Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: НАСА ще признае, че има извънземен живот?  (Прочетена 4251 пъти)
nia.boneva6
Гост
« Отговор #15 -: Декември 04, 2010, 13:23:40 »

Цитат
НАСА няма информация за извънземен начин на живот, а заснетите обекти около повърхността на Земята са с индетифициран(земен) произход.
Бе ти да не ги шпионираш, че знаеш кво знаят и кво не знаят.
Активен
Престолски
Неактивен Неактивен

Публикации: 425

« Отговор #16 -: Декември 04, 2010, 14:19:49 »

Браво!!! Сега всички знаем че във вселената може да съществува живот и във най-недружелюбната среда.
Всичко това имаше определен ефект върху умовете на хората, замислете се.
Всеки си казва, лелее най-после!!! ....е да, да ама не точно. А в мислите ми се прокрадва една подозрителност за това че те проправят път в съзнанията на хората за нещо по-голямо, дали е така или не времето ще покаже. Да ви кажа, нямам доверие в институция в която няма прозрачност и има намеса на военни. 
Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
nani
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: София
  • « Отговор #17 -: Декември 04, 2010, 14:27:07 »

И да прправят път за нещо по-голямо,няма да е хич за добро....
    Активен
    Престолски
    Неактивен Неактивен

Публикации: 425

« Отговор #18 -: Декември 04, 2010, 14:31:49 »

съгласен!!! Усмивчица
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1537

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #19 -: Декември 04, 2010, 14:51:50 »

В крайна сметка,всичко което се случва е за добро...
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #20 -: Декември 04, 2010, 20:41:23 »

Ама аз сега не разбрах къде е противоречието нещо....  Згреших Затъпяване
     Константин ,не разбрах,вярваш ли,че съществуват други живи същества извън нашата планета или просто не вярваш,че съществува НЛО,като чисто летящ обект,(защото съвсем не е задължително извънземните да идват с някакво видимо превозно средство)?!...

А ако още малко разширим тази идея, дали е задължително извънземните да бъдат изобщо видими с обикновените ни очи?

И тогава бихме стигнали до Ангелите, Архангелите и т.н.,
    както и до Луцифер, Ариман, ...
    същества, описвани още от езотеричното християнство преди две хилядолетия,
    както и по-рано и по-късно от различни окултни изследователи.

« Последна редакция: Декември 05, 2010, 23:30:48 от Еруин » Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #21 -: Декември 04, 2010, 20:54:08 »

А ако още малко разширим тази идея, дали е задължително извънземните да бъдат изобщо видими с обикновените ни очи?
    Много хубав реторичен въпрос! Усмивчица
    Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #22 -: Декември 05, 2010, 15:45:43 »

А защо изобщо се опитваме да ги вкараме в норма и вид тези"извънземни"?Може да бъдат и плътни и безплътни..на базата на фосфор и или арсен..Могат да бъдат хуманоиди или не..ниски или високи..Какаво знчение има?Та те не са някакъв определен вид..Космосът е необятен.Има планети с различна плътност.Някои са изцяло от газове,други от метали..Защо и организмите да не са различни?!?
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1644

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #23 -: Декември 05, 2010, 18:40:23 »

А защо изобщо се опитваме да ги вкараме в норма и вид тези"извънземни"?Може да бъдат и плътни и безплътни..на базата на фосфор и или арсен..Могат да бъдат хуманоиди или не..ниски или високи..Какаво знчение има?Та те не са някакъв определен вид..Космосът е необятен.Има планети с различна плътност.Някои са изцяло от газове,други от метали..Защо и организмите да не са различни?!?

Именно!
    И вероятността да са "подобни на нас" не е много голяма.

Затова, ако искаме да ги видим или срещнем, добре е да развиваме духовното си зрение, което ще ни даде тази възможност.
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 728

« Отговор #24 -: Декември 05, 2010, 19:49:14 »

Честно казано не ме е грижа много какво НАСА ще признава. Но си мислех, че няма да е така лесно с извънземните да се разберем - те със сигурност няма да имат нашите понятия на изразяване, нашето възприемане.
    Ще имат други понятия, не като нашите...дори тук, на нашата планета, има толкова много същества на различна степен на развитие, които живеят заедно с нас на една плоскост в това измерение, но... птиците живеят във въздуха, рибите във водата, мравките - в мравуняка,...и дори си нямат представа какво има и какво живее извън тяхната среда.
    Та, няма как да стане като във фантастиката: заставаме един срещу друг с извънземния, и ти му казваш: Здравей, а той ти отговаря: здрасти...
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 417

• Град: Варна
  • « Отговор #25 -: Декември 05, 2010, 23:27:25 »

Много мнения бяха преместени в темата "Кой е по-по-най? (тема за (не) градивни спорове)"
    Тъй като на места информацията по темата не може да се разграничи от спора - ще помоля, който чувства, че мнението му свързано с НАСА е изпратено в темата за спорове - да си го напише пак, този път без да се занимава с Konstantin, поне докато той не пожелае да се държи нормално.
    Ако някой все пак реши да отвръща на игричките на Konstantin, нека бъде в темата предназначена за спорове.
    Усмихната вечер на всички земни и неземни!
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    johny
    Гост
    « Отговор #26 -: Декември 08, 2010, 14:10:21 »

Защо ги има тези хора още от 40е години-"заглушителите"

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6HHmyJMWcYo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6HHmyJMWcYo</a>

П.С. Извинявам се ако поста не отговаря на темата.Всъщност постовете във форума са ми някак разбъркани и трудно се ориентирам вече Ухилен Това еше отговор към един потребител но вече няма значение.Ако сметнете за добре,преместете ми поста някъде другаде или го изтрийте.Все пак филмчето е интересно и би било добре да се гледа
    « Последна редакция: Декември 08, 2010, 14:21:28 от johny » Активен
    psyhea
    Гост
    « Отговор #27 -: Декември 08, 2010, 17:50:50 »

Именно!
    И вероятността да са "подобни на нас" не е много голяма.

Затова, ако искаме да ги видим или срещнем, добре е да развиваме духовното си зрение, което ще ни даде тази възможност.

:)Но самият ти изказ отново ги определя като един вид.Някои от тях може и да приличат на  нас много повече отколкото дори предполагаме.А други пък може да нямат не само нищо общо с нас по форма,но и по съзнание..Въобще,мисля си,че трябва да се приеме идеята,че видовете "материи"форми,организми,цветове,звуци дори са безкрайно мнотго..има такива които не сме в състояние  дори да си представим.
    Активен
    marushka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 112

« Отговор #28 -: Декември 10, 2010, 21:36:09 »

Американец да ми каже "Добър ден ",първо ще погледна къде е слънцето.. Усмивчица 1000% съм убедена ,че съществува интелект извън Земята,но съвсем нямам нужда америка да ми го доказва,показва изказва и така.. Усмивчица
    Нито САЩ,нито РУСИЯ няма нужда да го доказват,защото това е така съществуват извънземни същества и аз съм на това мнение.
    Активен

Ru Alfa
    Неактивен Неактивен

Публикации: 315

« Отговор #29 -: Април 04, 2013, 13:45:18 »

Днес отново хиляди мисли завладяват ума ми едновременно. Но ще се опитам да отсея най-важните и да ви ги предам възможно най-разбираемо.
    Дали сме сами във Вселената? Този въпрос вече е задаван толкова често, че вече ни е омръзнал. Отговорите са двата възможни, в зависимост кого питате - вярващите или скептиците. Едните ще ви кажат, че има и друг живот в необятната Вселена, че е невъзможно ние да сме единствените, в този огромен свят. Другите ще изтъкнат, че щом няма открити доказателства и потвърдени факти, няма и такова нещо като извънземен живот.
    Какво мислите вие?
    Моят отговор е да, ние не сме сами. И се питам защо тези създания стоят на разстояние от нас. Защо всичко което се случва е непряко действие от тяхна страна, и неофициален контакт. Ние, хората си имаме една особеност на характера-не приемаме различното, отхвърляме го, страхуваме се от него. Постъпваме така дори с хората около нас, които са различни по характер, не само със съществата с различен външен вид. Непознатото ни плаши до смърт, то е неприемливо, ние просто отказваме да го приемем. Няма как да осъществим реален контакт докато не се научим да приемаме различните, били те сиви, зелени, сини, рептили или пернати извънземни. Създаваме си разни изводи на базата на разкази и случайни теории, но задаваме ли си въпроса как тези същества гледат на нас. Те са страшните в нашите очи - ние сме страшните в техните. Някои от тях са лоши и агресивни казваме си. А ние добри ли сме? Кои сме ние за тях? Дали те не гледат на нас като на варварска примитивна раса от която трябва да се пазят?
    Понякога сънувам разни извънземни създания, които ми разказват неща за живота, за Космоса, но не знам дали имам право да ги разказвам. Интересното е, че повечето от нещата изчезват когато се събудя и почти не си ги спомням. Последното, което ми казаха в съня ми е, че проблемът тук за нас възниква от това, че твърде много видове населяват нашата планета, в един момент тя се оказва тясна, а между тях възникват конфликти за териториално разпределение. Хората са господстващата раса, но те трябва да приемат, че освен тях на планетата има и животни, които имат право като тях да живеят на нея.
    В Космоса всичко се подчинява на определени правила и е взаимосвързано от най-малкия елемент до най-висшата форма на живот и разум. По висшите форми на живот следят отблизо развитието на по-низшите от тях, но без да се намесват прекалено за да на пречат на естествените им нива на еволюционно развитие. Намеса има само когато техни действия биха могли да се окажат увреждащи планетата, а оттам и да навредят на други във Вселената.
    Спомняте ли си онзи епизод на "До краен предел", в който извънземни и хора живееха заедно на Земята, но бяха във война и се криеха едни от други. Конфликтът помежду им отново беше породен от страх. Всеки от тях се страхуваше от другия, но в крайна сметка и двата вида искаха едно и също, просто да живеят в мир и хармония без повече да се страхуват....
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Ехнатон-човек или извънземен?!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 3 4074 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 22:11:25
    от Ronkata
    НАСА отново прикрива информация!
    Древни цивилизации
    Аэ съм 2 2123 Последна<br />публикация Юни 20, 2010, 19:38:03
    от Аэ съм
    Има нормален живот и при минус 45 градуса по целзий
    Любопитни факти
    delfin 0 1790 Последна<br />публикация Януари 18, 2010, 18:39:33
    от delfin
    Череп на извънземен открит в България « 1 2 »
    За България
    Evolution 18 3149 Последна<br />публикация Септември 01, 2011, 07:56:31
    от vasilisa212
    Проект "СИН ЛЪЧ" на НАСА-новата религия
    Видео клипове
    Do_It 0 984 Последна<br />публикация Август 02, 2011, 03:31:30
    от Do_It

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright