Духовно развитие

Страници:  1 ... 4 5 [6]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ангели на Земята  (Прочетена 15173 пъти)
nikcvet
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 90

« Отговор #75 -: Юли 01, 2013, 13:31:37 »

Сигурно е възможно да намериш хора, които да те разбират и да са като теб.
Трудно е, но едва ли има смисъл да се измъчваш от тези проблеми.

Има един момент в древните духовни учения, когато се казва, че
обикновено се разграничават успеха и неуспеха, красивото и грозното,
знанието и незнанието, но има нещо над тази обикновена светска
действителност. Самия живот и същност на човека са породени от и се
опират на това по-голямо нещо.

Да проявяваш добро или лошо е в границите на светското: ако правиш лошо
- отговарят ти с лошо, ако правиш добро, може да те използват и пак да
загубиш. Истинският път на духовно развитие в някакъв смисъл преодолява
тези неща.
Активен
Jombo
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #76 -: Юли 01, 2013, 22:40:27 »

Здравейте и от мен ! Искам и аз да споделя своята история , но съм малко объркана и незнам от къде да започна . Като цяло искам първо да споделя , че просто незнам коя съм на 21 години съм а , чувствам ,че вътре в мен има мъдрост и мисли , който не отговарят на възрастта ми . Винаги съм се чувствала по различна от останалите и никой някога не ме е разбирал по темата за духовното израстване и като цяло за цялото ни съществуване . Незнам всъщност дали съм ангел или някакъв друг вид , но много често ми се е случвало фа ме наричат така . Искам само да споделя , че и връзката ми с истината също така е много силна , като цяло чувствам и хората и техните чувства , страдам за човечеството и независимо за какъв човек става въпрос .
 Но имам един проблем до сега не съм виждала толкова много ангели отколкото демоните в хората . Искам като цяло да разбера коя съм и защо се получава така , но не мога да намеря все още правилните отговори вътре в мен . Ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарна . Благодаря предварително на всички !!!!
Пробвай с регресивна хипноза или магически гъби.
Активен
Свързан
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 185

• Град: Монреал, Канада
  • « Отговор #77 -: Юли 08, 2013, 20:17:49 »

КАРА

За пръв път срещаше някого, с когото можеше да говори за преживяванията си, и това бе вълнуващо за нея. Приказвахме си повече от 3 часа, като една през друга споделяхме за етерния си опит.
    ...

Не се ли казва "ефирния"?
    Активен

Сатчитананда ...
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #78 -: Юли 08, 2013, 20:37:52 »

eti_93, съветът ми е да не викаш така духове, просто защото може да стане много лошо, ако извикаш някой зъл, може много да ти направи, а и духовете не обичат да ги безпокоиш.
    Може да и направи много само ако му/и разреши.
    Изчиства се веднага и духа отива еди къде си.
    Често след лечебна процедура, поемам върху себе си тинята от болния/болната.
    След това чистя къщата, моля се и подобни.
    Един път стана много сериозно (жената беше в ужасно състояние, даже и устата и се беше изкривила на една страна), но едно аверче ми помогна да махнеме гадния дух, много съм му благодарен, даже му дадох и някой и друг $ ...
    Ако някой не е наясно за какво става въпрос и има нужда от информация, да се обади :-).
    Активен

Сатчитананда ...
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #79 -: Юли 08, 2013, 20:46:05 »

Имахте ли странни прилива на енергия по главата и ушите.. и по гърба, краката..., областта на дланите и понякога болки в гръбнака?

Малко ме е срах да ми сканират енергията.. страх ме е, че някой ще ми каже "ти си чудовище. Демон. Енергиен вампир" или нещо такова или ще се опита да ме нарани по някакъв начин. Наистина не знам как да си направя такъв скан "безопасно". Нито има кого да попитам, освен вас.
    Какво мислите?
    Тая енергия е: Светия дух в християнството, свещения дух при индиянците, кундалини, кундалини шакти,и прана в Йога, Чи при китайците, Ки при японците и т.н. и не само я имахме, а я имаме и постоянно я въртиме и пращаме там където си трябва.
    Ако не го правиме, тя заспива и се получават много сериозни проблеми.
    Иначе, не се страхувай, страха е ужасно вреден.

Активен

Сатчитананда ...
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #80 -: Юли 08, 2013, 21:02:23 »

Всеки от нас носи и ангел и един дявол в себе си. О, страхотно е всеки да се има за ангел, т.е. добричък, чистичък, светличък, а да не вижда тъмното в себе си, НО... колкото и да не искаме да си го признаем това ТЪМНО го има във всеки един човек на тази планета. Същото е и в преминалите вече чертата отвъд - и там са си с добри и лоши черти.

Всяко нещо, с което се прекалява, за мен лично, вече отива в посока фанатизъм, сектанство,  прекаляване, сляпо подчинение и попадане под чуждо въздействие, обикновено на хора с прекалени ЕГОмании и стремеж да се покажат какви "Учители и водачи" са, а са всъщност така обикновени, както всички ние,  и са водени единствено от стремежа си да се налагат над другите и да взимат от тях каквото могат.

Особено енергийно така се подхранват страхотно тези маниакални Егови Величия.
    Не съм съгласен има и много чисти хора от тях.
    Активен

Сатчитананда ...
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #81 -: Юли 09, 2013, 01:15:31 »

Свързан, има всякакви! Усмивчица Това е идеята. Усмивчица Тук иде реч за баланс и стремеж към съвършенство и илюзията на някой хора, че са го постигнали и се изживяват като жервти или спасители.. Усмивчица Повечето хора имат нужда от признание, от мисълта, че са най най, че действията им са оправдани, търсят определение за себе си! Осъзнаат, че са съпричастни и четат за ангелите и хоп, те са ангели, онеправдани, но велики, а другите невежи...
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Свързан
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #82 -: Октомври 05, 2013, 18:00:52 »

Свързан, има всякакви! Усмивчица Това е идеята. Усмивчица Тук иде реч за баланс и стремеж към съвършенство и илюзията на някой хора, че са го постигнали и се изживяват като жервти или спасители.. Усмивчица Повечето хора имат нужда от признание, от мисълта, че са най най, че действията им са оправдани, търсят определение за себе си! Осъзнаат, че са съпричастни и четат за ангелите и хоп, те са ангели, онеправдани, но велики, а другите невежи...
    Искаш да кажеш, че няма такива ли?
    « Последна редакция: Октомври 06, 2013, 06:31:12 от Свързан » Активен

Сатчитананда ...
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #83 -: Октомври 06, 2013, 00:16:40 »

Не исках това да кажа. Усмивчица  Плезещ се
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Страници:  1 ... 4 5 [6]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Часът на Земята
    Обща тематика
    Турист 0 740 Последна<br />публикация Март 26, 2011, 21:00:17
    от Турист
    Има ли ангели на земята,които са в човешки тела?
    Въпроси и отговори
    Ariam 4 1911 Последна<br />публикация Декември 06, 2011, 23:22:27
    от Ariam
    Сънувам ангели
    Моите сънища
    mishi 4 1612 Последна<br />публикация Октомври 15, 2012, 23:05:54
    от mishi
    Дорийн Върчу "Земните ангели" « 1 2 3 »
    Книги
    Lakshmi 33 9330 Последна<br />публикация Август 21, 2012, 17:11:11
    от Lakshmi
    Земята и хората « 1 2 ... 8 9 »
    Любопитни факти
    James 134 4035 Последна<br />публикация Юли 28, 2013, 18:09:52
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright