Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как си представям организацията, която да помага на различните деца!  (Прочетена 2751 пъти)
air_fairy
Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #30 -: Декември 27, 2010, 12:09:24 »

Прегледах инфото за Фондация „Децата на бъдещето“. принципа им е на работа на специалисти на доброволни начала, явно имат и опит и реализират проекти с финансиране от институциите. Тъй като съм се занимавала със проучвания и реализиране на нови проекти едно от първите неща е да се направи връзка с подобни организации и да се обмени опит. Има и тел. на на г-жа Христова / 0888432880/ член на управителния съвет. Тя може да даде информация за работата на Фондация от такъв вид, да каже на какъв принцип работят, по кои програми участват а защо не и да се говори за откриване на филиал в София, вместо да се създава една нова организация. Видях 4е организират обучителни семинари за учители, може да бъдат поканени да направят такъв във София.Така може да се възползваме от целия опит и добри практики, които да се обогатят и развият. Само идейка Усмивчица Аз от Бургас мога да помагам, занимавам се с ПР и маркетинг, графичен дизайнер съм. Само кажете ако имате нужда от нещо.
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright