Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Разпознаване на знаците в живота ни  (Прочетена 5004 пъти)
Neverland
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 70

« -: Декември 02, 2010, 15:32:57 »

Всеки от нас става свидетел на различни факти, които в последствие става ясно, че са били знаци.Как вие разпознавате тези знаци, доверявате се на интуицията си или си имате собствен метод, да разграничите обикновено събитие от конкретен знак?

На мен ми се случва да срещам една жена много често по улиците, без да я познавам и  около нашите "отношения" има много странни събития.Ще дам глупав пример.Бях се замислил един ден как се казва и просто нарочих името Таня, разказах на един приятел за нея, без да му казвам името и той от нищото каза: сигурно Таня, а той е прагматичен човек и не вярва в енергията.На пръв поглед съвпадение, но само какво съвпадение.Забелязал съм, че като се постарая да мисля за нея и я виждам по-често
Активен
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Декември 02, 2010, 21:41:41 »

Темата за знаците е много важна.
    Защото те са една от връзките ни с духовния свят.
    В началото е трудно да се даде еднозначен отговор
    как да определим дали едно нещо е знак или случайно събитие.
    Тук наистина трябва да работим върху усета си, интуицията си.

Един от елементите може да бъде опитът, като проверяваме по някакъв начин, дали е едното или другото.
    В описания от теб пример е възможно тази жена да има специално значение за твоя живот. Може обаче и да не е така.
    Би могъл да се опиташ да установиш някакъв контакт с нея. И развоят на събитията ще ти помогне да разбереш отговора. Нещо повече, той може да ти помогне да развие усета си за знаци от подобен вид.

Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #2 -: Декември 02, 2010, 22:06:18 »

Не мога да кажа конкретно за твоя случай, SPQR.. Но има начин, който може да помогне при всички случаи, и това е - наблюдението. Какво се случва в момента. Тук всички го знаят, но все пак да си кажа... Дали е знак или случайност, това се разбира по-късно... Ако е знак, това помага с нещо, да научим някакъв конкретен урок, ... а случайностите се срещат май по-рядко от знаците, тук не съм сигурна Згреших Затъпяване

Постепенно човек успява да различава все по-бързо знаците, ако е буден.
    Активен
    Neverland
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Декември 02, 2010, 22:38:40 »

Много е странна цялата история.Това продължава вече няколко години и все няма подходящ момент за контакт, в крайна сметка не искам да изглеждам като психопат, а може и така да звуча в момента Усмивчица, но ако оставим шегата настрана съм сигурен, че съм се набил в съзнанието и и ме познава всеки път, както и аз не мога да я объркам, като един вид телепатия е цялата история.Вярно, че човек веднъж като ти направи впечатление не го забравяш, но самия начин, по който се случват нещата е много странен за мен, чисто като усещане.Надявам се скоро да разгадая смисъла.

Инaче да, идеята със знаците е много относителна и много често е самовнишение или просто съвпадение или ти е по-лесно да навържеш така нещата, за да търсиш логичното обяснение.Може би човек трябва да се довери на усещането вътре в него, без да подлага случилото се на логически анализ.
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #4 -: Декември 03, 2010, 01:04:06 »

Добре дошъл в моя свят!
    Това което споделяш е само един пример,и одавна трябва да си разбрал че дори и само мисълта за тази непозната жена не е проста случайност,нещата на повърхноста изглеждат по един начин но задълбаеш ли на вътре почти винаги излизат съвсем различни!Амислед като твоя позна има представа коя е тази жена-какво ти коства да го накараш да ви запознае и да пиете по кафе-ако тази жена е важен елемент от развитието ти и от живота ти рано или късно ще създадеш контакт с нея!
    И последно-няма фалшиви знаци-има по значими и по но малко значими-а знаците ли,ами те са на всякъде около нас-ще ти дам няколко пресни примера със самата мен Усмивчица
    Миналия месец дойде време да си сменям шофьорсаката книжка,отидох в една поликлиника да си извадя медицинско,докато чинно си чаках реда за поредния преглед "случайно" погледнах към вратата на съседен кабинет,в погледа ми се наби надпис на табела на този кабинет-станах за да го видя по отблизо,като го прочетох се засмях от сърце,дори извадих телефона и снимах табелката-две седмици по късно се оказа че съм на преглед точно в този кабинет чиято табелка бях снимала по рано-е едва ли това е чисто съвпадение-просто защото при мен такива не съществуват,този пример е един от многото с които се сблъсквам всеки ден!Друг пример преди известно време пуснах тема за дърветата и тяхната енергия и по специално поговорих-написах за едно дърво,е цяла седмица имам случки около точно този вид дърво та днес вече дори нося късче от него на себе си!
    Съвет никога не подценявай знаците-случайности не съществуват-дори и на пръв поглед нещата да ти изглеждат така!Съвет-внимавай какво си пожелаваш-сиреч колкото по положителни иблагородни са желанията ти-толкова по често те ще се сбъдват!
    Следващия път като видиш жената я заговори-дори и само за да я попиташ-"извинете колко ви е часа"!
    Активен
    Neverland
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Декември 03, 2010, 15:37:23 »

Не, не си разбрала правилно, моят приятел не я познава, просто и аз и той си мислехме за едно и също име без единия да казва на другия и от стотици имена да се сетим и двамата за едно и също и то не толкова разпространено.Колкото до знаците.Темата както казах е много двузначна, защото на това, на което ти казваш знак, други му казват съвпадение

Хората имаме следната логика.Давам елементарен пример.Вървиш към спирката и си мислиш за автобус номер 6.Пристигаш и автобус номер 6 е точно отпред и започваш да си мислиш, как си материализирал мислите си, а замисляли ли сте се колко пъти сте мислили за автобус номер 6 и той не е бил там, тогава обаче не обръщаме внимание, защото това е нормално стечение на обстоятелствата, а когато се случи нещо по-нестандартно сме склонни да го хиперболизираме. !!! Това не е моята теза, това е просто контра теза, за да разгледаме нещата от различни ъгли и да има база за диалог
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #6 -: Декември 03, 2010, 15:47:29 »

Нали все пак става въпрос за системни съвпадения.........
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Neverland
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Декември 03, 2010, 15:52:10 »

да, но небесен ангел даде пример с табелка, който едва ли и се е случвал преди, затова и аз отговорих с такъв пример Усмивчица

Еона, дай пример от твоя живот
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Декември 03, 2010, 16:43:34 »

Имам си цяла тема по случая- Знаците на Ео хаххахахаха
    Иначе за еженевните неща просто до там са стигнали нещата че цели мисли са знак , кога да се обадя на някой, какво да му кажа, къде да погледна за да видя нещо,как да кажа заците са обвързани с цялото ми ежедневие от най-мъничкkия до стряскащите . Може би просто напреднах много да ги виждам и разбирам, но това не е хвалба ,наред с това се появява отговорността за решенията и осъзнаването ,че конструирането на бъдеще зависи от теб от малките избори, да намериш и избереш най-позитивната и продуктивна вероятност и да я материлизираш.
    Активен

VeSsin
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 41

• Град: Варна, Wonderland;)
  • « Отговор #9 -: Декември 05, 2010, 01:43:03 »

SPQR, аз лично съм забелязала, че понякога просто отгатвам как се казват хората, още преди да ми кажат името си. Някой хора просто си приличат с имената си. Не знам как да го обясня - може би си ги класифицирам по някакви общи характеристики, които хората притежават и от там идва и името Усмивчица А относно това, че постоянно я срещаш тази жена - достатъчно да се запознаеш с нея е това, че се замисляш, че има нещо знаково в цялата работа - щом интуицията ти подсказва - значи наистина има защо! Намигване А знаците ... те са постоянно покрай нас, просто понякога сме прекалено отплеснати в мисли и други неща и не ги забелязваме. Мога да разкажа един мой случай Усмивчица Това лято бях в Гърция с приятелка, бяхме на гости при майка и. Моята приятелка беше преживяла тежка раздяла и се чувстваше много нещастна. Тогава се запознахме с едно момче, сприятелихме се. Един ден бяхме пред къщата му и докато го чакахме, забелязах много красиво цвете, което излизаше от оградата на къщата. Цветето беше Пасифлора (цветето на страстта). Може да се сетите какво се случи след това - моята приятелка се влюби в него и преживяха много красива лятна любов Усмивчица)))
    Активен

Призказка БЕЗ край.
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #10 -: Декември 13, 2010, 16:47:59 »

Случвало ли вие се някога да получите знак за нещо,вчера на мен докато си гледам нали компютара и гледах през прозореца  и видях ,че се е образувало на прозореца пирамида и сега се чудя какво значение може да има
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Декември 13, 2010, 17:18:26 »

След като си го възприел като знак, значи е знак.
    За пирамида има много значения. Аз го чуствам ,като енергоизточник и хармонизатор. Но ти трябва сам да потърсиш и верния отговор ,ще го почустваш по същия начин ,както си почуствал , че това е знак.
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Декември 13, 2010, 22:45:27 »

На мене веднъж ми се случи.. може и повече, но за един път съм сигурна просто.
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #13 -: Януари 10, 2011, 22:33:32 »

Всяка вечер преди да заспя благодаря за знаците, които получавам. За мен те са пътеводител, че съм на правилния път.
    Иначе знаци получавам много, ама наистина много, та дори се чудя кои да ви спомена. Например един, който е наистина силен.
    Роден съм петък 13-ти. Когато бях на 13 години за пръв път гледах филма 13 войн, който ми е един от любимите. Гледал съм го около 13 пъти, не съм ги броил. Във филма 13 войн е човекът, който отива при скандинавците(викингите), за да им помага. Богът на викингите, многократно споменаван и във филма е Один. Аз също тръгнах към викингите и така се стекоха нещата, че следвам в град Одензе, който е кръстен на бога Один. 13 войн е игран от Антонио Бандерас. В едно приложение във фейсбук на кой актьор приличам или нещо такова, резултата бе Антонио Бандерас.
    Виждате само с един филм, колко много знаци и "съвпадения" имам.. Усмивчица
    Активен
    Малкия_Принц
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 89

• Град: Антевасин
    « Отговор #14 -: Януари 10, 2011, 23:48:49 »

При мен от известно време се случват разни работи свързани с едно определено име на човек, с когото имахме нещо през лятото . Например най-често ми се случва да чета нещо и вместо някоя дума да прочета неговото име . Днеска беше върхът на сладоледа, когато отворих притурката с програмата на телевизиите и там има кръстословици принципно . Разгръщайки страниците съвсем небрежно отворих точно на кръстословиците . Имаше една цифросложица и думата , от която трябва да се образуват другите думи беше неговото име . Прочетах го поне 3 пъти,за да съм сигурен ,че не е пак грешка,ама там си е бе ... А то, името не е от често срещаните имена и ми стана много странно .
    Активен

Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Признаци за разпознаване на Кристалните деца « 1 2 3 4 »
    Други деца на новото време
    delfin 50 21913 Последна<br />публикация Декември 23, 2011, 03:09:09
    от Ariam
    Признаци за разпознаване на Звездните деца
    Други деца на новото време
    delfin 8 5923 Последна<br />публикация Май 15, 2011, 17:25:58
    от Eona Lightholder
    Символите и знаците около нас
    Езотерика
    OM 8 8148 Последна<br />публикация Февруари 16, 2012, 15:58:09
    от dayana
    Мъдрости за живота
    Обща тематика
    Evolution 8 17243 Последна<br />публикация Август 14, 2012, 23:54:03
    от The One
    За индиго хората и знаците.
    Децата индиго
    Sita 0 2202 Последна<br />публикация Април 30, 2011, 22:34:30
    от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright