Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Прочистване от шлака  (Прочетена 17593 пъти)
Administrator
Дидо
Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « -: Юли 11, 2009, 15:39:45 »

Не помня от коя държава произлиза тази техника на прочистване, но действа!

Нужни средства:
    Вода
    Ориз
    Буркан(или друг съд)

1-ви ден.
    Вземате 1 буркан, пълните го до половината с вода, слагате в него 3 супени лъжици ориз, след това го слагате някаде да преседи.

2-ри ден.
    На следващия ден сменяте водата от буркана с нова, и го оставате пак да преседи. След това вземате нов буркан, и отново го пълните до половината с вода, след това в него слагате 3 супени лъжици ориз.

3-ти ден.
    Буркана от първия ден не го бутате. От втория ден сменяте водата с нова. И зареждате 3-ти буркан по същия начин.

4-ти ден.
    Процедурата се повтаря от 3-тия ден, като от предходния ден сменяте водата, и зареждате нов буркан.

5-ти ден.
    Като при 4-ти.

Вече имате 5 заредени буркана с ориз. Сега всеки ден трябва да вземате първия зареден буркан, изхвърляте водата и приготвяте ориза в друга вода, без никакви подправки (дори сол и олио). 2 часа преди това не трябва да си ял, и 4 часа след това не се яде. С ориза не се яде нищо друго.

Това се прави в продължение на 30 дни. Веднъж годишно. След използване на буркан, винаги зареждате нов, като процедурата вече ви е ясна.

Помага за изчистване на всякакви токсини от организма и главно шлака от тънкото черво.

Успех!  Намигване
    Активен

delfin
    Гост
    « Отговор #1 -: Юли 11, 2009, 17:42:16 »

Това е интересно, ще го изпробваме.
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #2 -: Юли 20, 2009, 22:57:54 »

Забравих да напиша, да се пие повечко вода, за да няма болки в корема Плезещ се
    Активен

delfin
    Гост
    « Отговор #3 -: Август 07, 2009, 16:20:25 »

Започнахме го. След месец ще видим какъв резултат ще има, а и по-късно, то нали ще трябва да мине и известно време преди да се почувства по-осезаемо резултата с изчистването на организма.
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

• dean.radnev
    « Отговор #4 -: Септември 09, 2009, 17:15:24 »

delfin, ще може ли да споделиш резултатите, за да може другите потребители да могат да прочетат.

Аз също съм го пробвал и съм доволен, същата работа е и с покълнатото жито.
    Активен

delfin
    Гост
    « Отговор #5 -: Септември 11, 2009, 02:24:41 »

С житото се отказах засега да го ям, просто вече ми омръзна като вкус.

С ориза на мъжът ми го правих, заради прочистване на тънките черва, има някакъв ефект, но не напълно, защото той си имаше по-сериозни проблеми. Още дълго време ще готвя всяко ядене с добавка на ориз.

Иначе по-честото ядене на ориз помага изцяло за стомашно-чревния тракт.

Но сме решили след месец-два пак за повториме, защото с тези неща всичко става бавно, но славно.

Другото е да се използват същевременно и сокове - домашно изцедени, пресни, и билкови чайове, мин. вода, пробиотици (те са на основата на млечнокиселата ни бактерия и с бифидобактерии и лактобациили), минерали, бирена мая (не бира, а маята, има я на таблетки, германска, по аптеките, много е добра), начинът на хранене да се следи по възможно по-чист, когато се наложи използването на т.нар. хранителни добавки, те са обикновено извлеци на билки, минерали, антиоксиданти и др.
    Активен
    Вещичка
    Гост
    « Отговор #6 -: Ноември 28, 2009, 20:40:11 »

Ще ви дам моята рецепта за прочистване на организма. Занимавам се с билки и ароматерапия от доста време. Тази рецепта я изпробвах на себе си в началото на януари тази година. Пих билките до края на март. А от април месец отказах да ям месо - стана ей така без да съм го искала - просто стомаха ми вече не понасяше месото. Малко след като отказах месото спрях и алкохола - отново от само себе си. Сега най-много два пъти месечно да изпия чаша бира или чаша бяло вино и толкоз. Само ако знаете как ядях месо и колко алкохол изпивах, направо не е истина  Ухилен Ухилен Ухилен  Честно казано не зная дали това се случи от билките или просто нещата започнаха да стават едно по едно, но е факт, че се случиха. Рецептата не помня откъде я имам, но я имам от много години  Веселяк

ТИБЕТСКА РЕЦЕПТА НА МЛАДОСТТА

100гр лайка
    100гр жълт кантарион
    100гр имортела /безсмъртниче, жълт смил/
    100гр брезови пъпки

Всичките билки се смесват хубаво и се затварят в буркан. Вечер 1 супена лъжица /аз слагах по две, защото в дебелите книги пише че на чаша вода се слага 1 с.л. билка/  се залива с 0,5л гореща вода и се кисне 20 минути. Прецежда се. Половината се подслажда с мед /аз не слагах мед, защото обичам чистия вкус на билките/ и се изпива преди лягане. След това нито се яде, нито се пие. На сутринта се изпива другата половинка чай 15-20 минути преди закуска. Така се продължава докато свърши сместа от билки  Намигване

ВНИМАНИЕ: Курсът може да се повтори след 5 години!!!

След използването на тази настойка рязко се подобрява обмяната на веществата, организмът се прочиства от натрупаните мазнини и варовик, кръвоносните съдове стават по-еластични, предпазвате се от склероза, инфаркт, хипертония. Изчезва шумът в главата, виенето на свят и кожата става по-здрава, по-гладка и добива приятен вид.
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #7 -: Ноември 28, 2009, 20:55:45 »

Само ще добавя, че ако някой има алергия към тревни полени, не може да се ползва лайка, защото тя отключва алергените от прашеца, който се съдържа в цветчетата.

Жълтия кантарион има следното за Внимание:
    Когато се взима вътрешно в големи дози, може да усили чувствителността към слънчевите лъчи, особено при хора с повишена чувствителност към светлината. Да се избягва от хора, които вземат антидепресанти по рецепта и всякакви лекарства, които взаимодействат с МАО инхибиторите. Да се използва внимателно по време на бременност.

При продължителна употреба на жълтия смил може да се предизвика жлъчен застой в черния дроб и да смутят храносмилането, като затруднят изпразването на стомаха и червата.

Да не се употребява при обтурационна жълтеница.

« Последна редакция: Ноември 28, 2009, 20:58:24 от delfin » Активен
    Вещичка
    Гост
    « Отговор #8 -: Ноември 28, 2009, 21:08:37 »

Интересно Делфин, не знаех за това, но и нищо лошо не ме е споходило де  Намигване  Заедно с мен го пиеше една приятелка и личната ми лекарка и съпруга и. На никого от нас не се отрази зле това. Само, че за всички приеми на билки е напълно нормално едно нещо - в началото може да започнат да се обаждат всички болежки и до седмица някъде затихват /туй от личен опит/.

А и в същност в целия тюрлю гювеч от билки на чаша вода се пада по много мъничко количество от билка, за това не смятам, че би имало проблем, но все пак аз не съм лекар, а и бях напълно здрава докато го пиех  Усмивчица  а и след това...
    « Последна редакция: Ноември 28, 2009, 21:17:25 от Вещичка » Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #9 -: Ноември 28, 2009, 21:11:42 »

Противопоказанията, които се дават за билките трябва да се взимат предвид общото здравословно състояние на всеки индивид, защото влияят.

От личен опит го казвам.

И аз от години използвам билки (както и други неща) при здравословното си състояние (както и при съпругът ми).
    Активен
    Вещичка
    Гост
    « Отговор #10 -: Ноември 28, 2009, 21:14:45 »

Права си и не го отричам  Намигване  Ама хич не се бях сетила за противопоказания честно казано  Ухилен

Само дето не можах да разбера защо чак след 5 години се пие пак, но го приех безрезервно  Тъжен
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #11 -: Ноември 28, 2009, 21:31:52 »

Точно заради съставките, които съдържат дадената комбинация. Явно, ако е по-рано ще предизвика поражения.

При билковите, също както и при сегашните фармацевтични лекарства, трябва да се спазват правила за употребата им и внимателно да се следят противопоказанията и страничните ефекти.
    « Последна редакция: Ноември 28, 2009, 21:39:48 от delfin » Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #12 -: Май 06, 2010, 00:46:01 »

Само да допълня че е много важно според мен как се отнасяме с бурканите с ориза и водата,както и с всичко останало разбира се Усмивчица.
    В филма Вода не помня в 1-ва или 2-ра част правят експеримента с ориз и вода в 3 буркана.
    На първият  всеки ден казват "Ти си лош" "Мразя те" След няколко дни е черен ориза вътре.
    На втория го оставят еи така да си седи без никакво внимание и ориза започва да се разваля,става на петна.
    На третия повтарят "Овичам те","Благодаря" след което тои започва да ферментира,розов е на цвят и мирише на сладко.
    Най добре гледайте филма.
    Всичко става и от водата,тя събира информацията и ние приемаме тази информация.
    Аз редовно си готвя ризото и ориза го приготвям горе долу като за Суши.
    Слагам 1 част ориз и само 1 част и половина вода не 3,5 части както обикновенно.
    Като заври леко го захлупвам с капак и намалям до край котлона,след 12-14 мин е готов но не се отхлупва само се мести и се оставя да стой захлупен да се задуши.
    Докато си почива ориза си приготвям зеленчуците и след това ги смесвам.
    Накрая може малко магданозче или пармезан от горе!:)
    Ориза става не много сварен както и италианците го правят,но по важното е че после в червата си взаимодейства с течности и се раздува,което от своя страна помага да се обере повече от стените на самите черва и подобрява перисталтиката също си мисля!
    Но най важното е да се прави тази процедура с много желание и любов.

А за прочистване съм чел че става за 24 часа ядене само на дина и нищо друго.Идва сезона на дините:) сега .

Успех на всички!
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Прочистване, хармонизиране и зареждане на чакрите « 1 2 3 4 5 »
    Духовни учения
    Reiki 63 59970 Последна<br />публикация Април 03, 2013, 00:57:58
    от Свързан
    Растителни средства за прочистване на организма
    Природосъобразно хранене
    Слънчев лъч 0 2819 Последна<br />публикация Юли 23, 2011, 19:50:00
    от Слънчев лъч

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright