Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Индиго ли е вашето дете, характерни черти  (Прочетена 19771 пъти)
giti
Гост
« -: Юли 13, 2009, 17:40:23 »

1. Притежава ли вашето дете свръхчувствителност на границата със свръхестественото, или ясновидски способности?

2. Държи ли се добре само когато е само, сред природата или общува с животни?

3. Има ли способността удивително точно да чувства неправдата?

4. Като са го преглеждали имало ли е съмнения за аутизъм, нарушение на концентрацията на вниманието/ADD или хиперактивност/ADHD?

5. Вашето дете има ли чувството, че е дошло на планетата с много важна мисия (дори и да не знае какво точно е това)?

6. Говори ли вашето дете за цветята и света около хората?

7. Разстройват ли го неща, които изискват систематичност/ритуалност, а не изобретателност и съобразително мислене?

8. Вашето дете изпада ли в ярост, свързана със световните проблеми, замърсяването на околната среда, корупцията на правителството и войните?

9. Има ли вашето дете, някакъв свой, според него, по-добър начин, за това какво трябва да се прави удома и на училище?

10. Изпитва ли трудности при общуване с абсолютен авторитет (авторитет, който не предлага избор или обяснения)?

11. Има ли у вашето дете силно чувство за собствена значимост, чувство за това, че е «достойно да бъде тук»?

12. Споменавало ли е някога, че нещо ще се случи преди това да стане факт?

Ако сте отговорили с «ДА» на пет и повече въпроса, то има голяма вероятност за това вашето дете да се счита за «Индиго» (Забележка: някои възрастни също попадат в тази категория).

Ако вие «съзнавате, чувствате» тези неща у другите, но сте отговорили с «ДА» на по-малко от 5 въпроса, то възможно е да четете този тест само за да подигурите подкрепата си за Индиго за да могат те да изпълнят своята мисия.

« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 20:26:58 от delfin » Активен
giti
Гост
« Отговор #1 -: Юли 13, 2009, 17:49:32 »

1. Решителен и настойчив.

2. Роден след 1978 год. (именно през тази година са започнали да се раждат първите деца не със златиста, а със синьо-виолетова аура).

3. Проявява се като творческа натура, има склонност към музиката и поезията

4. Склонен е към вредни навици.

5. "Древна душа", чувства се така, като че ли не е на 13, а вече на 43.

6. Интуитивен, способен е да взема правилни решения като се основава изцяло на интуицията си.

7. Независим и горд, даже в унизителни ситуации.

8. В случай, че се натъкне на непреодолима стена от равнодушие и лъжи, е способен на ярост и жестокост.

9. Имат склонност към безсъние, неспокоен сън, нощни кошмари, често заспива трудно или се страхува да заспи.

10. Гори от желание да помогне на целия свят в някакво велико начинание.

11. Отличава се с висока самооценка.

12. В пубертета не са редки периодите на депресия, случвало се е да мисли за самоубийство.

13. Търси истинска, зерава и искрена дружба, има остра нужда от безусловната любов на близките хора, изисква да му се обръща голямо внимание.

14. Често изпитва привързаност към растенията или животните. Някои Индиго дотолкова са влюбени в природата, че разбират езика на птиците и растенията, страдат и преживяват заедно с тях.

15. Детето категорично отказва да върши някои неща: например да стои на опашка. Всички Индиго въобще не могат да търпят да ги заставят да вършат нещо на принципа "аз така ти казвам" или "така трябва", или "всички така правят".

16. Въобще не му действат предишните приоми на възпитанието. Той изобщо не реагира на строгите "възпитателни мерки", например наказание, заплахи или унижение.

17. Детето прави впечатление на необщително, освен ако не се намира в компания на себеподобни.

Най-разпространените качества на децата Индиго:

1. Идват на този свят с усещането за своята царственост (а и често се държат по подобен начин).

2. Те чувстват, че "са заслужили да бъдат тук", и са доста удивени от факта, че другите не винаги споделят това мнение.

3. Те не се съмняват в своята значимост. Често съобщават на родителите си "кои са те".

4. При тях няма абсолютни авторитети, не считат за нужно да обясняват своите постъпки и признават свободата на избора.

5. Те се объркват когато се сблъскват с консервативни системи, където, вместо да се проявява творческата мисъл, строго се съблюдават традициите.

6. В училище или вкъщи, те често виждат по-рационален начин да направят нещо, обаче околните възприемат това като "нарушение на правилата" или за нежелание да се приспособят към съществуващата система.

7. Изглеждат некомуникативни, ако не са в компанията на себеподобни. Ако около тях няма никой с подобен манталитет, те се затварят в себе си и имат чувството, че на този свят никой не ги разбира.

Гледната точка на академичната наука

От гледна точка на академичната наука децата Индиго не съществуват. Или по-точно, чертите, които ги отличават от останалите, в известна степен са присъщи (били присъщи) на всяка личност на определен етап от нейното развитие, но с изключение на едно - "цветът на аурата". Само че, в нито една научна общност в света не е регистриран някакъв вид измервателно устройство, който да регистрира "дължината на вълните на аурата" на човека (макар и да има подобни експерименти – например Ефектът на Кирлиан). В света има множество нелепи хипотези за удивителните вродени способности на подобни хора, както и за техният произход. В конкретния случай, съществува мнение, че това са деца, родени здрави, но от родители, болни от заразни смъртоносни болести като СПИН, хепатит С, или деца, които са се появили на белия свят в резултат на изкуствено оплождане. Някои псевдоучени сочат като признак (макар и не главен) едно от качествата на децата Индиго – ярко изразената кинестезия (усещанията за движение на частите на тялото едни спрямо други, които се получават чрез рецепторите разположени в ставните капсули, специфичната обратна връзка, която позволява да се регулират амплитудата и скоростта на движение на частите на тялото – б. пр. ) или кинестетична модулация.

Днес съществуват между 15 и 20 млн. Индиго деца от пет различни поколения. Първото поколение се появява през 50-те години на миналия век.

Те се чувствали по-различно, като чели не принадлежали на семейството в което са родени и са родени в погрешно време и на погрешно място. През 80-те години се появява и третото поколение. То се характеризира със слаба енергийна обвивка.

Подложено е на влияния и често се диагностицира с хиперактивност. При преминаването на Милениума се появява и петото поколение при което хиперактивността е изчезнала и се появява изразена чувствителност, свитост и склоност към аутизам.

Именно заради това все по-често се появяват институции, които приемат децата Индиго и търсят начини как да им помогнат.
« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 20:26:35 от delfin » Активен
delfin
Гост
« Отговор #2 -: Юли 14, 2009, 00:30:13 »

Друнвало Мелхиседек дава, че първите индигови личности започват да идват на Земята още от края на 50-те год. и те стоят в основата на движението на "децата на цветята".
« Последна редакция: Ноември 08, 2009, 13:25:35 от delfin » Активен
divine
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 29

« Отговор #3 -: Ноември 08, 2009, 01:53:13 »

Отдавна индиговите деца не са деца.

Както знаете след 2000 година започнаха да пристигат кристалните деца, за да помагат на своите индигови родители..Усмивчица Разбира се , кристалинчетата често идват и в съвсем  "стандартни" семейства да вдигат вибрациите на земните хора, за да преминем през прехода по-лесно.
Активен

Аз СЪМ това, което АЗ СЪМ
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « Отговор #4 -: Февруари 10, 2010, 12:57:31 »

Убеден съм, че прехода няма да е лесен. Сътресения ще има и то какви.
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 58

« Отговор #5 -: Юли 10, 2010, 02:30:22 »

Здравейте на всички бих искал да знам може ли рождената ми дата да определи дали имам заложби на личност "индиго" или не?
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #6 -: Юли 10, 2010, 02:41:08 »

Здравейте на всички бих искал да знам може ли рождената ми дата да определи дали имам заложби на личност "индиго" или не?

Здравей!

Датата не може да определи това.
    Също и наталните карти,
    както хубаво е написала Kery наскоро:

http://indigota.com/index.php?topic=1423.msg17892#msg17892

и ето тук:

http://indigota.com/index.php?topic=1724.msg17898#msg17895
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Юли 10, 2010, 02:49:20 »

ok, razbrah, no dori i intuiciqta d ami podkazwa, 4e sym kak moga da byda siguren w towa?

Администратор: Използвай кирилица, в противен случай постовете ще бъдат изтривани!
    Правила за писане във форума
    « Последна редакция: Юли 11, 2010, 00:48:00 от indigo » Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1641

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #8 -: Юли 10, 2010, 02:53:31 »

ok, razbrah, no dori i intuiciqta d ami podkazwa, 4e sym kak moga da byda siguren w towa?
    КАТО И ПОВЯРВАШ!!!
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Юли 10, 2010, 02:59:41 »

Тъй като съм нов тук искам да ви попитам има ли някваи сбирки н а общността или всичко е виртуално?
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #10 -: Юли 10, 2010, 03:02:21 »

ok, разбрах, но дори и интуицията да ми подказва, че съм как мога да бъда сигурен в това?

Притежаването на способности не е като да притежаваш материален предмет. Те не се дават веднъж и завинаги.
    Трябва да бъдат развивани, усъвършенствани. Иначе се губят.
    Активен
    dragon reborn
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Юли 10, 2010, 03:04:58 »

Dam towa mi e predleno qsno wseki den se opitwam da se za6itq ot tezi, koito iskat da me ograbqt... za syjalenie takwa e sredata tuk...

Администратор: Използвай кирилица, в противен случай постовете ще бъдат изтривани!
    Правила за писане във форума
    « Последна редакция: Юли 11, 2010, 00:47:20 от indigo » Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #12 -: Юли 10, 2010, 03:13:45 »

Тъй като съм нов тук искам да ви попитам има ли някакви сбирки на общността или всичко е виртуално?

Има тема за Срещи в Обща тематика:
    http://indigota.com/index.php?board=25.0

Изобщо, тук е прието в дадена тема да се пише основно по нея, а ако човек на намира подходяща, добре е да отвори нова тема в подходящ раздел.

Друго важно изискване е да се пише на кирилица.

Що се отнася до срещите, те не са лесни за организиране по ред причини, затова ние си харесваме общуването тук. Но понякога не е лошо и да се срещаме Усмивчица
    Активен
    vivata
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #13 -: Септември 20, 2010, 09:51:59 »

Моето 5 годишно момченце `от малко  говори и се държи като голям и осъзнат човек.За това реших да почета при вас.По-различен е от връсниците си.
    Активен
    Bloody_Sue
    Кърватата Сю
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #14 -: Септември 28, 2010, 17:48:50 »

Добре, де, сладури! Онзи ден майка ми се появява на вратата с боен вик - " ТИ СИ ИНДИГОВА!!!". Аз стоя и я гледам с пръст в уста. Та, свалих си слушалките и й позволих да ми обясни. Майка ми си обяснява всичките ни проблеми с това, че съм някакъв "изрод", един вид. Да, като малка /4-9 години/ бях хиперактивна и купища психари ми предписваха какви ли не хапове, който аз отказвах, отказвам и ще отказвам да взимам!!! Много се извинявам, но съм напълно ок с главата! После следваше една апатия от всичко и всички, но това беше не защото съм странна, а защото светът е скапан и хората се самоунищожават/ нямам нищо против това всички са лъжливи лицемери/, но и унищожават самата планета, а и много животински видове!!! Знаете ли, че след 100/ 200 години от жабите ще оцелее само краставата!!! Сега съм малко по- голяма и вече съм отвратена от системата/ което мисля, че е нормално за всеки тийн/ Не искам да съм излята в калъп, не искам да ме карат да уважавам хора, който не са постигнали нищо в живота си и абслютно ми е писнало от постоянната рутина!!! Знаете ли, че в българските училища хората с таланти биват разигравани и унижавани само защото са различни, знаете ли, че една простичка учителка може да съсипе бъдещето на един ученик само защото той отказва да се впише в нейните изисквания!!! А, междувременно министерството на образованието и това на културата / Тъй като съм възпитаничка на НГДЕК/ са с вързани ръце! Държавата е направила така, че дори министъра не може да гласува в полза на ученика! Та, кажете ми, трябва ли само да седим и да си приказваме за невероятните индигови, кристални, шарени, бемнеби и каквото още там има деца, без да правим каквото и да е те да се чувстват на място!!! Защото, според това, което прочетох тук, те имат нуждата да са приети иначе избиват на агресия, не че няма за какво. Как обществото подтиква такива деца?!? Да ви кажа ли - НИКАК!!! Те биват отхвърляни и мачкани до момента, в който просто нямат за какво повече да живеят!!! И не само те, а и всеки тийн, така,че не знам каква съм, но стига вече с тези приказки и размишления и анализи!!! Дойде време за ДЕЙСТВИЯ!!! Време, когато трябва да започне да се чува гласа на народа, родителите и самите деца!!! А, това няма да стане само с приказки! Трябва хората да са готови да отстояват своите права и тези на децата си! Време е да спрем да мислим толкова за себе си, като отделни индивиди и да започнем да мислям за себе си, като общност! Защото никой не е постигнал нищо сам!

С цялото ми уважение и възхищения от сайта
    Сю
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Едно дете индиго за аурата и още нещо
    Децата индиго
    delfin 11 4089 Последна<br />публикация Септември 20, 2009, 09:32:46
    от Инил
    Характерни черти на децата индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3308 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 22:22:24
    от Админ
    Как да разпознаем едно дете-индиго?
    Децата индиго
    Админ 0 4770 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 23:19:42
    от Админ
    Дете Индиго онлайн « 1 2 3 4 »
    Послания
    pluton 48 10876 Последна<br />публикация Октомври 09, 2012, 12:50:30
    от Stan
    Как да кажа на родителите ми че съм дете Индиго ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    ivanova_0606 17 1981 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:00:18
    от my life...

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright