Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ангели на Земята  (Прочетена 14613 пъти)
zvezdichka
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

Нека бъде вечна светлина!

« Отговор #15 -: Март 28, 2011, 19:45:27 »

Познавам много ангели:)някой незнаят ,че са такива.
Знам,че хората ,който следват Бог във себе си, са ангели! Ако си ангел виждаш и другите ангели,тук на Земята:))
Ео бъди сигурна ,че детето ти е ангелче:)ако можеш да го видиш само за миг като такова,ще разбереш.
От душата виждаш и крилете им:)))
Активен
M
Гост
« Отговор #16 -: Април 03, 2011, 23:22:31 »

Пиша това до всички ангели на земята. Дръжте сърцето си ясно и мислите прости. Вървете напред със сърцето, дори и да ви се струва нелогично. Изберете само най-красивите мисли и не позволявайте да ви се насажда мъка, отчаяние и страдание. Ние сме тук за да покажем, че чудесата се случват стига да поискаш това. Дайте подкрепата си на всички хора около вас и ги насърчавайте в положителните мисли. Дайте им вяра и им помогнете да общуват с Бога. Ние сме тук за да носим щастие, вяра, надежда и да създаваме атмосферата. Дори само присъствието ни е благоприятно. Започнете да общувате с архангелите. Призовавайте, питайте и обграждайте мислено хората с бяла светлина. Насърчавайте ги да се молят за нещата, които искат, понеже хората имат свободна воля и не можем да се намесваме без да е поискано. Дори да ви отхвърлят не си позволявайте обезсърчаване, защото сърцата им ще ви приемат , дори несъзнателно. Ангелите са винаги обичани от хората и те винаги разбират и помагат. Обичайте и помагайте. Затова сме тук, да дарим безкрайната си любов на всичко до което се докосваме.

Активен
Amaranth
Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Град: Варна
  • Love is the Аnswer !

« Отговор #17 -: Април 04, 2011, 02:58:56 »

Благодаря ти много за това твое включване..макар и като гост ...Аз те чух....
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Мар
    Гост
    « Отговор #18 -: Април 04, 2011, 17:03:42 »

Внимавайте особено с бялата светлина, да не ви доведе до други селения, където идва използваност и вид енергийно робство за душата.
    Активен
    Drakon
    Гост
    « Отговор #19 -: Април 04, 2011, 22:42:14 »

И аз така ВИКАМ:

Не всичко,което е бяло в този форум е бяло,
    и не всичко,което изглежда - черно е черно.
    ...и какво от това!?!
    Активен
    M
    Гост
    « Отговор #20 -: Април 05, 2011, 00:38:28 »

не съществува робство , но е весело да се чете какви интересни неща ражда страхът в човешкото съзнание, много любов за ангелчето, което ме чу и ми изпрати своята, приемам и връщам с цялото си същество
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #21 -: Април 05, 2011, 00:54:11 »

М ще се радваме да разберем повече букви от името с което се наричаш...

Но макар и Мним,
    никът ти ми е любим...

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    M
    Гост
    « Отговор #22 -: Април 05, 2011, 02:23:54 »

Благодаря за добрите чувства. Взаимно е
    Активен
    Amaranth
    Неактивен Неактивен

Публикации: 349

• Love is the Аnswer !

« Отговор #23 -: Април 05, 2011, 02:59:06 »

не съществува робство , но е весело да се чете какви интересни неща ражда страхът в човешкото съзнание, много любов за ангелчето, което ме чу и ми изпрати своята, приемам и връщам с цялото си същество

Благодаря ти...
    Активен

Всичко е Любов!И Любов е всичко!
    Мар
    Гост
    « Отговор #24 -: Април 05, 2011, 18:23:23 »

Страхът е в тези, които искат да се страхуват. Кой разбрал това, което бегло споменах, разбрал. Усмивка
    Активен
    mihaela
    Гост
    « Отговор #25 -: Май 21, 2011, 15:26:19 »

Ангели са изцяло по-различни създания от хората. Човешките същества не стават ангели след като умрат. Ангелите никога няма да станат, и никога не са били, хора. Бог създаде ангелите точно както Той създаде човечеството. Библията не казва никъде, че ангелите са създадени по образ и подобие на Бог, както са хората (Битие 1:26). Ангелите са духовни същества, които могат, до определена степен, да приемат физическа форма. Хората са главно физически същества, но с духовна страна. Най-голямото нещо, което ние можем да научим от ангелите, е тяхното моментално, безпрекословно покорство на Божиите заповеди. Цитат от библията. Не вярвайте на измислици в божието слово е истината!
    Активен
    mihaela
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #26 -: Май 21, 2011, 15:33:21 »

Не вярвайте в празни приказки!
    Активен
    onidar
    Аз съм . . . и какво от това!
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 87

• Град: Русе
    « Отговор #27 -: Май 21, 2011, 16:56:33 »

Цитат
    е вярвайте в празни приказки! Готин
    mihaela
    Не вярваме бъди спокойна и в твоите думи не вярва ме,но проверяваме всичко
    Активен

Светът е оцелял,защото се е смял ... и други работи.
    eti_93
    нифелим
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

• Град: на някой облак
  • « Отговор #28 -: Май 26, 2011, 11:17:30 »

Жалко е че има много малко информация .. ако някой може да намери повече нека качи .. твърде важно е за мен ,защото от 1 година се намирам в много странен период не само аз но и една моя приятелка .. всичко започна с викане на духчета и всякакви такива .. но в последствие стана вече по ужасно .. тя вижда и разговаря с духове но не винаги с на някой починал човек .. също така знаем много неща двете неща който ще се случат ,но не винаги са сигурни .. а за мен на мен ми казаха че съм нифилим .. усещам крилата си .. усещам болка там където те израстват  още малко остана да навърша 18 и ще са напълно готови (израснали) ..  аз все още не ги виждам .. но според думите на моята приятелка са много красиви .. някой ако има повече информация за ангелите на земята и за нифилимите да ми пише
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 73

• Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #29 -: Май 26, 2011, 13:52:44 »

В тези ситуации много хора НЕ биха повярвали, но браво на тези, които приемат реалността такава, каквато е, а не се ограничават в своите евтини представи. Като цяло човек е нещо като компютър - има някои неща, но може и да има повече, стига да се свърже с интернета (в случая други сили)
    eti_93, съветът ми е да не викаш така духове, просто защото може да стане много лошо, ако извикаш някой зъл, може много да ти направи, а и духовете не обичат да ги безпокоиш. Благодаря на Господа, че има такива същества, които спасяват света. Иначе при мен интересното е това, че напоследък чувствам някаква лекота и като цяло странно чувство около плешките и рамената. Преди година-две ходих на чакръкчия да ми намества кръста и каза, че съм бил с приклещен нерв на плешката и ме викаше пак.. не знам какво общо има това с ангела, не знам и дали ще ставам такова нещо (едва ли, не мисля, че съм достатъчно добър човек, за да стана), но да питам - тези, които са ангели, преди да станат, да са изпитвали странно чувство в областта на плешките и да се чувстват леко "на тясно" в тази зона? Благодаря!
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Часът на Земята
    Обща тематика
    Турист 0 688 Последна<br />публикация Март 26, 2011, 21:00:17
    от Турист
    Има ли ангели на земята,които са в човешки тела?
    Въпроси и отговори
    Ariam 4 1838 Последна<br />публикация Декември 06, 2011, 23:22:27
    от Ariam
    Сънувам ангели
    Моите сънища
    mishi 4 1532 Последна<br />публикация Октомври 15, 2012, 23:05:54
    от mishi
    Дорийн Върчу "Земните ангели" « 1 2 3 »
    Книги
    Lakshmi 33 8960 Последна<br />публикация Август 21, 2012, 17:11:11
    от Lakshmi
    Земята и хората « 1 2 ... 8 9 »
    Любопитни факти
    James 134 3806 Последна<br />публикация Юли 28, 2013, 18:09:52
    от Ru Alfa

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright