Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как си представям организацията, която да помага на различните деца!  (Прочетена 2722 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #15 -: Декември 05, 2010, 22:11:53 »

Мили приятели ,идеята назрява.
Имаме много съфорумци с поетична дарба.
Моля помислете за едно хубаво име за тази организация !!!!!!!

П.С. Все още се търси някой живеещ или работещ в близост до кино Изток.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Nadi
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 36

• Град: София
  • « Отговор #16 -: Декември 05, 2010, 22:20:43 »

Здравей, ЕО
    Накрая намерих и кое е коригирано. Извинявам се на всички съфорумци за изказването си, което може да се тълкува като саморекрлама.
    Аз живея близо до кино изток и мога да отскоча да проверя какви пари се вземат за залата. Това, обаче, мога да го направя, когато малката дъщеля оздравее от поредното незнайно моментно заболяване.
    Предполагам, че ще мога да отида към края на седмицата.
    Тъй като и друг път съм търсила зала е хубаво да се знае колко човека, по кое време и за колко време. Обикновето се отдават почасово или за цял ден.
    Ако никой друг не се наеме да отиде до залата в изток до края на седмицата ми пишете на лични и се заемам.
    Предполагам, че става въпрос за тази, която е на гърба на читалището и се слиза по стълби.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #17 -: Декември 05, 2010, 22:25:28 »

И аз така разбрах, а също ставаше въпрос ,че е и безплатно. Това го каза май майката на един съфорумец ,ще се опитам да вляза в контакт.
    Активен

Власти
    Гост
    « Отговор #18 -: Декември 05, 2010, 22:30:31 »

Ако кажете точен адрес още утре мога да отида да попитам.. skype: lekichko Усмивчица
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #19 -: Декември 05, 2010, 22:58:01 »

Аиде наредихме организацията ,утре чакаме новини.
    Абе тея нашите момчета от форума са големи сладури
    Активен

Власти
    Гост
    « Отговор #20 -: Декември 06, 2010, 13:48:57 »

Здравейте Усмивчица Значи днеска ходих до читалището обаче ми излезе една работа и не ходих да видя залата, а се обадих по телефона на една леко заядлива лелка-хибрид. Та значи условията са следните: 30лв на час, има седящи места за 50-60 човека, но ако искате да я ползвате трябва да се организация, сдружение или да убедите хибрида, че не искате да се напивате вътре и да мърсувате. Ако имате желание, ще ходя да разгледам/снимам залата.. Ео ми има скайпа Усмивчица

Да добавя само, че залата може да се наема почасово.

Извинявам се, обаче съм малко разсеян днеска, телефон за контакт с читалище "Никола Хайтов" (това зад кино изток) - 0886120002 Хибрида  Веселяк
    « Последна редакция: Декември 06, 2010, 14:45:01 от indigo » Активен
    demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #21 -: Декември 06, 2010, 15:21:09 »

30 лв на час е много скъпо.... Според мен може да се намери и по евтина зала.
    По късничко, ще извадя адреси на читалища и ще ви ги дам. Сега на първо време се сещам за стрелбище имаше едно читалище с пазарлъци бях смъкнала на 10 лв на час.

Има и при централна гара едно читалище...бившето Кино Валентин Андреев...намира се на опълченска...като се тръгне от сливница посока централна гара...след 2-ра градска, не първата а втората пресечка на ъгъла и входа е отзад....там също с малко пазарлъци може да се смъкне цената между 8 -12 лв на час.

Адреса на читалището в Стрелбище
    ж.к. „Стрелбище“
    ул. „Тулча“ 20
    тел./факс: 02/ 858-20-63

Друго сега което се сетих е че училищата отдават спортните салони под наем също. В някои училища има и малки зали, които също се отдават под наем и някой ако има позната директорка в някое училище може и да поразпита. Там наемите са най-евтини и пак е за каквато цена се разбереш.

Читалище в Хаджи Димитър - там цените пак не бяха скъпи

Читалище: "Възраждане"
    Област: София - град
    Община: Р-н Подуяне
    населено място: гр. София
    тел.: 02/8467559
    e-mail: ch_vazrajdane@abv.bg
    « Последна редакция: Декември 06, 2010, 15:50:44 от demy » Активен
    Власти
    Гост
    « Отговор #22 -: Декември 06, 2010, 15:34:02 »

Скъпичко е ама и Хибрида иска да яде... иначе читалище "Светлина" в Слатина предлага зала за 10лв на час, но няма столове а е само зала.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #23 -: Декември 06, 2010, 15:50:30 »

За сeга не ни трябва нещо огромно, в читалището в Хаджи Димитър горе има като класни стаи ама знам ли дали се дават. Ще пратя да проверят ,хубавото е там ,че отдолу има детско центърче. Обаче пък не е централно. Аиде ще мислиме още.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #24 -: Декември 06, 2010, 18:00:36 »

Някой да има сведение за тази организация Хммм??

http://novoto-dete.org/
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #25 -: Декември 06, 2010, 20:19:08 »

Колев има "Виолетова жаба", а пък тука може да си направите "Виолетова попова лъжичка" Готин
    Активен
    Loli07.11
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 15

« Отговор #26 -: Декември 06, 2010, 23:16:15 »

Място ще намерим, това не е въпроса.Въпроса дали да я регистрираме официално. Аз смятам, че трябва да има и юридически пълномощия.Става въпрос, когато едно дете се нуждае от защита и то в реално време. Знам, че такава деца сами предизвикват проблеми и неприятности, защото хората не ги разбират. Не искам само да се събираме и говорим, но и реално да им помагаме и на техните родители.Искам да можем да се борим със системата.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #27 -: Декември 07, 2010, 02:02:18 »

Незнам какво имаш  предвид. Индиго или не пристъпилия закона ще си носи отговорността. Тука става въпрос за превенция, за информиране и помощ на родителите да осигуряват една среда където децата да бъдат разбрани. Индиго не значи безмозъчен хулиган. Пак питам юридическа защита в какъв смисъл търсиш. Къде са нарушени правата .
    Да се бориш със системата като пари за образование няма!!!! Веднага могат да ти отговорят ,че алтернативни училища има ,но са платени.
    Освен осигуряването на безплатни семинари за учителите , няма как да стане промяна.
    Първата промяна е информацията.
    когато има достатъчно обучени или просто учители със интерес към нов подход - тогава промяната ще дойде от тях.
    И да промяна в родителите от там тръгва първо. Защото аз не знам как имат сили да работят учителите въобще при тези условия.
    Аз мога да ти разкажа как работи и живее майка ми на държавна работа с 28 деца на ден на 4 години.

Искам като  имате идеи и въобще решаваме нещо ,което е сериозно , да се мисли реалистично  да се изказваме откровенно и докрай.

Когато си мислите за нещата и си ги предствяте , първо попитайте детето как си го представя.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #28 -: Декември 07, 2010, 18:48:59 »

Какво ще кажете за името - КРИСТАЛИНИ.
    Този термин го срещнах за индиго в прогрес , което придобива все повече качества на Кристали и това се отразява в аурата му , като тя става многоцветна както при кристали.
    Думата е красива.

Става за име на фондация. Трябва мисля да се организираме по бързичкkо , за да може по-качествено да организираме примерно акциите за помощ на сираци.
    Когато го имаме легализирано ,мисля че и аз по-лесно ще мога да събирам помощи тук в чужбина , а и да търся благотворителен транспорт , защото цените на транспорта са такива , че обесмислят акциите в чужбина.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #29 -: Декември 10, 2010, 16:23:37 »

Има ли някой възможност да проучи това Усмивчица

* 67129_1728161767599_1345094452_2227272_1838135_n.jpg (107.03 KB, 720x479 - видяно 335 пъти.)
    Активен

Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright