Духовно развитие

Страници:  1 2 [3]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: НАСА ще признае, че има извънземен живот?  (Прочетена 4126 пъти)
Paradox
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

• Град: San Diego,CA
  • « Отговор #30 -: Април 05, 2013, 15:20:57 »

Привет земляни Усмивчица Усмивчица
    Тъкмо побликувах една вероятно извънземна случка ,но в друга тема и сега видях тази ...но нищо за другия път ще знам !
    Винаги съм се чудила ,защо всичко трябва да е такава голяма тайна и загадка и нямаше ли да е по лесно сичко да се знае ? Аз лично вярвам ,че няма начин ние ...недоразвитите човеци да сме единствената съзнателна раса във вселената.
    След милиони сведения и очевидци на НЛО е абсурдно НАСА да продължава да отрича съществуването им . И тук всички привърженици на Теориите за Консипрация могат да изпишат тонове причини за това ,защо наса и други организации правят всичко възможно ,за да изкарат всеки очевидец пълна откачалка ... Някои от теориите които аз съм чувала ,е че правителството на Щатите пази тази тайна ,защото извънземните цивилизации са открили например безплатната енергия и споделянето на нещо такова ще прати по дяволите петролните и електро корпорации които в крайна сметка управляват света! И ред други такива причини , които ако се разрови човек ще изпадне в ужас !!! Но като дръпнем чертата и направим един груб извод излиза ,че съобщението е изпратено и чаcт от него е ,че човешката раса рано или късно ще трябва да плати сметката за всички ужасни неща които сме сътворили до тук и които наричаме прогрес !!!

Ru Alfa аз мисля ,че те не стоят на страни от нас ...напротив правят всичко възможно за контакт с нас . Първото нещо което бих направила ако бях от друга планета е да се опитам да се свържа с властите с тези които управляват хората, в случая НАСА която е единствената институция оборудвана за тази цел чисто технологически. След това виждам ,че не става номера и започвам да правя контакт с обикновенни хора ,които са готови да споделят на света , обаче ги изкарват лунатици и ефекта е същият. И последното което мога да направя е да се появя официално през "парадния вход" , от което следва масова паника и пълна военна готовност ,защото хората са враждебни !
    Според мен тъжната истина е ,че за съжаление ще трябва да минем по трудния път да докараме планетата до почти унищожение и чак тогава ,когато вече няма на къде  ще се наложи да признаем съществуването на много неща...малко качулка след дъжд , но такава е съдбата човешка ! Усмивчица

Arthur C. Clarke - "Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying."  !!!!
    Активен
    Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #31 -: Април 05, 2013, 16:31:25 »

Благодаря ти, Paradox, за споделеното мнение. Тези разсъждения са и мои мисли.

И последното което мога да направя е да се появя официално през "парадния вход" , от което следва масова паника и пълна военна готовност ,защото хората са враждебни !
    Именно. А паниката и враждебността от своя страна са породени от страха и неприемането на новото и различното. Или както се казва"Стреляй винаги пръв!".

Според мен тъжната истина е ,че за съжаление ще трябва да минем по трудния път да докараме планетата до почти унищожение и чак тогава ,когато вече няма на къде  ще се наложи да признаем съществуването на много неща...малко качулка след дъжд , но такава е съдбата човешка ! Усмивчица
    Mай така ще се окаже накрая. Когато преживеем последиците от грешките си, тогава и сами ще достигнем до същината на нещата.  Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 2 [3]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Ехнатон-човек или извънземен?!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 3 4009 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 22:11:25
    от Ronkata
    НАСА отново прикрива информация!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 2 2076 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 19:38:03
    от Аэ съм
    Има нормален живот и при минус 45 градуса по целзий
    Любопитни факти
    delfin 0 1752 Последна<br />публикация Януари 18, 2010, 18:39:33
    от delfin
    Череп на извънземен открит в България « 1 2 »
    За България
    Evolution 18 3084 Последна<br />публикация Септември 01, 2011, 07:56:31
    от vasilisa212
    Проект "СИН ЛЪЧ" на НАСА-новата религия
    Видео клипове
    Do_It 0 951 Последна<br />публикация Август 02, 2011, 03:31:30
    от Do_It

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright