Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Преходните деца  (Прочетена 9021 пъти)
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #30 -: Септември 03, 2010, 15:41:32 »

не знам дали са всичкkи при мен
    пфу и колев няма да може каже или трябва да е поредица от  снимки ,но ше ми одере кожата тоя -майтап де хахахахаха

Ео, това ще ми е интересно да го видя Усмивчица Ще вземеш да прецакаш техника за толкова пари и накрая няма да можеш да си разбереш цвета Усмивчица А за снимките, що консуматив ще отиде, оле мале
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #31 -: Септември 03, 2010, 15:45:14 »

Мога да си направя майтап с Колев- да ходя всеки ден на снимка и накрая ще му кажа ,че нещо не бачкkа тая камера и ще си искам парите обратно Усмивчица)))))
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    giti
    Гост
    « Отговор #32 -: Септември 03, 2010, 15:50:31 »

гитка аз отдавна се индентифицирах най-близо с преходните
    виж и по-напред съм писала отдавна.
    разликите с брадовчетка ти са само че аз съм обратното на енергиен вампир - енергийна прахосмукачка по 10
    И не пропаднах толкова на дълбоко в зависимостите -за малко
    когато ти ми написа - почнах да си мисля -

"леле дано не съм цикламенно ,че хич не го обичам този цвят , я да видя какво пишеше тук че съм забравила"

ама тука не пише и така опитах се да се почуствам по дълбоко вътрешно и така имам чуството че се преливам , не като кристалните със всичкkи цветове заедно , а като една лампа дето имам- свети едно след друго всичкkи цветове.
    не знам дали са всичкkи при мен
    пфу и колев няма да може каже или трябва да е поредица от  снимки ,но ше ми одере кожата тоя -майтап де хахахахаха

развалиха ми се нещо главните букви не ловят, сори май ми свършва батерийката на кл.

Извинявай, пропуснала съм поста, в който си се индетифицирала. Ама, търгнах от зад напред и ме грабна поста на Керу, отпрати ме в др. тема и те така....
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #33 -: Септември 03, 2010, 15:53:16 »

Нищо повече не можах да намеря по въпроса , освен книгите на Мег Лойзи, а там е това и което е публикувано тук.

Тъжен Тъжен Тъжен
    Еми дай заедно да видим какви изводи можем да извадим. В най-лошият случай, ще създадем още един етикет (ако вече не е създаден). И аз тук срешнах за първи път този вид чиляци, в тази тема описваща така добре братовчедка ми. Май другаде не се говори за тях. Чичкото ми вади преходни млека, лайсни, наредби и т.н.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #34 -: Септември 03, 2010, 15:57:56 »

е това с индентифицираното е условно казано:)))) нали ви казвам ,не намирам повече иинформация , само тази която и тук я има. Не че лепването на етикетче ще промени нещо .Ама и преди писах , става ти по -леко като знаеш, че не си сам.

Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #35 -: Септември 03, 2010, 15:59:47 »

ей пак пишем заедно Усмивчица да изчкkаме просто и други ако имат да разкажат нещо

Усмивчица
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #36 -: Септември 21, 2010, 15:31:15 »

Едно ново наблюдение

Бебчо беше със запушен нос и се приспиваме на люлеещия стол и молиме ангелчетата да дойдат и с перца да отпушат нослето.
    И както сме се гушнали в тази своеобразна медитация. Видях вътрешно неговата аура , тя е във всички светове на дъгата , както като се пречупи свелина през призма.
    Но интересното беше ,че тя се разширяваше и обгърна мен докато двамата заедно започнахме да имаме еднаква аура която се увеличаваше.
    Та оттук си правя извода за Преходните и за това, че липсата им на филтри ги прави уязвими за влиание върху тяхната аура.За това и братовчетката на Гити бива променена от своето дете. Когато е била в така наречения си вампирски период ,то явно е било под влияние на средата.
    От личен опит мога да го потвърдя. Значи това е обратното на енергиен вампиризъм. Това е енергийна лупа.

Значи от тук изхождам ,че ползотворното съществуване на Преходните е пребиваването им в благоприятна среда ,където те могат да функционират като катализатор на процеси.

Обратно в среда на ниска вибрация резултатите могат да бъдат пагубни.
    Незнам дали съм ви споделяла ама аз в такава ситуация почти убих човек с увеличаването на на негатвните предпоставки около него.
    За това както каза и Гаятри съм си надянала розовите очила.
    Но в това състояние в което съм сега го дължа на бебо , който ми даде материал за светлинно творчество.

Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #37 -: Септември 22, 2010, 16:03:36 »

Аз продължавам да пиша по въпроса, с надеждата някой да се обади с повече инфо, защото такова явно повече няма.
    Все пак това е един автор и анализите са върху единици с които е работила.
    От там идват и възрастовите граници.

Ако дотук направените ми изводи са ,че Преходните са катализатор на енергия , т.е. увеличават ,както се изразява авторката по 10.

Значи този човек поставен в среда на хора с значително ниски вибрации ,ефекта ще е  група-масови убиийци.

Ако е в смесена среда, ще приеме ролята на уравновесител и хармонизатор.

Ако е в среда на хора с високи вибрации , ефекта за групата е - чудеса.

За родителите :

Детето е с толкова разнообразни интереси , че може би ше ви се стори ,че няма индивидуалност.
    Слуша и харесва всичкkи видове музика.
    Интерес към всичкkи науки,спортове,професии,литература.
    Общува с всичкkи видове характери и няма предпочитания.

Резултата е трудното намиране на среда,професия и съсредоточаване.
    Многофункционалните професии са перфектните за тях.
    Балансирана / смесена среда също.
    При дълъг престой сред високи вибрациии, резултатът също може да е негативен, защото увеличения  прилив на енергия може да е непосилен за физическото тяло.

Активен

Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #38 -: Септември 22, 2010, 16:06:49 »

Еона,инфото за преходните деца е наистина оскъдна,но така е по-добре.

Значи този човек поставен в среда на хора с значително ниски вибрации ,ефекта ще е  група-масови убиийци.

Абе аз съм в средна среда,ама не съм уравновесител.По-често съм причината за караниците. Ухилен

Ако е в смесена среда, ще приеме ролята на уравновесител и хармонизатор.

Ако е в среда на хора с високи вибрации , ефекта за групата е - чудеса.

Да,това го знам що-годе от опит.

Детето е с толкова разнообразни интереси , че може би ше ви се стори ,че няма индивидуалност.
    Слуша и харесва всичкkи видове музика.
    Интерес към всичкkи науки,спортове,професии,литература.
    Общува с всичкkи видове характери и няма предпочитания.

Резултата е трудното намиране на среда,професия и съсредоточаване.
    Многофункционалните професии са перфектните за тях.
    Балансирана / смесена среда също.
    При дълъг престой сред високи вибрациии, резултатът също може да е негативен, защото увеличения  прилив на енергия може да е непосилен за физическото тяло.

Едно към едно,все едно,че мен ме описваш.С разликата,че за разлика от другите преходни хора,мен ме влече войната.
    Активен
    Good_Eyez
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

« Отговор #39 -: Октомври 01, 2010, 14:49:10 »

Хм , това звучи също като мен... Изпитвах постоянно присъствие и често сънувах странни сънища, по-късно имах припадъци епилепсия, но без установена причина(ако се интересува някой нека прочети поста ми в  "необичайни изживявания" ). Имам тъмна страна - падам си доминантен по доста подмолен начин. Преди поне. Преди като малък можех да внушавам страх и даже, макар да съм доста слаб биех повечето деца ако се стигне до там - просто при очевидния избор да бъда аз наранен или да ми се присмиват в мен се събужда страна която не е светла, уча се все още да се защитавам .

Имам усет за музика и изкуство, рисувах някога доста. И виждам сякаш твърде много, често негативни неща - лъжата, страх, всичко таковар фалш. много се ядосвам на хората за това че говорят красиви неща и за другите "лоши хора", а самите те правят същото.

Иначе имам светла страна, усет за лечителство и съм крайно състрадателен , особенно относно по-слабите. Сега се опитвам да съм + и да развивам само +качества.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #40 -: Октомври 03, 2010, 15:05:37 »

Повечето от нас са снабдени с филтри, които не им позволяват да виждат и усещат всичко по всяко време. Тези деца обаче нямат подобни филтри. Дори "нормалните" деца преживяват много трудни моменти с приемането на промените в телата и умовете им по време на пубертета. Ако прибавим към всичко това и една изцяло различна гама от чувства и възприятия като тези на Преходните деца, се появява ново и далеч по-проблематично измерение. Не всички Преходни деца преживяват подобни неща, но онези, които имат този проблем, са силно засегнати. Някои лекари им поставят диагноза психотично поведение, но грешат.

Хора дайте идея как да си създавам такива филтри или предпазителчета, в гората съм си добре сама с бебо , но тук всеки ден се срещам интензивно с безброй различни видове хора и днес вече ми е ултра отпаднало и безсилно.Изпуших 1000000 цигари ама не е начина , нито пък да тръгна с 5 кила амулети.

Добри очички, аз също съм имала няколко пъти необясними епилептични припадаци, но сега си давам сметка да кои хора съм била в тоя момент и какво съм приела от тях.

Рабено мило ти да не би затова да страдаш от фобия да си сред много хора.
    избива те на агресия ,но чия агресия преекспонираш, как сте в къщи ?
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #41 -: Октомври 06, 2010, 00:05:48 »

Значи една седмица сред хора и пак се разболях от странна съвкупност.
    Ревматични болки в лява ръка и ляво коляно,разтройство, расте ми мъдреца от което ме боли и ухото , вие ми се свят и въобще не мога да се надигна днес.
    Не случайно бебо направи така ,че ме е изолирал.
    И какво , докога така ,аз обичам да съм сред хора, не мога да се пазя.
    Тъжен Тъжен Тъжен

Активен

punked
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #42 -: Юни 30, 2011, 22:15:47 »

Аз съм преходен и не го препоръчвам на никого :X защото има вероятност да се побъркате :Х савсем сериозно говоря !!!
    Активен
    Sentinel
    SentinelOfLove
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 359

• Град: Sofia
  • « Отговор #43 -: Юни 30, 2011, 22:19:26 »

Много ви се чуда на вас с всичките видове деца... какво да се прави.. извънземните не разбираме хората напълно още, нищо че имаме еднакви чувства :Д
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #44 -: Юни 30, 2011, 22:50:32 »

Аз съм преходен и не го препоръчвам на никого :X защото има вероятност да се побъркате :Х савсем сериозно говоря !!!
    При всеки човек, дори да не е преходен, има вероятност да се побърка. Примерно, аз не съм преходна, но често се побърквам.

П.с. Добре дошъл! Усмивчица
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Гръмнаха Кенеди, защото искаше да разкаже за срещите с извънземните
    Извънземни цивилизации
    Evolution 7 5356 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 14:18:33
    от meander
    Полезни теми от форума отнасящи се до децата
    За родителите
    Eona Lightholder 9 2790 Последна<br />публикация Май 15, 2012, 03:19:52
    от oldrecord
    Готови ли сте да преминете прехода успешно? « 1 2 »
    Анкети
    Слънчев лъч 20 2989 Последна<br />публикация Март 14, 2012, 00:24:06
    от Bora

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright