Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Преходните деца  (Прочетена 9022 пъти)
zaharisa
Човек, обикновен.
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« Отговор #15 -: Март 03, 2010, 21:40:09 »

Сърцето ми казва, че съм обикновен човек.. колкото и да ми се иска да съм друг. Усмивчица

Но пък се радвам, че вие, хора- съществувате.
Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
OnlyGodCanJudgeMe
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 11

« Отговор #16 -: Март 05, 2010, 20:01:26 »

Годините нямат значение, всеки може да бъде всичко, без значение на колко години е. 

Има ли нещо като тест за... такова нещо. Ти как разбираш дали си обикновен човек, енергиен вампир.. или друго. Аз как да разбера?

Когато си по-различен се чувства, никой не може да ти каже ти си индиго, ти си кристално дете и т.н... На един човек не са му нужни тестове, за да знае какъв е. Намигване
Активен
Веселин
Неактивен Неактивен

Публикации: 228

• Град: Пловдив
  • « Отговор #17 -: Март 06, 2010, 17:49:29 »

Сигурно е страхотно да си различен. Винаги съм искала да съм различна. Да имам дарба.
    Но аз нямам такава. Аз имам характера на преходно дете, но без дарбата Тъжен
    Скучно е да бъдеш обикновен.
    Не си мисли,че да си различен е нещо страхотно. Такива хора често се изолират от другите,защото останалите нали знаеш, хич не обичат различните. А да виждаш и усещаш нещата по друг начин,различен от "нормалния" също е кошмарно понякога.
    Колкото повече чета за преходните деца,толкова повече се убеждавам,че съм от тях. Почти всичко е вярно,включително това и за енергийния вампиризъм, нооо то вече е минало. Жалко,че никой не каза каква всъщност е аурата на преходните деца. Любопитен съм да разбера.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #18 -: Март 10, 2010, 16:26:09 »

сега първо ще си порева ,защото първите 2 поста ми написаха авто биографията нищо че съм на 32

само дето не бяха наркотици а цигари , алкохол до антидепресанти

от два дни поствам че незнам дали съм индиго но съм от Буферното поколение така ми дойде.

и мен ме спаси детето ми кристал още с самата бременност преди година и половина

ще пиша като си поуспокоя хипер емоциите
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    zaharisa
    Човек, обикновен.
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 120

« Отговор #19 -: Март 22, 2010, 02:23:14 »

Не си мисли,че да си различен е нещо страхотно. Такива хора често се изолират от другите,защото останалите нали знаеш, хич не обичат различните.

Аз бях така (в училище... и свикнах да се имам за такава).
    Само дето нямам никаква дарба. Усмивчица Просто съм си.. особнячка. Знам ли?

Така че- според мен е по-хубаво да имаш дарба.
    Така знаеш, че дори да си загубил нещо- си спечелил нещо в замяна Усмивчица
    Освен това е супер да можеш да бъдеш от полза на хората...
    Активен

"Бъди самият ти промяната, която искаш да видиш в света. "- Ганди
    tonybadams
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #20 -: Март 22, 2010, 02:52:55 »

Въпроса ми е откаде дойде инфото за прехдните деца ?

четох го и направо покрих всички "изисквания " да съм преходно

НО излезна ,че съм се превърнал в индиго,то защото съм тъмно синйо,но сега индигото много ми отива.Пък и понякога си виждам аурата.
    Въпроса е да си преходен и да си 10 пати по чуствитлен и никой да не те разбере-това си е един ад,който не го пожелавам на никой   
    Активен
    Веселин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 228

• Град: Пловдив
  • « Отговор #21 -: Март 24, 2010, 12:02:16 »

Въпроса ми е откаде дойде инфото за прехдните деца ?  
    Информацията за преходните деца е от книгата "Децата на новото време" на Мег Блекбърн Лоузи.
    Активен
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2396

Hello! I am Andy!

« Отговор #22 -: Март 24, 2010, 15:32:39 »

Всеки човек има някаква дарба в себе си.Някои са я открили,а други не.Всеки е различен по един специлаен начин.Аз също се чувствам различен и се държа като такъв.Преди се опитвах просто да се впиша в средата около мен като се държа "нормално".Не постигнах ниакъв ефект.По едно време спря да ми пука,започнах да съм такъв какъвто съм си-по-особен...И всички ме приеха!Разбира се,че когато съм на вън не започвам да приказвам за деца-индиго,атлантида и нещо от сорта.Просто казано:Не си насилвам късмета! Ухилен
    Това е една от причините да не ми се ходи много в друго училище,защото трудно се приспособявам към нова среда.Но ако си остана в старото ще попадна в класа на кварталната измет.Иначе съм се засилил за Класическата гимназия.
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #23 -: Май 08, 2010, 13:15:09 »

Мила Захариса,
    Аз също като теб не смятам, че съм индиго или преходно дете, или кристалче...всеки иска да бъде по-специален с нещо и търси тези възможности у себе си. Но ти забравяш, че все пак всеки човек е уникален. Живеем е свят на дуалност - не може да си само обикновена или само специална. Аз в училище (особено в началното) има много проблеми с децата около мен. Имах чувството, че всички са пропити от омраза и завист, разплакваха ме, подиграваха ми се...но този период приключи. Приключи с промяна в моето виждане за нещата, не с промяна в тях. Колкото повече се уверяваш, че хората са изключително различни и непредсказуеми понякога и колкото си наясно, че те са способни почти на всичко, толкова повече не се страхуваш от тях. С две думи - те ли не те възприемат или ти не възприемаш тях? Не вярвам, че няма нито един човек на земята който да те разбере. Не вярвам, че само защото ти не си преходно дете, индиго или кристалче ти не си специална. Ти носиш в себе си нещо добро, покажи го наяве, както казах дуалност - не може да си само лоша! Ако ти се концентрираш върху това което искаш да бъдеш, ако насочиш своята енергия към добро, всичко ще се оправи. Дори обикновеният човек има енергия, която е много силна, енергия на мисълта, на концентрацията, просто не всеки знае как да я използва. Пример ще ти дам с дребни магии или дори уроки. Това е лоша енергия, създадена от наша мисъл, нищо повече... Съветвам те да се концентрираш, да се анализираш подробно, да анализираш ситуациите в които си попадала, да анализираш отношенията между теб и хората, така че да видиш и своите грешки. В момента ти се обвиняваш, че незнаеш защо другите бягат от теб, но незнаеш и какво искаш и коя си!
     Не ти трябва да имаш дарба, надали тази дарба ще доведе истински приятели при теб!
    Открии себе си, бъди себе си и използвай своята собствена енергия за добри цели. Не се сърди на хората...някои са наистина лоши, други са просто озлобени от света в който живеем, толкова мъка има по този свят, а човека е с толкова крехка психика...прости им!
    Активен
    JoanMihaylov
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 37

« Отговор #24 -: Май 15, 2010, 21:34:07 »

Захариса мила, разбира се, че и ти имаш дарба !!! Проблемът ти е, че не си я открила. Вгледай се в себе си, тръгни от сферите които представляват силен интерес за теб, след това ги свържи с някакво бъдеще поприще, което да бъде полезно за теб, но и за цялото общество и ето на, вече си открила своя път, ще ти остане само да го извървиш.

Аз самият също съм бил преходно дете или по-скоро отговарях на описанието за тях, но преди години, сега съм придобил някаква особена мъдрост, която не подхожда на годините ми, но тази мъдрост вече се забелязва от приятелите ми. Идеята ми е, че колето се върти и нещата се променят. Понякога може би човек се нуждае и от свиша сила, помощ и подкрепа - ти обаче трябва да я пожелаеш ИСТИНСКИ.

Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #25 -: Септември 01, 2010, 14:28:53 »

До вчера не ми беше чак толкова любопитно,ама започнnа да ме човърка.
    Наистина каква е на цвят аурата на Преходните след като имаме от всичкkи по-малко?
    А дали не е променяща се? Имам чуството ,че е!
    Аз не мога да виждам аури Тъжен , виждам само светлинно поле различнnо по големина , при различнnите хора ама то е светлина няма цвят.
    Примерно това на моето бебе е около десетина сантиметра.На мъжът ми е 1 ,колкото и на кучето Усмивчица)))))
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #26 -: Септември 01, 2010, 14:58:55 »

До вчера не ми беше чак толкова любопитно,ама започнnа да ме човърка.
    Наистина каква е на цвят аурата на Преходните след като имаме от всичкkи по-малко?
    А дали не е променяща се? Имам чуството ,че е!
    Аз не мога да виждам аури Тъжен , виждам само светлинно поле различнnо по големина , при различнnите хора ама то е светлина няма цвят.
    Примерно това на моето бебе е около десетина сантиметра.На мъжът ми е 1 ,колкото и на кучето Усмивчица)))))

За да видя нечия аура, човека трябва да е спокоен, защото аз виждам и цветовете на емоциите му. За съжаление, изхождайки от поведението на братовчедка ми, спокойствието рядко се случва при преходните и все пак съм успяла да видя аурата й. Да права си, че е меняща и за учудване тя е много близо до индиговата... редуват се всички цветове и нюанси от синьо, лилаво и накрая индигово. Отново казвам, че наблюденията ми над преходни е само от братовчедка ми. А определяйки я, като такава, аз изхождам от тази тема. МОЖЕ И ДА ГРЕША!

Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #27 -: Септември 01, 2010, 15:15:46 »

Хах... Еона, ти да не би да си преходна?
    Сега навързвам нещата и подреждам постовете ни от вчера насам, а нали знаеш, че няма случайности... май двете без да искаме открихме какво си
    Значи подред:
    1. Вчера ти казах, че не си индиго, а (!) най-вероятно близък до нашият цвят
    2. Днес ти пишеш тук, че имаш усещането, че е (!) меняща се аурата на преходните. Това е твое вътрешно усещане, което може да е породено относно твоята аура. Четейки поста ти, дори си мисля, че ти самата може да си мислиш, че си преходно и затова от днес да имаш интерес към тяхната аура
    3. Май само аз имам наблюдения над преходни... и.... какво да кажа, то горният ми пост е достатъчно красноречив

Единственно мога да се учудвам на този синхрон и подредба. Виж само как се навързват нещата! Направо съм в шок Шокиран

Отново ще кажа, обаче, че не трябва да вземаме за чиста монета тази последователност, защото може и да греша! Ако имах наблюдение поне още над едно преходно дете, което и познавам добре и да сме сигурни, че дадената информация тук е вярна, бих била по-сигурна в твърденията си.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #28 -: Септември 01, 2010, 16:32:03 »

гитка аз отдавна се индентифицирах най-близо с преходните
    виж и по-напред съм писала отдавна.
    разликите с брадовчетка ти са само че аз съм обратното на енергиен вампир - енергийна прахосмукачка по 10
    И не пропаднах толкова на дълбоко в зависимостите -за малко
    когато ти ми написа - почнах да си мисля -

"леле дано не съм цикламенно ,че хич не го обичам този цвят , я да видя какво пишеше тук че съм забравила"

ама тука не пише и така опитах се да се почуствам по дълбоко вътрешно и така имам чуството че се преливам , не като кристалните със всичкkи цветове заедно , а като една лампа дето имам- свети едно след друго всичкkи цветове.
    не знам дали са всичкkи при мен
    пфу и колев няма да може каже или трябва да е поредица от  снимки ,но ше ми одере кожата тоя -майтап де хахахахаха

развалиха ми се нещо главните букви не ловят, сори май ми свършва батерийката на кл.

Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #29 -: Септември 03, 2010, 15:31:36 »

Нищо повече не можах да намеря по въпроса , освен книгите на Мег Лойзи, а там е това и което е публикувано тук.

Тъжен Тъжен Тъжен
    Активен

Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Гръмнаха Кенеди, защото искаше да разкаже за срещите с извънземните
    Извънземни цивилизации
    Evolution 7 5356 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 14:18:33
    от meander
    Полезни теми от форума отнасящи се до децата
    За родителите
    Eona Lightholder 9 2790 Последна<br />публикация Май 15, 2012, 03:19:52
    от oldrecord
    Готови ли сте да преминете прехода успешно? « 1 2 »
    Анкети
    Слънчев лъч 20 2989 Последна<br />публикация Март 14, 2012, 00:24:06
    от Bora

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright