Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 3 [4]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Преходните деца  (Прочетена 8270 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2561

NEVERENDING STORY

« Отговор #45 -: Юли 01, 2011, 13:40:10 »

Не се ограничавайте в изучаването на вашата енергийна същност със съществуващите етикети.
Всеки в един даден момент е в преходно състояние.
Всеки е прекрасно уникален и има собствени насоки за развитие.
Мисля , че съсредоточаването именно върху това е по-ценното , отколкото търсенето на някакви рамки.
 Знам за вътрешната потребност да търсиш себеподобни, но те са налице тук и навсякъде ,независимо имат ли табелка с цвят или подобно определение.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #46 -: Август 29, 2011, 21:22:21 »

Цитат
Сигурно е страхотно да си различен. Винаги съм искала да съм различна. Да имам дарба.
Но аз нямам такава. Аз имам характера на преходно дете, но без дарбата Тъжен
Скучно е да бъдеш обикновен.

Е, никой не е казал, че си обикновена. Всъщност едва ли има някой, изваян по калъп, който да може да се нарече обикновен.
Въпреки че имам почти всички качества на индиговите, аз не съм индиго. Чувствителна съм, както кристалните- притежавам не малко и от техните качества, но не съм нито едното, нито другото.
Голяма работа! Е, не мога да се изфукам с подобен етикет, вярно е, но пък мога да бъда себе си и в този си жалък вариант.   

В училище съм имала и продължавам да имам сериозни неприятности с околните, но не е нещо, с което да не мога да се справя. Просто нежелание да се вписвам в обстановката, това е и ще продължава да бъде така.
Бих могла да вбеся всекиго, и един поглед е достатъчен, това е вярно, но стига да съм достатъчно спокойна мога да сторя и обратното. Напоследък нужното спокойствие все ми убягва, но и това ще мине.

За мое съжаление с всяка следваща характеристика на някое от наистина различните, надарени с всякакви умения деца, се убеждавам, че спадам към никоя "категория". 
Но това не ми пречи да съм различна. Усмивчица

Цитат
Разбира се,че когато съм на вън не започвам да приказвам за деца-индиго,атлантида и нещо от сорта.Просто казано:Не си насилвам късмета!

Аз пък имам успех с убежденията. Вярно е, че не мога да говоря с абсолютно всекиго, но има ли поне малка вяра в Бог, успехът е налице, макар и не веднага.  Дотук съм говорила с четирима души на моята възраст като и четиримата след това настояваха да им дам по някоя книжка на тази тема. Просто е необходимо търпение и здрава аргументация. Усмивчица Най-лошото, което може да се случи е да ме сметнат за ненормална, което пак не е толкова странно при все, че наистина не съм нормална.
Активен
Страници:  1 2 3 [4]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Гръмнаха Кенеди, защото искаше да разкаже за срещите с извънземните
Извънземни цивилизации
Evolution 7 5180 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 14:18:33
от meander
Полезни теми от форума отнасящи се до децата
За родителите
Eona Lightholder 9 2585 Последна<br />публикация Май 15, 2012, 03:19:52
от oldrecord
Готови ли сте да преминете прехода успешно? « 1 2 »
Анкети
Слънчев лъч 20 2831 Последна<br />публикация Март 14, 2012, 00:24:06
от Bora

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright