Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Здравни проблеми - да се чудиш и маеш  (Прочетена 1200 пъти)
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « -: Декември 04, 2010, 00:03:47 »

Как да помогна на болната си майка, като трябва да се боря с Здравната система?
    Като че ли да се пребори имунната защита на тяото с рака ще е по-лесно , отколкото да се оправя с това при кой лекар да ида в кой град и кой от тях да послушам относно изход и правилно лечение...

Защо завиждаме на Западняците, че им е уредена здравната система? Нужно ли е при нас да е по-сложно? Сигурно не е случайно... На кво иде да ме възпита това? На повече търпение към милите медицински лица или на бездушие към съдбата на майка ми...
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    nani
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: София
  • « Отговор #1 -: Декември 04, 2010, 00:21:33 »

Когато разбереш пиши,за да разбера и аз.. Същата тази здравна система ме остави бременна без инсулин за цяла седмица... Питай ме как съм се хранила тогава.. Хммм?! Жалко за боледуващите и техните роднини..
     Бюрокрация,бюрокрация и на бюрокрацията бюрокрация (същото важи и за таксите и таксичките )  Ангелче
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Декември 04, 2010, 00:51:41 »

То не е за успокоениe ,но и аз доста бера ядове с тукашната Западняшка система, но поне като креснеш има резултат. На мен не са ми се случвали сериозни заболявания , но достатъчно простотии по време на бременността и единствено може би ,че имам малко по-голяма култура по отношение на здравните въпроси не са ставали инциденти.
    Здравеопазването и цялата система по света си се превръща в някакъв вид геноцид. А за България още по. Нямам думи.Туристче казвай с какво можем да помагаме.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #3 -: Декември 04, 2010, 02:11:12 »

Погледни го от към положителната страна....

Например системата може да те откаже и да те насочи към някоя алтернативна алтернатива,която да има много по благоприятен резултат от Системата която не бих нарекъл в никакъв случай Здравна!

Чувал съм за известен Български билкар които правил отвара против рак имаше нещо свързано и с надморската височина...

Има до колкото знам Изохронични тонове които поправят ДНК-ато но до колко са полезни не мога да кажа от опит...

Понякога една молитва върши повече работа от всичко заедно но...

Това което знам е,че от премеждията със системата човек и да не е болен може да се разболее.

Търсете начин,каквото и да ви казват...

Каквото и да стане ви пожелавам успех и на теб и на майкати.
    « Последна редакция: Декември 04, 2010, 02:17:23 от AMAZING » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• « Отговор #4 -: Декември 04, 2010, 03:10:40 »

Може да пишеш на тези http://mineralite.hit.bg/minerali.htm прочетох, че дават безплатна консултация, ако минералите и кристалите помагат в този случай почти е сигурно, че ще знаят.
    За тях чух това лято от една преподавателка в университета, каза, че е много долна от тях, излекували и някакъв проблем на очите с минерали, който се решава нормално с операция.

В един ченълинг пише за лекарство, не знам доколко е вярно, но може би си струва да се опита, дори само заради опита.
    Цитат
    РЕЦЕПТА ЗА РАКА

Проблемите по отношение на процента на заболеваемост от РАК са много.
        Първо-имате земна предпоставка.
        Второ-генна предразположеност.
        И трето-начин на живот и стресови ситуации.
    Писахме вече за рака-бич на вашите хора. Описахме подробно всичко. Само лекарство-не. Сега ще ти кажа и това. То е много просто. Няма да повярваш, но...
        Една лъжица готварска сол се разтваря в един литър вода. Прибавя се сокът на един лимон и гъста отвара от шипки-една чаена чаша. Това е. Болният пие по една супена лъжица три пъти дневно, без да спира четири месеца. И от рака- никаква следа! Просто, но много сигурно лекарство.
        Но само когато РАКЪТ Е В САМОТО НАЧАЛО.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #5 -: Декември 04, 2010, 04:02:04 »

аз също бих препоръчала жената с гласовите сеанси и водата, тя поне е  близо до Варна и много симпатична.
    Активен

shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #6 -: Декември 04, 2010, 10:17:57 »

Турист,
    Книгата на Луиз Хей ИЗЛЕКУВАЙ ЖИВОТА СИ:

Рак - причини: Дълбока обида. Дълготрайно негодувание. Дълбока тайна скръб, разяждаща отвътре. Съхранение на омраза.
    Нов мисловен модел: Прощавам с любов и се освобождавам от всичко в миналото. Избирам да изпълня своя живот с радост.
    Обичам и одобрявам себе си.
    Активен
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #7 -: Декември 04, 2010, 12:12:16 »

за алтернативното лечение, тази година ходих на рафтинг в кресненското дефиле и там успях да си изместя прешлен на врата, поне така ми казаха. Когато забелязах че имам истински проблем, от случката беше минало около месец и знаех че нямам никакво време за мислене. Ще се питате защо съм чакал толкова време ...истинате е, мислех си че ще ми мине от самосебеси, смешно но факт. Та разпитах по-възрастните ми комшии и разбрах че на три пресечки от вкъщи живее човек който лекува с ръцете си. Лично аз се отрекох от здравната ни система преди две години и нямах никакво (и все още нямам) намерение да търся помощ там. Отидох и обясних на човека какво съм си причинил, той ме накара да седна взе метално канче с вода, потопи си палеца и натисна на мястото където трябваше да се намира изместения прешлен, болеше но за кратко когато усетих как всичко си отива на мястото, почувствах се лек като перце и много, много щастлив, в следващия момент изпитах голям срам защото разбрах колко глупаво съм се отнесъл към себе си, поставих си за цел да не съм толкова импулсивен за напред не само заради моето здраве, а и защото видях че спасителят ми се беше изморил, бях забравил какво е да имаш свобода на движение, а той ми го припомни, бях се просълзил от радост, СЪРЦЕ не ми даде да броя пари, бръкнах и оставих всичко което носех и още нещо ако питате мене хора като него и други които наистина лекуват болешки и болести заслужават парите от наште здравни осигуровки или поне от моята.     
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #8 -: Декември 04, 2010, 13:12:25 »

Житара, напълно споделям мнението ти за здравната система, не само в БГ, изобщо като такава. И аз се отказах преди много години, и затова съм, смея да кажа, здрава физически и психически. Ако не го бях направила, давам си сметка, че ако бях тръгнала по лекари и да взимам хапчета...щях отдавна да съм в гроба или в най-добрия случай, някакъв жалък полуинвалид.
    И детето ми така, по този начин го отгледах.
    И аз също не им давам пари за "осигуровки".
    Радвам се че си намерил правилния човек и начин да си решиш проблема.
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #9 -: Декември 28, 2010, 11:40:10 »

Турист,
    Книгата на Луиз Хей ИЗЛЕКУВАЙ ЖИВОТА СИ:

Рак - причини: Дълбока обида. Дълготрайно негодувание. Дълбока тайна скръб, разяждаща отвътре. Съхранение на омраза.
    Нов мисловен модел: Прощавам с любов и се освобождавам от всичко в миналото. Избирам да изпълня своя живот с радост.
    Обичам и одобрявам себе си.

Здравей Турист, наистина рака е кармична болест. Затова и толкова хора, млади хора си отиват. Майка ми има също много сериозни проблеми, които не са по силите на традиционната медицина. Затова след 3 месеца тежко и много скъпо лечение, което нямаше резултат се обърнахме към алтернативното. Заведох я при жена, която лекува с биоенергия. Знаеш и какви бяха първите и думи: "душата ти е болна, нея трябва да лекуваш". Сеанса продължи един час, имаше ескаиране на болката, кратко и след това до няколко часа все едно не е била на легло 3 месеца. Но лечението трябва да продължи, отвътре, според свободната воля. Аз и помагам, обяснявам, насочвам, но тя трябва да реши да се освободи. разтърси се и сигурно ще намериш лечители, които да помогнат. Само се надявам, че не е в много късен стадий, защото ако тялото е прекалено деградирало, не знам дали би могло да се възтанови. Изпращам на майка ти цялата си любов и Ви пожелавам успех.
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• martin.kristov1
    « Отговор #10 -: Декември 29, 2010, 02:11:49 »

..................
    Здравей Турист, наистина рака е кармична болест. Затова и толкова хора, млади хора си отиват. Майка ми има също много сериозни проблеми, които не са по силите на традиционната медицина. Затова след 3 месеца тежко и много скъпо лечение, което нямаше резултат се обърнахме към алтернативното. Заведох я при жена, която лекува с биоенергия. Знаеш и какви бяха първите и думи: "душата ти е болна, нея трябва да лекуваш". Сеанса продължи един час, имаше ескаиране на болката, кратко и след това до няколко часа все едно не е била на легло 3 месеца. Но лечението трябва да продължи, отвътре, според свободната воля. Аз и помагам, обяснявам, насочвам, но тя трябва да реши да се освободи. разтърси се и сигурно ще намериш лечители, които да помогнат. Само се надявам, че не е в много късен стадий, защото ако тялото е прекалено деградирало, не знам дали би могло да се възтанови. Изпращам на майка ти цялата си любов и Ви пожелавам успех.

Благодаря на всички Ви за полезните съвети. Сигурен съм, че те наистина са такива. Но... с пациентката има един проблем. Врява САМО на традиционната, научна медицина. Исках да я свържа с жената, която лекува чрез глас и вода, но майка ми Отказа... Явно не е загубила надежда в лекарите. Не искам да я насилвам. Нека сама избира...
    Е, и аз страдам покрай нея, ама... щом се налага...
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Декември 29, 2010, 02:37:25 »

Турист тази жена зарежда и вода ,която може да пие , не вярвам да ти откаже майка ти , все пак нещо ще помогне.
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Умението да промениш себе си « 1 2 3 4 »
    Духовни учения
    Icko 50 4869 Последна<br />публикация Януари 16, 2011, 12:00:44
    от Петър

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright