което ще помогне на човечеството да се преобрази през новото хилядолетие. Но това дете не е стопроцентово индиго." (с тоя резултат) КАК мога да се свържа с некой дето разбира повече за да поговориме Хммм??
    Активен
    сиса
    Гост
    « Отговор #26 -: Юли 06, 2011, 07:12:25 »

Извинете, но никой ли не смята, че тези характеристики, включително и синята аура, са породени не от нещо друго, а именно от техническия прогрес, промяната на обществото и замърсяването на природата??? а кристалните деца-от изключително масовото навлизане на компютърните и ядрени технологии в живота??? Защо всички търсят под вола теле? Аз мисля че всичко си е в реда на нещата и това, че са по-различни от предишните поколения не значи нищо. Но прави сте, че трябва да се промени отношението към по-артистичните и различни деца.всъщност на всяко едно дете трябва да се обръща специално внимание според нуждите му!
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #27 -: Юли 06, 2011, 13:29:30 »

Бих ти препоръчала да изгледаш филмчетата Паранормални деца и пак да сe опиташ да го обясниш с НТП само. Всеки се опитва да си обеснява нещата с разума, но чак когато отвори всичките си сетива, започва да му става ясно.Причините за появата им са и тези ,но и много други. Има ги описани на много места в форума.

http://indigota.com/index.php?topic=2503.0

.
    Цитат
    всъщност на всяко едно дете трябва да се обръща специално внимание според нуждите му!

С това съм напълно съгласна.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Svetoslav
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 55

всичко е наред

« Отговор #28 -: Август 09, 2011, 12:32:06 »

Твърдо ДА !
    Здравейте , на всички пришълци от безкрайния космос , на тези които се чувстват малко по-различни от масата , на тези които не търпите да ви се казва как трябва ,а казвате убедено как наистина трябва жалко много малко хора биха ви обърнали внимание . Е спокойно аз съм един от вас ( естествено медицината ме категоризира като душевно и психически разтроен в това число и майка ми смята че трябва да се пенсионирам - сре4ден пръст за тях за да стане интересно и за всички ониза които и вас включват в категории категорийки и категорийчици .Не се мъчете да изчислявате индиго ли сте или не ако сте ще сте го усетили малко след като сте се родили !
    Е вече не сте сами . Светослав Петров 7911086660
    Активен

Колкото различни звезди има на небето - толкова различни хора има и на земята .
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 96

« Отговор #29 -: Октомври 24, 2011, 13:46:10 »

От всичкото,което прочетох останах само с мисълта,че Всевишния винаги е подготвен и е Абсолютно гениален !
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Едно дете индиго за аурата и още нещо
    Децата индиго
    delfin 11 4397 Последна<br />публикация Септември 20, 2009, 09:32:46
    от Инил
    Характерни черти на децата индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3636 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 22:22:24
    от Админ
    Как да разпознаем едно дете-индиго?
    Децата индиго
    Админ 0 5037 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:19:42
    от Админ
    Дете Индиго онлайн « 1 2 3 4 »
    Послания
    pluton 48 11640 Последна<br />публикация Октомври 09, 2012, 12:50:30
    от Stan
    Как да кажа на родителите ми че съм дете Индиго ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    ivanova_0606 17 2449 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:00:18
    от my life...

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright