Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Обсебване  (Прочетена 1821 пъти)
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« -: Ноември 30, 2010, 04:16:05 »

То това..е игра...ама аз имам пак въпроси..и не знам къде да си ги задавам вече...  Засрамен ..Е ще питам тук..ако пък не е на място..нека се преместят.. Усмивчица
    Нещото , което забелазях при мен или по-точно едва сега си го обяснавам или опитвам..е случвало ли ви се е да се чувствате като обсебени от някого..аз например не мога да контактувам с повече от един , двама човека..и двама пак ми се струват много..чувствам се сякаш така се разпилявам..разпокъсвам..не се чувствам едно..на мястото си..ако мога така да го обясна..когато контактувам само с един определен човек..независимо на каква възраст е..и от какъв пол е..щом реша да го допусна..се концентрирам само около този човек..цялото ми внимание е върху него..и след известно време разбирам как почти изцяло е в мислите ми..започвам да го виждам и асоцирам с други неща..или хора...та аз пак се питам това нормално ли е.. Аз имам някои мисли относно това..но първо искам да чуя вашето мнение.. ? Усмивчица
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Ноември 30, 2010, 16:27:45 »

Ами много отворени канали, позволяваш силна обмяна на енергия.Ако не можеш да го контролираш, значи си като мен. Мисля ,че Стефаника може да ти даде хубаво обяснение . Ако искаш ,прегледай нейната тема ,за образуване на енергиен щит.
    Лично аз го приемам за чудесна дарба ,защото поставяйки се на мястото на някой чрез приемането на неговата енергия ,можеш да го разбереш както никой друг , ако това е станало може би си има причина , може би този човек има нужда от теб. Аз наричам тези хора - натурални  психотерапевти хахахахахаха.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    demy
    Daniela
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Sofia
  • « Отговор #2 -: Ноември 30, 2010, 17:47:41 »

Аз пък си мисля, че щита не помага в такъв момент.... При мен лично става същото, но не бих го обяснила като обсебване, а по скоро като много голям интерес към човека, че докато не го разгадая напълно нямам мира. Това любопитство не мога да го контролирам.
    Също не съм само с хората така, а и с разни дейности, професии и т.н. Като ми влезне мухата в главата докато не го разнищя, не мога да спра. По кофтито е че после ми е безинтересно и малко напразно съм хвърлила енергията.
    Активен
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #3 -: Декември 04, 2010, 19:35:39 »

Здравей,Amaranth и аз имам такава способност да се увличам ,да се влюбвам в коя ли не душа ,без значение от пол ,просто човека те пленява и ти почваш да го носиш в себе си. Аз съм забелязяла ,че това се случва тогава когато се отпуснеш , не виждаш живота от своя поглед,а от погледа на този човек, който те е пленил.Поне при мене това водеше до чувство на  зависимост ,което е ужасно!Моята защита е просто във всеки момент да си себе си ,да виждаш през свойте очи ,да си будеН!!!Защото човек е способен да бъде всичко  и така може да се загуби навсякаде , а когато е себе си,само тогава е велик и способен да се справи с всяка ситуация!Така , че бъди будна във всеки момент! Незабравяй ,че ние избираме как да приемаме нещата във всеки един момент!Без прекалена близост ,която  води до обсебване.Това е моят начин.
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #4 -: Декември 10, 2010, 12:14:03 »

Ммм да..и аз така мислех...Ео..че най-вероятно доста отворени канали имам..доста по-сетивно усещах нещата..преди направо попивах от настроенията и емоционалните състояния на хората..поемах като гъба негативите им..Сега не знам как е..не мога и да чуя интуцията си..аз направо съм й запушила устата..а по принцип имам силна развита интуиция..но не винаги успявах да я различа..и да я чуя..сега въобще не я чувам ..нито усещам..
    Ами да определено..винаги се поставям на мястото на отсрещния и до колкото е възможно се опитвам да го разбера..съчуствам..и това много често най-много ме оставя без сили..хиахи но аз го правя и като гледам филм..или чета книга..харесам си някой герой и така се вживявам и съприживявам..че после..
    Иначе това не се случва вече с определен човек..който ми е направил впечатление и ми е харесал,аз към тези хора..ставам зависимаа..Понякога се случва и с напълно непознат човек..който като го погледна в очите..и имам усещането и чувството..че е влязъл в мен..не се случва  постоянно и с всеки..но се случва..А и също с хора..които въобще не ми харесват и ме дразнят..и не искам даже да се сещам за тях..а в нещо в мен ги вика..припомня сякаш са важни..и става една борба в мен..и като се замисля доста често я водя..има една част в мен..която прощава и казва,че обича всички..абсолютно всички..не изпитва гняв към никого..но има и една друга..която знае,че трябва да е обидена..да се гневи.. и се питам и не разбирам как може да я има онази част..която може да прощава и да обича всеки..има я..но е много,много слабо изразена..напоследък и чувствам как почти нямам енергия в себе си..нито нещо,което да ме зарежда..и когато изляза и общувам с повече хора така..и после се чувствам изчерпана и имам нужда да се затворя...да остана сама..така се чувствам добре...
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    zvezdichka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #5 -: Декември 13, 2010, 11:59:27 »

Здравей, хубава е ,че си наясно със себе си .От тук нататък ще намериш пътя сама стига да го търсиш не в хората не в светите, а в самата себе си.Познавам много добре, това което преживяваш и чесно казано незнам на какво се дължи ,но си мисля, че е преход път към израстване. Според мен силата е в нас да се справим с всичко просто трябва да намерим път към себе си . И аз съм забелязвала ,че ми е нужно да стоя сама, много е странно само тогава се чувствам добре истински всякаш се зареждам. Има хора, който казват ,че без хора немогат,немога да ги разбера.Обичам да съм сред хора  с който имам тясни взаймотношения.СЕга се замислям дали тези хора ,имам около мен ,който винаги търсят хора, а не сме близки ,дали не са енергийни вампири?
    Активен
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « Отговор #6 -: Април 27, 2011, 08:05:31 »

И за бях навремето така,това е от любов,любов към всичко,хора , природа и др.Виждаш във всичко красота и се обвързваш,хубаво е но забравяш за себе си ,искаш да помогнеш на всеки,искаш всичко да е красиво и добро,опитваш се да обърнеш внимание на всеки и това те изчерпва и накрая те нараняват.Просто обичай на първо място себе си,щото хората са гадове и само ще се възползват от теб.Ставаш лесна плячка по този начин и рано или късно ще си изпатиш от някой мръсник.Просто трябва да знаеш че всички са мръсници и не трябва да вярваш на никой и не са това което виждаш,това са те пречупени през твоята призма,а ти ако си красота и любов и те стават това,но само в твоите очи.Всъщност са си гадни егоистични копелета които си гледат само своя интерес ,да не говорим че има и по лоши-пази се ще пострадаш така.По-предпазливо  и имай предвид че хората не са такива като тук-гадове са и рано или късно ще пострадаш.
    Активен
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #7 -: Април 27, 2011, 17:48:58 »

Обвързването е предпоставка за обсебване.
    Активен

rosen
    Гост
    « Отговор #8 -: Май 10, 2011, 10:05:45 »

здравеите, компетентни хора аз съм на 34 г от сф, и имам пробле с някакво на6ествие на демони4ни сили ис4иствам ги с хора които ми помагат но пак се връ6тат до два три дни какво да правя
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Май 10, 2011, 11:22:16 »

Росене туку така демоничните сили не нападат ,помисли си има ли причина да ти е паднал гарда. Най-доброто което можеш да правиш е сам да си помогнеш , да се помолиш. Да анализираш себе си и да се опиташ да построяваш защитно поле заедно  с твоите лични пазители. Простичка молитва от сърце прави чудеса.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    kaloian1
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 76

• Град: Плевен
    « Отговор #10 -: Май 13, 2011, 07:21:48 »

Росене от 10 години имам твоя проблем ,опасно е и е мн трудно ако искаш ми пиши от лична страница.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright